Katekyō Hitman Reborn!

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Bradock
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.03.04. 19:16
Nem: Férfi

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: Bradock »

Huha ha jól tudom Gintama-nak április első hetében indul a kövi szezonja, elvileg ne sokkal utánna indul a Katekyo is. :D
Avatar
Anonym
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.05.17. 18:07

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: Anonym »

Hello!
Nem tud valaki valamit arról,hogy a hitman kövi szezonja mikor indul el?
Mert Gintama már elindult,de még semmi hitman..
Avatar
BlackPoet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.05.17. 15:06
Nem:

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: BlackPoet »

Elvileg úgy volt, hogy most tavasszal indítják újra. De szerintem ebből már nem lesz semmi, ahogy azt is kötve hiszem, hogy idén leadják.
Avatar
Anonym
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.05.17. 18:07

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: Anonym »

Hát akkor talán jövőre..
Mondjuk még mindig jobb,mint egy filler évad.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Én úgy tudom még idén elkezdik a folytatást. Ez lehet december is, ugye.... szóval még ne add fel a reményt :)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
BlackPoet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.05.17. 15:06
Nem:

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: BlackPoet »

Anonym írta:Hát akkor talán jövőre..
Mondjuk még mindig jobb,mint egy filler évad.
Én egy fillér évaddal is ellennék, főként, ha a Giotto típusú banda szerepel benne. Egyébként a Reborn volt az egyetlen anime, amiben még a fillerek is tetszettek. :-P
A mostani Arc egyébként se tetszett. Tele van relytéjjel :LOL: Nekem főként Enma csodás, fekete körmeinek megjelenése és aztán relytéjes körülmények között történő eltűnése tetszett. Meg a nagy egymásra borulásuk Tsunával, pedig pár fejezettel korábban még ki akarták nyírni egymást... Na sebaj...
Avatar
Anonym
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.05.17. 18:07

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: Anonym »

Majd meglátjuk milesz :D
Mondjuk tényleg jók a Reborn fillerek ^^
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

BlackPoet írta:A mostani Arc egyébként se tetszett. Tele van relytéjjel :LOL: Nekem főként Enma csodás, fekete körmeinek megjelenése és aztán relytéjes körülmények között történő eltűnése tetszett. Meg a nagy egymásra borulásuk Tsunával, pedig pár fejezettel korábban még ki akarták nyírni egymást... Na sebaj...
Enmaék csak felvezetés voltak a nagyobb show előtt, amúgy se voltak túl jó ellenségnek, ellentétben Deamon-nal, akiből akár több arcot is kinézek. :P
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
BlackPoet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.05.17. 15:06
Nem:

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: BlackPoet »

Nekem Demonnal alapvetően az a bajom, hogy túl táposra sikeredett. Az még jó meg szép, hogy megszerezte Mukuro testét, ám legyen, de, hogy még szuvenírként a Shimon gyűrűket is. :hammer: Egyébként is, Julie gyűrűje mikor került hozzá?
Meg hiányolom Spannert és Shouichit, olyan szépen beharangozták őket, oszt utána eltűntek a süllyesztőben. Egyébként se nézek ki ebből már túl sok arc-ot, oszt lehet, hogy én tévedek. Viszont azért összeteszem a két szép praclit, hogy Amano ne találjon ki egy Vissza a múltba arcot, mert az már tényleg túlzás lenne. Ahogy a Démon túlélésének logikáját se igazán értem.
Avatar
Anonym
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.05.17. 18:07

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: Anonym »

Én se hinném,hogy ezt még sokáig lehetne fokozni,bár ki tudja...
Még 1-2 arc gondolom lesz,ha tényleg lesz 2.szezon,de ilyen jövő/múlt sztori nem kéne még1 :D (jó volt,csak még1 tényleg túlzás lenne)
Avatar
BlackPoet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.05.17. 15:06
Nem:

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: BlackPoet »

Gondolj, gondolj, gondolj. Melyik is volt az az anime, amelyikben az úgynevezett főgonosz képes volt az ellenségei összes erejét felhasználni, mert ezt a műsort mintha láttam volna már valahol. Csak hirtelen felindultságból fogalmam sincs, hogy hol. :hammer:
Mindazonáltal, hogy a kis vörös görcs bekapcsolódott a bunyóba, az nem lepett meg annyira.

Szerk: Viszont juhéj, arra már rájöttem, hogy Enmán miért van annyi ragtapasz. Azért ha jobban belegondoltok, hogy egy olyan kesztyűvel, ami neki van gyakorlás közben véletlenül képen törli magát, az kissé kellemetlen lehet a számára. :twisted: :twisted:
Adel meg kezdhet aggódni imádott főnököcskéje szexualítása miatt. :drop:
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

BlackPoet írta: Mindazonáltal, hogy a kis vörös görcs bekapcsolódott a bunyóba, az nem lepett meg annyira.
Engem sem. És ide pont illik a vörös görcs kifejezés. Kyouyát akarok a monitoron látni, nem minden fightnál egy pattogó Tsunát....

Szerintem lesz még mivel meglepjen minket a mangaka. Vagy legalábbis remélem...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
BlackPoet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.05.17. 15:06
Nem:

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: BlackPoet »

Na akkor legalább nem vagyok egyedül ::jeye:: Én különben a mostani fejezeten nagyon jól elröhögtem, főként mikor a tesóm a háttérben elkezdte kornyikálni a Power of love című számot. Igaz ami igaz, én is csak egy csokor rózsát hiányoltam a vörös görcs praclijából.
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Az csak nekem tűnt fel, hogy az utcsó fejezeteben: ment a melodráma, hogy Tsuna inkább hadja elpusztulni világot, minthogy ártson egy barátjának, amivel nem is lenne gond, szép volt ahogy Chrome megmentette a napot, viszont közben Mukuro testét szépen péppé zúzta. Vagy az mégse Mukuro igazi teste? De ha nem az akkor meg semminek nincs értelme, főleg a melodrámának nem. Ellenkező esetben szép volt a melodráma, de a nagy dráma közepette nem vette senki észre, hogy ugyan úgy fel lett áldozva valaki.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Pontosan. Ugyanúgy fel lett áldozva valaki. De szerintem az lesz a vége, hogy az csak illúzió volt és Mukuro ezután köszöni szépen jól ellesz a bagolyban ha meg harcolni kell megszállja Chrome testét és illúziójának köszönhetően majd az ő régi testét látjuk.

Vagy nemtom.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
BlackPoet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.05.17. 15:06
Nem:

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: BlackPoet »

Én Enmán már csak röhögni tudok. A Shimonok közül tényleg ő a legröhelyesebb karakter. Alapjáratban mikor elkezdett hisztériázni, hogy Démon, hogy volt képes hazudni a Shimon családnak illetve neki. Csak a fejemet ráztam... Ekkora hülyét nem hordott még hátán a Föld. Különben is, hozzászokhatott volna, hogy ez a maffia és nem a szeressük együtt Enmucit jótékonysági alapítvány.
Éppen ezért idegesített már az a beszólása is, mikor mondja, hogy "Tsuna-kun, te nem árultál el engem?" vagy valami hasonló. Szegény gyerek pszichológiai szempontból elég instabil lett.
De ez az én egyéni szociális problémám.

Érdekes dolog, hogy a fogvatartottak közül egyik sem próbált meglépni Démon világából, és tulajdonképpen csak nézet, mint a birka. Na jó, azon csodálkoztak, hogy Enma önként és dalolva ki akarja nyiratni magát, de ennyi. Julie lanyha próbálkozását leszámítva. De ő legalább megpróbálta, és ezért pirospötty járt neki.

És végre Chrome csinált valamit. Halleluja, pedig azt hittem, hogy megint csak a vezérszurkoló szerep maradt neki. Igaz Mukuro közbenjárásával, de legalább volt neki is egy kis akciója. Enma meg vörösödött, érdekesen mutatott a cool-ozos akciója után, hogy már nem csak a haja meg a szeme (ami a másik nagy titok, hogy Amano miért rajzolt célkeresztet ennek a görcsnek a szemébe) lett vörös hanem az egész feje is.

Én úgy képzelem ezt az egésznek a magyarázatát, hogy Mukuro ugyebár amúgy is utálja a maffiát, így nem annyira fogja sajnálni a testét, ha ezzel az áldozattal megszabadulnak Démontól, mert Démon a maffia tagja. Egyébként szerintem is Mukuro köszönni fogja szépen, de ő is nagyon jól elvan a bagoly testében.

De közben mi a helyzet nono papával és a guardianjaival? NA talán még őket, pontosabban Ganauchét bírtam ebből az arcból. ::hehe::
Avatar
BlackPoet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.05.17. 15:06
Nem:

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: BlackPoet »

Tsuna digiváltozik, Tsuna Rangerré. Ez a fejezet mindent vitt.
Demon haja életre kellt, már ez is kicsapta nálam a biztosítékot, de, hogy Enmuci gyűrűje meg fuzionált Tsuna Vongola cuccával... :wwall: De ez a dráma, már megint sok volt nekem. "Engem nem érdekel, se a Shimon, se a Vongola. Csak, hogy Tsuna-kun ne halljon meg. Mert ő az első a családomon kívűl, az egyetlen személy, aki a barátom lett" :wwall: :wwall: (Brühühü és Gokudera, Yamamoto vagy Chrome, az előbbi kettő ápolta a törékeny kis lelki világát, az utóbbi meg megmentette a tyúkxaros kis életét) Az, hogy a fordítás megint bitang rossz, az meg már meg sem lepett... Bár volt néhány mondat, amin lestem.
Mukurot, pardon Mukurowlt meg szépen ledegradálták egy cuki plüsszbagollyá, megjegyezném nekem is kell egy olyan. Tudnám mire használni. :twisted: :twisted: Azon mondjuk jót röhögtem, ahogy Reborn szépen belerúgott. Mukuroball, és még ő volt korábban az egyik bad boy, hol vannak már azok a szép napok.
Nekem már csak az kell, hogy azután a gyűrűs fuzió után kiderüljön, hogy Cozart vagy Giotto lelke is életre kellt Tsunuci testében.
A színes oldal meg :drop: De legalább megtudtam, amit eddig is sejtettem, hogy milyen színű is a vörös görcs lángocskája.

Visszasírom a régi, alsógatyában rohangászó Tsunát. :D
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

röviden: én is. Ez már kezd olvashatatlan lenni.

Amikor láttuk, hogy Reborn kezdi elveszíteni a türelmét, akkor vártam valami ilyen jelenet, hogy megnő és közbelép és fúdekúl XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
BlackPoet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.05.17. 15:06
Nem:

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: BlackPoet »

Megint kaphattunk egy kiselőadást a barátság erejéről... Bla... bla... bla... Kissé már unalmas volt. Viszont nekem tényleg lottóznom kellenemert az legalább kitaláltam, hogy a Vongola meg a Shimon gyűrű az uccsó kulcs. :thumb: Viszont ejha, nem is tudtam, hogy a lángok összetudják forrasztani a csontokat és, hogy Tsuna mostanában látnoki képességekkel is rendelkezik :wtf: Bocsánat, én tévedtem, az a gravitáció volt, ami összetartja Tsuna csontocskáit :hammer: De, akkor felmerül a kérdés, hogy mi történik, ha elmúlik ez az ultra, hipi-szupi hatás? :twisted: :twisted: Tsuna meg legalább ultracool, már olyan cool, hogy csoda, hogy szét nem esik a nagy coolság közepette. Viszont ezzel mostmár végérvényesen nem tudja levakarni magáról a kis vörös görcs cimboráját.
Avatar
BlackPoet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.05.17. 15:06
Nem:

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: BlackPoet »

Istenek az égben, végre vége van ennek az Arcnak. Halleluja. :vigyor: :vigyor:
Most meg kaptunk egy, sajnáljuk együtt Démont jelenetet. Bár arra én is kíváncsi lennék, hogy ki az a csaj a képen. Engem leginkább M.M-re emlékeztetett.
Tsuna meg szokás szerint gyökér volt, ezen már meg sem lepődtem. Mondjuk én Reborn helyében meghajítottam volna egy tompa, nehéz tárggyal, hogy helyreálljon az agyacskája. Az egész fejezet legnagyobb plánéja Mukubagoly reakciója a testére. :D :D
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

szerintem én ezt a mangát hidegre teszem szeptemberig. Bár izgalmas flashbackeket ígérnek, egyszerűen sztrájkoloka korábbiakért ::^_^::
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
BlackPoet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.05.17. 15:06
Nem:

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: BlackPoet »

Végre vége ennek a borzadvány arcnak. Halleluja. :vigyor: :vigyor: Úgy tűnik Amano-san nem csak a Vongola őrzök I. és X generációját csinálta meg egymás tükörképeinek, hanem a Shimonét is. Legalábbis láttam egy Adelheidet és egy Juliet és meg mertem volna esküdni, hogy korábban láttam egy Aobát is. :mosoly:
Viszont megvan az okom, hogy miért nem dobom a mangát, a következőben egy daly life arc kezdődik a Variával... A Variával, ezt látnom kell, végre újra láthatom Xanxust×××csillogó szemek×××
Avatar
Anonym
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.05.17. 18:07

Re: Katekyō Hitman Reborn!

Hozzászólás Szerző: Anonym »

Nah hát itt is régen volt aktivitás xD
Hitman animeből nem igen lett semmi 2.szezon,mondjuk nem csoda,hisz az eddig kijött mangából(mármint ami azokat az eseményeket dolgozza fel ami a jövő arc után történik),olyan 50 körüli anime részt lehetne kihozni,így tele kellene tömni fillerekkel gondolom..de mondjuk ha Bleachet még birnak csinálni,akkor remélem netalán esetleg idén,max jövőre Hitman 2.szezon is lesz^^(bár lehet sose lesz már,amugy Bleachel semmi különösebb bajom,csak meguntam:S+jó volt példának)

Hivatalos információk nincsenek esetleges új Hitman animéről nem?
Bár már az se izgat,ha nem lesz megint,de azért őrülnék neki:)
Válasz küldése