Sayonara Zetsubou Sensei

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Yasu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.06.13. 11:56
Nem: Férfi

Sayonara Zetsubou Sensei

Hozzászólás Szerző: Yasu »

Hy mindenkinek! Még nem láttam ilyen topikot, szerintem ez egy nagyon beteg anime és fel kellett kerülnie ide!:D Ide várok minden megjegyzést, ami azzal kapcsolatos, hogy mi ragadott meg benneteket benne....Papipo! Flying saucer! ::hehe::
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Sayonara Zetsubou Sensei

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

::hehe:: ::hehe:: Hai Hai! Hakuma thesz! :LOL:
Megnéztem a múltkor ez az animét. NAGYON BETEG!!!!!!!!!
Mindemellett olyan témákat firtat amik a közéletben annyira természetesek, hogy észre sem vesszük őket. Nekem a kedvenceim az az űrlényes rész, amikor átalakulnak, meg jönnek az ufók és az amikr az előítéletről, a lehet, talán fogalmáról és értelméről van szó. Apropo előítélet: Az anime úgy kezdődik, hogy egy győnyörű tavaszi napon, amikor a cseresznyevirág szirmai éppen hullanak és egy aranyos kislány futkározik a fák között, minden rószaszín és csodaszép, DE a legnagyobb legszebb fán ott lóg egy ember. Ebből az előítélet: az anime biztos tele lesz hülyeségekkel és ellentmondásokkal. Nagy baromság az egész! < Mondja ezt a tudatlan, aki még esélyt sem ad az animének, csak az elő benyomása alapján ítéli meg a folytatást.
Mondjuk annyi baja tényleg van, hogy gyors így nehéz megérteni. Mindennek ellenére KIRÁLY ANIME! :thumb:
Ajánlom mindenki figyelmébe!!!!!!!!!!!!o_O!!!!!!!!!!!>_<!!!!!!!!!!! ::japtoun::
(Megnézhető az indavideó-n felirattal, de néha azét állítsátok meg, mert nagyon gyors és nem lehet olvasni a feliratot.)
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ElemenT
Profi
Profi
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009.04.05. 23:31
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vajdaság, Temerin
Kapcsolat:

Re: Sayonara Zetsubou Sensei

Hozzászólás Szerző: ElemenT »

Uh amikor a Sayonara Zetsubou Sensei-t hallom mindég először az OP jut az eszembe, annyira jó! :wink:
Ugy kezdtem el nézni hogy már előre tudtam hogy mi fán terem, mert láttam belőle egy pár részt meg hasonló dolgok.
Hát ez az anime egyben komoly, humoros és nehéz nézni, de azért jó :D
Ami fontos tudni hogy az anime nagyjából paródija másik animekra és aki nem nézet valami sok különbözőket nem nagyon lesz neki érdekes, de nem csak animeket hanem mindent ami TV-n keresztül nézhető Japánban és azért más országokban is.

A második season Zoku Sayonara Zetsubou Sensei annyira nem nagyon tetszet mind az első, de azért itt is voltak jó részek.
Az nagyon lol volt amikor Komori eltakarta az arcát a hajával és forgot körbe körbe majd megállt és a Majirunak kiköllött tanálnia hogy merre néz :)
Voltak jó dolgok amikor analizálták a szokásokat és a viselkedéseket.
Az OP itt is masterpiece :D

Néztem még a Goku Sayonara Zetsubou Sensei, 3 részböl álló OVA, voltak benne jó dolgok!

Majd nemsokára jó volna megnézni a Zan Sayonara Zetsubou Sensei is, meg majd ha befejeződik az idei OVA (Zan Sayonara Zetsubou Sensei Bangaichi).
The world is my country, science is my religion.

Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Sayonara Zetsubou Sensei

Hozzászólás Szerző: zebra »

ElemenT írta:Uh amikor a Sayonara Zetsubou Sensei-t hallom mindég először az OP jut az eszembe, annyira jó!
Jahh, jól sikerült - a Hellgirl-t parodizáló endinggel egyetemben. Sajna az anime nem nagyon győzött meg, mivel a 6. résztől eléggé leül a sorozat, sztem. Nem is volt kedvem tovább nézni - nemhogy a többi évadba belevágni. :twisted:
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Sayonara Zetsubou Sensei

Hozzászólás Szerző: scineram »

Nemrég néztem végig, ovákat nem találtam. Szerintem zseniális szatíra. Végére kicsit leült, de nem annyira. Rin, Meru meg a stalker csaj simán a kedvenceim voltak. Mikor Rin felvásárolta a várost a ramen helyig az óriási volt. Meg a stalker lánc az elején.
Kép
Válasz küldése