High School of the Dead

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: zebra »

Dark-san írta:Egyrészt, bár én a tizenéves leányzókra gondoltam elsősorban. Kétlem, hogy ők emiatt néznék, viszont van benne Usui.
Csak a címből következtettem. :twisted: Az előbb néztem anidb-n, h ez shoujo, nem is tudtam. :vigyor:

Remélem, a HotD kövi részében eltávolodnak a borderline H vonaltól, és visszatér a zombi apokalipszis-feeling végre. (Ha már a címeknél járunk.)
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

azt ln is nagyon remélem, mert már túl sok időt szánnak az echi és a beszélgetős részekre. :drop:
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Következő rész holnap jön abba már kicsit kevesebb snapshot lesz :).

Amugy én is zombi expert vagyok L4D és jó néhány zombis filmet is őrizgetek a polcaimon de ennek ellenére én nem bánom a boobs háborút sem ...
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Tényleg nem rossz a sorozat de Jézusom csak egy nyomorult Smith&Wensson refkot meg egy gizda mesterlövész csaj láttam eddig PSG-1-el remélem a használt eszközök minősége a 6-ik rész után javul egy kicsit.De gondolom a red dot-os célzásig nem jutnak el az majd marad a szomáliai gyerekzsoldos csípőből tüzelek és közben a féltáram elmegy a célpont mellet feeling!!! :vigyor:
Jó igaz a dagadt már duplázott egyet az 5-ik rész végén annak is örülni kell!!! :knife:
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: zebra »

JimRaynor írta:Következő rész holnap jön abba már kicsit kevesebb snapshot lesz :).
Zip-Zip-Hooray! :vigyor:
JimRaynor írta:Amugy én is zombi expert vagyok L4D és jó néhány zombis filmet is őrizgetek a polcaimon de ennek ellenére én nem bánom a boobs háborút sem ...
Hát, nyilván nem Hakuma és én vagyunk a célközönség. :twisted:

Btw: JimRaynor, az avád totál egy sci-fi íróra hasonlít, Philip K. Dick-re. Épp kérdezni akartam, h ki van a képeden, de aztán eszembe jutott, h gugli a barátom. És tényleg. :vigyor:
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ami a fanservicet illeti én leginkább röhögtem rajta, főleg amikor a szituációhoz képest abszurd pillanatokban, vagy egszerűen csak képtelen helyzetekben lövik el. Az ötödik részben mondjuk nagyot néztem viszont a skillszinten, mikor beérték a többieket a motorral. Hirtelen mindenki úgy vagdosott meg pattogott, mintha egész életében shaolin templomban nevelkedett volna. Ezen is röhögtem. Pozőr volt, az tény.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Titkos »

zebra írta:Btw: JimRaynor, az avád totál egy sci-fi íróra hasonlít, Philip K. Dick-re. Épp kérdezni akartam, h ki van a képeden, de aztán eszembe jutott, h gugli a barátom. És tényleg. :vigyor:
Én úgy tudom, az avája ugyanaz, aki a nickje is: Jim (James) Raynor, a Starcraft egyik főszereplője. :) Persze lehet, hogy ezt az artot Philip csinálta róla, passz.
scineram írta:Az ötödik részben mondjuk nagyot néztem viszont a skillszinten, mikor beérték a többieket a motorral. Hirtelen mindenki úgy vagdosott meg pattogott, mintha egész életében shaolin templomban nevelkedett volna. Ezen is röhögtem. Pozőr volt, az tény.
Ezen én már az eleje óta nézek, átlagos gimisek olyan profi módon irtják a zombikat, mintha tesióra helyett legalábbis katonai kiképzést kaptak volna. XD Hirano Kohtát még értem, ő a sztori szerint fegyvermániás, így legalább a mesterlövészsége némileg meg van magyarázva, de hogy a kényeskedő csajok, meg "Mr Randomátlag" mitől ilyenek, azt elfelejtették beleírni a történetbe. XD
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:Ezen én már az eleje óta nézek, átlagos gimisek olyan profi módon irtják a zombikat, mintha tesióra helyett legalábbis katonai kiképzést kaptak volna. XD Hirano Kohtát még értem, ő a sztori szerint fegyvermániás, így legalább a mesterlövészsége némileg meg van magyarázva, de hogy a kényeskedő csajok, meg "Mr Randomátlag" mitől ilyenek, azt elfelejtették beleírni a történetbe. XD
Dunno, engem egyedül csak Rei lep meg, mint profi zombi-irtó, a többieknél belelehet azért magyarázni ezt-azt. Hirano a már említett fegyvermániás + mondta is, hogy kint töltött egy hónapot USA-ban, és kiváló mesterlövészként tért vissza. Saeko alap: kendo klub, területi bajnok (asszem) + említi is egyszer Takashinak, hogy szeret a nála gyengébbeknek fájdalmat okozni, karakteréből adódóan meg naná, hogy megvan róla győződve, hogy a zombizatok mind gyengébbek nála. :3 Takashi a "tökös csávó" archetípusa, ergo nem néznéd ki belőle, de képes akár a lehetetlenre is. Rei... nah, igen, ő az egyetlen, akire azt mondom, WTF, de a többieknél szerintem érthető a dolog. (Saya és Marikawa meg nem jók semmire... ^^)
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Reinél említik, hogy valami lándzsás harcművészetet tanult, meg a fegyverek, hát az apja rendőr szóval.
nekem a mostani apszólúte fav az a lila hajú mesterlövész csaj! :vigyor: (a nevét nem tom)
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Saekónak hívják, és igen, nekem is ő a kedvencem. :3
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

hát na ja. ő az egyetlen olyan szereplő aki egyszerre vicces, profi vmiben és van agya! :vigyor:
nekem is kell egy olyan kicsike, jó lenne kilődözni vele a szomszéd macskáit.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: zebra »

Titkos írta:Én úgy tudom, az avája ugyanaz, aki a nickje is: Jim (James) Raynor, a Starcraft egyik főszereplője. :)
Jaja, a hasonlóság csupán a véletlen műve. ::^_^::
Titkos írta:Ezen én már az eleje óta nézek, átlagos gimisek olyan profi módon irtják a zombikat, mintha tesióra helyett legalábbis katonai kiképzést kaptak volna.
A Fido c filmben pont van egy ilyen rész. :vigyor:
Titkos írta:de hogy a kényeskedő csajok, meg "Mr Randomátlag" mitől ilyenek, azt elfelejtették beleírni a történetbe.
Nagyon kevés olyan akciót láttam eddig, amiben ne célzott volna halálpontosan a szorult helyzetben az eredetileg átlagember. A főszereplők jól céloznak, a rosszfiúk rosszul - ez az élet rendje. (A zombikat meg egy járókeretes nagyanyó is elintézheti ebben a sztoriban simán. :drop: )
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

zebra írta: Remélem, a HotD kövi részében eltávolodnak a borderline H vonaltól, és visszatér a zombi apokalipszis-feeling
Vagy összekapcsolják a kettőt. :twisted:
Kashim írta: gizda mesterlövész csaj
Nekem szimpatikus, a mesterlövészethez amúgy sem kigyúrtság kell elsősorban, szvsz. :)

Igazából a zombigyakáshoz csak bátorság kell, erő annyira nem, mert a zombik alapjában agyatlanok, így nem nagyon kell trükközni velük, tömegesen írthatók.
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Dark-san írta:Nekem szimpatikus, a mesterlövészethez amúgy sem kigyúrtság kell elsősorban, szvsz. :)
Ja nem az kell de amíg végigcsinálod a kurzust azért magadra szedsz egy két muszklit!!!De mondjuk ő rendőrségi mesterlövész de azért oda is kell előélet!!!
Amúgy meg az nem teszik benne hogy ott szedi lefele a zombikat a kifutónál aztán felkel és elkezd vetkőzni már szinte sztriptízbe illő jelenet volt amikor hirtelen abbamaradt.Meg hát nem tudom hányas repeszmellényét hord de ilyen mellekkel legalább L-es kell neki vagy M-es de az maxra kiengedve!!!Mindazonáltal kemény ekkora mellekkel fél napon át hason feküdni még anélkül is kemény nem még azzal!!! :vigyor:
Dark-san írta:Igazából a zombigyakáshoz csak bátorság kell
A töltényt kifelejtetted mert az sem árt ha van!! :)

Ja amúgy meg most láttam hogy lesz benne egy kisebb arzenál fegyver de mit mondjak letehet volna benne több fantázia remélem lesz második évad is amikor már kiégett de harcedzett karakterek lesznek!

Amúgy ha az a Rei csaj ilyen jól nyomja azzal a felmosó nyéllel vagy minek nevezzem azt akkor egy ilyennel hogy irtana?
http://aap.blackaris2001.org/SIDESHOW/AVPRSpearS.jpg

P.S:
Amúgy kész röhej hogy ilyen régi történet recepttel még ma is mennyi fan-t lehet szerezni!!!
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Kashim írta:amíg végigcsinálod a kurzust azért magadra szedsz egy két muszklit!!!De mondjuk ő rendőrségi mesterlövész de azért oda is kell előélet!!!
Szerintem alább már rá is tapintottál a lényegre: szerintem ő mellre gyúrt. :twisted:
Kashim írta:Amúgy meg az nem teszik benne hogy ott szedi lefele a zombikat a kifutónál aztán felkel és elkezd vetkőzni már szinte sztriptízbe illő jelenet volt amikor hirtelen abbamaradt.
De kérlek, ez a HOTD. :D

Kashim írta: második évad
Ajjaj...
Kashim írta: P.S:
Amúgy kész röhej hogy ilyen régi történet recepttel még ma is mennyi fan-t lehet szerezni!!!
Egy újszülöttnek minden új. :drop:
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Dark-san írta:Szerintem alább már rá is tapintottál a lényegre: szerintem ő mellre gyúrt. :twisted:
Nade sötét testvérem Mellre?Hát láttam már nőket hátsófélre gyúrni de még mellre nem ha ilyet lehetne akkor nem lennének lapos nők!!! :vigyor:
Amúgy miért írtad a lehetséges 2. season-ra hogy Ajajj?Abban lehetne már a full irtás meg hát jobb lenne ha egy két karakter szobára menne egymással mert kezdenek a dolgok nagyon csöpire meg nedvesre változni!!!
Pontosan mit értettél az utolsó sorodon?
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Kashim írta: Hát láttam már nőket hátsófélre gyúrni de még mellre nem ha ilyet lehetne akkor nem lennének lapos nők!!!
Most mi másra gondolhatnék, ha egy gizda mesterlövész csaj csak mellmagasságban gömbölyödik? :-P
Kashim írta: Amúgy miért írtad a lehetséges 2. season-ra hogy Ajajj?Abban lehetne már a full irtás meg hát jobb lenne ha egy két karakter szobára menne egymással
Szerintem elég jól le lehetne ezt rendezni egy szezonban is, csak a megfelelő arányokat kellene megtalálni. Amúgy még a szobára menés is elképzelhető, a hatodik rész után én már mindent lehetségesnek tartok.
Kashim írta: Pontosan mit értettél az utolsó sorodon?
Arra, hogy aki még nem nagyon látott zombis cuccot, annak nyilván ez lesz a műfaj tetőpontja. De nem is kell ez, hiszen a női bűbáj csodákra készteti a férfi(fiú)nézők nagy részét. :lol:
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Most nemrég néztem meg a 7-ik részt is hát mit mondjak a dagadt nagyon jól nyomta azzal a szar Ar10-ből átalakított SR25-sel (Eretnekség miért nem a KAC eredeti darabját használták)szinte headshot-okat lőtt csak!!! :sniper:
Jó volt látni hogy maradt bennük emberség és nem törődtek a következményekkel!!!Bár a túlpartra majd még meglátjuk hogyan jutnak el!De van egy olyan érzésem csalódni fognak!!
Amúgy a 8-ik rész kint van már mert eddig nem találtam rá vagy én keresném rossz helyen?
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: zebra »

Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

gyerekek...hát mellre gyúrni nem izomból kell hanem szilikonból!!!!!! :D
öcsém van még mit tapasztalnotok a női fajtáról pláne az azon belüli ágazatokról!
a nőknek nemcsak cuki meg jó bűbájuk van, hanem könnyen taposnak el a túsarokkal mint egy kis férget! :twisted: (ez az okosabb, szexy, és huncut fajta keveréke).

zebra)hát azok a mellek elég aránytalanok, de tudom hogy látjátok ti ezt pasi szemmel.
ja és ebből a szösziből kezd elegem lenni.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Látom alaposan kilettem vesézve :) . Igen fantáziátlan modon tökéletesen ugyanaz az avatarom mint a nevem SC2 prem. alkalmából marad is sokáig...

7. nem volt rossz sztm de az az alvó macska marhára bosszantó volt,hogyan képes horpasztani az dög lövöldözés sikoltozás marcangolás közepén!?
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: zebra »

HotD 7

Látom, a fanservice-dömping marad. :roll: Ezen már lassan nem is hőbörgök (na, jó, csak egy kicsit), de mi volt az a sok állókép, a dominóként eldőlő zombik, és Miss Boobie miért nem volt képes felöltözni, csak a rész végére? (Nekem még soha nem sikerült meztelenre innom magam, jól tolja.)
A loli apjának sorsa elég gáz, hát, mit ne mondjak, az emberi hülyeség netovábbja volt. Örülök, h a srácok azért ellensúlyozták ezt.
Kashim írta:a dagadt nagyon jól nyomta
+1. Továbbra is a kedvencem.
Kashim írta:Amúgy a 8-ik rész kint van már mert eddig nem találtam rá vagy én keresném rossz helyen?
Japánban 23-án vetítik majd, úgyh még nincs kinn. :wink:
JimRaynor írta:Látom alaposan kilettem vesézve
Csak az avád... :vigyor:
JimRaynor írta:alvó macska marhára bosszantó volt
Lehet, h a zombiapokalipszis kitörése után bevette a gazdája összes nyugtatóját. Az én cicáim amilyen vadállatok, neki álltak volna zombit irtani. :D

Jahh, a kreatív cenzúrán Miss Boobie esetében és a pisis poénon dőltem, azok nagyon átjöttek. :thumb:
Hakuma Riyuichi írta:zebra)hát azok a mellek elég aránytalanok, de tudom hogy látjátok ti ezt pasi szemmel.
Én amolyan nőféle volnék, még, ha nem is úgy tűnik. :LOL:
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Amúgy csak nekem furcsa ,hogy a "dagadt-ot" ugyanúgy hívják mint a hellsing alkotóját??? :o_O:
zebra írta:+1. Továbbra is a kedvencem.
Hát ebben a karakterben van fantázia nem az a átlag G.I Japo gyerek az biztos!!!Nekem is mától a sorozat "number one" állatja ,ahogy azzal a SR 25-össel tolta nem volt semmi!!! :D
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: zebra »

Kashim írta:Amúgy csak nekem furcsa ,hogy a "dagadt-ot" ugyanúgy hívják mint a hellsing alkotóját??? :o_O:
Végül is, lehet, h ez is egy undead-es utalás. Elvileg a Shaun of the Dead-re is utaltak már az animében, meg a Resident Evil game-re. Az utóbbi easter eggről csak olvastam, de egy Shaun feliratot én is láttam már benne vhol.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Hakuma Riyuichi írta:zebra)hát azok a mellek elég aránytalanok, de tudom hogy látjátok ti ezt pasi szemmel.
Kivételek persze vannak, én pl. már szinte rosszul vagyok az ilyen méretű túlzásoktól, ez már nem is mell, hanem két görögdinnye, amiket előzőleg egy hétig a napon hagytak megszottyadni.
Kashim írta:Amúgy csak nekem furcsa ,hogy a "dagadt-ot" ugyanúgy hívják mint a hellsing alkotóját??? :o_O:
Dehogy, már az előző oldalon is megjegyeztem:
Titkos írta:Azért, hogy pozitívumot is mondjak: Észrevette még valaki, hogy a fegyvermániás duci srácot az azonos nevű mangakáról, vagyis Hirano Koutáról, a Hellsing atyjáról mintázták? :D Én feküdtem rajta. XD (Fura is volt elsőre, hogy az általában comic relief/bénázó szereplő itt kifejezetten kemény legény. :D)
Ja, második szezon majd akkor lesz, ha a mangából ismét összegyűlik elegendő fejezet, amit meganimálhatnak, és tekintve, hogy havimagazinban fut, erre egyhamar nem számíthatunk. XD (Bár nem tudom, hogy egy epizód hány chaptert fed le.)
Kép
Válasz küldése