High School of the Dead

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

11.-ik rész kipipálva! :)
Akkor mondom mit láttam:
Relatíve kevés ecchi ahogy az előző részben is láthattuk már és ez így van jól szerintem!
Végre Shido-t(genya tanár) megalázták és kidobták a szennybrigáddal együtt!
Újabb találd ki mit történt kettőjük között amíg a kamera más vett.(Rei és Takashi verzió)
Ja és a Tripla 6 (666) Delta parancs (Hammer Down protokoll nagyban) tökéletes modellezése ami tudtommal annyiból áll ,hogy ilyen kaotikus állapotban Amerika atomot dob minden olyan országra aki nagyobb mennyiségű ICBM-el (intercontinental ballistic missile) rendelkezik szóval a rész végén az Ítéletnapját láthatjuk kicsiben az űrből!
De még mielőtt pánikba esnénk(Spoiler):Az ilyen esetekre találták ki az Aegis cirkálókat amiknek a feladata az ilyen IBCM-ek elpusztítása vészhelyzet esetén szóval szerintem 95% hogy feltűnnek a következő részekben!

Hát nekem az ilyen fordulatok jobban bejönnek mint a csöcslóbálós hülyéskedés! :thumb:
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: scineram »

Kashim írta:Végre Shido-t(genya tanár) megalázták és kidobták a szennybrigáddal együtt!
Azért az ő groupjában se lehet olyan rossz túlélni. :wink:
Újabb találd ki mit történt kettőjük között amíg a kamera más vett.(Rei és Takashi verzió)
Ez azért elég egyértelmű volt. Szinte biztos, hogy
nem történt semmi, csak akarhatták. Legfeljebb csók.
Hiányzik már a csöcslóbálás!
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Nos, elmentem megnézi egy értelmetlen meg egy értelmes animét nézek, addig itt gyártottatok pár oldalt :D
(amúgy az értelmetlen anime Chaos Head, az értelmes meg a Shakugan no Shana)

Szóval végigolvastam posztjaitok és kihasználtam a winyóz7 adottságait, sticky nótókat írtam :P lásd alább:

- A .gif -ek epic win! jól kezdődött a napom! :D
-nemtudom kicsoda azt mondta valahol, hogy gazdaságos... nos az utóbbi pár rész alapján kijelenthejük, hogy gazdaságos horror, mert már alig döglenek.
-pedofília rulez. Ne bántsátok az alkotókat, anélkül nem lehetne igényes ecchit gyártani.

Amin megint kibuktam!
A szőke barnahajú csajszi ott fekszik meztelenül az ágyon, és mindenki körülállja, mikőzben a tőgyeit gyógyítgatja, megjegyzem hason fekve (már bocs de lány vagyok és ha fáj a mellem, nem fekszem rá!!!) ééés szegénykém miatt azért vannak ott mert pont akkor kell dönteniük, satöbbi. Grrr.

Hol marad a hentai? Mindig a mennyezetet, meg csillárt kell bámulni amikor a sorzat ,,bishije" akcióba lendül, hm?! A KissxSis-ben is több volt és az sem hentai!

Imádom a megane szüleit! Amúgy direkt utánanéztem myanimelisten a papa szinkronjának, de még nincs felrakva.... Kifejezetten jó párt alkotnak, már csak az a jelenet hiányzik, amikor az acélos apa gyöngéden bánik feleségével :D

A genyáról: ÓHOGYAZA! Ott a kiscsaj kilógatja a tőgyeit a buszból, de persze, hogy olyankor nem jönnek a zombik. Meg kihajítja az egyik csávót és a hűdeerős zombik hirtelen a busz körül, nem, hangsúlyozom nem mennek neki a busznak!!

Amúgy a ruháról ami ráragad a csaj melleire: latex seifuku öcsém! ez az új divat! :D Esküszöm tervezünk (én és pár HOTDt néző haver) egy HOTD cosplayt és én a katanas csajszit bevállalnám (csakazértis életemben elősször kitömöm majd magam) ééés latexből kéne csinálni azt a blúzt.. XD

Pszihológiai dráma? Inkább apokaliptikus túlélési bemutató... ha már komolykodni akarunk.

Titkosnak volt följebb 3 kérdése kettőre válaszolnék:
1. Miért is kavar a katanással?
Hát mert kettesben vannak! Zárt helyen! Ő fiú a másik meg lány! Nem elég? XD

3. Felelősségvállalás
Terhes iskoláslány nincs egy animében. egy ilyenben. vagy majd esik egyet a lépcsőn és nem lesz XD

Dark-san gratula, hogy megtanultad a neveket! :D

Múltnap eszembejutott, hogy jövőhét után már lehet csinálni HOTD maratont, mert kijön az összes rész. Erről jut eszemb, hogy az egyik oldalon 13 rész van kiírva.

Mordályos: pontosan azért gyűlnek oda a zombik, mert a katanás csaj hangos volt.

Szappanopera 4evah! Egyikünk sem tagadhatja le, hogy hozzátartozik az életünkhöz. Vagy úgy.. vagy ÍGY. :P

Kashim:
military otaku leírás... te már csak tudod :D Én hiszek neked. (még véletlenül se sértődj meg, nem piszkálódni akarok, csak valahogy ez ilyen érezhető dolog)

Titkos: szerintem igazán sok időd van. A följebb leírt sztoriból egy igazán népszerű ,,animét" lehetne csinálni. Gondolj csak az Akatsukis életére...

MELLesleg én hiányolom a fanservízt, nemtudomki mondta az animében, hogy eltunyultak azért nem jönnek ki egymással vagymi. Hát akkor kezdődjön már az akció! Nerkem hiányzik az a megyünk, lobognak a mellek, lövöldözünk, kiskutya ugat, kocsi a vízen és a dagika villog.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:-pedofília rulez. Ne bántsátok az alkotókat, anélkül nem lehetne igényes ecchit gyártani.
Dehogyis, csak a japán anime-, és mangakészítők többsége ezt próbálja elhitetni velünk. :) (Mondjuk tudom, ez nekem nekem szólt, mivel én a HOTD-ben még be nem szóltam a lolira, sőt, bárcsak minden animében ennyi lenne egy loli szereplése, hogy párszor feltűnik és mosolyog.)
Ayla írta:Amin megint kibuktam!
A szőke barnahajú csajszi ott fekszik meztelenül az ágyon, és mindenki körülállja, mikőzben a tőgyeit gyógyítgatja, megjegyzem hason fekve (már bocs de lány vagyok és ha fáj a mellem, nem fekszem rá!!!) ééés szegénykém miatt azért vannak ott mert pont akkor kell dönteniük, satöbbi. Grrr.
Én már nem értem egyébként, hogy ebben a sorozatban hogy "működik" a szereplők szégyenérzete. Egyik pillanatban "vizes lett a felsőm, ne nézz rám!", egy másik jelenetben pedig már az sem gond, ha bevonul a fél suli, miközben valaki épp meztelenül fekszik az ágyon. (Most az mindegy, hogy a mellein, mert bőven olyan nagyok, hogy oldalt úgyis kilógnak. XD)
Ayla írta:Hol marad a hentai? Mindig a mennyezetet, meg csillárt kell bámulni amikor a sorzat ,,bishije" akcióba lendül, hm?! A KissxSis-ben is több volt és az sem hentai!
Egyetértek, ha ennyire fontosak nekik a szexjelenetek, hogy lassan minden epizódra jut egy, igazán mutathatnának belőle többet. A kisbuszos leszbi orgiából is többet láttunk, mint hősünk kalandjaiból.
Ayla írta:A genyáról: ÓHOGYAZA! Ott a kiscsaj kilógatja a tőgyeit a buszból, de persze, hogy olyankor nem jönnek a zombik. Meg kihajítja az egyik csávót és a hűdeerős zombik hirtelen a busz körül, nem, hangsúlyozom nem mennek neki a busznak!!
Genyát én most láttam először a heti epizódban, de akkora arc, hogy simán mehetne a DN-be, és kár, hogy nem kapott nagyobb szerepet. XD Izgi lenne a zombik mellett egy kombinálós ellenfél is, arról nem is beszélve, hogy állítom, hogy komplexebb karakter, mint a teljes "jófiú gárda". XD Az meg tényleg lol, hogy egy kisbusz mozgó erődként szolgál. Bár kezdek rájönni, hogy az olyan furmányos csapdák, mint a tolóajtó, vagy az ablak, simán útját állják a gaz élőhalottaknak. :) (Csak tudnám, akkor hogy lepték el az első részben az iskolát, mert tudtommal úgy indult a sztori.)
Ayla írta:(csakazértis életemben elősször kitömöm majd magam)
Mázlid van, a HOTD melleit a világon a legkönnyebb cosplayelni: két bazi nagy vízzel feltöltött lufi a póló alá, és kész. :D Az sem gáz, ha a két "mell" teljesen ellentétes irányba mozog ugrálásnál, vagy esetleg a nyakadig felcsúszik az egyik, elvégre ott lesz a joker a kezedben: "Az animében is pont így volt, nem láttátok?" XD
Ayla írta:Hát mert kettesben vannak! Zárt helyen! Ő fiú a másik meg lány! Nem elég? XD
Ja, vagy úgy... :) Akkor viszont szégyellje magát a 11-es részben, Rei simán meglehetett volna neki, egy súlyos testi sérülés nem állhat egy szexjelenet útjába.
Ayla írta:Terhes iskoláslány nincs egy animében. egy ilyenben. vagy majd esik egyet a lépcsőn és nem lesz XD
Az a gond, hogy közben találtam egy angol blogot, és az is megerősített. XD Na nem abban, hogy feltétlenül csináltak valamit, mert azt csak a rendező tudta, de arról az "Ugye vállalod a felelősséget?" mondatról neki is AZ ugrott be, még írták is, hogy "japánoknál ez valami visszatérő poén lehet, így utalnak a szexre". XD A terhesség miatt viszont nem kell aggódni, elvileg 1-2 részen belül vége van az egésznek, szóval még az első hónapon sem jut túl a csaj, a következő szezonra meg úgyis elfelejti mindenki. :D Apropó, templomos jelenet: Aki olvasta a mangát, attól kérdezném, hogy ez ott is benne van? Mert keresgéltem, de az egész "Katana x tökösgyerek" epizód mintha kimaradt volna a mangából. Vagy nagyon máshol van időrendben.
Ayla írta:Titkos: szerintem igazán sok időd van. A följebb leírt sztoriból egy igazán népszerű ,,animét" lehetne csinálni. Gondolj csak az Akatsukis életére...
Sajnos csak volt sok időm, mivel ezen a héten beindult a tanév. XD Mondjuk a technikai tudásom nincs meg egy olyan videó készítéséhez, de az AMV csinálás mesterségét egyszer még úgyis kitanulom, és akkor számos más ötlet mellett majd egyszer lehet a HOTD is megkapja a magáét. XD
Ayla írta:MELLesleg én hiányolom a fanservízt, nemtudomki mondta az animében, hogy eltunyultak azért nem jönnek ki egymással vagymi. Hát akkor kezdődjön már az akció! Nerkem hiányzik az a megyünk, lobognak a mellek, lövöldözünk, kiskutya ugat, kocsi a vízen és a dagika villog.
Én már a végét hiányolom. XD Apropó vége: ANN-en is kiírták, hogy "a 13. rész címe", csak éppen tök üres volt, és epizódszámként még mindig a 12 szerepel. Meglátjuk, én remélem, hogy azért 20+ részesre nem nyújtják. A rakétákat kilőtték, innen már remélem nem húzzák sokáig.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ami az ilyen zombis filmekben sorozatokban leginkább feldobja bennem a ideget a környezet faunájának teljes hiánya. Hol vannak döglegyek? dögevők? Pateszok? van több tízmillió rothadó hulla és semmi erodáció rajtuk.(off: a többi zombis filmek 90% szintén sajnos)

Mintha energia pajzsal lenne felszerelve az összes zombi nehogy elkopjanak.

Nem tudom ti hogy vagytok vele de a hátamra esnék egy Humvee-rol akkor a fekvés se esne jól nem hogy egy kiadós szex.(Bicikliről zugtam már legalább 4-5 napig gyötrödsz utána)
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Ayla írta:military otaku leírás... te már csak tudod :D Én hiszek neked. (még véletlenül se sértődj meg, nem piszkálódni akarok, csak valahogy ez ilyen érezhető dolog)
Nem sértődök meg de azért egyfelől érdekes tudni ilyen dolgokról, hány ilyen van még de nem akarok közpánikot okozni! :D
Amúgy hiába papolnak manapság nukleáris leszerelésről egy ilyen helyzetben szerintem tökre ugyanez lenne a reakció!És ha belegondolok amíg az emberek a zombie gyilok okozta erkölcsi anomáliákról beszélnek addig fogalmuk sincs, hogy ott fönt éppen atomok repkednek felettük!

Ja és még valami nem tudom ti végig szoktátok nézni az Outro után is de felvetődött bennem a kérdés milyen szar lehet annak a két űrhajósnak ott az ISS-n (International Space Station).Hiszen lentről szerintem egy ideig nem fog ellátmányt szállító űrhajó érkezni igaz legalább a zombik nem legóznak velük mint a többiekkel lent! :vigyor:
JimRaynor írta:Nem tudom ti hogy vagytok vele de a hátamra esnék egy Humvee-rol akkor a fekvés se esne jól nem hogy egy kiadós szex.(
Hát nem tudom hogy faxa gyerek Takashi mibe kapaszkodott ,de úgy lett volna reális ha ő is borul!
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos írta:Bár kezdek rájönni, hogy az olyan furmányos csapdák, mint a tolóajtó, vagy az ablak, simán útját állják a gaz élőhalottaknak. :) (Csak tudnám, akkor hogy lepték el az első részben az iskolát, mert tudtommal úgy indult a sztori.)
Lehet akkor még több agyuk volt, de mostanra elmúlt.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Kashim írta:Hát nem tudom hogy faxa gyerek Takashi mibe kapaszkodott ,de úgy lett volna reális ha ő is borul!
Hadvezér nem esik pofára mert akkor vele bukik a sereg is . :) Meg amúgy is ez sorozat teljes mértékig a realitásról szól nem ?
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Kashim írta:De még mielőtt pánikba esnénk(Spoiler):Az ilyen esetekre találták ki az Aegis cirkálókat amiknek a feladata az ilyen IBCM-ek elpusztítása vészhelyzet esetén szóval szerintem 95% hogy feltűnnek a következő részekben!
Oh bár csak a lottón lenne ilyen ötösöm!!! :vigyor:
Majd ha végignéztem írok róla még bővebben!Addig is EMP!!!

Meglepően jó volt szerintem a 12-es rész igaz volt egykét régi bevillanás de nagyon csekély mértékben!Végre egy kicsit tényleg átjött az apokalipszis feeling is nem csak a csöcsdobálós hülyéskedés!Kíváncsi vagyok nektek hogy tetszett! :)
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Határozottan javul a színvonal... :)

De azért a jó régi felvillanásoknak is maradt hely.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: scineram »

Én simán azt hittem, te már ezt olvastad mangában. De akkor ezek szerint a készítők is olyan tájékozottak, mint te. Az utolsó rész egyébként tök jó volt, lezárt, ahogy le lehetett, és mészárlás is volt elég. Az apokalipszis szerencsére elmaradt. Pofonban is bezárult a kör, ezúttal is teljesen feleslegesen. Lesz vajon következő szezon? Én nagyon kíváncsi lennék, hogy folytatják. De valószínűleg elébb betolom a mangát, addig nem tudok várni, bár az animált fanservice nagyon hiányozni fog.
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Az utolsó rész egyébként tök jó volt
Oh én teljesen abban a hitben éltem hogy még lesz 13-rész is és azzal zárul majd le hát nem tudom így már nem mondanám hogy nyerő ötlet lezárni bár ha egy bizonyos szemszögből nézem ezzel is biztosan csak arra kondicionálják az embert hogy ha kijön a második rész azonnal vesse rá magát!
scineram írta:Én simán azt hittem, te már ezt olvastad mangában.
Ja ha már a Mangánál tartunk igen olvasom de a hajókról csakis személyes tapasztalatok alapján nyilatkoztam ez olyan mint a fegyverek itt gyerekesen bemutatja őket Kouta mester de aki ismeri őket az kiröhögi ezt mert annyira alap dolgokat mond csak mind1 mivel a nézők kb 80-90% fegyvertanilag laikusnak nevezhető ez jól is van így!!!
De a részletek szerintem sokat dobnak rajta!

Hét manga képe:
(Hirano ismét kukázott valamit! :wwall: )
http://www.mangareader.net/170-57442-24 ... er-27.html
Mondjuk kíváncsi leszek a Saeko és a beretta kombijára! :LOL:

A másik kép ami még tetszett Takashi búcsút int régi shotgun-jának!Istenem csak el ne sírjam magam! :vigyor:
http://www.mangareader.net/170-57442-31 ... er-27.html
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Na, hát ennek is vége. Bevallom őszintén, hiányozni fognak a közös fikázások. :D
Összegzés: eleinte nagyon irritált, hogy csak fanservie-szel akarták eladni a cuccot, egy ideig gondolkodtam is rajta, hogy dobom. A történet semmi sem volt, tiszta marikai fealing, értelme sem volt sok. A karakterdizájnt sem nagyon tudom kiemelni, ilyet bármelyik anime hoz már 2010-ben, nem különösebben minőségi, vagy szép . Mondjuk a hátterek tetszettek, a legtöbb zene is rendben volt. A karakterek közül már többet megkedveltem. Marikawa-senseit már az elején, a bögyös mesterlövész csaj is ígéretesnek tűnt, de belőle nem lett semmi. Bírtam még Hiranot, a militarizmusát leszámítva értelmesebb karakter lett. Kumoro és Rei nem különösebben hatottak meg, "Katana" szimplán csak semleges.
Az utolsó 2-3 rész sokkal jobban tetszett, mint a se füle, se farka ecchiparádé, és sablonos agyament zombigyakás (bár bevallom, néhány mókás jelenet itt is bejött, pl: kerítésmászás közben "pisifétis" :D ), mert itt már tényleg érezhető volt az apokalipszis és az új világ jön-hangulat.
Szerintem viszont teljesen lezáratlan. :( Egyedül az utolsó részek cselekményszálát zárták le valamiképpen, de egyébként az egész történet eléggé fura hatást kelt. Szvsz semmi értelme ennek a felezésnek, de az agyament japók egyre jobban rákapnak. :wwall: Nagyon valószínű, hogy lesz folytatás. Bár aki olvassa a mangát jobban tudja, hogy mennyi a potenciál.
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

a végére egész jó minősítésű anime lett belőle!
az akciójeleneteknél javolt a grafika és a sorozat színvonala is.
nekem is hiányozni fog a fikázás! :vigyor:
a folytatásban én is reménykedek! ::hehe::
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Idei szezon legsikeresebb sorozata volt.

->Fikázás lesz :)
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hakuma Riyuichi írta:nekem is hiányozni fog a fikázás! :vigyor:
Ja nekem sem kevésbé de szerintem elég nagy sikere volt ebben a szezonban talán tavasszal jön a folytatás! :)
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Ráadásul biztos jó eladási statisztikát fog produkálni a blu-ray piacon is:
http://www.sankakucomplex.com/2010/09/2 ... e-blu-ray/
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Elvileg vége lett, gyakorlatilag szerintem már tavasszal folytatódik, mert hőseink megérkeztek A bevásárlóközponthoz ami külön ,,arc''. (legalábbis öcsém szerint, aki olvassa a mangát).

Részemről ez egy olyan sztori volt, amit nemsokára elfeljtek, de előtte megtortúráztatok pár embert a téli szünetben vele XD És nagyon is reális a Busujima-sempai (igeeen,megtanultama nevét XD) cosplayem.

OFF: ez olyan nálam, mint anno Karin-t cosplayeltem, narutóból, csak azért mert megvolt a ruhája, de gyűlöltem, rühelltem és utálom azt a karaktert OFF VÉGE

Amúgy ami engem kikészített végig, hogy magukkal viszik azt a kutyaszerű valamit, aki ott vakkangat és csúnyán néz = ZAJOS.

Ami ebben az utsó részben nagyon bejött az az elszánt szülők jelentek, illetve a szexi anyuka: lehet, hogy még az apádnál is jobb mesterlövész vagyok -szöveg :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Ayla írta:bevásárlóközponthoz ami külön ,,arc''.
Ez a valóságban is így van nálatok nem csajok? :D

Visszatérve a témához igen az de szerintem az új évadban ezt is gyorsan átfutják mert a mangában ez a villás rész is tovább tartott ami megdöbbentett viszont az animébe nagyon jól besűrítették minden különösebb probléma nélkül!
Ayla írta:Amúgy ami engem kikészített végig, hogy magukkal viszik azt a kutyaszerű valamit, aki ott vakkangat és csúnyán néz = ZAJOS.
Mondjuk nekem a szeme nem tetszik olyan nagy mint a shrekből a macskának :shock: amikor úgy néz ennél még a gombszem is jobb megoldás lett volna!De a méretét tekintve Zeke jobb megoldás mint Hercules: http://ben.stupidfool.org/.a/6a00d83455 ... 970c-500wi
De azért Németjuhász kutymó-t szívesebben láttam volna a sorozatban!
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Ayla írta: Amúgy ami engem kikészített végig, hogy magukkal viszik azt a kutyaszerű valamit, aki ott vakkangat és csúnyán néz = ZAJOS.
Ne aggódj, remélhetőleg a második szezonra végre elbomlik a hullák hallóidege :dirr:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Miért egytől egyik hülyeség az összes zombi film->

1.5 celsius és 50 celsius között 98 % biztos hogy beindulnak a normál rothadási folyamatok...(fagyásról esetleges testkiszáradásról azaz mumifikációról beszélhetünk ez esetben)

2. 24 illetve 48 órán belül már !!! megjelennek a hulla foltok a bőrfelületen a testbe jutott mikrobák és bacilusok elkezdenek lebontani.(bacillus butyricus, prodigiosus, fluorescens putidus, fluorescens liquefaciens, pyogenes foetidus, bacillus putrificus coli, bacillus saprogenes, bacillus saprogenes foetidus, leptothrix, clostridium butyricum, micrococcusok)

3.5. napon elkezd a felfúvódott bőr mozgatásra kiszakadozni.(ilyenkorra az izomzat aligha használható már mozgásra)

4. 7-10 sebek nagyságával a bomlás felgyorsul ami esetünkben az ideális 25-40 fok ráadásul párás közegben igencsak ideális valamint ekkora már a dögevők és döglegyek már javában hemzsegnek a hulla körül tovább gyorsítva a folyamatot.

összegzésül ha valóságban történt volna meg akkor a sorozat marha rövid ideig tartott volna. :D
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

sokat udsz a hullákról!
kitalálom-miami helyszínelők :D

az animék nagytöbségének a lényege- mennél jobban eltérülni a valóságtól!

ja és ott van az a téy, hogy vegyszer jutott a zombiinkba, az által lettek zombik. na szóval, a vegyszer tartalmazha olyan anyagokat (természetessen a titkosított kutatásokban sok olyan vegyi anyag és "fekete" kísérlet van amiről még a legfőbb hatóságoknak sincs halvány elképzelésük<életben is van ilyen eset) amelyek vmilyen módon irányítják, vagy nem is tudom, tartósítják a szöveteket és az agy bizonyos funkcióit leállítva de még mozgásképességben tartják a testet.

ez persze spontán, de logikus feltételezés!
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Ayla »

akkor meg azért maradnak életben mert táplálkoznak, mert amúgy ha nem ennének hullákat akkor ígyis úgyis megdöglenének, már amennyiben az agyas izé elméletet nézzük XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

igen ez is igaz.
de az emberi szervezet amúgy is kibírja akár hetekig kaja nélkül, a vzivást meg v nem mutatták v nem is isznak.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

A fekete technológia teljesen feleslegesnek ítélte az ilyen irányú "fejlesztéseket".(az utolsó ítélet bevetésre vár de a nevén kívül senki nem tud róla semmit) Egy komoly nemzetközi virologust egyszer poénból feltették ezt kérdést de azonnal le is söpörte a asztalról mondván teljesen haszna vehetetlen egy olyan virus ami ilyen kevés lappangási idővel rendelkezik ráadásul eyg halott testet legfeljebb!!! nano botokkal lehetne mozgatni semmint holmi fura fertőzéssel de akkor már nem hasonlítanának zombikra.
Hakuma Riyuichi írta:igen ez is igaz.
de az emberi szervezet amúgy is kibírja akár hetekig kaja nélkül, a vzivást meg v nem mutatták v nem is isznak.
Minden emberi test egy mini atomerőmű ha kikapcsolod végleg tönkremegy és cserélheted az alkatrészeit mielött újra sikerülne beindítani....(de akkor már hírből se fog hasonlítani az eredetire bár lehet hogy ez változni fog)
Válasz küldése