07-Ghost

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Kalaposs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.08.17. 12:38
Nem:

07-Ghost

Hozzászólás Szerző: Kalaposs »

Mivel ezt a témát nem vettem észre jónak láttam ha megnyitnám ^^
Én személy szerint nagyon szeretem ezt az animét! Valamiért megfogott... :D Talán a sok bishounen hatása ::daisuki:: Bár kicsit túl vontatottan megy a történet és hamar vége van , de mindenkinek ajánlom! Két dologra lennék kíváncsi ezzel az animével kapcsolatban:
-Hogy tetszett?
-Ki a kedvenc szereplőd?
Nos én az elsőre válaszoltam... Az én kedvencem nem más , mint Ayanami! Nem tudom miért, de alapból jobban szeretem a gonosz karaktereket... :lol:
Mindörökké dark szereplők! ^^
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: 07-Ghost

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én a mangát nagyon szeretem, de az anime sajnos messze elmaradt tőle, nyújtották a sztorit, mint a rétest, és igazából csak onnantól indult volna be a történet, hogy Frau és Teito elhagyják a templomot. Talán egyszer kapunk majd egy folytatást, bár nem sok esélyt látok rá sajnos. :(

A szereplők közül Frau a favorit nálam, de Ayanamit is nagyon bírom, mondjuk alapból szeretek minden gonosztevőt, akinek a Sho Hayami a szinkronhangja. :vigyor:
Kép
Avatar
Kalaposs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.08.17. 12:38
Nem:

Re: 07-Ghost

Hozzászólás Szerző: Kalaposs »

Nos igen :|
Remélem kapunk 2. évadot!:D Kíváncsi vagyok a kis Capellára ::daisuki:: Na igen... Sho Hayami:)
Nos az animéről annyit mondanék , hogy a templomi részt tényleg nagyon elhúzták és elég érdekes befejezése lett... pont az a vége amikor nagyon beindul a történet? :D Meg talán azoknak akik nem olvassák/olvasták a mangát annak értelmetlen befejezést ad... Viszont a 2.évadban azért reménykedek mert miért adnának ilyen befejezést ha nem folytatják? :D Mindenesetre szurkolok!
Mindörökké dark szereplők! ^^
Avatar
nayuri
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.11.20. 14:33
Nem:

Re: 07-Ghost

Hozzászólás Szerző: nayuri »

Az anime összességében tetszett, egyedüli mínusz pont a sok filler és hogy rengeteg poént kihagytak ami a mangában pedig elég erőteljesen ütött. Akkor élvezhető teljesen ha valaki olvassa a mangát is, mert az igencsak izgalmas és poénos. Pont tegnap olvastam a legújabb fejezetet és nem tudom megunni :D
Kedvenc karakterem Frau már az első pillanattól, vicces, perverz és nagy erőt sugároz magából. Persze a többiek is mind nagyon jó karakterek, Castor és Lazet párosa is mély benyomást tett rám -főleg miután betekintést nyerhettünk a közös múltjukba-.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: 07-Ghost

Hozzászólás Szerző: Andro »

Az anime jó, de a manga jobb. Az animében tetszik a grafika, a seiyuuk, a zenék, de minusz pont a sok filler rész.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: 07-Ghost

Hozzászólás Szerző: Mariko »

nayuri írta:Pont tegnap olvastam a legújabb fejezetet és nem tudom megunni :D
Igen-igen, ezek a fejezetek most nagyon izgalmasak. ::^_^::
Kép
Avatar
nayuri
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.11.20. 14:33
Nem:

Re: 07-Ghost

Hozzászólás Szerző: nayuri »

Az biztos, éppen hogy választ kapuk egy felmerülő kérdése, aztán már kapunk is legalább két újabbat amin izgulhatunk XD Mindegyik fejezet eszméletlen jó, soha nem tudom megjósolni, hogy mi fog következni. Kíváncsi vagyok mi járhat a mangakák fejében :D
Nagyon érdekel, hogy Teito mikor és hogyan fogja visszanyerni az emlékezetét, és hogy mikor talál rá Frau. :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: 07-Ghost

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Az engem is érdekel, meg, hogy merre kószál egyáltalán Frau. Kezd hiányozni. ^^ De legalább Teito találkozott már Hakurennel.
Kép
Avatar
nayuri
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.11.20. 14:33
Nem:

Re: 07-Ghost

Hozzászólás Szerző: nayuri »

A találkozás Hakurennel elég viccesre sikeredett xD Szegény Teito azt se tudta mi a rákról beszél neki xD Szerintem Frau hamarosan elő fog kerülni. Engem az is érdekel, hogy például a 71. fejezetben szereplő kiscsajnak *akit Teitonak nézett* lesz e vmi további szerepe. Mert a véleményem szerint Frau nem csak véletlenül kötött ki pont náluk.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: 07-Ghost

Hozzászólás Szerző: Andro »

Na igen, Frau nálam is a dobogós karakter. Egyszerre vicces, de van benne valami komolyság is, ami miatt az ember sosem tudja, hányadán áll vele.
Kép
Avatar
nayuri
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.11.20. 14:33
Nem:

Re: 07-Ghost

Hozzászólás Szerző: nayuri »

Igen, emiatt soha nem lehet tudni, hogy mi járhat a fejében valójában.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: 07-Ghost

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ez úgy nagyjából szerintem az egész szereplőgárdára igaz, a negatív szereplőket is ideértve. Talán csak Ayanami az egyetlen kivétel. ^^
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: 07-Ghost

Hozzászólás Szerző: Andro »

Mariko írta:Ez úgy nagyjából szerintem az egész szereplőgárdára igaz, a negatív szereplőket is ideértve. Talán csak Ayanami az egyetlen kivétel. ^^
Hát Ayanami a tipikus nagyon nagyon gonosz főgonosz karakter. ::hehe::
Kép
Válasz küldése