Chobits

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

@Setike, MaKo: Ööö, nem tudom észrevettétek-e a :dirr: -t a postom végén. :dirr:
Ez általában annak a jele, hogy az adott hozzászólást nem szabad komolyan venni. 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Rage írta:@Setike, MaKo: Ööö, nem tudom észrevettétek-e a :dirr: -t a postom végén. :dirr:
Ez általában annak a jele, hogy az adott hozzászólást nem szabad komolyan venni. 8)
Mééé...Hi-hi-hi...nekem tetszett a beszólásod nagyon... ::japhaha::
Különben sem lehetett komolyan venni..látszott benne a poén...de nagyon jó volt... ::jhihi::
Erre csak azt tudom mondani : Chiiiiiii......Chiiii? ::jeye::

Hideki.... ::uhoh:: Amilyen ronda szegény annyira megszerettem a pasast...
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Rage írta:@Setike, MaKo: Ööö, nem tudom észrevettétek-e a :dirr: -t a postom végén. :dirr:
Ez általában annak a jele, hogy az adott hozzászólást nem szabad komolyan venni. 8)
Eh, jóvanna -_-" Én meg morcibb kedvemben nem vettem észre ^^" Tudom, figyelmetlen baka vagyok ezért gomen -_-
Avatar
Urashima-sempai
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2003.12.21. 23:26
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Urashima-sempai »

Wie wahr, wie wahr
"Az élet rövid, de nem eléggé!"
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Na, már megnéztem 21 részt a Chobitsból. CSak gratulálni tudok az alkotójának, engem nagyon megfogott ez a mű. A legjobb a szerelmi szál benne, és az, amilyen környezetbe ezt tették. Huu, és azok a lányok^^"""", Chi nem semmi^^"""
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Freya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.04.30. 22:46
Tartózkodási hely: Cegléd

Hozzászólás Szerző: Freya »

Végre a hugom is kezdi támogatni az anime mániámat. Elsőként a chobitsot nézettem meg vele! Nagyon tetszett neki, sőt mostanában chii-t rajzolgatja. Tök jó. Kapott egy kis Beagle kölyköt és azt a nevet akarta neki adni hogy chii, de lebeszéltük róla, mert olyan nem chiis feje van. :) Hidekin meg annyit röhögött hogy az nem semmi.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Na, ez jó hír Freya :wink:
Ja, mostanában én is szoktam Chiis képeket nézegetni, vannak nagyon szépek is, bár én elsősorban az artjáért bírom a képeket ^^ meg nem ez a kedvenc Clamp cuccom, de azért nem rossz :wink: Ja, és egy kérdés! Nincs vkinek egy normális képe a Chobits végén szereplő két "pusztító" pasoconról? :? Már egy idő óta túron a netet utánuk, de alig találtam képeket, jóformán ha kettőm van... :cry: Csak mert ők a kedvenceim, de sehol semmi róluk... :cry: Szóval ha tudna vki linket, nagyon megköszönném! ^^
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Domó!

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Nah ez jó Freya. :wink: Utána meg majd nézess vele Card Captor Sakurát... az is a legédesebb animék közé tartozik. :D :D :D HAYAKÜ, HAYAKÜ CLAMP!!! ::jthrill::
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
Freya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.04.30. 22:46
Tartózkodási hely: Cegléd

Hozzászólás Szerző: Freya »

MaKo én sok Chobitsos képet leszedtem de még nem láttam róluk túl jót. De ha talállok akkor berakom ide a linket. Igen ennek én is örülök, várjál hugi azt az animet még én sem láttam :). De majd nyáron leszedem. Az a két Cd amit kölcsönadtál állati nagyon tetszenek. Köszönöm mégegyszer.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hát én (lévén naaagy Clamp fan ^^" Bár mondjuk Chobits nem a kedvencem de nem rossz azért ^_~) találtam egy oldalt teli szkenekkel, de a linkre már nem emlékszem >_< mindenesetre jó sok artbook képet letöltöttem, de egy kép sem volt ott két kedvenc pasoconomról :cry:
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Na, végignéztem a Chobitsot. Szépre sikeredett, és tetszett^^. A vége kicsit unexpected volt, de viszont szép és kellemes^_^.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Tegnap rávettem magam h +nézzem a Chobits-t, ::jeye:: nekem végülis bejött... CHIIII...
Amibe bele tudnék kötni: Igényesebben kellett volna + rajzolni ::jwar::
Kép Kép
Avatar
AMD
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2004.01.18. 14:14
Tartózkodási hely: Over the hills and far away...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AMD »

Miért pont "Dragonfly" lett Dragonfly neve (most találtam, nem is gondoltam volna)
A Dragonfly egy Berkeley Unix (BSD) disztribúció, bővebben:
http://www.hup.hu/wiki/wiki.phtml?title=Dragonfly_BSD

(a RedHat doksi az asztalán mondjuk már utalás volt az ilyesmire :) )
.: Failures of Society :.
#fosanime@IRCnet
Avatar
Greenest
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2003.12.30. 20:29

Hozzászólás Szerző: Greenest »

Hellotok

Láttom nagyon rég volt írva ebbe a topic-ba és gondoltam egy kicsit fel frissítem. Nekem is sikerült nem rég megnézni a Chobits-t és nekem nagyon bejött. Eleinte én is úgy voltam vele, hogy minek nézem meg, úgy se fog bejönni, mivel nem vagyok nagyon oda az ilyes fajta anime-ért. De mondtam magabban, ha egyszer a haver elhozta, akkor már megnéz, lesz ami lesz. Sokan írták azt, hogy nem tetszett nekik mert Chii csak ezt csinál csak azt csinál, de engem pont az anime egyszerűsége fogott meg. De az is igaz. hogy vége felé már kezdett egy kicsit komolyabb lenni is, ami még inkább érdekessé tette. Szerintem grafikája is szép volt, de van egy mondás erre "kinek a pap, kinek a papné". Angol szinkron viszont nekem nem jött be szerintem japán jobb, de erre is igaz kinek mi tetszik. Azon emberek hozzászólását is meg értem akiknek nem jött be ez az anime, mivel nem tetszett mindenkinek és ez így van rendjén. Végre csak annyi hogy nekem nagyon bejött az ahogy Hideki kezelte a különösebbnél-különősebb kényes szítuációkat, sokat nevettem rajta, főleg a bugyis részen.
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Szó mi szó, Chi hangja japánul utánozhatatlan. Aki még nem látta, de meg akarja nézni, japánul ajánlom neki.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Na igen, ha jól tudom Tanaka Rie-nek hívják... és ő énekli a Chobits endingjét is, ami mellesleg sztem klassz kis szám ^^
Avatar
Greenest
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2003.12.30. 20:29

Hozzászólás Szerző: Greenest »

Szerintem is nagyon eltalálták Chii hangját a japánok, nekem nagyon bejött, főleg amikor a Chii-t mondja. Én általábban a pergős opening és ending-t szeretem, de ennek ellenére nekem is tetszett, szép hangja van annak aki ezeket énekli.
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Chii!!

Az a zene ami mexólal akkor amikor : Hideki a játékban nekiugrik a főszörnynek, ; amikor chi-nek megpróbál benyúlni a peep show-s csávó és Chi megvillan!

az atom királyy...... ghii
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

ÖÖÖÖ...khm...én nem ismerem ezt az animet, viszont vannak Chobitsos cuccaim, akinek kell, írjon üzenetet vagy mailt, és megdumáljuk.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Egyszerűen imádnivaló az egész anime sorozat.bár szerintem a manga jobban belemélyed az ember és gép kapcsolatának lehetőségeiről. Szerintem a Clamp talán legjobb munkája ez. Persze az X sem volt kutya :D
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

nekem megvan a Chobits 1. kötete mangában! Csomó vicc nincs benne, ami az animében benne van -.- viszont ugye sokminden derül ki? mert az 1. kötet az a 8. anime részig megy, és még van hátra 7 kötet, az anime meg összesen 24 részes.
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Nah felraktam vinyóra az összes részt (anime), most már csak időt kéne szakítani arra, hogy végignézzem... sajnos még csak a 6. résznél járok... Chii kawaii...
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Engemet zeneileg a 2. ending fogott meg. Ritkán hallok ennyire szép lassú számot. ::jsmile::
Talán a WHRobin endingje jött be még ennyire.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Igen a zene valami fenomenális és az egész sorozat ahogy fel van építve az nagyon jóóó! Én is imádom Chit mint mindenki más! Imádom a japán hangját is :D Lehet hogy sokan úgy gondolják hogy a manga nem adja vissza annyira a poénokat..stb.. de azerintem kiforrotabb a manga jóval.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Kiforrotabb, igen. És az animéből hiányoltam azt a csavart, amit a mangában olvastam: hogy a Clamp csapat hogyan kötötte össze az Angelic Layer világát a Chobitséval.
Válasz küldése