Berserk 2016

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Surci
Fórummániás
Fórummániás

Re: Berserk 2016

Hozzászólás Szerző: Surci » 2017.06.24. 15:25

Nah vége, hiányozni fog a heti Berszark... Az uccsó ep a sorozat "színvonalához" illő befejezést szolgáltatott: LoliCsirke-akogare Gecc-onyííícsan irányába, majd fight... és DAT KALÓZKAPITÁNY XDDDD........ És még nekiáll kardozni a mankójával + a falábával :knife: Igen, ez is mangahű. Kezdik elérni, hogy lassan Griffnek szurkoljak, hogy minél brutálisabban darálja le ezt a bandát, de leginkább Csirkét, Ivalerát, Pöcköt és főőleg Sodrót. Kár hogy nem fog bejönni (mondjuk egy végső, új Eclipse-nél Gatts bedobhatná őket a GodHandnak, hogy elég powert nyerjen az ultimét fájtra Griff ellen :twisted: *wishfulthinking*).

2/10 jár, pedig majdnem fellepontoztam, mert sajnos az első pár rész magasabb színvonalat szolgáltatott (már önmagához képest), de azért a végére csak visszatért az elvárt kerékvágásba. A Beles Slanért, gumikrokodilokért, RAEPtrollokért, alien-trollbébiért és ezért a kreténkalózért + a recap epizódért ennyi jár.

A MAL-os fankommentek hozzák a szokott színvonalat, de a mai főLULZ-díjat egy derék AA-s user nyerte, aki szerint Caska nemhogy nem szefós, de jelen állapotában egyszerűen imádnivaló :knife:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL

Risa
Profi
Profi

Hozzászólás Szerző: Risa » 2017.06.24. 17:37

Surci írta:
2017.06.24. 15:25
A MAL-os fankommentek hozzák a szokott színvonalat, de a mai főLULZ-díjat egy derék AA-s user nyerte, aki szerint Caska nemhogy nem szefós, de jelen állapotában egyszerűen imádnivaló :knife:
Lehet, hogy az azóta érkezett komment még őt is übereli. Bár nem ez az első eset, hogy le lettem butázva azért, mert valami nem tetszett. :'D

Remélem, harmadik évad nem lesz, ez az anime ezen a ponton már viccnek is rossz.
Kép
“What stage has your relationship progressed to?”
“The things that should have been done have been done. The things that shouldn’t have been done have also been done.”

Junchi
Fanatikus
Fanatikus
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Junchi » 2017.06.24. 17:42

Surci írta:
és ezért a kreténkalózért
Uh, tényleg, ezt el is felejtettem, szal annál a kalóznál már csak nem is törekedtek arra, hogy a szájmozgásra szinkron stimmeljen, az már tényleg tisztára olyan volt, mint egy bábu.
Surci írta:
de a mai főLULZ-díjat egy derék AA-s user nyerte, aki szerint Caska nemhogy nem szefós, de jelen állapotában egyszerűen imádnivaló :knife:
LOOOL, bár azért Recruit nonszensz-lavinája sem semmi. Mondjuk én az ő nickjét pont az ilyen pszeudo-intellektuálisan demagóg hozzászólásai miatt jegyeztem meg magamnak, már akkor kész főnyeremény volt, de úgy tűnik, kutyából ismét csak nem lesz szalonna, ergo hozta most is a formáját. :D

Válasz küldése