Deca-Dence

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
dresthar
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2019.03.09. 16:22
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Deca-Dence

Hozzászólás Szerző: dresthar »

Junchi írta: 2020.09.24. 07:12 Deca-Dence ende
:goodpost:
Annyit szeretnék hozzátenni, hogy a felesleges harcoknál, a
SPOILER
gadoll-trutyival való viccelődés volt az, ami idegesítőbb volt. Az előbbinél még látok valamiféle koncepciót (bár az is inkább üzleti), de az utóbbi? Akik arra vevőek, azok szerintem a 2. rész után már dobták is sorozatot.
No, mindegy, a hibái ellenére, én is adtam rá egy 7/10-t. A mostani, és a korábbi panaszkodásaim ne tévesszen meg senkit, továbbra is egy kellemes beteg poszt-apokaliptikus cuccnak tartom, amiben a főszereplő pároson kívül is vannak szerethető figurák. Pontosan ezért dühítő az, hogy nem sikerült kiaknáznia az alapkoncepcióban rejlő lehetőségeket.
Avatar
SaiyaGin
Profi
Profi
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2018.10.25. 19:50
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Deca-Dence

Hozzászólás Szerző: SaiyaGin »

A múlt héten én is úgy döntöttem, hogy deka-dens szórakozást választok magamnak, és elkezdtem a sorozatot. Sajnos nagyjából már mindent leírtatok róla, amit én is írtam volna, így csak rövid megjegyzéseim/kiegészítés vannak.

- nekem is tetszett a sorozat (főleg az első fele), de én is azt éreztem, hogy a második felében Natsume (és vele együtt a Natsume-Kabu kapcsolat) ennyire háttérbe szorult
- a Nagy Csavar prezentálását túlságosan „bele az arcodba” módon vitték véghez, szerintem elegánsabb lett volna, ha nem a rész elején közlik a nézővel, hogy mi is a helyzet, hanem a rész során csepegtetik az utalásokat, és csak az epizód végén jön a meglepetés
- furcsa volt azt nézni és hallgatni, ahogy Kamina hangja Kamina napszemüvegével vitatkozik (oké, a napszemüveg színe is más, és a csúcsa is kicsit más szögben emelkedik, de azért eléggé emlékeztetett rá)
- trágyás jelenetből én is elbírtam volna kevesebbet (mondhatni, az ezen való rugózás egy idő után már eléggé
SPOILER
szarul esett
SPOILER
Kép
- az utolsó részt kissé összecsapottnak éreztem, az óriásgadoll elleni harc helyett szívesebben láttam volna többet Kaburagi és a rendszer beszélgetéséből

Mindent összevetve azért tetszett, a 7/10 szerintem is reális pontszám.
Válasz küldése