Yu-Gi-Oh

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc karaktered,kártyád

Yugi Muto
11
13%
Yami
32
38%
Joey Wheeler
16
19%
Mai Valentine
6
7%
Bakura
20
24%
 
Szavazatok száma: 85

Avatar
Shinichi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2004.01.06. 19:46
Tartózkodási hely: pont ott

Hozzászólás Szerző: Shinichi »

A Yu-Gi-Oh! az én témám :) Mármint hogy elég profi vagyok ezekben a kártyákban :) Ha valaki akar velem játszani egy partit, az keressen fel MSNen ^^' Én úgyis unatkozom :P Most NEM vagyok MSNen, tehát most ne keressetek, hogy elverjelek titeket :) Este 7 - 11ig vagyok ált.
Trust in the cards, and trust in yourself... :)
Kép
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Shinichi, ezt a MSM-ös Yu-Gi-Oh játszást ezt hogy érted? Valamelyik Yu-Gi-Oh game a neten játszva?

Yu-Gi-Oh Gamek amk megvannak:
GBA:
World Wide Edition
Eternal Duelist Soul
Dungeon Dice Monsters

PC:
vmi pc game, a http://clix.to/yugipc odalról szedtem le

Relunx

------

Ime pár brutál-kártya:
Injection Fairy Lily
Type: Earth
Group: Spellcaster/Effect
Level: 3
ATK: 400
DEF: 1500
This card's effect can be activated only during the Battle Step of either player's turn. Pay 2000 Life Points to increase the ATK of this monster by 3000 points only during the Damage Step.
Kép
Isn't that cute? :) Nem hiába, hisz a fave lapom!!! :)


Judgement of Anubis
DCR-105
Group: Trap Card
Type: Trap
Discard 1 card from your hand to negate the activation and the effect of a Spell Card controlled by your opponent that includes the effect of destroying Spell and/or Trap Card(s) on the field and destroy it. Then, you can destroy 1 face-up monster on your oppenent's side of the field and inflict damage to your opponent equal to the ATK of the destroyed monster.
Kép


Cost Down
Type: Spell
Effect: Discard 1 card from your hand. Downgrade all monster cards in your hand by 2 level stars until the end phase of the turn this card is activated.
Kép


Twin-Headed Behemoth
Group:Dragon/Effect
Type: Wind
Level:3
Atk:1500
Def:1200
LOD-063/Super Rare/Restriction-1 per deck
When this monster is destoyed and sent to the Graveyard, this monster is Special Summon with an ATK and DEF of 1000 during the End Phase of the turn. This effect can be used only once during the current duel.
Kép


Yata-Garasu
Group: Fiend/Spirit/Effect
Type: Wind
Level:2
Atk: 200
Def: 100
This card cannot be Special Summoned. This card returns to the owner's hand during the End Phase of the turn that it is Normal Summoned, Flip Summoned, or flipped face-up. When this card inflicts Battle Damage to your opponent's Life Points, your opponent skips his/her next Draw Phase
Kép


Secret Pass to the Treasures
Group: Magic Card
Type: Magic
Select 1 face-up monster with an ATK equal to 1000 points or less on your side of the field. During the turn this card is activated, the selected monster can attack your opponent's Life Points directly
Kép

Relunx
Kép
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Hali! Szerintem a Yu-Gi-Oh nagyon király! ^^" Bár van amikor túlnyújtják a részeket és 3 részig tart egy párbaj, de nagyon sok jó ötlet van benne (és sok jó pasi :D ) Maga a játék is nagyon érdekes bár egy kicsit nehéz megtanulni (föleg ha a hülye öcsikéjével jáccik az ember :roll: ) de izgi és jókat lehet röhögni ^^ sajna még nem láttam csak azokat a részeket amik magyaron mennek és az elég csiga és tuti nem fogják befejezni, vagy ha ezt a sorozatot befejezik nem mennek tovább (pedig ott van Malik :( ) Nah, ennyit akartam. It's time to Duel! :D
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Kaptam Change of Heart-ot szülinapomraaa :D
Hmm...
Egy rajzom...
Mondjuk aki ismer, az már látta, aki meg még nem, az nem tuti hogy érti, hogy kik is vannak rajta ^^'
Lényeg annyi, hogy én hüle vagyok ehhez a játékhoz :P
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Jól elvoltatok azokkal a korongokkal... én nem is tudtam, hogy ilyeneket lehet kapni. Mondjuk, ez lehet, hogy azért van, mert nem nézem.... Nem tudom, ez most valahogy nem fogott meg. Talán mert nagyon nagyon nem jött be a rajzolata.... meg a története se. Meg ez megint egy méjnsztrím anime, de ameddig nézi valaki, márpedig nézik sokan, addig örülök, hogy van és, hogy nézitek és tetszik. :D
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Rossz hír,már akinek.Befejeződött a manga a Japánban a 343.fejezettel,aminek a címe Game King. ::bawl::
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Juhúúúúú láttátok a hétvégi részeket?? :D Egyszerűen imádom ezt az animét :D Malik ruleeez!!!! Igazából unom már ezt a sorozatot jönne már Malik :( Ma vettem egy Cheetost tök para voltam kinyitottam felzabáltam és semmi...a levegőn és a chipsen kívül semmi egyéb fémalapú 3 éven aluliakra veszélyes tárgy nem volt benne!!! :evil: Grrrrr.... pedig már kijöhetne az a rohadt Bakura :( már rosszul vagyok ettől a sok szeméttől amit eszem :oops: Nah Nézzétek a YUGIOHT!!!!
It's time to duel!!
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Na, nekem megvolt az eslő yugioh-os éményem vasárnap: kómásan kitámolygok a nappaliba, és mi megy a Tvben: yugioh.
Hát én dőltem a röhögéstőlXDDD
"Fekete varázsló, feketevarázs támadás!" kész :lol:
lehet hogy a kártyajáték kidolgozott, meg élvezetes, de az anime az..hát inkább nem kommentálom, lévén sok fan van itt :)
Kép
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

WishM írta:Na, nekem megvolt az eslő yugioh-os éményem vasárnap: kómásan kitámolygok a nappaliba, és mi megy a Tvben: yugioh.
Hát én dőltem a röhögéstőlXDDD
"Fekete varázsló, feketevarázs támadás!" kész :lol:
lehet hogy a kártyajáték kidolgozott, meg élvezetes, de az anime az..hát inkább nem kommentálom, lévén sok fan van itt :)
Azért javítanék... "Sötét varázsló" :D
Én a "Három fejű kék szemű hósárkány"on akadtam ki :D
Lulu, tudod: "Kékfejű háromszemű hósárkány" ^^'
Kép
Avatar
Dosetsu
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2003.10.28. 19:14
Tartózkodási hely: pont ott...

Hozzászólás Szerző: Dosetsu »

Csá!!! Szerintem nagyon király a Yu Gi Oh! Legjobb lap az Exodia!
Avatar
Malitia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2003.12.15. 15:26
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Malitia »

Szerintem az anime sem gáz ANNYIRA (a jobb reklámanimék közül való), de amit a fordításával műveltek az egyszerűen gyalázatos... sikerült minden eddigit alulmúlni. (Pedig volt már több szörnyűség) Jeeee!!! Hajrá magyar szinkron. :?

Csöndes kérdés: Mi a fenéért kell olyannal fordíttatni aki egy árva kukkot sem ért a témához? (mármint itt pl. a gyűjtögetős kártyákhoz)
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Malitia írta:sikerült minden eddigit alulmúlni. (Pedig volt már több szörnyűség) Jeeee!!! Hajrá magyar szinkron. :?
Azért szerintem ez egy kicsit túlzás volt. Láttad te a Digimon 02-t magyarul? Na mert az tragikus volt ^^'
A "Párbajra!" és a "Gátámon átdigitalizálódik" közül szerintem az első valahogy elviselhetőbb ^^'
Bár én minden szinkront képes vagyok megszokni... Csak sok idő kell hozzá ^^'
Kép
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Ely,de az mégis jobb volt amikor legyőzte a Yugi Kaiba lapját és közölte "Látod én megmondtam. Az én lapom erősebb volt" de ezt halál komolyan ^^ kifekszem a szövegétől de ari csávó :D ÉS AKKOR VÉGRE ELŐHÍVOM A HÁROMFEJŰ KÉKSZEMŰ HÓSÁRKÁNYT MUHAHAHAHAAAAA! ^^" (by Kaiba) Olyan hosszú ez a hét...lehetne már hétvége... YUGIOH!!:D az öcsém jáccani akar velem...khm...úgyis megverem ^^"
Szerintem a legjobb lap a Mystical elf, de csak azér mer az a kedvencem :D It's time to duel!
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Malik-chan írta:Ely,de az mégis jobb volt amikor legyőzte a Yugi Kaiba lapját és közölte "Látod én megmondtam. Az én lapom erősebb volt" de ezt halál komolyan ^^
Jahh, mint a GyP-seknek... ^^ Ezt még én is értettem magamtól :D
Malik-chan írta:Szerintem a legjobb lap a Mystical elf, de csak azér mer az a kedvencem :D
Change of Heart forever! Bár nem tudom mire jó :D
Kép
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Hát nem tudom érdekel-re valakit de itt egy jó yu-gi-oh -s cím nekem bejött de még van mit fejleszteni.Kezdetnek viszont egyáltalán nam rossz.Mennyiért lehet venni paklit? Tudja valaki?






http://gportal.hu/portal/ygo/

:roll: :lol: :D
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
Avatar
Malitia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2003.12.15. 15:26
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Malitia »

Nekem a kedvenc kártyám a Relinquished jól kombózik dobató illetve erővisszafordító pakliba... :)

Kép

A Change of Heart varázskártya aminek segítségével 1 körre magad mellé állíthatsz egy ellenséges monsztát. (remélem érthető voltam) Én arra szoktam használni hogy megszerezzem az áldozatnakvalót. :D
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Waaai, ez tök szép!
Bár most nem volt időm végignézni, mert órám van, és az info-tagozat hátrányai, hogy tanulunk is ^^'

Köszi a Change of Heart-ot (bár játszani úgyse fogok soha) :D
Kép
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

[quote="fuzik"]Mennyiért lehet venni paklit?

Én a kezdő paklimat 3490ft ért vettem a Holdfénybe. Vannak még hozzá boosterek azoknak csomagja (9 lappal) 990ft
Nem olcsó de szerintem megéri:)
Ely, mikor érsz rá?Jó lenne talizni,mondjuk vasárnap hétfőn úgyis szünet lesz:) Én eddig a Change of heratot soha nem tudtam haszálni mikor kihúztam, bár ez nem azt jelenti hogy rossz lap csak azt hogy béna vagyok ::japtoun:: basszus itt rohadok még a suliba ésmég német dogát is írunk...aztán meg külön angol...grrr ::jcrazy::
Yugioh 4ever! :D
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Malik-chan írta:Ely, mikor érsz rá?Jó lenne talizni,mondjuk vasárnap hétfőn úgyis szünet lesz:)
Juj, nagyon klassz lenne!!
Egy nap, vagy kettő? :wink:
És akkor megtanítasz kártyázni? :roll:
Kép
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Ely-csán szívesen megtanítalak, bár nemtom hogy a megfelelő embert választottad e :drop: de azér megteszem amit tudok :) Reméllem tudunk talizni:) most nemtok mit szólni naon fáradt vagyok, de azt azér megjegyzem: Yugioh 4ever! ::jthrill::

------

Víííííííííííííííííííííííííííííííííííííí holnap szombat és végre Yugioh ::hehe::
Nem tud valaki olyan oldalt ahol le lehet tölteni a későbbi részeket is, a magyarok soha nem fognak eljutni a végére... Ví megnéztem a GYU3-at mégeccer...még mindig ugyanolyan mint volt :drop:
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Malik-chan írta:Nem tud valaki olyan oldalt ahol le lehet tölteni a későbbi részeket is, a magyarok soha nem fognak eljutni a végére...
Ha holnap jön ExVee meetre, én meg nem felejtem el visszavinni a Frontier-es videókazijait, akkor elkérheted tőle, mert annyira nem is nagyon Frontier-es videókazik azok - több rajta a YuGiOh ^^'
Kép
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Áááááá gonyocok...pont a legizgibb résznél hagyták abba ::pirate:: Arra kiváncsi leszek milyen lapot húzhatottam ami legyőzi a kékfejű háromszemű hósárkányt...ja nem így, szóval a háromfejű kékszemű satöbbit ^^" Tökjó... ::jthrill::

------

Jah és benne volt a kedvenc lapom iiiiiiiiis
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Malik-chan írta:Jah és benne volt a kedvenc lapom iiiiiiiiis :^_^:
Ja, nagyon sokat láthattuk :drop:
Na, ma engem is nagyon kiakasztott az a tu bí kántinnyúúúd :drop:
Azért jó, hogy nem reggel jössz Lulu, mert így legalább megnézhetjük kényelmesen :D /Á, ez nem függőség... Dehogy.../
Kép
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Szip szip...asszem megbetegszem újra ::jcrazy::
Egész jók voltak a hétvégi részek, teljesen elérzékenyültem ::bawl:: Most mi lesz azzal a szerencsétlen gyerekkel?? ^^" átdigitalizálódik Kaibává és akkor helyette megy be a palotába ^^" jóvan énis értelmes vagyok kicsit elfáradtam... 2. sorozatot akarok néézni... Malikkk ::daisuki::
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Élmény volt velem játszani, ugye Lulu? :P
Vasárnap hogy fogjuk megnézni? Tömegesen? Az elég durva lenne :drop:
Kép
Válasz küldése