Yu-Gi-Oh

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc karaktered,kártyád

Yugi Muto
11
13%
Yami
32
38%
Joey Wheeler
16
19%
Mai Valentine
6
7%
Bakura
20
24%
 
Szavazatok száma: 85

Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Erős lény az szubjektív vélemény.
Pl erős lénylehet a "Muka Muka" is graviti blind és infinite cards mellett, és akkor a Dragon Mater-nek (5000/5000-es lény) semmi esélye.
Kép
Avatar
Ranma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2003.09.10. 17:38
Tartózkodási hely: Nerima,Tendo Dojo

Hozzászólás Szerző: Ranma »

Relunx írta:Erős lény az szubjektív vélemény.
Pl erős lénylehet a "Muka Muka" is graviti blind és infinite cards mellett, és akkor a Dragon Mater-nek (5000/5000-es lény) semmi esélye.


A Dragon Master pedig leöl egy nem turbózott God Card-ot
Elsütni egy fegyvert "kétélű" döntés. Ahogy a golyó szétvágja az áldozat húsát úgy töri szét az ember lelkét aki meghúzta a ravaszt. Max Payne
kk-krisi

Re: to Fuzik

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

Ranma írta:
Elnézést kérek ha én is javítok. Ha a duelist elér egy bizonyos szintet akkor fúzió nélkül játszhat ki fúziós lapokat(csak tribiute kell hozzá).Viszont a flame swordsman(flamensvértkepfer bocs az írásért de nem tudok németül)lila,de nézd meg Giltia the deamon priest(vagy hasonló)is fúziós lény,de Joey mint sárgaként(alap) játsza ki. (Giltia=heven guardian+? a másikat nem tudom)
Te pl milyen szinten tudsz fúziós lapot, fúzió nélkül idézni, mert én keresztbekasul mindenhogyan végigvittem a játékot és nekem sehogy sem sikerült. (és pl hol láttál te a Flame Swordsmanért tributeot a sorozatban?! lehet, hogy nem láttam elég sokszor, de én még hasonlót sem láttam) Ha voltál olyan tournamenten ahol lehettet ilyen módon lapot idézni? Mert ha igen akkor szólj és adj valami címet, mert érdekelne a dolog :lol: . Kicsit nevetséges az előző beszólásod már megbocsáss, de gyerekes volt a következtetésed, a sorozatban ugyan nem tudom mivel indokolják a dolgot, de valami idióta magyarázat ott is van rá biztosan (pl túl alacsony a lap szintje és ezért nem kell két monsterből fúzionálni, vagy valami ilyesmi) nem sértegetni akarlak, de olyat ne mondj amiben nem vagy biztos vagy ilyen könnyen támadható. Köszi.

Aztán pár adat: Giltia the D. Knight (d asszem Deamon, de nem vagyok benne biztos) a Gurdian of the Labyrinth és a Protector of the Throne fúziója és a Flame Swordsman pedig valami ilyesmi németül: Flammen Schwertkämpfer

jó lap szerintem még a Maha Vailo, Barrel Dragon, Jinzo, Penguin Soldier, Man-Eater Bug és a Nimble Momonga (szörnyek közül) is, de van egy csomó magic kártya is ami nagyon jó ^_^ pl ott van a Dark Hole, Raigeki, Monster Reborn, Change of Heart és mondjuk az Axe of Despair aztán jó trap pl a Negate Attack, Mirror Force, Metalmorph és a Goblin Fan. a nyolcas szintű lapokat nagyon ritkán használom ígyhát nem tartoznak a kedvenceim közé. ez az egész teljesen egyéni mindenki más lapokat szeret, mert más a játékstílusa, ígyhát ez csak egy olyan lista amit valszeg csak én kedvelek.

jaj és kérlek benneteket mellőzétek a kétsoros commenteket, mert egy kicsit zavaróak egy idő után. erre ott van akár az aoianime hivatalos irc csatija.
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Ha nem haragszol akkor kijavitanálak kk-krisi:
Change of Heart:
Szinte mindenki erős lapnak tartja, de szerintem azért nem erős lap, mert nem tudja megfordítani a játék menetét, akkor inkább az a magic kártya amit Yugi szokott kijátszani (egy agyat ábrázol és két kéz nyúl ki belőle)
Negate Attack:
Nem jó mert csak negálja a sebzést (még ha az összes lény sebzését is), ennél fogva a következő körben szétütnek a lények, helyette ajálnanám: Torrentrial Tribute, Trap Hole, Widespread Ruin, Michizure, Bell of Destruction, ezek mindegyike elpusztítja az ellenfél monsterjét.
Axe of Despair:
Maha Valio, az egyetlen lény akire érdemes rátenni, mindenki másra a Rush Recklessly-t ajánlanám, mert ez megmentheti a monstered életét + mivel quick magic kártya, az ellenfél támadása előtt kijátszható és így az ellenfél monsterjét is megölöd vele (ez olyan meglepetés szerű :D
Metalmorph:
Jó kis kártya, de asszem 3 kör után megöli a szörnyet akire ráraktuk.
helyette inkább Axe of Despair. Viszont Zoa és Red-Esey B. Dragon-ra csak ezt ajánlom, mert ha ez rajtuk van akkor egy Metal monster képezhető belőlük, polimerizációval, aminek 400ATK-val nagyobb a sebzése.
Goblin Fan:
Nem értem miért ez? Inkább Infinite Dismissal (level 3 lények a kör végén meghalnak) vagy Gravity Blind (level 4 vagy nagyobb szintű lények nem tudnak támadni) vagy Messenger of Peace (1500ATK vagy e feletti támadóértékű lények nem tudnak támadni,de -100 life/draw phase)
8.dik szintű lapok:
Néha megéri őket kijátszani, meglepetést is okozhatnak. Pl Yugi nem is egyszer okozott nekem meglepetést és fejtörést, amikor hirtelen a kezéből előhívta a Magician of Black Chaos-t (2800/2600).

(És nem 2 soros volt a hozzászólás)

Relunx
Kép
phr0zen

Re: to Fuzik

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

kk-krisi írta:
Ranma írta:
Elnézést kérek ha én is javítok. Ha a duelist elér egy bizonyos szintet akkor fúzió nélkül játszhat ki fúziós lapokat(csak tribiute kell hozzá).Viszont a flame swordsman(flamensvértkepfer bocs az írásért de nem tudok németül)lila,de nézd meg Giltia the deamon priest(vagy hasonló)is fúziós lény,de Joey mint sárgaként(alap) játsza ki. (Giltia=heven guardian+? a másikat nem tudom)
Te pl milyen szinten tudsz fúziós lapot, fúzió nélkül idézni, mert én keresztbekasul mindenhogyan végigvittem a játékot és nekem sehogy sem sikerült. (és pl hol láttál te a Flame Swordsmanért tributeot a sorozatban?! lehet, hogy nem láttam elég sokszor, de én még hasonlót sem láttam) Ha voltál olyan tournamenten ahol lehettet ilyen módon lapot idézni? Mert ha igen akkor szólj és adj valami címet, mert érdekelne a dolog :lol: . Kicsit nevetséges az előző beszólásod már megbocsáss, de gyerekes volt a következtetésed, a sorozatban ugyan nem tudom mivel indokolják a dolgot, de valami idióta magyarázat ott is van rá biztosan (pl túl alacsony a lap szintje és ezért nem kell két monsterből fúzionálni, vagy valami ilyesmi) nem sértegetni akarlak, de olyat ne mondj amiben nem vagy biztos vagy ilyen könnyen támadható. Köszi.

Aztán pár adat: Giltia the D. Knight (d asszem Deamon, de nem vagyok benne biztos) a Gurdian of the Labyrinth és a Protector of the Throne fúziója és a Flame Swordsman pedig valami ilyesmi németül: Flammen Schwertkämpfer

jó lap szerintem még a Maha Vailo, Barrel Dragon, Jinzo, Penguin Soldier, Man-Eater Bug és a Nimble Momonga (szörnyek közül) is, de van egy csomó magic kártya is ami nagyon jó ^_^ pl ott van a Dark Hole, Raigeki, Monster Reborn, Change of Heart és mondjuk az Axe of Despair aztán jó trap pl a Negate Attack, Mirror Force, Metalmorph és a Goblin Fan. a nyolcas szintű lapokat nagyon ritkán használom ígyhát nem tartoznak a kedvenceim közé. ez az egész teljesen egyéni mindenki más lapokat szeret, mert más a játékstílusa, ígyhát ez csak egy olyan lista amit valszeg csak én kedvelek.

jaj és kérlek benneteket mellőzétek a kétsoros commenteket, mert egy kicsit zavaróak egy idő után. erre ott van akár az aoianime hivatalos irc csatija.
Nem tudom ki hogy van vele,de én attól nem érzem magam többnek ha minden postomat novella hosszúságúra nyújtom.Végülis ez aoianime fórum,nem "kk-krisi naplója".Ha vmi hatalmas mondandóm van a világhoz amit mindenképp le kell írnom,akkor megteszem,de egyébként nem érzek különösebben nagy lelkiismeretfurdalást azért mert nem akkorák a postjaim h. ránéz az átlag ember és megállapítja h. neki ezt inkább el se kéne olvasnia...
kk-krisi

hehe jó válasz ^^

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

to Relunx:

nem azt mondtam, hogy ezek a lapok a legjobbak ^^ de én ezeket szeretem, ugyan nem tudom miért, de megszoktam, hogy ezeket játszom ki. a Change of Heart pedig azért jó, mert az átvett szörnyet (1 kör erejére) fel lehet áldozni (legalábbis a régi verziókba ez ment ^^, de nem asszem a world editionben már nem [mondjuk ebben nem vagyok biztos, mert abban a change of heartot mindig a játszma végén húztam ki és akkor már tök mindegy volt szinte mindig, mert vagy simán nyertem vagy annyira vereségre álltam hogy csak na ^^])
Goblin Fan, meg azért mert a flip-effect nem érvényesül (Man-Eater Bug ^_^) és a kártya meg is semmisül ^_^
Zoa-t illetve Metal Zoat szinte sohasem játszottam ki, nem volt rá elég hely a Deckben ^_^ sőt még a Sidedeckbe sem fért bele, mert ott Exodia kapott helyet ^_^
az Infinite Dismissalt pedig a Messenger of Peace ellen játszom csak, de erre is csak egyszer volt példa (így volt időm lapokat huzogatni ^^, mert a játékban kevesen tartogatnak 1500ATK alatt 4es szintű lapokat)
a Gravity Blind pedig nagyon hasznos lap tud lenni ^_^
a ritual summon pedig egy kicsit más tészta, azért kell egy két lapot áldozni, de amikor kijátszik egy ilyen lapot az ellen én már lázasan keresem a Fissure nevű magic lapot (csak akkor ha egy lény van fent az ellennél, ha több akkor a gyengébbeket ki kell valahogy szedni, de gyorsan) ^^ vagy reménykedem hogy ott van a Dark Hole-White Hole combo a kezemben, mert különben kapok egy taslit ^_^

to phr0zen:
nem azt mondtam, hogy mindenki írjon kisregényt, hanem azt, hogy ha lehet akkor na chat szintre vigyük a társalgást illevte diskurálást. mert az egy soros post egy soros reply az jó chatre, de szerintem nem a fórumra. meg szerintem az idézet + egy sor comment sem valami kellemes. kicsit néha sokat írok de ez már csak ilyen, a gyors társalgásokra ott az #aoianime@ircNET ott szoktam lenni esténként általában én is meg néha napközben is ott nyudogtan lehet gyors rövid dolgokat irogatni.
Néha különben kifejezőbb két szó mint 30 mondat. Akkor indokolt a rövid post, de aki szinte egyszer sem képes legalább két-három sort összevakarni az menjen IRCre ^_^ vagy írjon többet ide ^_^
Én pl azért írok mostanában többet, mert nem akarok kettő percenként mindenkinek külön-külön válaszolgatni. ennyi ^^

köszönöm a figyelmet!
Alucard
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.10.18. 22:08
Tartózkodási hely: in the dark

Hozzászólás Szerző: Alucard »

Pedig még tőlem is megkapod a "magadét" kk-krisi, mert szerintem az németül Flammenschwert Kampfer (umlaut kell az a-ra). Így több értelme van magának a szónak is, nem :?:
"We are the nobodies we wanna be somebodies
When dead, they'll know just who we are"
kk-krisi

hehe

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

OFFTOPIC

to Alucard:

kis bevezetés:
Schwertkämpfer - kardforgató vagy valami hasonló --> Flammen Schwerkämpfer - tüzes kardforgató
Flammenschwert - tűzkard (megközelítőleg ^^) --> Flammenschwert Kämpfer - tűzkardos harcos

sorry de most sajnos neked is "be kell hogy szóljak". der Kampf = a harc, der Kämpfer = a harcos és kämpfen azaz harcolni lenne az ige. de amennyiben be tudod nekem bizonyítani az ellenkezőjét akkor állok elébe. különben ha meghallgatod magát a szót (kiejtésre gondolok) akkor rá kellene jönnöd, hogy az nem kampfer hanem kemfáh (ez így kicsit erős, mert a magyar az Á hangot kicsit hosszabban ejti mint amennyire ez ebben az esetben szükséges lenne) lehet, hogy enyhe tájszólásom van, de ez szerintem valahogy így ejtendő, de az biztos, hogy írni így kell Kämpfer. [azért, hogy ne terheljelek hibás információval még egy szótárat is felcsaptam ^^ ami nálam elég ritka jelenség, mert általában nem irogatok németül (csak egy kicsit) és ezért biztonságból megnéztem egy elektronikus és egy oldszkúl (nyomtatott ^^) szótárban is és azok nekem adtak igazat.

hehe a jelek szerint alszok egy kicsit. lehet hogy igazad van, mert tűzkardharcos vagy mi a fene. bocs hogy nem törlöm a postot csak kicsit lusta vagyok ennyi irogatást törölni. tehát hibás lehet az első felvetésem ami szerint Flammen Schwertkämpfer (ez sem olyan vészes szerintem, mivel a tag kardforgató, vagy nem?!) lenne a Flame Swordsman ami valójában az angol formának (kicsit érdekes de ezt is lusta vagyok átírni, szerintem azért ki lehet bogózni) a teljes tükörfordítása (hohó lehet hogy mégis jó az én variációm?). És amennyiben józan ésszel gondolkodunk eljuthatunk mind a két variációhoz. tehát erről nem kellene vitát nyitni, mert mind a kettő variácó helyes (az enyém inkább csak elfogadható, mert ha jobban figylek arra ahogy a sorozatban ejtik akkor rossz, mivel úgytűnik mintha egy háromszorosan összetett szó lenne tehát Flammenschwertkämpfer, de ezt valójában nem tudom elképzelni, mert nem jellemző a német nylevre az ilyen szóösszetétel), legalábbis szerintem, ebbe bele lehet kötni, de akkor azzal fogok kontrázni, hogy az angol szabványnak az általam javasolt fordítás igenis megfelel, ellenben a másik nem eggyezik vele.

jah és ha magyar billentyűzeted van Alucard (vagy a magyar kódtáblát használod) akkor az ä karaktert az Alt Gr és az A billentyű együttes lenyomásával varázsolhatod elő.

különben miért nem csináltok egy topicot amiben engem fikáztok. lehet, hogy lenne sikere. oda is postolnék néha, hogy megvédjem magam (ami a jelek szerint nem igazán sikerül ^^), de nagyrészt a nyílt gyalázás színhelye lenne. a címe (vagy neve ahogy tetszik) pedig kk-krisi: egyedül a világ ellen vagy valami ilyesmi. mit szóltok az ötlethez?

/OFFTOPIC
Alucard
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.10.18. 22:08
Tartózkodási hely: in the dark

Hozzászólás Szerző: Alucard »

kk-krisi:
Nos, végigrágtam magamat a poston és végülis igazad van, hogy valamennyire mindkettő helyes. Abban is igazad lehet, hogy a tiéd a tükörfordítás, csak nekem egy kicsit furán hangzik hogy Flammen Schwertkämper=Tüzes kardharcos, az egyém Flammenschwert Kämpfer=Tűzkard(os) harcos. Én csak azért tartanám helyesnek az enyémet, mert a támadása is valami ilyesmire utal (ez csak egy példa). Kösz az ä-t nem akartam vacakolni vele, hogy megtaláljam. A topicötletre: ennyi erővel már készíthetnénk egy új szavazást, hogy ki melyiket véli helyesnek :!:
"We are the nobodies we wanna be somebodies
When dead, they'll know just who we are"
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

kk-krisi:
milyen mirc-en vagy te fent?
IRC_Server: ???
Port: 6667 (gondolom)
szoba: #aoianime

Relunx
Kép
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Relunx írta:kk-krisi:
milyen mirc-en vagy te fent?
IRC_Server: ???
Port: 6667 (gondolom)
szoba: #aoianime
Relunx
Nálam ilyen beállítás van:
sote.irc.hu
(Hálózat/csoport/=IRCnet)
Avatar
Ranma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2003.09.10. 17:38
Tartózkodási hely: Nerima,Tendo Dojo

Re: to Fuzik

Hozzászólás Szerző: Ranma »

kk-krisi írta:
Ranma írta:
Elnézést kérek ha én is javítok. Ha a duelist elér egy bizonyos szintet akkor fúzió nélkül játszhat ki fúziós lapokat(csak tribiute kell hozzá).Viszont a flame swordsman(flamensvértkepfer bocs az írásért de nem tudok németül)lila,de nézd meg Giltia the deamon priest(vagy hasonló)is fúziós lény,de Joey mint sárgaként(alap) játsza ki. (Giltia=heven guardian+? a másikat nem tudom)
Te pl milyen szinten tudsz fúziós lapot, fúzió nélkül idézni, mert én keresztbekasul mindenhogyan végigvittem a játékot és nekem sehogy sem sikerült. (és pl hol láttál te a Flame Swordsmanért tributeot a sorozatban?! lehet, hogy nem láttam elég sokszor, de én még hasonlót sem láttam) Ha voltál olyan tournamenten ahol lehettet ilyen módon lapot idézni? Mert ha igen akkor szólj és adj valami címet, mert érdekelne a dolog :lol: . Kicsit nevetséges az előző beszólásod már megbocsáss, de gyerekes volt a következtetésed, a sorozatban ugyan nem tudom mivel indokolják a dolgot, de valami idióta magyarázat ott is van rá biztosan (pl túl alacsony a lap szintje és ezért nem kell két monsterből fúzionálni, vagy valami ilyesmi) nem sértegetni akarlak, de olyat ne mondj amiben nem vagy biztos vagy ilyen könnyen támadható. Köszi.

Aztán pár adat: Giltia the D. Knight (d asszem Deamon, de nem vagyok benne biztos) a Gurdian of the Labyrinth és a Protector of the Throne fúziója és a Flame Swordsman pedig valami ilyesmi németül: Flammen Schwertkämpfer

jó lap szerintem még a Maha Vailo, Barrel Dragon, Jinzo, Penguin Soldier, Man-Eater Bug és a Nimble Momonga (szörnyek közül) is, de van egy csomó magic kártya is ami nagyon jó ^_^ pl ott van a Dark Hole, Raigeki, Monster Reborn, Change of Heart és mondjuk az Axe of Despair aztán jó trap pl a Negate Attack, Mirror Force, Metalmorph és a Goblin Fan. a nyolcas szintű lapokat nagyon ritkán használom ígyhát nem tartoznak a kedvenceim közé. ez az egész teljesen egyéni mindenki más lapokat szeret, mert más a játékstílusa, ígyhát ez csak egy olyan lista amit valszeg csak én kedvelek.

jaj és kérlek benneteket mellőzétek a kétsoros commenteket, mert egy kicsit zavaróak egy idő után. erre ott van akár az aoianime hivatalos irc csatija.

Bocs hogy csak most válaszolok de nekem a kezembe került egy program amiben ha elérsz egy bizonyos szintet akkor nem kell fúzió csak a lény levelének megfelelő tribiute
Elsütni egy fegyvert "kétélű" döntés. Ahogy a golyó szétvágja az áldozat húsát úgy töri szét az ember lelkét aki meghúzta a ravaszt. Max Payne
kk-krisi

még egy kollektív post

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

to Relunx:

server: valamelyik ircNET (sote, bme, elte)
port: 6667
szoba: #aoianime

láttam nemrég voltál csak éppen azt a pár napot én kihagytam, mert nem voltam igazán IRCes hangulatban, szal ha majd még feltévedsz "hozzánk" akkor szerintem ott leszek. ha nem lennék bent a csatin (ami szinte lehetetlne, mert ez talán az egyetlen csati amin fent szoktam lenni és nem mIRCX ^^) akkor pedig ajánlom /whois és a /query parancsokat az elsővel meg tudod nézni, hogy éppen fent vagyok-e és hogy hol, a másodikkal pedig privibe tudunk beszélni.

to Alucard:

a szavazás jó ötlet ^^ igaz én most a tiédre szavaznék, mert nekem se tetszik igazán az én verzióm (de ez lehet hogy csak az ideiglenes mentális zavaromnak köszönhető ^^)
az ä-ot meg használd egészséggel ^^

to Ranma:

a válasz lassúsága nem baj, örülök hogy egyátalán válaszoltál.
különben ez melyik game ????? honnan szedted le???? mi a címe????? mennyi helyet foglal???? milyen rendszerre adták ki?????? és én hogyan kapom meg ????? ^_^

KELL! KELL!! KELL!!! KELL!!!! KELL!!!!!

adjál címet, mert különben depressziós leszek ^^

mondjuk az, hogy így meg áldozni kell a fúziós szörnyért nem éppen kellemes, de pl Blue-Eyes Ultimate Dragon-ért inkább áldozok, mert három Blue-Eyes White Dragon megidézése és azok fúzionálása kicsit több időt vesz igénybe ^_ ^(ráadásul azokkal több Dircet Damaget tudnék elérni)
különben a kezedből is áldozhatsz vagy csak az idézett lények közül?
Avatar
Ranma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2003.09.10. 17:38
Tartózkodási hely: Nerima,Tendo Dojo

Re: még egy kollektív post

Hozzászólás Szerző: Ranma »

kk-krisi írta: to Ranma:

a válasz lassúsága nem baj, örülök hogy egyátalán válaszoltál.
különben ez melyik game ????? honnan szedted le???? mi a címe????? mennyi helyet foglal???? milyen rendszerre adták ki?????? és én hogyan kapom meg ????? ^_^

KELL! KELL!! KELL!!! KELL!!!! KELL!!!!!

adjál címet, mert különben depressziós leszek ^^

mondjuk az, hogy így meg áldozni kell a fúziós szörnyért nem éppen kellemes, de pl Blue-Eyes Ultimate Dragon-ért inkább áldozok, mert három Blue-Eyes White Dragon megidézése és azok fúzionálása kicsit több időt vesz igénybe ^_ ^(ráadásul azokkal több Dircet Damaget tudnék elérni)
különben a kezedből is áldozhatsz vagy csak az idézett lények közül?

1. a játék neve EDO's (vagy nagy s mittomén) PC game. Gépre adták ki. Kaazaaval szedtem le. A netről nem tudom honnan lehet letölteni. A lényeket csak a kijátszottak közül tudsz áldozni. Méretét nem tudom. God card-ok is benne vannak. De nekem is KELL AZONNAL! úgyhogy nem vagy egyedül,keresni fogom!!!!!!

------

Hiba? Avagy hogyan lehetséges EZ:
(GBA: World Wide Edition)
A kezemben:
Exodia, Right & Left Leg of Exodia, Right Arm

Támadok:
Az ellenfélenk Cyber Jar-ja van (spec kép: elpusztit minden lény + húzunk 5 lapot és ha van közte lény azt leidézi ahogy neked tetszik)
Behuzóm az uccsó Exódia részt (Left Arm), kiteszem, bejön az Exódia animáció és...DRAW (igen DRAW ÉS NEM WIN!!!!!!!!)

Hogy lehet ez?

Relunx
(Ha vki mégsem hisz nekem, még bizonyítani is tudom, mert megvan a save file)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ranma 2003.11.16. 00:57-kor.
Elsütni egy fegyvert "kétélű" döntés. Ahogy a golyó szétvágja az áldozat húsát úgy töri szét az ember lelkét aki meghúzta a ravaszt. Max Payne
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Hogy is van ez?
GBA játékban (WWE) Jinzót megidéztem "Call of the Haunted" csapda kártyával. Jinzo negálta a "Call of the Haunted"-et, de fent maradt a pályán, vagyis nem halt meg (nem idézte elő önmaga pusztulását azzal hogy negálta a csapdát)

A valóságban (igazi kártyákkal) hogy lenne?

Relunx

------

Hiba? Avagy hogyan lehetséges EZ:
(GBA: World Wide Edition)
A kezemben:
Exodia, Right & Left Leg of Exodia, Right Arm

Támadok:
Az ellenfélenk Cyber Jar-ja van (spec kép: elpusztit minden lény + húzunk 5 lapot és ha van közte lény azt leidézi ahogy neked tetszik)
Behuzóm az uccsó Exódia részt (Left Arm), kiteszem, bejön az Exódia animáció és...DRAW (igen DRAW ÉS NEM WIN!!!!!!!!)

Hogy lehet ez?

Relunx
(Ha vki mégsem hisz nekem, még bizonyítani is tudom, mert megvan a save file)
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Relunx írta:Hiba? Avagy hogyan lehetséges EZ:
(GBA: World Wide Edition)
A kezemben:
Exodia, Right & Left Leg of Exodia, Right Arm

Támadok:
Az ellenfélenk Cyber Jar-ja van (spec kép: elpusztit minden lény + húzunk 5 lapot és ha van közte lény azt leidézi ahogy neked tetszik)
Behuzóm az uccsó Exódia részt (Left Arm), kiteszem, bejön az Exódia animáció és...DRAW (igen DRAW ÉS NEM WIN!!!!!!!!)

Hogy lehet ez?

Relunx
(Ha vki mégsem hisz nekem, még bizonyítani is tudom, mert megvan a save file)
Ezekről a GBA-s Yugioh játékokról annyit, hogy úgy csal a gép ahogy kell. Én az egyik játékban (Eternal Duelist Soul vagy vmi ilyesmi a neve) nem tudtam megverni egy ellenfelet 10szeri próbálkozásra sem. A legdurvább az volt, mikor nekem 400 LP-m volt, neki 300, és nekem kint volt két darab Dark Magician. Neki 4 lapja volt letakarva. Ő jön, megfordítja az összeset szépen sorjában, ebből 3 db Man-Eating Bug, természetesen a 2 Dark Magician-öm meghal, ő meg Direct Attackkal lenullázza az LP-met és nyer.
Na ez után töröltem le mindenféle Yugioh játékot a vinyómról. :evil:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
kk-krisi

érdekes esetek

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

to Rage:

kiváncsi lennék, hogy ezt melyik ellenfél játszotta meg ellened (különben, ha jól tudom néhány lap kivételével az Eternal Duelist Soulban minden lapból 3 azaz három darab lehet a Deck-ben), mondjuk ha ez az eset a Umbra & Lumis párosnál fordult elő akkor nem vagyok meglepve (mondjuk a többi Duelist is rákattan általában erre a lapra), mert ők krónikusan széjjel csapdázzák az egész field-et.

és az pedig nem biztos, hogy két böhöm-mészáros szörny célravezető lenne, bizonyos esetekben más lapokat kell játszani, de lehet, hogy csak nem volt szerencséd, mert ebben a játékban sok minden múlik a szerencsén, ha mákos vagy 5 kör alatt nyersz, ha nincs szerencséd akkor 10 meccsben sem.

to Relunx:

én már elég régóta nem kísérletezek az Exodia-val, de az hogy győzelem helyett döntetlen lett a játszma vége az egy kicsit meglep. ez többször is előfordult? ki volt az ellenfél?
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Én nem sokat láttam eddig Yu-gi-oh! -ból... Egy openinget, pár képet, meg 1 rész negyedét... A rajzolat pl. nekem szokatlan... (szerintem még a manga rajzolata jobb... amit még az Usagiya-ban véltem megnézni...) A kártyajáték ami az animban van egyébként számomra ismeretlen egyenlőre... ::umh::
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Ranma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2003.09.10. 17:38
Tartózkodási hely: Nerima,Tendo Dojo

Hozzászólás Szerző: Ranma »

Yaten írta:Én nem sokat láttam eddig Yu-gi-oh! -ból... Egy openinget, pár képet, meg 1 rész negyedét... A rajzolat pl. nekem szokatlan... (szerintem még a manga rajzolata jobb... amit még az Usagiya-ban véltem megnézni...) A kártyajáték ami az animban van egyébként számomra ismeretlen egyenlőre... ::umh::

Ha írsz egy e-mailt leírom a szabájokat tribiute-tal és a nélkül ha érdekel.



Amúgy láttam egy jó csapdát. Pit Trap. Ha valaki felfordít egy 1000-nél erősebb lényt akkor vége ha én akarom. Ezért nem lehet ellenem a Gate-Guardiant kijátszani
Elsütni egy fegyvert "kétélű" döntés. Ahogy a golyó szétvágja az áldozat húsát úgy töri szét az ember lelkét aki meghúzta a ravaszt. Max Payne
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

@kk-krisi: Tudom hogy nem feltétlenül a játék a hibás, csakhát eléggé felhúztam magam azon hogy full nyerő helyzetből nevetséges módom kikapok. 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Ranma írta:
Yaten írta:Én nem sokat láttam eddig Yu-gi-oh! -ból... Egy openinget, pár képet, meg 1 rész negyedét... A rajzolat pl. nekem szokatlan... (szerintem még a manga rajzolata jobb... amit még az Usagiya-ban véltem megnézni...) A kártyajáték ami az animban van egyébként számomra ismeretlen egyenlőre... ::umh::

Ha írsz egy e-mailt leírom a szabájokat tribiute-tal és a nélkül ha érdekel.


Írtam és várom. ^-^
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
kk-krisi

eheheheheeeeeeee

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

to Ranma:

erre a trapre és az összes másikra nekem van egy válasz a deckemben és úgy hívják, hogy Jinzo ^_^ barátságos figura, jah és ha ez nem lenne elég akkor tarók Premature Burial-t is ^_^

to Rage:

el sem tudod képzelni, hogy hányszor voltam hasonló helyzetben. mondom magamnak na most aztán semmit sem tehet ellenem... erre ő jön lapok Giant Trunade (vagy mi) utánna Change of Heart ezt követi a Raigeki ezek után idéz a lényemre nekem nincs védelme és puff ennyi voltam ^_^
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

BUG! BUG! BUG!
YU-GI-OH: World Wide Edition

Exodia, aki NEM NYER!
Ha letöltöd a két db save file-t, akkor meglátod hogy exodia miután bejött (exódia animáció) a gép kiirja hogy: DRAW!!!
http://212.92.23.34/anime/YUGIOH - WORLD WIDE EDITION.sav
http://212.92.23.34/anime/YUGIOH - WORLD WIDE EDITION9.sgm

Várom a véleményeteket!

Relunx
(Ezt valahova ki kéne tenni közszemlére) Warez vagy vmi hasonló oldalre ahol Yu-Gi-Oh-val foglalkoznak) :)
Kép
kk-krisi

nah ez kész ^^

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

nem értem hogy a kötőjelet miért nem fogja fel... na jó tudom, hogy nem szabványos a szóköz de ha oda %20 írunk helyette akkor mi van?! ^^

http://212.92.23.34/anime/YUGIOH%20-%20 ... DITION.sav
http://212.92.23.34/anime/YUGIOH%20-%20 ... ITION9.sgm

én már láttam a save-et tegnap Relunx jóvoltából és egy kicsit meglepődtem én is. nem értem az okát. az enemynek ugyan van fent pár lefedett trap vagy magic lapja, de nem nagyon tudok olyanról amelyik nullázná Exodia hatását... nah most feladta a leckét a Yu-gi-oh! ezen fogok filózni egy jó ideig szerintem...
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Játékokat hol lehet belőle letölteni?
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Válasz küldése