.hack

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Kilteh írta: GIFT: AaaAaAarRRrrrrrGggGgghhhHhhHhh........ ::japhaha:: ::japhaha:: ::japhaha::
hát igen, a gift az olyan... AaaAaAarRRrrrrrGggGgghhhHhhHhh... jobb szó nincs rá XDDD (Balmung itt is rulz XD)
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

meg amikor mimiru és blackrose veszekednek XD meg amúgy hogy néznek már ki XD
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Kilteh
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2004.09.21. 10:01
Tartózkodási hely: Nowhere
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kilteh »

És akkor ne is beszéljünk arról a jelenetről, amikor Subaru és BT "rohannak" egymás mellett, mögöttük meg Ginkan botladozik... Meg ahogy Subaru folyamatosan lePKzza szegényt... XDDD
Kil
Who Loves The Whole Universe of .hack

"...You are here, no escape
from my visions of The World
..."
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

én mondjuk a Mia × Elk jelenetnél estem le a székről... de Sora vs. Crim sem volt semmi
Kép
Kilteh
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2004.09.21. 10:01
Tartózkodási hely: Nowhere
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kilteh »

Cruel Angel írta:én mondjuk a Mia × Elk jelenetnél estem le a székről... de Sora vs. Crim sem volt semmi
Na igen... :mrgreen:
Amúgy ismer esetleg valamelyikőtök egy jó kis .hackes oldalt (lehetőleg angolt, neadjisten magyart), ahol infók, kiegészítők, képek stb. lelhető fel? Csak mert szerteszét találtam én sokmindent, de még egyetlen egységes oldalt sem találtam... :neutral:
Kil
Who Loves The Whole Universe of .hack

"...You are here, no escape
from my visions of The World
..."
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

read the thread before posting...

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Stoker írta:Hát ha valakit érdekel, hogy mi meg hogy, akkor az szerintem itt utána tud nézni elég jó kis oldal.. sok hasznos infóval...http://blackwings.net/hack/index.php
hasznos ha elolvasod az egész threadet.. vagy ha már ismerted az oldalt, akkor srry, de sztem ez a legjobb (vagy legalábbis én nem ismerek jobbat jelenleg..)
Kilteh
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2004.09.21. 10:01
Tartózkodási hely: Nowhere
Kapcsolat:

Re: read the thread before posting...

Hozzászólás Szerző: Kilteh »

Stoker írta:hasznos ha elolvasod az egész threadet.. vagy ha már ismerted az oldalt, akkor srry, de sztem ez a legjobb (vagy legalábbis én nem ismerek jobbat jelenleg..)
Hmmm... Úgy látom ez a post elkerülte a figyelmem... ::reliev::
Köszi, szépen, neki is fexek... :roll:

-----

Jelentem: a DUSKot végignéztem. Igaz, hogy a SIGN sokkal, jobb, de én nem bántam meg, hogy leszedtem, és végignéztem! Nekem tetszett. Meg lehet lincselni érte... :cool:
Kil
Who Loves The Whole Universe of .hack

"...You are here, no escape
from my visions of The World
..."
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Kilteh írta:Jelentem: a DUSKot végignéztem. Igaz, hogy a SIGN sokkal, jobb, de én nem bántam meg, hogy leszedtem, és végignéztem! Nekem tetszett. Meg lehet lincselni érte... :cool:
*és a felhördült tömeg lincsel*

nah jó, azért jó volt egy kis harcot is látni The Worldben, nem csak beszélgetéseket, ezt meg kell hagyni
Kép
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

köhh

Hozzászólás Szerző: Stoker »

szerény személyemnek meg a dusk úgy ahogy van jobban tetszett, hisz a sign jó volt, csak 2 menetben néztem végig (mert nem igazán volt számomra motiváció a továbbnézésre és csak azért fejeztem be, mert egy barátom javallotta, ja és ep27 nagy kedvenc)... engem is lehet lincselni, de csak nyomós indokkal.. 8)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: köhh

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Stoker írta:engem is lehet lincselni,....
oke *lincs* :dirr:
Stoker írta:... de csak nyomós indokkal.. 8)
oh, oke... hmm... igazából nincs nyomós indok, én azért szeretem a .hack világot mert lehet rajta gondolkodni, tulajdonképp a sign nem is más mint egy kemény krimi akár csak a játékok, persze a sign egy nagyon komoly hátérrel, karakter fejlődésekkel, míg a játékok meg hát az action-rpg körítéssel. Ehhez képest a duskban nagyon hamar át lehet látni a szállakat, és csak arra várunk hogy Shugoék is odáig jussanak. Nekem tehát jobban tetszik a beszélgetősdi/elmélkedősdi/"mitsmiértezősdi", mint az hogy mentsük meg a The Worldot meg a csajt 12 részben. Persze ez csak az én véleményem, izlések és mindjárt pofon váglak, vagy valami ilyesmi :dirr:
Kép
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

hát

Hozzászólás Szerző: Stoker »

igen. ez mind igaz. és egyetértek veled. a dusk a hangulatával, meg a témához való hozzáállásával fogott meg és emiatt nagyszerű szerintem..
amúgy láttam mindegyik hack animét, az első 2 játék ((ill. inkább a játék első 2 darabja)) meg is van. és az elsőt már ki is játszottam. tényleg elgondolkodtató ill. magávalragadó a világ. és pl. a játékban nem mindíg tudtam mi fog következni és annak ellenére, hogy a dungeonok nagyon monotonok, meg nincs benne túl sok beszélgetés nagyon élveztem; míg a dusk tényleg elég egyértemű.. a sign meg nekem túl lassú volt.. dehát ez van. (es mivel megint magamat ismétlem, asszem be is fejezem :P)
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Én személy szerint a PlayStation 3 kijövetelét, és a .hack online jatek készültét várom már tűkön ülve. Jöhetnének már.. >__>
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Mér, lesz .hack on-line? *.* Mikor? Mire? Hol?
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Zelmor írta:Én személy szerint a PlayStation 3 kijövetelét, és a .hack online jatek készültét várom már tűkön ülve. Jöhetnének már.. >__>
*nem hisz a .hack online game létezésében, és értelmes megvalósításában* most vagy lesznek vírusok és érdekes lesz, de ako mi a jó abban ha más is tud monjuk Data Drainni, vagy sima The World... na ako viszont annak nagyon komolyan kell lennie hogy megfogjon, mert olyan szinten (monoton dungik) halál unalmas lenne


Edit: aki még nem látta volna... odafent az albumban van az első psp-vel csinált hátterem... mondanom sem kell .hack-es XD
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Ha kihazsnálják a PS3 leendő grafikai megjelenítését, és a mostani játékokat át tudják dolgozni egy értelmes mmorpg-be world eventekkel és hasonló finomságokkal, már megéri kipróbálnom. Data drain pedig direkt a jatekok és a sorozatok speckója, hisz alapban za egész meghibásodásra épül. Online jatekban nek hiszem, hogy lenne. Ostobaság lenne berakni. Mint ahogy azt is remélem, hogy a kasztokat jól megcsinálják, nem fog mindenki Ragnarok szerűen egyformán kinézni..-_-;
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

.hack online? álomszerű :)

Hozzászólás Szerző: Stoker »

hát.. jó eljátszani a gondolattal, hogy egyszer lesz... de talán túl szép is ahhoz, hogy igaz legyen :)
amúgy meg lehetne csinálni normálisra.. ((csak hiányozni fog az ALTIMIT OS :dirr:))
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: .hack online? álomszerű :)

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Stoker írta:hát.. jó eljátszani a gondolattal, hogy egyszer lesz... de talán túl szép is ahhoz, hogy igaz legyen :)
hát igen, én is úgy vagyok vele... meg mondjuk nem hiszem hogy lenne annyi pénzem hogy játszak is vele ^^" és PS3-ra nem biztos hogy lehet free szerverek patchét felrakni
Stoker írta:((csak hiányozni fog az ALTIMIT OS :dirr:))
miért? azon pár fan arc vahol már dolgozik (mintha már láttam volna egy oldalt) XD
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Re: .hack online? álomszerű :)

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Stoker írta:hát.. jó eljátszani a gondolattal, hogy egyszer lesz... de talán túl szép is ahhoz, hogy igaz legyen :)
amúgy meg lehetne csinálni normálisra.. ((csak hiányozni fog az ALTIMIT OS :dirr:))
Miért hiányozna? Ha van eszük, berakják az online jatekba is úgy, mint ahogy most a PS2-es .hack jatekokon van. Email, news, profile, zene, wallpaper, miegyéb. Ami nem közvetlen a jatekhoz tartozna, mehetne egy ALTIMIT OS címkével ellátott előszobába, ahonnan beléphet az ember a World-be. Ql is lenne.:D
Kilteh
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2004.09.21. 10:01
Tartózkodási hely: Nowhere
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kilteh »

Zelmor írta:Én személy szerint a PlayStation 3 kijövetelét, és a .hack online jatek készültét várom már tűkön ülve. Jöhetnének már.. >__>
:crazy: MI MIKOR HOL METTŐL MEDDIG????
Ez komoly? Úgy értem van már valami hivatalos megerősítés erről???

DataDraint meg majd az NMI használ, és mivel még nincsen headset, aminek a segítségével kómába esnél, majd megkér szépen a game, hogy vegyél be valami gyógyszert, amitől kómába esel... :dirr:
Kil
Who Loves The Whole Universe of .hack

"...You are here, no escape
from my visions of The World
..."
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Kilteh írta: DataDraint meg majd az NMI használ, és mivel még nincsen headset, aminek a segítségével kómába esnél, majd megkér szépen a game, hogy vegyél be valami gyógyszert, amitől kómába esel... :dirr:
jaja és Lios (mert hogy így kell hogy hívják :dirr:) az admin sem úgy fogja törölni a neki nem tetsző karaktereket, mint manapság egy mmorpgnél egy admin, hogy kihúzza az adatbázisból, hanem szépen egy üres fieldre meghívja a karit és szép effektes színes technikát alkalmazzva törli el :dirr:
Kép
Kain
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2004.08.04. 16:15
Tartózkodási hely: World of Darkness

Hozzászólás Szerző: Kain »

Valakinek véletletlenül nincs meg a .hack//Infection meg a többi PS2es játék??? Fanatikus elszántsággal próbálom megszerezni, nagyon megköszönném ha valaki meg tudná mondani honnan tudnám megszerezni! (lehetőleg MO-n is elérhető helyről, bolt, net, esetleg kölcsönbe)

Nincs véletlenül PCs konverziója?

Ja, és az angol verzió kéne!
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Kain írta:Valakinek véletletlenül nincs meg a .hack//Infection meg a többi PS2es játék??? Fanatikus elszántsággal próbálom megszerezni, nagyon megköszönném ha valaki meg tudná mondani honnan tudnám megszerezni! (lehetőleg MO-n is elérhető helyről, bolt, net, esetleg kölcsönbe)

Nincs véletlenül PCs konverziója?

Ja, és az angol verzió kéne!
Hát akkor kezdjük az elején:
1. nincs PCs konverziója, és nagyon úgy néz ki hogy nem is lesz, csak a PS2es, de ha lesz is, akkor sem valószínű hogy azt mi valaha megkapjuk, ugyanis a PS2es játékokat is alig lehet beszerezni (én pl. már hetek óta keresem Media Marktokban, 576 shopokban a 3. részt, mert egy haverom mondta hogy már látta vahol... itt Bpn viszont senki nem tud róla semmit).
2. Az elöbbi zárójelemből kikövetkeztethetted, hogy én nekem akkor valszeg meg van az első kettő, amit szívesen kölcsönadok, ha pesti vagy, sőt ha szépen megkérsz akár el is adom őket (az anime dvdket már sikeresen elpasszoltam XD megfelel nekem a fansubos változat amit még egy éve szedtem le a netről :dirr: nem vagyok én maximalista). Viszont a 3. részzel nem szolgálhatok mert még én sem tudtam beszerezni, a 4. rész az még meg sem jelent európában, szal majd decembertől esetleg.

Addig is pedig keresgélj Media Marktokban, Tescokban, meg bárhol ahol PS2es játékokat árulnak... jah és kétlem hogy bárhol egy nem angol verzióval találkoznál
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Vagy az egyszerűbb megoldás. Megchippelteted a PS2-d, és leszeded a jatekokat netről. :-P

ED2K hálózatokon egész szép számú forrással rendelkező verziók vannak fent.

NTSC verzió 1-3. részekből:
http://animereactor.ath.cx/forum/viewtopic.php?t=3775

PAL verzió 1-3. részekből:

Kód: Egész kijelölése

ed2k://|file|PS2.-.Dot.hack_Part_1_Infection_PAL_Multi2_DVDFull_www.ps2rip.com.rar|2595046364|3DCAED3C6ABCB187C0085EC6C4250260|/

ed2k://|file|PS2-Dot.hack.Part.2.Mutation.PAL.MULTI5.DVDFull.[www.ps2rip.net].rar|2720897114|6B948C41070B2A70E9171107DCA3F080|/

ed2k://|file|PS2-Dot_Hack_Part_3_Outbreak_PAL_Multi5_DVDFull_[www.ps2rip.com].rar|3528602466|24DC3E8320FEDBF9F7EEB7094CDCF721|/
Enjoy. :wink:
Kain
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2004.08.04. 16:15
Tartózkodási hely: World of Darkness

Hozzászólás Szerző: Kain »

Hehe, én meg pont a harmadik részből találtam egyetlen 1 példányt a Miskolci Media Marktban! Kicsit drágán, 10 000 -ért, de gondoltam az első 2 nélkül nem sokat érek vele . . .

--------

Most néztem meg a Suprnova-n, ott pedig megvan mind a 4 rész (1enként kb. 2 GBsak) - majd megnézem bővebben is - úgy tudom PS2 emulátorral akár XP alatt is lehet őket futtatni, csak éppen ilyet még nem találtam, konverzió pedig valóban nincs, és szerintem nem is lesz.
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Kain írta:úgy tudom PS2 emulátorral akár XP alatt is lehet őket futtatni
Lehetne, ha lenne működő PS2 emulátor.. A mostaniak elérnek a2-3 FPS-el a főmenüig, vagy a vezetőanimációkig. Némelyik generál neked egy teljes memóriatérképet is, ami ugye húdejó. Tehát PS2. vagy várakozás, hogy talán lesz emu valamikor (én egy PS2 beszerzésére voksolok :mrgreen:).
Válasz küldése