.hack

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Fübenalvó: akkor kezdheted a hajtépést... én ezekért vettem a Playstation 2-m annó két éve... *.hack fanatic*

LineageII tényleg csak annyiban hasonlít rá, hogy mmorpg... csak épp .hack-ben egy faj van és kevés kaszt, míg Lineage2-ben mindenből több van, a bejárható területek meg pont fordítva: The World-ben gyakorlatilag végtelen számú terület van (lásd chaos gate), míg Lineage2 mint minden valós MMO nagyon nagy bejárható területtel rendelkezik, de véges. Mindezektől függetlenül Lineage ][ egy jó játék. .hack meg azért jó játék mert jó a sztorija
Kép
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Ahh... mennyit kostál manapság egy ps2? :-P
Ezekkel nekem is játszanom KELL!!! :wink:
Mondjuk ezt a végtelen területet nem értem... azért a the World területei is végesek nem? Jó persze sokkal nagyobbak mint amit mai MMORPG játékos elképzelhet, de ott is fix számú szerver van és a Chaos gate a szerverek közötti váltásra szolgál. (ha jól vettem ki) Nos gondolom egy szerver sem lehet végtelen, csak akkor ha valósidőben generálja a terepet a játékos elé...
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Fűbenalvó írta:ha valósidőben generálja a terepet a játékos elé...
megnyerted a lottót... káosz kapunál mondasz egy három szóból álló kifejezést és az alapján kapsz egy területet... ez ps2-n is így van, csak ott megkötött számú szó van de az is van jó pár ezer field. viszont sajn cak néhány féla designt kaphatnak a területek. tehát ha ugyan a dungeon másmilyen alakú de a falak kb. 6-7 féle textúrával rendelkezhetnek

ps2 manapság olyan 30k... játékok 10k. .hack//qurantine-t még láttam múlt héten fukarban, többieket már jó régen nem láttam sehol

lusták kedvéért ez a 4 játék neve:
.hack//infection
.hack//mutation
.hack//outbrake
.hack//quarantine

mindegyikhez kapsz egy anime dvd-t viszont a játékok önmagukban elég rövidek, szal összesítve ez egy teljes játék... csak fanatikusoknak
Kép
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Uhha... 30k... nem kevés. :P ezt asszem még2szer átgondoljuk... ::japtoun::
Kben akkor csak a dungeonok száma végtelen, de az egy pillanatban meglévő terület száma véges elvileg... meg vannak fix helyek is elég sok ahogy eddíg láttam... pl ahol kinyílt az eye of twylight, na az most dungeon vagy micsoda? Kb itt járok jelenleg kben... :)
De eddíg dungeonnak tűnt, de miután a dungeonok mint kiderül véletlenszerűen generálltak akkor ez a terület micsoda? mert ugyanoda járnak vissza mindíg... vagy ez is olyan fix hely lenne mint water capital? :weh:
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

a templomra gondolsz? Az a Delta szerver Hidden Forbidden Holyground nevű fieldje... az egyetlen ... na jó azon kevés területek egyike ami nem rendelkezik sem dungeon-nal sem különösebben nagy bejárható területtel... amennyire Signból szerintem kiderül, az a terület még a béta verzióból maradt a játékra.
mellesleg a PS2-es játékba is szerepel párszor ... de a Twilght Eye ha megszakadtasz akkor se fog kinyilni :P
Kép
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Látom akkor te már próbálkoztál... ::japhaha::
Igen arra emléxem hogy beszéltek vmiről hogy más tervezésű meg minden de a béta verzióra nem emlékeztem... öregszik az ember felejt is... :-P Kben nekem eddíg a PARTY rész tetszett a legjobban... :) Eddíg az volt a legmozgalmasabb, meg az adtam legjobban vissza az MMORPG-s Quest-es hangulatot... Csak tudnám mi az a macska... meg a lány.... áhh. DE mondjuk az is tetszett amikor megmagyarázták hogy régen a karakterek ujjai egyben voltak meg minden... de milyen furcsa lehetne egy ilyen virtuális világ a jövőben teljesen megcsinálva a legapróbb részlet is és az ujjaid nemtod szétnyitni... khmmm picit kilóg a lóláb, de azért jópofa történet volt. ::jsmile::
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Megjelent a legújabb sorozat: .hack//Roots
Ha valakinek megvan, ADJA ODAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

amcsi: még nem jelent meg... áprilistól kezdik heti egy résszel (26 db)
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

ja tényleg^^' (offák)
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Nemrég megvettem a DOTTO HACK INFECTION-t és (sajnos)egy hétvége alatt végigvittem...(13 óra) Ma kapom meg a Sign-t és jövö héten a Mutation-t ami nagyon remélem hoszabb lesz mint az inf. mert még ha négy részes is akoris csak 60-óra aminél még a ff10 is hoszabb...

Melesleg nagyon tetszik az egész világ Pluto Kiss,Altimit meg minden jól ki van találva barátnőm szerint sok az egyezés a Nébelungok gyűrüjével szóval még hozzá is olvashatok SZUPI!!!

Az anime amit edig láttam (Liminaliti) nagyon igényes...
Mondja meg valaki ugye a Mutation relative hoszabb...UGYE?UGYE?
NA valaki nyugtasson meg hogy hoszabbbbbbbbb.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

jehuty: nem... sőt... majd a quarantine lesz hosszabb egy kicsivel... de kb. 15 óra mindegyik... persze ha minden dolgot meg akarsz nyitni akkor rá kell húznod... én pl. végülis nem nyitottam meg a quarantine végén mindent mert szenvedés volt ^^' mind1... de jó a játék szvsz, csak egybe kellett volna rakni... nem 4 részre szedni... szal csak fanatikusoknak
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

FANATIKUS VAGYOK....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
kaoru-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2006.03.27. 15:48
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: kaoru-chan »

.hack//SIGN: kétszer ültem neki. Először már a második rész közepénél majdnem elaludtam és kikapcsoltam, jó ideig hozzá se nyúltam. Másodszor úgy ültem neki, hogy most már csak azért is végig fogom nézni! Meg is tettem. Nos a véleményem:
-kritika: túl sok a fölösleges fecsegés....de most komolyan. Én bírom, amikor a karakterek elfilóznak, de itt a dolgok felét ki lehetett volna hagyni és fele annyi részben (pl. 13 epizód) megoldani az egész történetet úgy, hogy ne ásítozzon közben az ember.
-ami tetszett: a vége. Na akkor mondtam azt, hogy megérte megnézni. Nekem személy szerint kidűlettek a szemeim, amikor Tsukasa magához tért a valóságban, és kiderült, hogy lány....Subaruról meg kiderült, hogy tolószékes....és egymásra találtak, és ez az egész engem valahogy annyira meghatott...szavakba nem tudom önteni. Mindenesetre régen csalódtam ilyen kellemeset. Valahogy nekem imponált nagyon imponált a befejezés... :wink:

.hack//Legend of the twighlight: cuki sorozatként indult, de itt pont az ellentétjét éreztem a végén - hogy befejezetlen. Szerintem nagyon hülyén lett megoldva a vége. Egyszerűen félbeszakadt a történet....pedig sok mindent ki lehetett volna még hozni belőle...nagy kár. :/

.hack//LIMINALITY: pont ma néztem meg. Nem tetszett. Az elején egész jól indult - hogy csak a lány ébredt fel a komából és elhatározta, hogy fényt derít arra, hogy mi folyik a The World-ben, remélve, hogy majd magához tér a srác is (akivel, ha jól értettem, éppen össszejött). Egész követhető logikája volt az egésznek egy ideig, de én hiányoltam a végéről a bizonyítékot, hogy a videojátékban "ragadt" játékosok magukhoz tértek. Az egy dolog, hogy szeretem a (nem túl nyálas) romantikát, és már vártam a jelenetet, hogy Mai a srác nyakába ugrik örömében......de neeem. A srácot (jaj nem jut eszembe a neve x_x) utoljára épp vergődni láttuk a korházi ágyon, ahogy épp megy fel a pulzusa, mert harcol a játékban. És az utolsó dolog, amit látunk a 4. rész végén, az Mr.Tokuoka bevert képe.....yaaay. o_O;

...mindezek ellenére már nagyon várom a .hack//Roots-ot. Állítólag az új .hack játék, a .hack//G.U.-nak az anime változata, nem? Vajon megjelenik a játék Europában is? Jó lenne, mert érdekel. Kite zombie változata - TriEdge - kiakasztóan durván néz ki. Meg érdekel az is, hogy ha Haseo (a főszereplő) a Player Killer....szóval, hogy hogy van ez az egész. Mert a bemutatóban PK-ként máshogy néz ki a piros tetkó a szeme alatt. Szóval kíváncsi vagyok, mi áll a háttérben, miért lesz PK, meg ilyenek. :D
"Aki szeret, az alulmarad, és szenvedni kénytelen." ~Thomas Mann: Tonio Kröger
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

hát igen... .hack//signt valóban ezért nem szereti nagyon sok ember... én meg pont ezért ^^' evvan ízlések és pofonok

a .hack//ROOTS az új játékok előtörténete lesz... és ahogy az eddigi képeket láttam... hát elég randa... de azért kiváncsi vok
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

tartom Cruel Angel véleményét :) a .hack//SIGN én és Cruel Angel #1 kedvenc animénk, amiért a dumálás közben egyre több dolog derül ki a történetből, mint egy kriminél. Elaludni? lefekvéskor hogyan tudtam volna elaludni, amikor még 6 rész hátra volt?^^
és a .hack//ROOTS-ra én is kíváncsi vagyok, sajnos a .hack//SIGN-on kívül a többi .hack sorozatban csalódtam, de remélem ez jó lesz
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Én még csak a 19. résznél tartok és már várom hogy hazaérve fojtassam
Pont a legjobbkor hagytam abba...(Tsusakát széttépi a hang és véleménye szerint ő nem önmaga.....)közben elkezdtem a Mutation-t hát nagyon várom mi lesz ebböl... nagyon jó igy játszani hogy közben nézem a sorozatot mert feltűnt hogy a kastélyba zárt illető(14.) nagyon emlékeztet Harold Hurick-ra meg amit mond az egy az egyben az Ephiat-ok szövege...ha jól sejtem felesége meghalt(gondolom szülés közben vagy ilyesmi...)aztán kitalálta hogy a játékban ötvözi feleségét az iránta érzett szerelemmel és lőn Aura....Nagyon testzik igy mind a játék mind az anime...ha jól láttam a trailerekben a Quarantine-ban még Macha is szerepet kap MÁR ALIG VÁROM A NAGY LELEPLEZŐDÉSEKET.....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

jehuty: ha nézel .hack//Liminality-t, annak a 3. részéből egész jól kiderül, hogy mi volt/van Harolddal... de nem jársz távol az igazságtól

mellesleg én meg feliratozgatom az eddig nem le nem feliratozottakat:
http://zgmf-x10a.freeblog.hu
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

ÁÁÁ én csak angol felirattal nézek japán hangos animéket egyszerre két nyelvet tanulni COOL....

Na ezek szerint elég jól kibontottam már megint a dolgokat.....Imádok pl a zuhany alatt ilyesmikről filózni....

-----

Most néztem utána a .Hack Fragment-nek és rájöttem hogy nagyon fog kelleni bármilyen bonyolult is lesz játszani vele(kell hozzá pc-is) de ez isteni lesz alig várom hogy fog funkcionálni a char editor mert nagyon szeretnék egy frankó Wawemastert kreálni.....és öszeszedni 2 társat aztán irány a legméjebb Dungeon legnagyobb Gott Statue-ja.......
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Akkor előg felületesen nézhettél utána... elég egy ps2 és egy broadband adapter. Szerintem pedig elég béna a lobby szerveres ötlet. Gondolták majd lecsap a nép az online-offline jatekmódra.... inkább csináljanak egy mmorpg-t, for fuck's sake -__-
/rasp
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

hmmmm...
az értesülésem egy konzol magazinból származik a nevét inkább nem...
Cool nekem alapból van network lehetőségem PSTwo ugyebár...
Nekem mindenesetre bejön...MI? nem úgy fog működni mint egy MMORPG?????
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
SuMMeR
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2006.02.21. 22:17

Hozzászólás Szerző: SuMMeR »

Már látni a torrentek közöt a .hack//Roots-t. :wink:

(Bár éppen valami tarckerprobléma van vele)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

én már végig néztem délelött.
megállapítások
1. Ovan ownz
2. egyesek karakter dizájnja íz da lololol
3. sztori érdekes
4. hátterek szépek
5. Puchigusok most már két lábon állnak, hogy könnyebben beléjük lehessen rugni
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Root's
MÁR ALIG VÁROM
Vajon mi lett Kite-al hogy ilyen csúnyán néz......Valaki fogalmazzon misztikusan hogy tudjak találgatni.....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Misztikusan? Várjál... "passz"... elég misztikus volt? :P

engem inkább az érdekelne h Haseonak miért van legalább két alakja (lásd képek .hack//GU játékból)
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Na végre én is megnéztem :) Eddig tetszik, egész érdekes. Mozgásban sokkal normálisabban néznek ki a karakterek, mint állóképen :D Meg amikor meghallottam a Varázsfuvolából a részletet néztem egyet XD
Válasz küldése