Detective Conan

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Melyik a kedvenc filmed?

Countdown in a Skyscraper
1
4%
The 14th Target
4
15%
The Last Wizard of the Century
5
19%
Captured in her Eyes
6
23%
Countdown to Heaven
1
4%
The Phantom of the Baker Street
3
12%
Crossroad in the Ancient Capital
3
12%
Magician of the Silver Sky
3
12%
 
Szavazatok száma: 26

Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Köszönöm szépen!
Egyébként RTL2-ön nézi valaki?
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

Maron írta:1, 222-26 ;)
nana, csak 224 ;)
ez 3 részes, egyébként Emule-ról is beszerezhető, most már DVDRIP-ben is...persze csak raw-ban vagy kínai felirattal (mkv)
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

És meddig vannak meg angol felirattal? ::jhuh::
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Baromi össze-vissza. Szóval az A-C szép sorban az 1. résztől halad, tartanak a 97. résznél és az 1. movie-nál. A KnK a 174 (vagy vhogy ekörüli), 129. rész és efelett, ill a 362-ról felfele csinálja, a NnK meg a 130 vhanyadiktól asszem.
Kép
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

jaja, meg KnKF megcsinálta a Movie 8 feliratát, Nazo no Kami meg a Movie 3-ét (elvileg tervezik a movie 5-ét is, de még semmi hír róla)...de vannak másoktól is angol feliratok pl a Movie 6 feliratát ami leginkább elterjedt a DCTP csinálta, vagy pl németül van már ilyen noname felirat a movie 9hez mint srt (vagy ssa) fájl a 2 CDs változathoz...(nem tudom melyik filmfájlhoz van igazítva, a conans-es MKVhoz tuti nem jó)
XCHKS-nek meg valahol 60-110nél vannak OGMes részei felirattal, de nekik nem tudom már, hogy hol az oldaluk...
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Köszönöm szépen ezt a bő választ ^^
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

Najó, ha más nem akarja, beírom én :)
APTX berippelte jóbb minőségben a 10. Film előzetesét (ami a hivatalos oldalon is megnézhető), angol felirat még nem nagyon van hozzá, de pár dolgot azért érteni...Heiji szörnyen bénára lett megrajzolva egyik jelenetben... :D''
de ha arajzok itt ott nem is stimmelnek, a történet egyelőre jónak ígérkezik...
Feltöltöttem FTPre egy időre az AVI-t, ha valakinek MKV kellene, Emule-on az is elérhető, a minősége nem jobb, de a felirat lekapcsolható.

Detective Conan Movie 10 Trailer
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Á, köszi szépen, az avi nekem tökéletes^^ És igen, a történet nagyon jónak ígérkezik... Engem érdekelne, hogy az a "Sayonara, Conan" rész a végén mire is utalhat.

És... január 9. Számomra egy nagyon örvendetes dátum. A 2 órás special ekkor lesz^^ Juppí! =) És érdekelne, hogy kik csinálják majd a feliratot.
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

ha pechünk van senki :D
a 383-hoz csinált már valaki?

Én KNKFéket várnám de előbb egy Movie 9cel...amúgy az a német felirat, amit múltkor mondtam végülis előbb is rájöhettem volna, hogy csak be kell állítani hogy pár másodperccel előbb kezdje, az egyes mondatok között ugyanannyi idő telik el :cool: Szal használható, ha valaki igényli, elküldöm emailben (vagy ide belinkelem FTPről), de ugyanúgy Emule-on elérhető ez is...
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Amúgy a movie 9-hez van egy 2 cd-s mkv-s angol felirat, de nem tudom, milyen.
És készül egy ráégetett német sub is majd vmikor.
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

sztem jobb ha nincs ráégetve, vagy ha kikapcsolható... főleg ha azt veszem milyen szépen mutatott pár részen a kínai felirat, ami a kép felét kitakarta :D :D
kik csinálták azt az MKvs változatot, vagy hol lehet elérni?
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Nem tudom, AniDBn láttam a frissítések közt. Ott megvan, hogy kik csinálták.
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

Ha már angolul nem is, de akkor van magyarul! :D
-Link utólag eltávolítva-

Ez csak az első CD, készül a 2.-hoz is, majd lesz vmikor...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára K-KUN 2006.02.10. 23:43-kor.
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

ÁÁ, szuper :D Köszi ^^
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

Akkor ha már így 10 éves a conan (Isten éltesse, és füle érjen bokáig), lőn új opening már a 425ös újévi special-höz...Igazándiból nem tudom megérteni ezt a tökfej filozófiát, hogy amiról a teljes 16-os OP szól, az épp a 425-ös rész, akkor miért pont annál váltják le?
a zene (B'z - Impulse) még nem is lenne rossz, de az a CGvalami, amivel a szemünket próbálják kiszúrni...pff
Most már 2 rész óta a 'rendes' 17es OP megy, és végre sikerült levágnom (a 426-os részben volt vmi hiba, conans meg nem adta ki még mindig, a 425ös meg MKV és nem tudtam rendesen kimenteni), így lőn 12 megában a 427. rész elejéről.
Detective Conan OP17

Aki megnézte, gondolom sok szép ismerős dologgal találkozott benne...
Kivi vagyok a véleményekre, sztem nem volt jó ötlet, még várhattak volna 1 részt, és ki is találhattak volna valamit hozzá...:(
Most már csak a Movie 10-ben bízom, remélem lesz még 1-2 trailer a közeljövőben...meg pont innentől nem tudtam olvasni a mangát, szal az új részek még érdekesebbek lehetnek, már várom őket :]
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Nekem kimondottan tetszett a 425. op klippje^^; Még a szám is tetszett. Mondjuk az op cserét nem értettem, hogy minek, de ők tudják... ::jumph::
Viszont a "rendes" op...hát... Ugyanazt megcsinálták, mint anno a 6-osnál, és már ott sem szerettem, itt meg pláne nem. Főleg a 13-asból ismert Vermouth-Gin-Vodka újrarajzolt jelenete és a hozzávett Kir ütött szíven. Remélem, szeretnének egy új opening klipet, és nem azért, mert nem szeretem a zenét, hanem a klipp szörnyű.
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

Csak mondjuk a GiriGiri Chop gyorsabb lett, mármár kifejezetten tetszett is, ez meg mintha a mátrixot nézném :D
Én remélem hogy visszarakják a 16ost, az valahogy hiányzik...alig volt pár részig, és máris lecseréltékˇˇ

-----

Yupp!
Kész a Movie 9 felirata!
http://digiwelt.uw.hu/[conans][movie9][ ... ][HUN].zip
(CD 1-2, a Conans-es MKV fájlokhoz időzítve)
Az előzőben rengeteg durva hiba volt, azt leszedtem, illetve az új változatban már javítva vannak...
Hátha így többen kapnak kedvet megnézni :)


Látom mod egybenyomta a két postot; nyílván azért került újba, mert új üzenet, most megint ügyesen lekerült a lista aljára...
Avatar
K-KUN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.04.03. 23:40
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Detective Conan Movie 8 CD1 Felirat!

Hozzászólás Szerző: K-KUN »

Elkészült a 8as film 1. CDjének felirata is magyarul! :)
http://digiwelt.uw.hu/[Conans][Conan_Mo ... c3][A].srt

Továbbra is a CONANS által kiadott MKVhozvan időzítve, és ugyan a KNKFhez is jó, az a változat később ér véget, azaz a CD1-2 nem ugyanott van elválasztva a két csapatnál.
Remélhetőleg jövő héten valamikor be tudom fejezni, és jön a 2. CD is! :):)



Szépen kérem a Moderátort, hogy ne olvassza egybe a régi hozzászólásokkal, ez új, nem kapcsolódik azokhoz, és ha összarakja, akkor senki nem veszi észre, hogy új bejegyzés van... Köszönöm.
Avatar
Cherry
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.08.10. 11:48
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Cherry »

Sziasztok :) immár most már én is szeretnék a kedves forumozók engedélyével ehhez a topichoz csatlakozni ::jwin::

Ja és még annyit, ha valakit érdekelnek dc. részek (azoknak ajánlom akik szeretik a német szinkronnal) megvan egészen 332. részig, nem tudom h itt ki meddig juttot el a részekben de én csak németül szoktam megnézni, mivel annak legalább norm. a szinkronja sztem :) és majdnem az összes intro ami eddig elkészült az is megvan németül szintén, meg más egyéb anime introk is ha valakit érdekel írjon :sing:

Hozzászólásod sarkában ott a Szerkeszt gomb, azt használd, ha szeretnél még valamit hozzátenni a hozzászólásodhoz. Egymás után magad alá postolgatni tilos. Kössz. - Moderátor
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Detective Conan

Hozzászólás Szerző: scineram »

Eh. Fasz se gondolta volna, hogy miután belenézek Animaxon, és a Digi kiveszi a csatornát, betolom 162-ig két hét alatt. Így azért többnek tűnik 500 rész. Remélem sikerül napi 15 részt tartani, legalább a letöltőoldalt megtaláltam.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Detective Conan

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Detective Conan

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én anno RTL2-n néztem, aztán youtube-on japánul ugye + a filmeket is láttam és a live-action-öket is Oguri Shun főszereplésével. Szerintem nagyon jól sikerültek, méltóak az animéhez. A mangából is olvasgattam, de sajnos nem sokat találtam belőle.

Az animaxos gagyi magyar szinkronból is láttam egy részt, és hát... gagyi. Nem értem, miért nem fordítanak több gondot az animék magyar szinkronjára. Ja tudom. Mert "mese".
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Detective Conan

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem tudom, a DC szinkronja szerintem pont, hogy egész jó lett, végre egy anime, ahol a gyereket tényleg gyerek szinkronizálja, a szinkronszínészek kellően beleélik magukat, a szöveg sincs visszafogva, a fordítás egész jó, stb.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Detective Conan

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nekem is ezért tetszett a szinkron. Forgács Péter is nagyon jól alakított.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Detective Conan

Hozzászólás Szerző: Andro »

Japánul is gyerek Conan hangja amikor gyerek. De ugye a magyarok nem veszik meg végig, csak huszonakárhány részt. Annak meg nulla értelme.
Nagy kár, mert az a pár rész csak a bevezető. Amúgy meg, én nem nagyon hagynám, hogy 16 éven aluliak nézzék, hiába gyerek a főszereplő, sokszor elég csúnya és durva dolgok vannak benne. A németül leadott részeket mind láttam és hát... vannak benne olyan részek, hogy még én is csak lestem rajtuk, holott akkor voltam olyan középsulis.

Viszont remek anime/manga, bár a grafikája először meglepett.
Kép
Válasz küldése