NGE Live Action Film

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Entrichon
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.12.04. 16:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Entrichon »

Én csak azt tudom, hogyha elrontják a filmet, és bemocskolják vele az Evangelion szent nevét, akkor én egyenként fogom őket levadászni...
The Chronicles of Humanity...
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Entrichon írta:Én csak azt tudom, hogyha elrontják a filmet, és bemocskolják vele az Evangelion szent nevét, akkor én egyenként fogom őket levadászni...
Cheer up, emo kid. :tard:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Entrichon írta:Kép
Az Evangelionnak a te Istenednek nevét hiába fel ne vedd; mert nem hagyja azt az Entrichon büntetés nélkül, a ki az õ nevét hiába felveszi.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

/me *röhög*
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Nos Entrichon akkor ez esetben ketten fogjuk levadászni őket. :sniper:
Avatar
action
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.08.24. 11:32

Hozzászólás Szerző: action »

Az egyrészt örülnék egy EVA filmnek, másrészt viszont nem hinném, hogy 1db 2 (esetleg 3) órás filmben ezt a történetet el lehetne mesélni. Ráadásul, ha marad az eredeti koncepció, akkor az is rizikós lenne, hogy mondjuk 2 film között a gyerekszereplők megváltoznak (nőnek, a hangszínük is más lehet, stb.). Felnőttekkel meg az egész nem érne semmit.
Ráadásul az sem lenne nyerő, ha a történet inkább a látvány irányába mozdulna el, a pszichológiai rész is ugyanolyan fontos, mint a harcok, meg az akció.

Szóval ez sztem egy borotvaélen táncolós project :)
Avatar
Entrichon
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.12.04. 16:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Entrichon »

Én is nagyon félek attól hogy elszúrják, hisz képregényadaptációkból annyi borzalmas film készült már, hogy még a számológépemnek is levegőért kell kapkodnia, hogy kiszámolja (igaz az Evangelion fényévekkel fölötte áll az amerikai képregényeknek) És egy olyan mélytartalmú, komoly hangvételű alkotást, mint az Evangelion, nem tudom elképzelni, hogy egy 3 órás filmben teljes tartalmisága mellett visszatudnák adni... Attól félek, hogy mint a legtöbb adaptációnál, itt is a hangsúly áthelyeződik valami tömegorientáltabb dologra (pl Rei és Shinji szerelmet vallanak egymásnak és a lenyugvó Nap kíséretében megmentik az emberiséget attól, hogy LCL-é váljon...) szal kb ennyi...de a remény hal meg utoljára, és talán még jó film is lehet belőle...csak pozitívan... ::sugoi::
The Chronicles of Humanity...
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

OFF
mufurc írta:Az Evangelionnak a te Istenednek nevét hiába fel ne vedd; mert nem hagyja azt az Entrichon büntetés nélkül, a ki az ő nevét hiába felveszi.
LOL Valahogy sejtettem, hogy erre le fogsz csapni... ^_^ OFF
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Entrichon írta:Én is nagyon félek attól hogy elszúrják
Szvsz ha az ember ennyire tart tőle, meg előre átkozza, ha elszúrják, akkor jobb ha meg se nézi, és akkor nem csalódik.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Shana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2005.09.27. 11:40
Tartózkodási hely: most hol is? hol is? etto...
Kapcsolat:

nge

Hozzászólás Szerző: Shana »

Egy kis pozitív hozzáállást emberek! :D
Én tök izgatott vagyok, alig várom! Gondoljatok csak bele, mien szépen meg lehet csinálni Tokyot! Fuuu, már látom lelki szemeim előtt 3D-ben az egészet @.@ ésss akkor még nem is gondoltam bele mienek lesznek a mechák!! *.* és majd mozognak, és a basszus meg dübörög,és az egész mozi beleremeg amikor az Eva lebassza a lábát a földre...bang bang....
/me-nek csöpög a nyála.... x.x
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Anyád meg fejenvág, mert káromkodsz a moziban. :P

AyaDid: struccpolitika. Attól még hogy az ember nem vesz róla tudomást, a hulladék az marad ami, és a gepárd is nagy iramban fog rohanni feléd, vacsorát remélve. :)
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

Arról nincs hír hogy esetleg 3D -ben csinálják meg, úgy lesz@rnám azt is hogy nincs történet amíg Misato,Rei és Asuka bikiniben (monokiniben) nekifut a kamerának... :roll:
C base does not mean sex!
Avatar
Neerson
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.02.05. 19:21
Tartózkodási hely: Cegléd-Budapest

Hozzászólás Szerző: Neerson »

http://www.evangelion-armageddon.com/do ... erview.zip
ez egy régi interview...csak hátha valakit érdekel.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Találtam az előbb egy érdekes képet a neten.
Viszont update nem volt 2006 november óta.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

gyanítom hogy fake...
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Az a durva, hogy elképzelhető, hogy nem. Legalábbis az info az IMDb-ről van.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hát, én IMDB-n egy 2009-re datált Projektet találtam... maga a poster szerintem garantáltan Fake. De hogy 2009re elkészülhet egy Evangelion movie, azt már lehetségesnek tartom.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Alaposabban átnézve a honlapot, neked kell, hogy igazat adjak. Garantáltan fake. Mindenesetre tetszetős darab. A 2009-es dátumot egyenlőre valószínűtlennek tartom. Vagy csak nagyon csöndben történik a szervezkedés.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én is kíváncsi lennék hogy milyen lenne egy EVA live, de csak ha nem az amcsik csinálják meg.
Kép
Avatar
Haku!!!
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007.06.17. 20:17

Hozzászólás Szerző: Haku!!! »

Hi all!

Remélem sikerül némi újat nyujtanom ezekkel. Bár ahogy elnézem, aholdoklik a topic :?
Érthetők a kétségetek, de én nagyon rákattantam ezekre. Nem hinném hogy kamu, a szereposztás reális, tulságosan kész van ahoz hogy hagyják félbe és a Weta-t ismerve nem is tennék. :cool:
Szerintem profi munka...persze tény, hogy nem derül ki mennyire kapcsolódik ez animehoz történetileg meg az érzelmek terén esetleg, de ha ismeritek a sorozatot, láthatja mindenki, hogy a harcjelenetek EGY AZ EGYBEN AZOK!!! :cool: :cool: :D Pontos mása a rajzoltnak! Én már csak azért is megnézem, és ha megjelenik DVD-n megveszem az "aranyboritású" kiadást mert ha másért nem is, a weta munkájáért megéri!
Furi, hogy pl Shinjit vagy az apját nem japán szinész játsza (gondolom marketing) de részemről jó választásnak tartom a Fuyutsuki karaktére választott szinészt. Sztem Asuka is korrekt...szubjektív. Bár ha jól gondolom, Ayanamit egy sima, átlag, sztenderd japán lány játsza majd, ami barominagy hiba!! :mad: Nincs piros szem, nincs szintelen haj /kék/ hiszen Rei albino a klónozás miatt, akárcsak Kaoru...<bla bla bla> nem hiszem hogy kontaktlencsével meg hidrogénporral nem lehetett volna ezeket megoldani.
Mindenesetre részemről premier az fix!!!
Szerintem jó film lesz.


Szóval ezeket :!: :!: :!:

http://youtube.com/watch?v=jcA9qsf4JDI
http://youtube.com/watch?v=mRB2woVxcQ4
http://youtube.com/watch?v=qdP606fFPyE
http://youtube.com/watch?v=75GoCvuB8Ow
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Haku: nem akarlak elkeseríteni, de ez az egész úgy fake, ahogy van. Össze van vágva más filmekből (Matrix, Deep Impact, Godzilla, stb.), meg valami házikészítésű (vagy nem?) Eva game/cgi akármiből, és meg van effektezve.

Köze nincs a Live Action Eva filmhez, amit az igen szembetűnő nyelvtani hibákat tartalmazó feliratok is bizonyítani látszanak. :dirr:
Avatar
Haku!!!
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007.06.17. 20:17

Hozzászólás Szerző: Haku!!! »

nyehh :drop: ....az viszont szivás ha igazad van....bár ne lenne.... :? :tard:
Mindenesetre jó azért...de én nem mernék mérget venni rá hogy kamu.

na jó de...de talán meg merném kockáztatni :gurul:
hurán mozog gendo szakálla beszéd közben... :lol: az első linkben. Mindegy, lényegitsük át a topikot, mégpedig legyen a téma eme "müálkotások" boncolgatása :lol:

<vagy hogy hogy égetem be magam már a 10. forumhozzászólásommal a 10. fórumon ahol bepróbálkoztam ::jthrill:: >

Szerkesztés gomb a hozzászólásod sarkában. Ne postolj duplán, használd azt! Köszi! :) - Moderátor
You can't stop me i'm close enough to kiss the sky!!
Avatar
Shisou
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.06.17. 16:21

Hozzászólás Szerző: Shisou »

Őrnagy írta:az igen szembetűnő nyelvtani hibákat tartalmazó feliratok
"A boy has to be decided the destiny of humanity?" Hol ebben a hiba :dirr:
Haku!!! írta:vagy hogy hogy égetem be magam már a 10. forumhozzászólásommal a 10. fórumon ahol bepróbálkoztam
Nem baj, vicces volt. :dirr:
"Humans don't fight for principles and philosophy. They fight for the person who embodies their principles and philosophy. They don't fight for revolutions, they fight for the revolutionary." ~ Yang Wenli
bandiras2
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2005.11.10. 10:00
Tartózkodási hely: Fehérvár

Hozzászólás Szerző: bandiras2 »

Haku!!! írta: hurán mozog gendo szakálla beszéd közben... :lol: az első linkben.
Agent Smith nem ismerős?
A sivatagi légpárnás vonat A SZIGET ből származik.
A kék villódzás a parancsnoki centerben a The Triangle befejező részéből van, és sorolhatnám. A CGI egy része a Nintendo eva játékból van átvéve, csak rámentek némi photoshoppal, meg egy-két profi home made jelenet.
Live action egyenlőre felejtős, 4 db Animated movie lesz, remélem a Square-es csávókra bízzák.
Press any key to continue or any other key to quit
Válasz küldése