Slayers

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Meglivorn írta:Retteg a fene az ORTTtol. Honnan terjedt ez el?
Azt hittem nyilvánvaló hogy "szerintem", nem terjesztésnek szántam :-P . Én csak abból a tényből indulok ki hogy rengeteg kisötétítés volt mostanában és 1 kezdem unni 2 miért nem tesznek mér valamit hogy ilyen ne forduljom már többet nagyon elő! Sokszor nagyon idegesített hogy átkapcsolok oda és a következő szöveg vár " a Balázs show.." és a "Cobra 11..." Meg a társai miatt és akkor már picit kezdtem berágni mikor már az IY miatt is akartam sötétítést :mad: Nem igaz! Mi lesz így ha meglátják a Slayers 1. sorozat végét? -.-""" (mikor Linát egy "kicsit" keresztül lövik...)
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Yaten írta:De jó lenne ha egyszer a TV2 is megvenne egy animét, ők legalább nem tartanak tőlük ^^
Mononoke Hime, Chihiro Szellemországban? Nem anime? ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Még mindig azon a véleményen vagyok hogy a Slayers nem a vasárnap reggeli mesék közé tartozik, ugyanúgy ahogyan a Mononoke Hime sem. Úgy látszik nehéz felfogni hogy attól hogy animációs film még nem feltétlenül gyerekeknek való, márpedig szerintem eléggé mellélőttek a célkorosztálllyal kapcsolatban.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Már bocsi, de akkor mi a fenének van rajta a 12-es karika? Pont ezért. Bezzeg a b*zi szappanoperákon nincs karika, mert azok annyira bugyuták, hogy na.
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Andro írta:Már bocsi, de akkor mi a fenének van rajta a 12-es karika? Pont ezért. Bezzeg a b*zi szappanoperákon nincs karika, mert azok annyira bugyuták, hogy na.
12-es karikával még kevesebb értelme van vasárnap reggel 9kor leadni, mivel tudjuk melyik korosztály ül ilyenkor a TV előtt, ahogy azt is tudjuk, mennyire érdekli őket az a karika (:
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Épp ez a lényeg. Ha az IY-ra nem is, a Slayers-re végkép elég a 12-es karika, és jóhogy olyankor fogják adni, amikor a legtöbb gyerek nézi a TV-t. Tudják, hogy nem érdekli őket.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jaj, emberek, hagyjuk már ezt a karikázós dolgot... Attól, hogy itt rágjuk rajta a fejünket, nem fog változni semmi. Slayers szerintem nézhető reggel, habár a gyerek lehet, hogy nem fog fel belőle pár dolgot. Durvább részekre nem emlékszem belőle, mondjuk bevallom, hogy régen láttam már az első sorozatot. Meg annyira nem is szeretem, ez a másik. Csak megnézem. Nekem néha agyamra megy a sok baromkodás. XD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Zelnek nagyon jó hangja van.És a következő részben jön Rezo.Várom,mert a kedvenc hangom szinkronizálja.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Na igen. Zel a húgom gyengepontja és az enyém is. Amúgy Damu Roland szinkronizálja. Imádom. :)
Apámnak tetszett az első két rész, nagyokat nevetett rajta. Főleg mikor felrobbant a falu az első részben. :)
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Már régóta kerülgetem ezt a topicot... XDD Már első prctől hogy idejöttem az aoira elárultam, hogy szeretem a Slayerst! ^^ Nem látszik meg rajtam áá.. XDDDD Tök jó, hogy az a+ leadta, nagyon örülök neki.^^

Nekem nagyon bejött ez a fantasy anime. Nekem tetszik, hogy tele van poénokkal. :D Kedvenc szereplőm Gaurry... még midnig nemtom leírni a nevét... XDDD Olyan kis lüke néha szegény, de én akkoris szeretem. A padlón vagyok, mikor nem emlékszik semmire sem... XDDDD

Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy Zell és Amélia között, mintha alakulna valami?....

Nem láttam a teljes sorozatot, mivel az a+ nem adta az uccsó 3. sorozatot... sajna, de remélem pótolják... ^^

Linától is kész van az ember... a sárkány igával mindent lerombol... XDDD Amélia kész szerencsétlenség... XDD Mindenki hülye, csak Zell tükrözi a komolyságot..^^ Nagyon szeretem őket. Nincs olyan szereplő, akit utálok... jójó a kis zöld hajú hercegnőcskét... affene micsoda szégyen.. elfelejtettem a nevét...^^''' eleinte idegesített... csak a bálványának neve jut eszembe... XDDD Zoamel Gustar... Ja és Xellos.. XDDD Ő végképp kész... XDD főleg abban a részben, mikor a "teniszes" részben elcsaklizza az ütőt XDDD aztán jéé ez végig nálam volt... XDDD

Szal jó anime, én spec szeretem. :D


... Martina.... XDDD
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

XTea írta:Kedvenc szereplőm Gaurry... még midnig nemtom leírni a nevét... XDDD
Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy Zell és Amélia között, mintha alakulna valami?....
Gourry ^^"
És igen, jól látod, van ott valami köztük. ;)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Az az egy csók még nem bizonyít semmit. Amelia meg mindig Zel körül sündörög. Akkor köztük is van valami?
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Itt Ameliaról és Zelről van szó. És van köztük valami. De inkább csak egyik oldalról...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Narumi írta:Itt Ameliaról és Zelről van szó. És van köztük valami. De inkább csak egyik oldalról...
Zel oldaláról? :roll: Olyan aranyosan elpirul időnként ^^

És Lina és Gourry között is van akkor is valami. Gondolok én a Next végére. (amikor Lina fésülködik meg a vége... Talán még a tábor tüzes rész is... SZóval egyértelműen rejtett jelek ^^)
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nem, inkább Amelia oldaláról. ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Narumi írta:Nem, inkább Amelia oldaláról. ^^
Akkor mindkettő mert Zelgadis akkor is volt hogy aggódott érte meg időnként elpirul (főleg mikor bevágta Amelia hogy szájon át lélegeztetés kell és már várta várta... A többi spojler lenne de tényleg vicces jelenet volt :lol: Szegény Zel... ) Meg még sorolhatnám... :wink:
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Meg jó volt,hogy Zelnek a 43.részben megtetszett egy lány,de kiderült,hogy fiú.:D
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Elhaym írta:Meg jó volt,hogy Zelnek a 43.részben megtetszett egy lány,de kiderült,hogy fiú.:D
Igen, az nem semmi volt ::jhihi::
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Narumi:Okés! Értettem! Akkor Gourry. ^^ Ideje lenne már megjegyeznem. ^^''

Amúgy szerintem is mindkettejük oldaláról van valami, Zeléknél... és szerintem meg Lináéknál egyértelmű a dolog. :wink: Bár én nem láttam a harmadik sorozatot...^^''

Az tényleg jó rész.. Szegény Zel hoppon maradt... Bár én aggódtam, hogy és mi van Améliával... XDDDDD
Kép
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Ha már Slayers akkor Zangulus! Tök király hogy a Next végén összejött Martinával! Csak kár hogy a Tryban nincs benne! :(

Relunx
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Yaten írta:
Elhaym írta:Meg jó volt,hogy Zelnek a 43.részben megtetszett egy lány,de kiderült,hogy fiú.:D
Igen, az nem semmi volt ::jhihi::
A nők városa rész. Na az is nagy volt. De Zel akkor is az enyém! :oops:
Kép
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Andro írta:De Zel akkor is az enyém! :oops:
Nem Aya? :roll: Vagy háremet tartasz ^^ ?
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nem is tudom, nekem Slayers-es pasik közül egy se menne a háremembe. ^^"

Amúgy mostanság kezd visszatérni a Slayers-mániám. Már amennyire mániának tekinthető. Kedvet kaptam hozzá. Sokkal másabb úgy nézni, ha tudok már egy minimális szerepjáték alapot hozzá. (Mert ugyebár DnD paródia...)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Zangulus magyar szinkronját nemtudjátok,hogy ki?

Nekem Gourry tetszik.:)Ő miatta tetszett meg a Slayers.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Relunx írta:Ha már Slayers akkor Zangulus! Tök király hogy a Next végén összejött Martinával! Csak kár hogy a Tryban nincs benne! :(

Relunx
Zangulust én is bírtam... a TRY-t sajna még nem láttam... meg kéne néznem... ^^

Elhaym: Gourry forver!! ^^ XDDDDDDDDDd Én is imádom. :D
Kép
Válasz küldése