Slayers

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

A sima Slayerst már 3-szor láttam. Nextet most fogom 2. szorra. Try még teljesen új, de szerintem azt is megnézem többszőr is.

Igen most rendes ending lesz a végén.

Bár Xellost is bírom. Nextben még nem, de a Tryban jobban. Főleg amikor Filiával veszekszik.:D
Csak hát ő nem egy szépfiú.:D
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Vree »

Az angol szinkront sztem nagyon elszúrták...olyan komoly feje lett tőle mindenkinek. A magyar jó lett.
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Sztem Valgaav nem annyira nyomi...de Xellost én is bírom de az biztos h csak szivatja Filiát nem hinném h bármikor is összejönne egy aranysárkány 1 szörnnyel de hát ki tudja...esetleg fordítva (úgy értem lehet h Xellosnak bejön Filia de Filia agyára megy Xellos) ::jwar::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

JSaN írta: melesleg Xellos amijen :osgrin: olyan :osmad1: is.
De a legtöbször az ártatlant játsza :ossad: :osnani: :oshuh:
Ezt nagyon jól mondtad! :osgrin:
A TRY utolsó részét megnézem, mert érdekel a vége, de az összeset felvettem úgyhogy már csak elvétve nézem "élőben"
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Én nem tudtam/nem is tudom felvenni de én már 1-szer végignéztem és nekem így is yo,mert ha vmielyik rész különösebben érdekel vagy az a+-on v az RTL-n megnézem... ::uhoh::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Én most éztem meg a Slayers Premium-ot. (azt a poliposat) Nagyon tettszet. Nem tudja valaki hogy ez sorozat, vagy csak egy 1részes film.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Vree »

Film. Az egyetlen, amiben nem Naga szerepel.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Vree írta:Film. Az egyetlen, amiben nem Naga szerepel.
Szerepel ő is, de csak pár másodpercig a vége felé, és Lináék nem veszik észre. :lol:
Kép
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

na jó,hát ennyi erővel a sorozatban is szerepel! :D (tudjátok,amikor átvonul a kamera előtt egy másodpercig.)
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Gourry tényleg vmi tündércucc???Vhol hallottam asszem az egyik osztálytársam mondta 1000 éve... :?:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

nem!
az őse,Rowdy Gabriev "hajtott" egy tündérre,ennyi a kapcsolat...
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

De az elf mióta "tündér"? :shock: (Esetleg "tünde", ha a GyU szerint magyarítjuk.)
Kép
edyou
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.04.21. 07:02
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: edyou »

Titkos szerintem is az elf nem tündér :neutral:
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Nekem 8 :-P
Az a lényeg h nem tünde/tündér meg semmi hasonló...
Amúgy meg nemvok vmi nagy angolszakértő mert franciát tanulok legfőképpen (6 éve v mi)
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

Még régebben volt 1 játékom, amiben voltak Elf-nek nevezett vmik, kb. 30 centis kis kopasz ráncos bőrű emberhez hasonló vmik voltak...
Ha meghallom az "Elf" szót, nekem ezek jutnak eszembe :)
Ha jobban meggondolom akkor meg a tündék (a GyU-ból)...
"...Nézd, ez az én harcom és csak nekem ég az arcom,
A remény bennem csak addig él, ameddig én életben tartom..."
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Rengeteget lehetne vitatkozni arról, hogy Xelloss, és Filia összejöhetnek-e.
A magam részéről szerintem mindkét lehetőség adott lenne... aki nem hiszi, nézzen körül pl. itt: www.ainself.net/space/
Itt aztán bőven lehet találni érveket, és ellenérveket.

Ami a tünde/elf kapcsolatot illeti...én úgy tudom, hogy az elfek igenis tündék...bár lehet, hogy tévedek.
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

figyelj...esély az mindenre megvan. :D de szerintem elég nyilvánvaló,hogy utálják egyást. :roll:
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Elfeknek hosszú füle van és tovább élnek mint az emberek.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Szerintem éppen, hogy odavannak egymásért, csak még önmaguknak sem képesek bevallani :wink: ... Nézz körül, a weboldalon, amit említettem, tényleg érdemes. Mindazonáltal, akár az egyik, akár a másik lehetőség helytálló, mindenképpen érdekes kapcsolat... :D . A magam részéről jobban örülnék az előbbinek, bár lehet, hogy elfogult vagyok egy kicsit... Sebaj, én azért szurkolok nekik! :D
edyou
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.04.21. 07:02
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: edyou »

Nekem az elf is és a tünde is tetszik és mindegy melyik hogy néz amugy imádom a gyu-rát :wink:
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

szétnéztem az oldaon(és mennyi jó képet szedtem le! :D )olvasgattam az okokat,vmit fel is fogtam belőlük,de szerintem akkor is hülye dolog összehozni őket...miért kell mindenkit mindenkivel összehozni? :D nem szeretem ezeket a rajongói bekavarásokat..
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
Black Winged
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.02.04. 10:20
Tartózkodási hely: iskolának nevezett állatkert

xxx

Hozzászólás Szerző: Black Winged »

szétnéztem vóna az oldalon,csak 1 kukkot sem értek belőle.
amúgy az emberi természet általában ilyen.mindig össze akarja hozni a szereplőket.vagy legalábbis elgondolkodik rajta.asszem a sorozatban is megemlitik,h összeillenek.
Cut my life into pieces
This is my last resort
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nekem az olyan párosításokkal nincs gondom, aminek van alapja, de ez a Xellos-Filia szerintem nem olyan. ^_^" Olvastam az oldalt, de eleve az egész "Slayers-törvénnyel" ellenkezik a dolog, elvégre a mazokuk és shinzokuk örök ellenségek, ahogy Valgaav is magyarázta a Try végén, ez a világ rendje.
Kép
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Xelloss írta:Rengeteget lehetne vitatkozni arról, hogy Xelloss, és Filia összejöhetnek-e.
Nem kell rajta vitatkozni mert nem jöhetnek össze. Filia egy aranysárkány Xellos meg mazoku. Vége
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ha tényleg ilyen egyszerű lenne, nem mondanák olyan sokan(köztük én is), hogy igenis összejöhetnének. Tény, hogy különböző oldalhoz(néphez) tartoznak, de szerintem, ez inkább összetartaná, mint elválasztaná őket. A világban -bármely világban, a miénkben is- semmi sem lehet fekete, és fehér, rengeteg árnyalatnyi különbség van a kettő között(is). Filia erre fájdalmas lecke árán jön rá, amikor a fekete sárkányok templomában megtudja az igazságot Valgav múltjáról, és tetteinek okáról. Elismerem, vannaka olyan dolgok, amelyek megnehezítenék azt, hogy egy pár legyenek, de ez nem jelenti azt, hogy meg is akadályozná. Nincs tökéletes kapcsolat, az övék se lenne az, de attól még működne szerintem. Mindazonáltal erről az érintettek tudnának érdemben nyilatkozni leginkább. Én csak annyit kérnék mindenkitől, hogy ne utasítsa el rögtön a lehetőséget csak azért, mert az egyik egy mazoku. Ennél sokkal több van(lehet) a kapcsolatukban, arról nem is beszélve, hogy ők ketten igazán érdekes párt alkotnának... :D
Válasz küldése