Slayers

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

szriccs írta:Ezenkívül szerintem csinálhattak volna egy olyan mozifilmet, vagy OVA-t, amiben az összes szereplő felbukkan. (Itt most csak a "jókra" gondolok) Kíváncsi lettem volna, hogy például Xellos és Naga mit szólnak egymáshoz... :cool:
Nézd meg a Slayers Premium Movie-t, abban mindenki benne volt, még Naga is. :D (kár, hogy nem vették észre, na de nem lövöm le a poént... XD)
Kép
Avatar
szriccs
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.07.31. 16:42
Tartózkodási hely: Gara-Baja-Szeged

Hozzászólás Szerző: szriccs »

Láttam már azt is... De nem neveném olyan "igazán mindenki benne van"-osnak... :wink: Mivel Naga csupán 2 másodpercig látható... Bár így is fontos szerepet tölt be... :wink:
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Nekem volnának ötleteim, hogy ki mit hozhatna össze, de inkább nem mondom el, úgyis biztos rájöttök... :D
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Xelloss írta:Nekem volnának ötleteim, hogy ki mit hozhatna össze, de inkább nem mondom el, úgyis biztos rájöttök... :D
*Xelloss avatárjára néz* IGEEENNNNN..... :lol: :thumb: :rozsaszintancoloelefant:
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Filia és Xelloss a tökeletes pár.Habár semmiben sem hasonlítanak és sokat veszekednek ( ami a szerelmesekre vontatkozik ) szerintem összeillenek. :)
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
szriccs
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.07.31. 16:42
Tartózkodási hely: Gara-Baja-Szeged

Hozzászólás Szerző: szriccs »

Szerintem hosszú távon n em működne... Tuti válás lenne a vége... :argue:

A gyerekeik is elég érdekesek lennének... Félig arany sárkány féli szörny... Hmm... :wink:
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Áhhh, csak a kezdet lenne nehéz, utána már nagyon jól szórakoznánk... :D
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Xelloss írta:Áhhh, csak a kezdet lenne nehéz, utána már nagyon jól szórakoznánk... :D
:osnani: Xelloss + Naga :?: :?: jónak mondható a fantáziám, de ezt még nekem is nehéz elképzelni (ha nem lehetetlen) :!: :dirr: :dirr:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Filia és Xel gyereke?hmmm elképzelem amint az aranyhajú nagyszemű kis cukipofa sorra gyujtogatja a környék házait, összetőri az anyja féltve őrzött vázáit, mindeközben Filia tombol, ordít Xellossal hogy szóljon már rá, de Xel csak büszkeséggel töltött arccal,könnybe lábadt szemekkel nézi apuci szemefényét aki éppen eteti a macskát...egy kismadárral...
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ahogy leírtad, szinte magam előtt látom a helyzetet... nem bírom abbahagyni a nevetést...
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

na igen, a fantáziámmal sosem volt probléma....megaztán nagyon jó szórakozás a milenneha játék ha az ember unatkozik... ilyen agymenések jönnek össze :lol:
Avatar
szriccs
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.07.31. 16:42
Tartózkodási hely: Gara-Baja-Szeged

Hozzászólás Szerző: szriccs »

miyume írta:na igen, a fantáziámmal sosem volt probléma....megaztán nagyon jó szórakozás a milenneha játék ha az ember unatkozik... ilyen agymenések jönnek össze :lol:
Ha így állnuk, akkor menjünk még egy kicsit tovább... :cool: Megvan ugyebár Xellos drága nejével és gyerekeivel egy idilli palotával valami eldugott kis erdőben.

(Én Nagát vonom be, mert nekem ő kedvencem... És nem csak azért... :wink: )

Szóval felbukkan Naga. Ő ugyebár nem ismeri sem Xellost, sem hőn szeretett nejét. Szerintetek katasztrófe lenne a vége, vagy életre szóló barátságot kötnének. Ha van jó indokod, akkor azt is mondd el! :goodpost:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

ami azt illeti én Nagát sajnos "személyesen" nem ismerem, de az alapján amit tudokróla kb Lina elmebaját és Amelia tudálékosságát "örökölhette" szal ez alapján:Xel és kedvese Filia a kis terrorista gyerkőcükkel (legyen a neve mondjuk Blow)tengetik szerény házacskájukban mindennapjaikat
F:azonnal jöjjön le onnan fiatalamber!!!
B:jaj anyaaaa!! (leugrik a ház tetejéről (cirka 15m))
F:mondj már valamit Xellos,elvégre a te dolgod lenne hogy vigyázz rá!!(Blow eközben a macskát simogatja) Mert ugye dolgozni azt nem!egyedül tarok el mindenkit,ha rajta múlna már rég éhenhaltunk volna!!!! de legalább a gyerekkel foglalkozhatna!!!! (dühösen morog magába)
X:. khmm...hallottad anyád. légy szépen "jó" fiú... és hagyd a cicát lélegezni,tudod a víz alatt nem tud...(csukott szemmel,szórakozott arccal ül a fán)
B:(elengedi,cica kétségbeesetten elfut)jól van naaa
hirtelen nagy lárma a közelből
-HOGY ÉRTI AZT HOGY NINCS???
-sajnálom asszonyom, már az összes elfogyott...más vendégeink is vannak és hát...
-TUDJA maga ki vagyok én????OH nem? nos...(Xellos érdeklődve figyeli az eseményeket, egy női alak ugrik fel egy asztal tetejére)-az én nevem Naga Seiloon,és ha nem hozza ki rögtön amit kérek a földdel teszem egyenlővé ezt a kócerájt!!!Hahahahaha
X:ez kezd érdekessé válni... ismerős ez a lány...emlékeztet valakire...csak tudnám kire

... folytatás ha van rá igény

:)
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

részemről van (igény) ::japhaha:: ::japhaha::
nagyszerű, gratula miyume :!: ::sugoi::
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

Egyetértek! A nép folytatást követel! ::jthrill:: :wink:
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

rendben :D
szóval szeretett Xellosunk érdeklődve figyeli az eseményeket
X:hm de ismerős....

-hölgyem, nagyon kérem ne fenyegetőzzön,ez egy tisztességes étterem,igazán nem akarunk bajt...nomegaztán ez az én egyetlen megélhetésem,ha tönkreteszi a boltot mehetek az utcára. mi lesz akkor szegény anyámmal? (a pincér szeme könnybelábad...),fél szemére teljesen süket és koszorúér nyomja szegény fejét...
N:ELÉÉÉG!! nem vagyok a máltai szeretetszolgálat!!! a gyomrom sárkányhúst KÖVETEL!!nem érdekel ha elfogyott!Menjen és fogjon egyet!!!(a kishölgy szeme szikrát szór)
X:egyre ismerősebb...( feláll a faágon hogy jobban lásson)
-asszonyom kérem... nem lehetne hogy mást rendeljen? vvagy eesetleg egy másik étterem..
N: maga most kidob ENGEM???!!!(Naga a kitörés szélén)
-nnnem één cccsak...
N:ezt megbánod (felpattan a szomszéd ház tetejére, eközben Xel már majd leesik kukkolás közben)
N:(fény kezd gyülekezni)túlvilági erő, karmazsin vérfolyam,régmúlt idő homályából ismét felbukkansz.Nem riadok vissza (erősödik a fény) hogy ellenség megússza (Xel-ajjjaj) a rámruházott hatalom add hogy gonosz pusztítson, add hogy gonoszt pusztítson! SÁRKÁNY GIGAAAA!!!

pukk(füst)
N:mi a...
X:( a röhögéstől leesik a fáról és a földön fetreng) hát ez...hát ez...hahahahahahahahahahahaha
kisasszony ez igazán szép előadás volt hahahahahah, ezt még Lina Inverse is megirigyelte volna hahahahahahaha (feltápászkodik,és navatéstől görnyedve odasétál az ájult pincér mellett,aki közben feladta a harcot)
N:te meg ki a frász vagy??!!!És azt mondtad Lina??
X: engedelmeddel bemutatkoznék, a nevem Xellos a misztikus pap khm atya khm na jó jelenleg apa..de ez most mellékes
N:(szinte tudomást sem vesz az elöbbiekről,ül a földön és motyog) miért nem sikerült?? annyiszor láttam hogy csinálja... mi lehetett a baj?
X:hé,hozzád beszélek
N:nem lehet igaz,pedíg azt hittem most sikerül.... nem igaz...nem igaz...
X: mondom HOZZÁD beszélek!!!!
N:He?? te még itt vagy?

folyt köv...
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

látom magam előtt ahogy Xelloss zuhan... ::japhaha:: ::japhaha::

/kis kiegészítés: ha a szinkron szerint csinálod a varázslatokat-> Sárkányiga :wink: /
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

tudom...ez a lényeg, azért nem sikerül neki mert elrontja a szöveget :drop:

-----

azt hittem egyértelmű, legközelebb konkrétabb leszek
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

gomenne...
az én hibám ::reliev::
asszem a legjobb lesz, ha megyek ::z::
Avatar
szriccs
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.07.31. 16:42
Tartózkodási hely: Gara-Baja-Szeged

Hozzászólás Szerző: szriccs »

Lehet, hogy készítene kellene egy Filia-Xellos-Naga moviet is...? :wink:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

támogatom az ötletet :)
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

szriccs írta:Lehet, hogy készítene kellene egy Filia-Xellos-Naga moviet is...? :wink:
Nem rossz ötlet. :) S Lina nem lenne benne? :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Lina nélkül nincs Slayers, de ha ő jön akkor Zelt, Ameliát,Gourry-t sem hagyhatjuk ki..ebből lenne az igazán teljes Slayers movie :D
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Így igaz... a címe: Ki nevet a végén? ::japhaha::
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

legyen :D és szigorúan hepíjend
Válasz küldése