Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Ryou írta:...Egyébként Renji , Pal-chan, nem vesztetek semmit ha elkezdítek, legfeljebb időt...Meg pár gigát. XD...
ezt meg én cáfolom, mert akár nézhetik úgy is, mint én a mai napig (és a jövőben): leszed 5 részt, azt elkezdi nézni, azalatt lejön még vagy 3 és amikor végzett ezekkel törli az megnézetteket és vár a következő adagra... :dirr:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

miyume írta:Titkos: nem boncolgat világmegváltó kérdéseket, de azt nem hinném hogy csak attól lehet jó egy anime...
Ezt már csak az összes többi fannak is el kellene ismernie és boldog lennék. :D
miyume írta:Túlfanolás? aki csak divatból néz egy anime-t annak úgy kell... rossz lehet, bár asszem M.o.- n annyira még nem jellemző
A túlfanolás engem nem azért zavar, mert sokan divatból nézik (azoknak tényleg úgy kell...), hanem mert egyszerűen nem látok benne olyan dolgokat, amik erre indokot adnának. Magyarországon pedig igen népszerű, a Naruto topic kb. mindegyik fórumon szinte állandó jelleggel az oldal tetején van (itt, A+-on, és a Hidden FPT Village-nél :D), fanjai számában simán vetekszik még az Inu-fangirlök hadával is (bár lassan megkockáztatom, hogy még náluk is többen vannak), azt pedig el sem merem képzelni, hogy mi lenne itt, ha netán az A+ megvenné. :shock:

Amúgy nem fogjátok kitalálni, hogy még Izraelben is kiknek öltöztek be az idei Conosok: http://www.youtube.com/watch?v=ByJbyLocbPE :dirr:
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Titkos írta:
miyume írta:Titkos: nem boncolgat világmegváltó kérdéseket, de azt nem hinném hogy csak attól lehet jó egy anime...
Ezt már csak az összes többi fannak is el kellene ismernie és boldog lennék. :D
Hát én nem vagyok nagy Naruto fan.Jó, szeretem.És hát egyetértek miyumevel...
Egyébként meg komolyan venni kicsit nehéz, mert ha van egy komoly jelenet, akkor Naruto bedob valami "nagy okosságot" s onnan már nem komoly. :D De attol még jó.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Titkos írta:
Amúgy nem fogjátok kitalálni, hogy még Izraelben is kiknek öltöztek be az idei Conosok: http://www.youtube.com/watch?v=ByJbyLocbPE :dirr:
nem fájt.. minek.... :dirr:

ha az A+ megvenné itt elszabadulna a pokol nagy valószínűséggel. na akkor lenne aztán túlfanolás, fangirl-áradat meg amit csak akarsz...

azmeg hogy a 13-14 éves fancsoport világmegváltó anime-nek tartja ( asszem kb az a korosztály), azért lehet, mert valszeg ez az első "komolyabb" anime amivel találkoztak, és leszakadt az arcuk. na tőlük ne várd hogy ne boruljanak le elötte. majd rájönnek késöbb a naruto "lényegére" (szvsz): nem kell komolyan venni, és az élet nagy dolgai után kutatni benne, mert asszem a célja a szórakoztatás,hogy élvezd amit nézel. én azért szeretem nagyon mert számomra ezt nyújtja: izgalmas, vicces, néha szomorú, nem kell fejfájdító eszmefuttatásokat hallgatnom- tökéletes kikapcsolódás :D
Avatar
Alexiel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.01.26. 19:59

Hozzászólás Szerző: Alexiel »

Jaja.. remélem nem fogja meg venni ^^

MErt.. sztem így is elegen ismerik x) Neem kell azt még reklámozni ,p

"rosszak a szinkronhangok, és az OP valami horror"

Sztem a szinkron neem oyan rossz.. sőt.. nekem jobban tetszik :)
És az OP-kat is nagyon szeretem.. ;)
Bár.. tényleg rengeteget kivágtak belőle :? :? :?
A secret makes a Women a Women (Detective Conan)
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Alexiel írta: "rosszak a szinkronhangok, és az OP valami horror"
Sztem a szinkron neem oyan rossz.. sőt.. nekem jobban tetszik :)
És az OP-kat is nagyon szeretem.. ;)
jó a német szinkron nem annyira vészes, de azért közel sem olyan jó mint az eredeti- pl Hinata hangja abszolút nem lett eltalálva, meg úgy általábanvéve a probléma megvan ami szokott lenni animeszinkronoknál- a japán szinvonalat nem igazán tudják hozni na. meg a nevek! Zazuke, Zakura, Sensei-Kákási... :S
a japán OP-okat és ED-ket nagyon szeretem, tele van velük az mp3 lejátszóm, de amit az rtl2-on raktak hozzá.... :shock:
Avatar
Alexiel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.01.26. 19:59

Hozzászólás Szerző: Alexiel »

Dehát.. hogy kéne mondaniuk szted? ^^
Neem t'Om.. lehet, hgy azért.. mert én a némettel kezdtem.. én szeretem úgy ahogy van :D
A secret makes a Women a Women (Detective Conan)
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Alexiel írta:Dehát.. hogy kéne mondaniuk szted? ^^
nyüff. a japán-szinkront ismered?
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Eddig egyszer láttam Naruto-t német szinkronnal, de bőven elég volt! Már az OP borzalmas volt (mind az angolul előadott szám, mind a bevágott jelenetek). Ha már mindenképpen meg akarták változtatni, akkor miért nem németül énekelnek benne? :roll: Gondoltam hogy a neveket képtelenek lesznek rendesen kimondani, de amikor meghallottam hogy "Zázűke" és "júcu", nevetésben törtem ki. :lol: Ráadásul nem elég hogy megvágják, de néhány jelenetben még a vért is sikerült KÉK színűre varázsolniuk. XD
Az angol szinkronról azt hallottam egész jó, de én inkább maradok a japán verziónál. ^^
IloveRenji írta:..es mar a jatekkal is jatszottam..te jo eg lehet h lassan en is nezni fogom? :tard:
Én is így kezdtem. :vigyor: Narutimate Hero -> Karaoke -> Naruto FanFlash -> anime
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Azt meg en is alairom h azok a rovid kis FanFlashek jok voltak..majd megszakadtunk a rohogestol :D
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Pal-chan írta: Az angol szinkronról azt hallottam egész jó, de én inkább maradok a japán verziónál. ^^
Hát szerintem az se valami világot megváltó cucc.
Az eredeti japán szinkron mindent ver szvsz. :P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

IloveRenji írta:Azt meg en is alairom h azok a rovid kis FanFlashek jok voltak..majd megszakadtunk a rohogestol :D
Ez most a magánvéleményem lesz, de a Narutónál azt vettem észre, hogy a különböző fan-paródiák magasan verik mind a sorozatot, mind az eredeti vicceket, amik benne vannak. :wink:
Kép
Avatar
Alexiel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.01.26. 19:59

Hozzászólás Szerző: Alexiel »

-_-

Sztem akkor se kéne fikázni..
Mert sztem is jobb mint az angol.... jó, talán a japánnál nem jobb. de most szegénynyémet hogyan kéne mondania? :D
De most komolyan... a Német azért ezerrel jobb, mint a magyar..( bár t'om, hogy a Narutónak még háll istennek nics...)
Megaztán.. szint minden animeOpot németül énekelnek, csak ez épp kiv ...
Neem t'om. Amúgy, meg nem Zazűke..max. Zázúke

Na mind.. végülis ítzlések, pofonok... de én akkor is nagyon szeretem :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alexiel 2006.11.12. 19:58-kor.
A secret makes a Women a Women (Detective Conan)
Avatar
Slayer-Huntress
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006.11.08. 18:38
Tartózkodási hely: Galaxy

Hozzászólás Szerző: Slayer-Huntress »

kedvenc szereplők Naruto,Kakashi,Sasuke,Sakura
télleg furán mondják németen de egy idő után már meg lehet szokni
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Megszokható mindenhol a szinkron, de a japán az azért mégis csak jobb :wink:
Kép
Avatar
Slayer-Huntress
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006.11.08. 18:38
Tartózkodási hely: Galaxy

Hozzászólás Szerző: Slayer-Huntress »

én a részeket ugy szeretem nézni hogy japán és magya felirat közben legaláb tanulom a japánt :D
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Asszem addig amíg nincs vége a Nar00to fillereknek, addig is egy új bunyós sorozatot nézek a címe Sumomo mo momo :D:D remélem hamarosan Naruto is jó lesz.
Sagara ready for Action...
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

212 is filler, viszont mostmár hamarosan vége lesz, mivel...
214/215. rész környékén lesz majd új ending, és az hülyén mutatna, hogy a mostani ending végén Time Jumpot mutatnak, és aztán ismét vmi jelentéktelen ending lenne.. =)
Jövőhét pénteken vagy most pénteken meg japánban kijön egy hatalmas hír a naruto animéről. Remélhetőleg a Part2 bejelentése.

http://www.youtube.com/watch?v=Jw-pL2-vIJw
Naruto AMV vmi rap számra.. O_o
Annak ellenére, hogy a gyerek Windows Movie Makert használt, egész jó kis AMV lett =o.

Chapter 331: Shikamaruék elindulnának további Akatsuki vadászatra. Tsunade megállítja őket, és mondja, hogy nem mehetnek, mert csak hárman vannak, és a csoportokban 4 embernek kell lennie. Shikamaru mondja, hogy Asuma velük van, míg a cigi ég, addig ő ott lesz velük és meg fogja védeni. Tsunade mondja, hogy egy személy elvesztése az életben egy nagyon nehéz és szomorú pillanat, de ha nem teszik túl magukat Asuma halálán, akkor nem lesz jövőjük, és akár ebben a küldetésben is meghalhatnak. Kakashi feltünik, és beáll Shikamaruék csoportjába. Ő lesz a kapitány. Kakashit egy másik kapitány váltja fel Naruto edzésében. Tsunade Shikamaruékat küldi előre, mégis csak ők találták meg Hidanékat, és tudnak a képességekről. Ha esetleg gondd lesz, erősítésnek kiküldik Narutot, Sait és Sakurát. Tsunade mondja Sakurának, hogy üzenje meg Yamatonak és Narutonak, hogy 24 órájuk van még, hogy a szél Rasengan kész legyen. Ha addig nincs kész, akkor egy másik csapatot kell kiküldeni. Shikamaru változtat a tervén egy kicsit, mivelhogy Kakashi becsatlakozott, és elindulnak vissza arra a helyre.

És hogy legyen még egy kis hatás vadászat :
Kép
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Igen már láttam ezeket a képeket ma reggel.Hát igen.Shikamaru , Neji , Naruto és Gaara Time Jump után.
Shikamaru nagyon hasonlít az apjára így, csak épp szakála nincs.
Neji meg olyan cuccban van, mint Hinata apja.Naruto ruhája is változott.Gaara meghát olyan mint az animében az alapsztori végén. :P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

tegnap megnéztem a második movie-t... hát nem igazán tetszett. az első jobb volt. ez inkább olyan langyosabb 1,5 órás filler volt. picit még gondolkozhattak volna rajta...pl. Gaara-nak igazán adhattak volna nagyobb szerepet, ennyiért teljesen fölösleges volt belerakni :?
viszont felbuzdulva azon hogy time jump, meg egyebek (meghogy a fillerektől kezdek besokallni- mondjuk volt egy-két poén rész- részeges karatemester Rock Lee módra XD ) , szal rákattantam a mangára, és most nagyon várom a folytatást ( Asuma :cry: ... Sasuke-nek meg dirr nagy pofon...)
Kis Yeti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2006.11.21. 11:26

Naruto

Hozzászólás Szerző: Kis Yeti »

Csak mangában olvastam ami nagyon jó!!! Valaki le tudná Írni hol tudom leszedni magát az animét???
Előre is köszi! :D
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Naruto : Narutimett Accel című játékot kiadják 2007-ben, pontosabb dátumot nem tudni.
Ez a játék már Part2-es lesz

Íme egy kép:

Kép

Ha jobban megnézitek a fenti kockákat, azok bezony nem PS2-re készített képek, az bezony a manga animációs része, tehát nagy reményekkel mondhatom el, hogy már csinálják a Part2 részeket!
Kép
Anticia
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.10.13. 12:30
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Anticia »

Hehe!
Én Sailor Moonnal kezdtem, DragonBall fan lettem, és nagy nehezen elkezdtem nézni a Narutót is...
Elöször nagyon untam, de valahol a chuunin vizsga után elkezdtem igazán megszeretni, végül igazi fan lettem! ^_^

Legjobb Naruto és Lee, de az én kedvencem Kakashi (hiába olyan hülye néha^_^')!

Itt sem lehet rendesen beszélni a mangáról csak az animéröl? :(

Nem is tudom ki írta, de ami a barátságra vonatkozik - teljesen egyetértek vele...
Nekem nagyon tetszett a DB, de ott az egyéni teljesítmény számított leginkább. Itt a Narutóban nekem újdonság, hogy van csapatszellem, és valahogy más az egyének megnyilatkozása is... nem csak az számít ki a legjobb (ettöl függetlenül DB 4ever^^)!

Nekem most nagyon sokat jelent és rengeteget hallgatom a zenéit is...
Kedvencem az Orochimaru's theme és fight, valamint a Narutoval kapcsolatosak (Main Theme, Rising Fighting spirit, Turn over stb), még az Evening, és a Hokage is...

Majd még jelentkezem! :)
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nah, újabb hírek:

Japánban a tavasz Február 3-án kezdődik, és a Part2 tavasszal fog menni. Előtámasztja az is, hogy a kártya csomag Február elején jön ki, és oda igértek egy nagy robbanást is anime téren.
Másik nagy hír, hogy mivel ez már Part2, megváltozik a címe is:

Az új cím tehát : ナルト:疾風伝 - Naruto : Hurricane Chronicles

További bejelentések között van még az, hogy a 4. Movie-t is bejelentették, ami már szintén Naruto : Hurricane Chronicle lesz. =)

Örüljünk gyerekek, vége lesz a fillereknek!!

Chapter 332: Shikamaru egy szempillantás alatt kitalál egy stratégiát, hogy Kakashi is csatlakozott. Ino Shintenshin no Jutsu-t használ egy madárra, így ki tudja deríteni, hogy Hidanék merrefele vannak. Megtalálja őket, és megszünteti a technikát, visszatér a testébe.
Shikamaru az árnyékával majdnem elkapja őket, de kikerülik az árnyékokat. Shika robbanó tekercseket dob feléjük, az egyik lerobbantja Hidan kaszájának a kötelét (mostmár nincs mivel hadonásznia). Következő dobásként Asuma szél pengéit dobja feléjük, azon ismét robbanó cédulákkal. Azok a cédulák hamisok, és kiderül, hogy Shikamaru miért használja a pengéket. Azok a pengék amiatt különlegesek, mivel a használó chakrájához alkalmazkodnak, és így akár technikát is lehet beléjük tenni. Így tehát Asuma szél pengéi megfogták Hidan és Kakuzu árnyékát, csapdában vannak.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

seggem verem a földhöz, de komolyan! XD
arra viszont kíváncsi vagyok kb mennyi idő amíg elérhető lesz számunkra is, nemigazán tudom mennyi ideig tart amíg japánból kikerülnek a dolgok ?_?... ez az első anime amit úgy kezdtem el nézni hogy nincs befejezve ^^"
-----
gyorsan-gyorsan elolvastam a ch 332-t
első észrevétel: de rövid! második: Shikamaru szépen kikupálódott. eddíg sem volt hülyegyerek, sőt, de most *____*
Válasz küldése