Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Igyekeztünk ;) sajnos hibák előfordulhatnak, és az opening / ending nincs lefordítva. Egyébként eléggé húzzák, azthittem ebben a részben már harcolni fog Deidara Gaaraval.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ha kicsit rövidebbek lettek volna a flashbackek, akkor szerintem sokkal jobb lett volna. Mondjuk ez olyan téren passzolt, hogy egy összehasonlítás - ki mennyit fejlődött az első csengő kiképzés óta. Bemutatják azt, hogy Naruto többé nem hülye, Sakura meg többé nem useless. Szerintem nagyon jól megoldották itt a kibővítést, meg a rész animációja baromi jó volt. A következő részben meg már megy a Deidara vs Gaara harc, és ott se rossz az animáció, annak ellenére, hogy koreai. =)
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Szerintem ez kiralysag resz volt. Ezt hivjak durva karaktefejlodesnek ^^ (mondjuk remelem lesz flashback az elmult 2 evbol valamikor kesobb). Azert kihuzzak az egeszet jo reszletesre ami nem lenne baj, de most megint kell 1 hetet varni. Amugy meg az egesz meg mindig csunya (de ez mostmar ilyen is marad :) ), de hangulatilag nagyon ott van a szeren!

SPOILER
Azt hittem Naruto a 2 ev alatt mar megtanulta egyedul is a Rasengant. Vagy ez csak kesobb lesz? Na majd holnap utanaolvasok :D
Avatar
Anita Blake
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.04.02. 00:10
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: Anita Blake »

Zols: Nagyon köszi a kemény munkát, igazán megérte szerintem. Hihetetlen gyorsak voltatok, le a kalappal, tényleg.
Én nem bántam a flashbacket, szerintem az animáció is jó, egyedül a zenével van gondom. Valószínüleg jó lenne, csak kevés helyen hallani olyan igazán jó zenét. Szóval szerintem az előző sorozaté jobb volt, de még nagyon az elején vagyunk, remélem belejönnek majd.
Kíváncsi vagyok a harcra is Gaara és Deidara között, tetszik hogy végre Gaara átöltözött a megszokott szerkójába. :D
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Pata írta: Bemutatják azt, hogy Naruto többé nem hülye, Sakura meg többé nem useless...)
Valoban..Sakura rendkivul hasznos foldatalakito es fakivago munkat vegzett, megsporolva ezzel sok idot az egyszeru munkas embereknek, lesz majd tuzifa :dirr:
Nekem eleg uncsi volt ez a resz, nem birom a flashbackeket..raadasul, karakterfejlodes..hat volt ra eleg idejuk..lehet h csak rosszmaju vagyok, es nem kot le 15 reszen keresztul ugyanaz mint az elso reszekben..
De azer jo is volt a reszben..GAARA GAARA GAARA GAARA GAARA
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

IloveRenji írta:Gaara csak nekem tetszik tehat..
nem. xD ahogy a 3. részben ott áll Deidaraval szemben ::daisuki:: (sokkal inkább kúlos bishi kategória mint a hullajelölt sasuke) na ja... a szinkronjáról nem is beszélve... (mondjuk amikor félig előjön belőle a démon és folyik a nyála össze-vissza az annyira nem vonzó xD- bocsánatos bűn)
jó ez a shippuuden- nemtom hanyadszorra mondom :D egy dolog miatt nem zavarnak a visszaemlékezések: nem baj hogy ilyen módon húzzák az időt, inkább ez minthogy beérjék a mangát és megint jöjjenek a gagyiszkusz fillerek
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Gaara nekem is tetszik mondjuk..^^'
Jaj tényleg jó volt ez a rész^^ Tetszik a karakterfejlődés. Már Sakurát is kezdem megszeretni.. (omg.. :shock: xD )
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Gaara Chuunin exam arc-ba volt nagyon nagy arc. A merges "pusztuljon mindenki aki az utamban van" arckifejezes/gyilkos hangulat sokkal jobban illett hozza, mint ez az elgondolkodos/"erzekeny" Gaara.

Regi Gaara desert coffin/desert funeral comboval inditott volna meg mielott beszol Deidaranak :D

Regi Gaara!

Uj Gaara!

Na szoval erre gondolok.

Azt megfigyeltetek mennyivel szebben van megrajzolva mint most? :D
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nem akarok senkit beoltani, de ti milyen hatalmas karakterfejlodesrol beszeltek? Kb nem tortent..SEMMI! Sakura tovabbra is useless, Naruto tovabbra is pattog ossze-vissza, Kakashi is teljesen ugyanolyan, nemigen volt semmillyen karakterfejlodes, csak most mindent magabiztosabban csinalnak, es van mire visszaemlekezni folyamatosan o.o
Gaara-bol nekem is bejott a regi tipusu, mindenkit elsoprok az utambol hozzaallas, de Gaara akkor is gizda.. :P
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Oltás. :dirr:
Akkort miért van az, hogy Sakurát régebben utáltam, most meg kezdem megkedvelni?
Nézz már rá, igaz hogy eddigis tudta a chakráját használni (lásd amikor az elején fel tudott mászni a fára kéz segítsége nélkül), de most még erősebb lett és jobb, Tsunade segítségével..Továbbá már nem az megy hogy "SasukeSasuke", látod, a genjutsunak sem dőlt be a 3. részben...
Naruto meg nem csinál annyi hülyeséget, kombinálja a technikáit, méghozzá nagyon jól. És most már ő sem annyira idegesítő. :-P
És az hogy valaki magabiztosabb lett, az nem fejlődés? o_O

Gaara megrajzolása amúgy tényleg furcsa egy kicsit. ^^'
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Gaara rajzolása sokat lágyult ez tény, de nem feltétlenül baj. mivel már nem az a "véreskezű, tömeggyilkos arc" mint volt anno, így nem nagy meglepetés hogy a vonalait is finomították, hogy vmilyen szinten tükrözze a belső változást (szvsz)- na nála van karakterfejlődés
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Ez igaz, de szerintem akkoris fejlődtek a többiek. ^^'
Engem amúgy a visszaemlékezések nem zavarnak (mivel már csomó mindenre nem is emlékszem xD ), és teljesen érthető, hogy most az eleje tele van ilyenekkel..(na meg az időhúzás..)
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Sakura is fejlődött, elsősorban a képsségeiben- ez majd késöbb lesz nyilvánvaló, bár a fizikai erejét már megmutatta. lelkileg is változott- elég hervasztó is lenne ha 2,5 év után, meg azok után ami történt még mindíg rózsaszín szemüveges Sasuke fangirl lenne
Naruto nem változott sokat lelkileg, csak erősebb és ügyesebb lett, de azért még mindíg az a fejjel a falnak típus,és egy jódarabig marad is- a lököttségéről nem is beszélve
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Az nem karakterfejlodes h vki elmegy edzeni es erosebb lesz :dirr:
Mindegy, az teny, h Sakura most nem dolt be a Sasuke illuzionak, de kb ennyi, es ez annak is tudhato be h kozben fel is nottek... (es mar nem olyan hisztigep mint volt, vszleg ezert szereted most)
Gaara-nal volt amugy valtozas, o mar nem olyan mint reg..mindegy, leszalltam a temarol, meg nem akarok oltogatni...
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Flashback rész, kell ilyen is, túléljük ilyen animációval. ^^
Már várom az új Hinatát. :drop: Jellemfejlődés meg lesz bőven csak ki kell várni.

Manga 343: Narutónak eltört a jobb keze az új jutsu miatt, hiába erős jutsu, erős mellékhatások. Orochimaru azt mondja, hogy Sasuke, jobb mint ő az ő korában és örül, hogy milyen jó "teste" lesz. Csakhogy a chapter végén a tanítvány fellázad mestere ellen, mivel már nincs mit tanulnia tőle. ^___^
Kép
Kép
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

:dirr: lehet én fogalmaztam rosszul,de telleg mind1

manga: várt/váratlan fordulat- most marhára kíváncsi vagyok a folytatásra, "oro-papa" mit lép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

moRtiZ írta:Regi Gaara desert coffin/desert funeral comboval inditott volna meg mielott beszol Deidaranak :D
a régi Gaara meg se szólalt volna... :cool:

lesz itt karakter fejlődés, csak tényleg ki kell várni :? ez a visszaemlékezősdi engem csak egy picit zavar, pöröghetnének már az események..
(btw, vagy az én elvárásaim lettek kicsit magasabbak, vagy imitt-amott a grafika tényleg hagy maga után némi kívánnivalót...mondjuk plusz 2 munkaórát..:S)

Zols:jó lett, csak így tovább :D alig várom a magyart :thumb:
Kép
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

IloveRenji írta:Az nem karakterfejlodes h vki elmegy edzeni es erosebb lesz :dirr:
az teny, h Sakura most nem dolt be a Sasuke illuzionak (...)
Jah tény, meg az is hogy az filler volt, és kurvaszánalmas. :cool:

outsyder: magyar mégsem lesz, felesleges mert 2 csapat csinálja Shippuudenhez a magyar fordítást. Egyébként örülünk hogy tetszik.
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Nemtudom nekem teljes Naruto + Bleach vegignezese utan mar valahogy nem is hianyzik a magyar felirat :D :D Igy is tokeletes.

Gondolom Hidden Leaf azert csinal majd magyar feliratot.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

dejó.. nagyon élvezem.
Egyre jobban megkedvelem a Narutot. Eszembe juttatja azokat a régi szép Dragon Ball os időket :D . Amikor még kicsike voltam és már akkor is animét néztem :D De a Naruto jobb. Persze akkor az volt nagy cucc.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ne csak nekem fájjon: Naruto merchandise :-P
Kép
Kép
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Jézusom!!! :D Ez nagy durva..alig bírok írni a röhögéstől LOOOL
Kép
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Köszi Szabi, ez jól esett X)
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

:)

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Nagyon kemény az a videóXDXD
Amúgy,csak úgy kérdem....most a magyar szinkronos Naruto elején szerepel egy vki a gonoszaknál,aki azt mondta a mai részben h fiú,de úgy néz ki mint egy lány.....Akkor ez most Hermafrodita vagy mi a retkes troll lábbeli az???Valaki mondja meg nekem ezt az aprócska dolgot,ugyanis még nem tudtam beaznositani milyen nemhez tartozik is valójában őkelme.XDXDXD :rozsaszintancoloelefant:
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Az egy fiú, Hakunak hívják, csak eléggé olyan mint egy lány (számomra lány marad akkor is :-P ). De ha teheted inkább japánul nézzed, mert a most következő részek úgy meg lesznek vágva, hogy nem fogod érteni, hogy mi történik.
Kép
Válasz küldése