Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

:? 2 év? Ehh, akkor ezt sem fogják elsietni, egyébként egész szimpatikus az "új" sorozat, bár közel a csodával határos, h még mindig tudnak mutatni vmi-t újat...
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Kérlek segítsetek ki:
1.a forehead protector-nak van valami értelmesebb magyar megfelelője?(vagy tényleg simán csak homlokvédő...)
2. az a tőr/kés vagy akármi mi annak az eredeti japán neve? (egyszer volt említve és elfelejtettem és asszem angol megfelelője nincs talán...)
3.azok a pici csillagok azok hajító/dobó csillagok magyarul? és japánul?

Nemigazán tudtam hova tegyem fel ezeket a kérdéseket mert nemtudtam kiválasztani melyik topicba illik.. előre is bocsánat ha valakit itt nagyon zavar...

Mellesleg szünetelek a Naruto-val hogy feldolgozzam a történteket.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

1. Igen, az simán homlokvédő
2. Kunai
3. Shuriken

Esetleg ha érdekel valakit, mától folytatják elvileg a Jetixen...
EDIT: Tényleg csak elvileg... -_-"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Raisu 2007.04.24. 17:48-kor.
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Nyámm! Tényleg folytatják?! Már lemondtam róla... Jetix, sniff... szegény ember vízzel főz... ::jbow::
Jessie: - Már megint övék a vár...
James: - És miénk a lekvár.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Raisu írta:1. Igen, az simán homlokvédő
2. Kunai
3. Shuriken

Esetleg ha érdekel valakit, mától folytatják elvileg a Jetixen.
Kunai!!! igenn, tudtam ott volt az agyam legmélyén..
shuriken ésakkor amit meg sasuke kezében látunk az meg a fuuma shuriken? igaz?

engem érdekel jetixen is pedig kivágják durva részeket deazért megnézzük. :D

Arigato gozaimasu!
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Shi no mori részek jönnek (alias A halál erdeje)

Na kiváncsi leszek hogy ott mennyire vágják meg az egészet. :D
Meg legyen benne Kiba, akármennyire rossz a vágás meg retusálás, az ő szinkronja mindent überel :D
Kép
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Naruto movie 3. Megjött a DB gondozásában.
Most néztem meg. Nem volt rossz, föleg mikor kidöltem a székböl ahogy Lee fejbevágta magát a nuncsakuval XD
Kakashi kidölt a végén és mindenki nyaralhatott :)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Énmég nemláttam az összes movie-t. Csak az OVÁkon vagyok túl (2-est szerintem még megnézem egy párszor) meg az 1es movien.
Az egész jó volt, tetszett.
'Mi az a vonat?' vagy valami ilyesmi... :lol:
A többivel még várok mert nálam most szünetel a Naruto és nemjutottam el addig az anime-ben.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Őszintén szólva nekem nagyon nem tetszett a movie 3. Túlzottan gyerekes lett, minden 20 percben kisujj fogás és barátság örökre.
Movie 4, na az lesz majd a jó :)
Kép
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Pata írta:Őszintén szólva nekem nagyon nem tetszett a movie 3. Túlzottan gyerekes lett, minden 20 percben kisujj fogás és barátság örökre.
Movie 4, na az lesz majd a jó :)
A movie 3 engem se fogott meg, max. a ruhájuk tetszik XD...

Elég sok képzavar volt benne, meg mint már Pata is mondta elég 10 éveseknek való szintre süllyedt.



A movie 4-hez meg csak annyit: meghalok míg én is láthatom XDDD
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

11-es rész: Chiyo nagy volt, de egy flashback képet igazán nyomathattak volna Sakumoról. Viszont a végén ezek a poénkodások csak engem emlékeztetnek a Bleach Shinigami Cupjaira? :-P

Movie 3: Az egész filmet nézve talán ennek az animációja volt a legszebb az eddigiek közül. A történet....hát az olyan amilyen. :D Viszont Lee nuncsakuval az nagyon komoly ::jeye:: A főellenség jobb keze, meg tiszta Szauron szeme. XD
A "kisujjazás" engem is idegesített a 4. után, legszívesebben küldtem volna egy jakuzát, hogy vágja le nekik. :tard:

Chapter 352: Ez most inkább mesélős rész volt. Suigetsu arcberendezése nem mindennapi. o_O Sasuke célja továbbra is változatlan (Itachi megölése), úgyhogy 4 fős "Hebi" nevű kis csapatával elindul, hogy ezt megvalósítsa. Erre Narutoék is rájönnek, és ők is keresni kezdik az "időjós" XD Uchihát.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Shippuuden 12: Nagyon jó volt most ez a rész. Eleje egy kicsi filler, de jól megoldották, és az animáció is nagyon jó volt. :)
Ebben a részben a mangából most 26 oldalt dolgoztak fel.
Kép
Avatar
pofazoli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.12.17. 23:28
Tartózkodási hely: SCG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pofazoli »

Én a 190-es részeknél az OP alapján naon rossz movie-t vártam, főleg volt az a tömeges árnyékklón jelenet, amikor sok Narutó szalad, na ott a graf is már kiábrándított, a story-t meg kb le lehetett belőle szűrni, így nagyon keveset vártam tőle, ehhez képest kellemes csalódás volt. Az animációja szokásos movie szintű, tán még jobb is, zenéje is egész jó volt, a története érzelgős, gyerekes, tipikus Naruto movie. Egyszer bőven megnézhető, de másodszor tuti nem feküdnék a közeljövőbe neki, max a szép harci jeleneteknek =) És ami a pozitív, Sakura végre már normálisan harcol!!! Már nagyon itt volt az ideje.

Shippuuden: Remélem mostmár lesz pár pörgősebb szám is, mert sézpnek szépek, de piszkosul langymatagok. Gaara vs. Deidara-nál sem pörgőtt külkönösebben és most Kisame beugrójára sem volt semmi pörgős Naruto feelinges zene. Remélem köv részben a fight-nál már bepörög, mert így nagyon nem lesz neki lendülete. Mellesleg szvsz a graffal már nicns semmi baj, fokozatosan javul.

-----

Hát... ez a fight háttérzene elég kiábrándító. Az előzőek szerintem sokkal jobbak voltak, sokkal nagyobb lendületet adtak neki, mint ez a nyervogós zene. Remélem lesz ez jobb is, mert így naon gyalázatok lesznek a fightok.
/* Én kis kertész legény vagyok, rózsafákat locsolgatok... */
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Uhhh gyerekek, kezd egy kicsit Dragon Ballos lenni, a 13.-részben alig van eksün csak a kamerát rángatják oda vissza és mindíg az akció pillanatában teszik át az unalomra, sok a beszéd kevés a tenni való... Jóvolna ha végre csak egy oldallal foglalkoznának egyszerre és nem ugribugrizna a kamera a két csata között, mert ez így rémesen unalma és lassúúú :( Remélhetőleg lesz még jobb is...
Sagara ready for Action...
Avatar
nasty
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.07.29. 14:11
Tartózkodási hely: Budapest City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nasty »

Azért Gai ott volt a 13.-ik epizódban. -Az a kard a fegyvered! Ezen fetrengtem :LOL:
Éljen A kirobbanó fiatalság tavasza! XD
Avatar
pofazoli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2005.12.17. 23:28
Tartózkodási hely: SCG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pofazoli »

Végülis azelőtt is több fight folyt egyszerre. Hokage vs. Orochimaru, Naruto vs Gaara például. De tényleg valahogy ez már más. de majd meg kell várni a fight végét, úgysem lesz túl hosszú, és majd kiderül hogy hányadán is áll a sorozat. Ha igaz amit Pata írt, akkor a köv részben már más lesz az animáció, de szvsz egyik részről a másikra szinte száz hogy nem lesz hirtelen minőség ugrás. De kíváncsian figyelem majd =)
/* Én kis kertész legény vagyok, rózsafákat locsolgatok... */
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Itachi úgy volt megrajzolva elején mintha Sasuke lenne, átrajzolva. Aztán meg elég nyomorék feje volt 1-2 jelenetig, bántotta a szememet. DBZ-ben nem volt ilyen, hogy 20 percen át állnak egymással szemben. :/ Gai "észrevétele" szerintem nem a saját fogyatékossága, hanem a DB fordítócsapatáé.. szerintem.

Egy biztos, ha így folytatja a sorozat nemfogom nézni. Eddig az első 2 duplarész tetszett csak, és a 8-9, úgyahogy.
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Szerintem zsir volt 13. :)
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

tényleg nem volt rossz a 13., bár kicsit jobban is pöröghetnének az események... :?

Gai-ból meg én simán kinézem ezt a sherlock-i beszólást :roll:

és kövezzetek meg, de nekem ez az első opening ami kicsit is megmaradt a fülemben (sőt...) :drop:
Kép
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Húúúúú, de régen írtam ide :drop:
Nem tudja valaki, hogy az új részek OST-je fenn van-e valahol?
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Remélem, már nem sokáig húzzák ezt a két harcot... -_-
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Sajna nem igazolódott be az állítás :\
Mondjuk attol függetlenül lehet reménykedni. Mondjuk nézzük meg, hogy a 4-5-6. részhez képest mostmár sokkal jobb az animáció. A kellő rosszul megrajzolt jelenetek még mindig megvannak, de hát.. eh..
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Pata írta:Sajna nem igazolódott be az állítás :\
Mondjuk attol függetlenül lehet reménykedni. Mondjuk nézzük meg, hogy a 4-5-6. részhez képest mostmár sokkal jobb az animáció. A kellő rosszul megrajzolt jelenetek még mindig megvannak, de hát.. eh..

En megszoktam teljesen. Az animacio eleg jo lett, a rajzolasa nehol igenyesebb, de nekem az osszkep mostmar hatarozottan bejon. Es mostmar elegge varom a kov reszt is. 15. resz igencsak remek volt.

Az egyetlen dolog ami bezavar, hogy elnyulnak a fightok. De azt hiszem Naruto ujra ilyen "nagyon varom a kov reszt" anime lesz :)
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Ez az anime egyre rosszabb és rosszabb... :? Ma néztem 16-ot, elég unalmas volt, nagyon rossz animáció, jelenetek, semmi pörgés, semmi harc. Gaaraból mikor szívják ki a jinchuurikit mindig ugyanaz az animáció, 10 része már kb. A rész fele ha jól emlékszem nem is volt mangában, szal filler volt ez is nagyrészt. Következő részben felbukkan egy régi filler karakter, és ahogy elnéztem a rész 90%-ka filler lesz. Azért (sajnos) továbbra is nézni fogom, reménykedve hogy jobb lesz, de kétlem. Ha part 1-et megtudták csinálni jól, izgalmasra, ezt miért nem? :\

És egy "szép" kis jelenet, amin elmosolyodtam...

http://web.kabelnet.hu/zols/temari.jpg
Válasz küldése