Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Én eddig nem követtem a történetet de nemrég kapcsolgattam a tv-t és épp akkor kezdődött a Naruto gondoltam megnézek egy részt sokan mondták már hogy jó anime :cool:
Én azt vettem le hogy Naruto elég beképzelt (előre is bocsi ha most valaki megsértődött ::japtoun:: ) Sasuke pedig általába nyugodt és higgadtan gondolkozik ^^ De még nem láttam olyan sok részt tehát nem biztos hogy így van nekem így először ezek maradtak meg :wink:
Ja igen majdnem elfelejtettem mostmár én is csatlakozok azokhoz akik azt mondják hogy jó anime ::jsmile::
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

Szerintem Naruto inkább a kisebbségi komplexusát, és gyerekkori traumáit próbálja ezzel "palástolni", de hát elég egyszerű karakter a lelkem. :)
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

tudjátok hogymegy ez.. egyszerű és nagyszerű(nagyszivű) ^^
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Ti hol nézitek/néztétek a Narutot? Csak azért kérdezem mert én Jetixen láttam :lol: Vagy jobb lenne hogyha letölteném? Mert nem tudom hogy ott meddig adják le. Meg nem is tudom folyton a tv-t bámulni.
::tenshii::
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Én úgy hallottam a nagy Naruto-sokotól,h a Jetixes változat nem a legjobb. Sok részt kivágtak/kihagytan. Speciel én letöltöttem. :D
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Hát akkor én is lefogom tölteni, mindenki ezt ajánlotta. Köszönöm :wink:
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Húúúúúúúúú a 26. rész az első a Shippuden-ből az első amire azt mondom, hogy NARUTO BANZAI!BANZAI!BANZAI!BANZAI! ez volt e legállatabb rész eddig ebből a sorozatból aki nem látta az nézze meg de gyorsban mert ez most nagyon konkrétra sikeredett.
Sagara ready for Action...
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Bizony. Végre valahára!
Az az érdekes hogy a megrajzolása abszolút nem volt részletes, de minden mást iszonyat jól megcsináltak. Ebbe a részbe már végre rájöttek hogy a zenét mikor kell pl elhalkítani. :)
Meg persze a záró jelenet az eléggé üt.
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

hát igen, ez a Sakura-Chiyo vs. Sasori harc eléggé ott van:D Sakura sokat nőtt a szememben^_^
alig várom a köv. részt, mert nem sok kiutatat látok, abból a helyzetből, amivel végetért a mostani... :?
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

ótejóég... aki még nemlátta az nézze meg.
Na ez az amikor az ehhez hasonló harcot nemlehet úgy elképzelni a mangában, mert az anime mégiscsak mozgókép. Írtójól meglett csinálva ez a rész. A rajzolás elmegy de a karaktereken néhány helyt mintha nemlettvolna olyan hogy árnyék...ehhh. Semmi sem tökéletes.
De ez állati rész volt és naná hogy ilyen idegfeszítően van vége. Pont mint a mangában olyan gyönyőrű fejezet cime van és errefel alig látunk valamit a testvérpárból..de ez már a manga topikba kellene menjen..
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Túlvagyok az első 100 részen. Az Anbu "társaságnak" lesz valami fontosabb szerepe vagy csak vannak?
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Csak vannak. Eggyenlőre.
Mert Shippuudenben már több lesz. Kicsivel. (ja a mangában egyenlőre, ^_^'' )
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Egyik japán újságból van egy scan, világítós Kakashi, Naruto, Sasuke, Sai A, Sai B, Yamato kulcstartók vannak. Azt írják benne, hogy:
Spoilerke írta:Októberben lesz Sai és Yamato megjelenése, Novemberben a Naruto vs Orochimaru harc, Decemberben pedig Orochimaru rejtekhelye és Sasuke.
Ez azt jelenti, hogy a manga alapanyagát normálisan fogják követni, és max egy picike filler lesz benne. =)

Másik dolog: Nem megerősített hír, de állítólag a 2. opening az meg a 31. résztől lesz.
Asian Kung-Fu Generation - Afutaa Daaku (After Dark).
Annyit lehet tudni, hogy november 11-én ki is jön single-ben, mást még egyenlőre nem.
Kép
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Pata írta: Asian Kung-Fu Generation - Afutaa Daaku (After Dark).
WOW FInoman hangzik, azt akkor nagyon várom kíváncsi leszek milyen stílusa lesz a számnak cím alapján valami ütős Hip Hop némi Chinese hangszerelésse de majd meglátjuk.

Az Afro Samurai (Samuel L. J) vel is mókás volt zene ügyileg voltbenne japán hangszer, Hip Hop stílus Gangxta lehetett fetrengeni a Régi is Modern idő keveresdésén minden szinten... Nar00t0 is kezd nagyon jó lenni megint a mostani intro is jó és a hangulat is jó
Sagara ready for Action...
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Pata írta:
Spoilerke írta: Decemberben pedig Orochimaru rejtekhelye és Sasuke.

Ez azt jelenti hogy karácsonykor mást is fogunk ünnepelni? :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Végre-valahára vége ennek a harcnak!! Már azt hittem, előbb fogok megőszülni. =) Mondjuk tele volt kissé nevetséges jelenetekkel, amiken ott fetrengtünk, pl. Sasori, aki nem szeret várni, mindig megvárta, hogy a nagyi meg Sakura fél órán át súgdolózzanak a haditervről, hogyan is nyírják ki; arról meg ne is beszéljünk, hogy a 3 percig ható méreg elleni szérum meddig hatott Sakuránál: vagy 3 percig beszélt, mikor közölte, hogy még 3 percük van, a nagyi meg nem kapott szérumot, életereje nagy részét odaadta Sakurának, jó hogy meg nem halt, de azért még beszél =), de azért a vége nagyon tetszett. És hát nem a realitásáért meg a sztoriért szeretjük ezt az animét! =)

Ehh, Sasori és Deidara volt a kedvenc Akastuki párom... /me gyászol/
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Tudom mire gondolsz Kaen, ez már művészet. Pláne amikor abból az 1 percből 25 öt csináltak...
És loll, eddig fel se tünt hogy Sasori mennyit várt XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

http://forums.narutofan.com/showthread.php?t=250963 - Naruto Shippuuden Movie OST

Most töltöttem le, és még csak az elejénél járok, de valami eszméletlen jó...... o_o
Nem az a narutos típusu zene, hanem olyan lírikusabb, rockosabb, mintha egy együttest hallgatnék. Feltétlenül szedjétek le!
Kép
D@WydKing
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007.06.05. 14:17
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: D@WydKing »

En meg azt is furcsanak talaltam hogy ahoz kepest h Sasorinak csak 100 babuja volt Chyo babuji egyenkent sokkal tobbet oltak meg mint 10 pedig meg Sakura is kiutott nehanyat :dirr:
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Most ez a kérdés nagyon nem fog idevágni, de kíváncsi vagyok... Már egy ideje felfigyeltem, hogy némely rész megrajzolása bűnronda, az animáció pedig olyan hatást kelt, mintha gumiból lennének az emberek végtagjai. (pl. Sandaime VS. 1st & 2nd Hokage harc). Más részek pedig nagyon szépen vannak megrajzolva és normális az animáció is. Elképzelhető hogy egyes részeket kezdő animátorok készítenek el? ^^"
Kép
Avatar
Sagara6
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.10.25. 22:58
Tartózkodási hely: Afganistan

Hozzászólás Szerző: Sagara6 »

Ecsééém ezt most komolyan gondolják, hogy 2 hetente lesz egy rész?
Kijött a 28 ami egy kissé lapos volt megint és kivan írva a végén, hogy szept 27. lesz a következő, HUH? O_o nagyon elkényelmesedett a készítő csoport.
Sagara ready for Action...
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

lehet, de ha továbbra sem húzzák akkor inkább csinálják kéthetente. Meg különben is az volt írva hogy special lesz, vagyis dupla rész...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

ami a specialt illeti: az első spec amit látni akarok az a Yondi-s extra XD
26-27 nem volt rossz- végre már itt tartunk... a következő amit nagyon várok az Sai betoppanása, őszintén szeretném már látni animálva ahogy Sakura kiüti XD
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

loll, én azt amikor elkezd barátkozni XD

amúgy az utsó shippuuden résznek a külön legvégi része (ami most volt) hát szerintem ez volt az eddigi legjobb! Tökhasznos XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

29-30 eszméletlen jó... eddigi legjobb 2 rész a sorozatban. Remélem most már ilyen marad, mivel amúgy is most kezdődik majd a Sasuke keresős fejezet, és a sorozat elején amit bevágtak belőle elég igényesnek tünt.
Válasz küldése