Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Konbanwa! Friss Naruto-fan jelentkezik!

Meg kell mondanom, voltak fenntartásaim az animével kapcsolatban... :neutral:
Fél éve tervezem, hogy megnézem, de mindig közbe jött valami valahogy... :cry: Viszont a mangáját véletlenül letöltöttem és most el sem akarok menni a gép elől!!! És még csak a 14. Volume-nél tartok :D

Sasuke rulez!
Rock Lee is aranyos... (csak azok az alsó szempillák... :dirr: )

Ezután már tényleg kíváncsi vagyok az animére is ::tenshii::
majd meghajtom magam valahogy... :wwhip: :mrgreen:
No time... no time... T.T...
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Hajrá! Naruto-manga nagyon jó!!! Naruto Anime mééég jobb ! ^_^
/az már más, hogy Sasuket bírom a legkevésbé >>/
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Akumaryuuki írta: /az már más, hogy Sasuket bírom a legkevésbé >>/

Most miért?.. Sasuke a legjobbXD
Kép
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Meroko írta:
Most miért?.. Sasuke a legjobbXD
én is inkább rászavaznék Naruto helyett
egyébként pár hete rájöttem hogy miért is nem szeretem Narutot, következetlen tulajdonságokkal rendelkezik, néha olyan hülyeségeket csinál és bénázik mintha az akadémiát sem járta volna ki (pl. amikor Pa-kunnal futottak Gaara felé), aztán néha pedig olyan jól meglát és kitalál dolgokat hogy zseninek hihetnénk (Rasengan megtanulása lépésről lépésre, kezdve a macskától egészen a kage bunshinig), ugyanígy a testiereje is beszámíthatatlan, bár tény hogy ez ugye a Kyubival meg van magyarázva, de akkor is aki Gaarat legyőzte azt Kabutnak nem kéne olyan könnyen kiütnie vagy nem?
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Cruel Angel írta: én is inkább rászavaznék Naruto helyett
egyébként pár hete rájöttem hogy miért is nem szeretem Narutot, következetlen tulajdonságokkal rendelkezik, néha olyan hülyeségeket csinál és bénázik mintha az akadémiát sem járta volna ki (pl. amikor Pa-kunnal futottak Gaara felé), aztán néha pedig olyan jól meglát és kitalál dolgokat hogy zseninek hihetnénk (Rasengan megtanulása lépésről lépésre, kezdve a macskától egészen a kage bunshinig), ugyanígy a testiereje is beszámíthatatlan, bár tény hogy ez ugye a Kyubival meg van magyarázva, de akkor is aki Gaarat legyőzte azt Kabutnak nem kéne olyan könnyen kiütnie vagy nem?
És Naruto csak a kilencfarkú miatt erős. mertha nem lenne benne akkor nem lenne erős, akkor semmit nem tudna...Ha nem lenne benne a róka kkor sztem már a második próbán albukott volba, de a 3.-on tutti, mert ott direkt a róka erejét használta. Szóval Sasuke erősebb mint Naruto, mert ő benne nem lakik semi mégis kurva erős. Szóval Sasuke jobb mint naruto. Huhhh.azt képzed el,ha Sasukében lakna egy olyan róka, tutti fél perc alatt leverné Gaarat meg az egész bandátXD
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Meroko írta: És Naruto csak a kilencfarkú miatt erős. mertha nem lenne benne akkor nem lenne erős, akkor semmit nem tudna...Ha nem lenne benne a róka kkor sztem már a második próbán albukott volba, de a 3.-on tutti, mert ott direkt a róka erejét használta. Szóval Sasuke erősebb mint Naruto, mert ő benne nem lakik semi mégis kurva erős. Szóval Sasuke jobb mint naruto. Huhhh.azt képzed el,ha Sasukében lakna egy olyan róka, tutti fél perc alatt leverné Gaarat meg az egész bandátXD
mindenesetre én sajnálom Narutot mert engem is sokat szivattak a suliban, és meg kell hagyni a kitartása nagyon nagy... én pl. biztos feladtam volna... bár én bennem nincs is róka hogy ki is tudjak tartani :-P

kérek egy rókát *-*
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Cruel Angel írta:

mindenesetre én sajnálom Narutot mert engem is sokat szivattak a suliban, és meg kell hagyni a kitartása nagyon nagy... én pl. biztos feladtam volna... bár én bennem nincs is róka hogy ki is tudjak tartani :-P

kérek egy rókát *-*
Hai, engem is -.-

És énis megérem narutót, meg csípem is, de Sasuke a kedvencem. Nameg Sakura^^ Remélem összejönnek^^
Egy olyan rókat énis bevállalnék, de ha választani lehet akkorinkább SasukeXD
Kép
Tomee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.05.19. 16:18
Tartózkodási hely: Ahol LordLynxx:)

Hozzászólás Szerző: Tomee »

Hát nekem két kedvencem van a perverz remete mert sokat lehet rajta röhögni és naruto. Aztán meg naruto nem csak a roka miat erös mert mielöt megtanulta volna használni azelöt is legyözte sasuket meghát narutonak nagy a kitartása és azért van az h mindig felál és nem agya fel ezt birom benne legjobban.Na mondjuk az igaz h sokat segítet narutonak az h nála volt kis ideig az a tekercs és megtanulta belöle a sokszorosítást :) de sztem akkor is ö naonerös :!: :)
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Na jó... mondjuk ha ti Naruto erejét a rőkával magyarázzátok... Sasuke meg egy elit családból származik Advanced Bloodline-al... ami lehetővé teszi számára a Sharingant... Tehát neki is van turbója... amúgy a Chidorit meg kakashi tanította neki, hogy hogyan kell csinálni...
Jiraiya alig segített valamit Narutonak.. magától jött rá.
Ha Sasukenek olyan akaratereje lenne, mint Narutonak, vagy Lee-nek, akkor nem kellene megmenteni attól, hogy Orochimaru elrabolja.. >> /főleg mert magától megy oda/

Ha már erő szerint rangsoroljuk az emberkéket, akkor egyértelmű hogy Itachi-sama viszi a pálmát! ^^ Sokkal jobb, meg vagányabb, mint Sasuke
Itachi WP by szerény személyem

De még ott van az Akatsuki is meg Itachi 3. technikája, szal Sasuke még messzi nem a legerősebb :wink:
Kép
Tomee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.05.19. 16:18
Tartózkodási hely: Ahol LordLynxx:)

Hozzászólás Szerző: Tomee »

Jaja igaza van Akumaryuuki-nak :!: :!:
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Én sem szeressem Sasuke-t és nem is fogom, még akkor is, ha véletlenűl ő lesz a legerősebb. Nem vagyok oda Narutoért, Hinatat, Tsunadet, Jiraiyat és Shikamarut bírom a legjobban.
Nagyon várom már a holnapi manga fejezetet :-)
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Nona írta:Én sem szeressem Sasuke-t és nem is fogom, még akkor is, ha véletlenűl ő lesz a legerősebb. Nem vagyok oda Narutoért, Hinatat, Tsunadet, Jiraiyat és Shikamarut bírom a legjobban.
Nagyon várom már a holnapi manga fejezetet :-)
Ehhe én is.. de lehet, hogy még mindig csak duma lesz benne... : (
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Nona írta:Én sem szeressem Sasuke-t és nem is fogom, még akkor is, ha véletlenűl ő lesz a legerősebb. Nem vagyok oda Narutoért, Hinatat, Tsunadet, Jiraiyat és Shikamarut bírom a legjobban.
Hinatát, Tsunadet, Jiraiyat és Shikamarut én is baromira birom (főleg az utsót... látt valaki a 98as részt, ott akkorát röhögtem a Nara család apa-fiú beszélgetésén)

és egyébként meg tudom hogy Sasuke nem a legerősebb, és hogy advance bloodline-nal rendelkezik de nem is azért szeretjük, hanem mert kúúlos :dirr:
viszont mint mondtam már egyszer Itachit addig nem tom kedvelni amíg nem értem meg... és mangát meg ugye nem olvasok ^^"
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Cruel Angel írta:viszont mint mondtam már egyszer Itachit addig nem tom kedvelni amíg nem értem meg... és mangát meg ugye nem olvasok ^^"
Aha.. röviden annyi, hogy Itachi azért lett gonosz, amiért Sasuke is az lesz, ha így folytatja... erősebb akar lenni és ahhoz gonosznak kell lennie... amúgy lehet, hogy egy-két hete írtam egy überspoilert, hogy mi kell ahhoz, hogy a fejlettebb Sharingant lehessen használni... onnantól kezdve még a legrendesebb testvér is gonosszá válik.. ld.: Itachi esetét

De ha nem olvasol mangát, akkor jóval ezek után fogsz rájönni a dolgokra, mert most úgy húzzák az animét ahogy lehet.. :roll:
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Akumaryuuki írta: mert most úgy húzzák az animét ahogy lehet.. :roll:
veszem észre -.-
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Ehe.. itt jön a poén.. a Narutofan most tette ki: a Naruto Movie tarolt.. bővebb info: Itt
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Akumaryuuki írta:Ehe.. itt jön a poén.. a Narutofan most tette ki: a Naruto Movie tarolt.. bővebb info: Itt
éjjen

egyébként... te naponta hányszor váltasz avatárt? :dirr:
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Cruel Angel írta:
Akumaryuuki írta:Ehe.. itt jön a poén.. a Narutofan most tette ki: a Naruto Movie tarolt.. bővebb info: Itt
éjjen

egyébként... te naponta hányszor váltasz avatárt? :dirr:
Hmm.. ha viszonylag jó kedvem van 2-szer.. ha nagyon jó kedvem van 3-szor.. ha roncs kedvem van, akkor nem nagyon vagyok gép előt... tehát akkor csak egyszer XDDD
Miért? Zavar? :cool: Amúgy Kakashi is ideiglenes.. mert már régen keresek egy kúlos Genma képet, de az valahogy nem akar összejönni ˇˇ
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Akumaryuuki írta: Miért? Zavar? :cool:
engem nem zavar, sőt kifejezetten szórakoztató :dirr:
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Cruel Angel írta:
Akumaryuuki írta: Miért? Zavar? :cool:
engem nem zavar, sőt kifejezetten szórakoztató :dirr:
Jahh.. akkor nincs baj.. ^^" Még mindig nem találtam Genmás képet T_T
Mindegy.. egyszer majd... :neutral:
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

De Gaara, tényleg csak amiatt erős, hogy tud bánni a homokkal..úgyértem....megmozdította egyszer is a kezét?...soha..soha semin nem csinált a saját kezével.csak állt, és irányította a homokot, soha senkit nem ütött meg a saját kezével. -.- És amikor Sasauke megütötte, és vérezni kezdezett...vicces volt..mint egy óvódás amikor bibis leszz a keze^^
ne értsen férle senki, csípem Gaarat, csak...kicsit...gyámoltalanXD (ha nem vesszük ,hogy a homokjával 10mp alatt kinyír^^)
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Meroko írta:De Gaara, tényleg csak amiatt erős, hogy tud bánni a homokkal..úgyértem....megmozdította egyszer is a kezét?...soha..soha semin nem csinált a saját kezével.csak állt, és irányította a homokot, soha senkit nem ütött meg a saját kezével. -.- És amikor Sasauke megütötte, és vérezni kezdezett...vicces volt..mint egy óvódás amikor bibis leszz a keze^^
ne értsen férle senki, csípem Gaarat, csak...kicsit...gyámoltalanXD (ha nem vesszük ,hogy a homokjával 10mp alatt kinyír^^)
Hehe amikor Leevel harcolt és gombafejű barátunk rakéta sebességbe tette magát milyen meglepett fejjel nézelődött Gaara-chan... de azért bírta az ütést... vagy az csak a a homok armor volt? Mindegy.. a mangában már eléggé rendezettnek tűnik az elméje mikor megjelennek és mentőakcióznak... szal jó fiú ez a Gaara ^_^
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Akumaryuuki írta:
Hehe amikor Leevel harcolt és gombafejű barátunk rakéta sebességbe tette magát milyen meglepett fejjel nézelődött Gaara-chan... de azért bírta az ütést... vagy az csak a a homok armor volt? Mindegy.. a mangában már eléggé rendezettnek tűnik az elméje mikor megjelennek és mentőakcióznak... szal jó fiú ez a Gaara ^_^
Jujj amikor nagyszemöldökkel harcolt az tényleg durva volt..meg sem mozdult, csak nézett k ia fejébőlXD mindíg ugyanabbna a pózban volt mindegy, hogy vízszintesen vagy függölegesen^^
Jujj Naruto elmés beszólása: Szemöldöktelen legyőzte NagyszemöldökötXD
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Hehh ha valaki olvassa a mangát, akkor most rájön, hogy mi fog történni szegény kicsit Sasukeval. Róka meg Curse Seal ide vagy oda. Sasuke-kun Sushi lesz, ha Kakashi nem jut oda időben...
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Akumaryuuki írta:Hehh ha valaki olvassa a mangát, akkor most rájön, hogy mi fog történni szegény kicsit Sasukeval. Róka meg Curse Seal ide vagy oda. Sasuke-kun Sushi lesz, ha Kakashi nem jut oda időben...

hova? Mikor? o.O
Kép
Válasz küldése