Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Hát akkor lássuk. Szerintem Naruto nem élvez akkora előnyt a Kyubival. Max. jobb az állóképessége, meg ugye a chakrája. Ha nem lenne neki ez az erő, akkor a többieknek lenne előnye vele szemben. Pl. Sasukénak ott a Sharingan, Nejinek a Byakugan ezek ugye mind-mind bloodline limit + Haku, ami nincs Narutonak. Lehetne mondani hogy ők ezzel nyertek volna.
Amikor Kibával harcolt akkor nem is használta a Kyubit, mert nem tudta, mert Oro barátunk ugye elintézte neki. Max. a gyógyulás, de szerintem Naruto nem ezért állt mindig talpra, hanem a büszkesége tartotta benne az erőt.

Nem azt mondom hogy a Kyubi nem játszik szerepet a győzelmeiben, hanem azt hogy Naruto nem támaszkodik feltétlenül rá, csak ha nagyon muszáj.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

A kyubi állandóan használatban van valamilyen szinten, de valóban amikor kiba ellen harcolt akkor eléggé el volt cseszve a "chakra ellátása" Naruto igazából attól tápos (ahogy egy haverom mondta) hogy "I'm not good at giving up" :P , ha nem lenne kyubija, akkor egy átlagos boldog gyerek lett volna, akit nem fél/gyűlöl gyerekkora óta a fél falu ;)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

Cruel Angel írta:
ela írta:Narutot nem bántjuk, Narutot szeressük - ha már a személyes véleménynél tartunk. :P
Nem bántani akarom Gaarat, mert ő a másik kedvenc szereplőm, de szerintem Naruto jobban megállná a helyét a Kyubi nélkül is. Eddig is csak a legvégső esetben használta a Kyubi erejét. Először mindent a saját erejéből próbál véghezvinni.
ebbe kicsi belekötnék... Naruto alapból a kyuubi erejétől gyógyul, szóval pl. Kiba ellen nem lett volna semmi esélye, hiszen annyiszor került földre hogy sztem kyubi nélkül simán elhalt volna, és ez nem az egyetlen eset volt. Másrészt azért az is igaz hogy az összes komolyabb csatában meg használta a kyubit, és nekem az a gyanum hogy nélküle nem tudott volna nyerni. Sem Haku, sem Neji, sem Gaara és sem Sasuke ellen. És úgy mellesleg szvsz a Rasengant is csak azért bírja használni mert rendelkezik akkora mennyiségű chakrával amti a Kyuubitól kap. De mondjatok ellenérveket, meggyőzhető vagyok ^^
en ugy tudom, hogy csak akkor adja neki kyubi az erejet, mikor kozvetlen eletveszejben van (pl. mikor Sasuke attolja a mellkasan a karjat, stb.) hiszen nem onzetlensegbol segit Narutonak, hanem mert ha Naruto meghal, neki is kampec.
Narutonak amugy is nagyon nagy az allkokepessege, 9 farkutol fuggetlenul.

Tyrael
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Valaki megmondaná, hogy honnan érdemes a mangát olvasni...úgy értem, hogy mondjuk a 134 rész után melyik chapter jönne.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

úgy kb a chapter 234-től érdemes akkor olvasni.
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Köszi szépen. Mert már úgyvagyok vele, hogy idegesítő hogy várnom kell. :lol: A mangából úgy is van olvasnivaló úgyhogy legalább addig olvasom míg jön a következő rész. :)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Tyrael írta:en ugy tudom, hogy csak akkor adja neki kyubi az erejet, mikor kozvetlen eletveszejben van (pl. mikor Sasuke attolja a mellkasan a karjat, stb.) hiszen nem onzetlensegbol segit Narutonak, hanem mert ha Naruto meghal, neki is kampec.
Narutonak amugy is nagyon nagy az allkokepessege, 9 farkutol fuggetlenul.

Tyrael
hát amikor még az első részekben Naruto beledöfi a kezébe a kunait, és megesküszik erre a vérre. Akkor Kakashi bekötözi, de már látszik hogy gyógyul, és Kakashi meg is jegyzi magában hogy a kyuubi ereje.
Kép
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Akkor is életveszélyben volt, mert a Kyubi nélkül elvérzett volna ha nem viszik időben dokihoz. Pont most néztem újra azt a részt. :wink:
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

ela írta:Akkor is életveszélyben volt, mert a Kyubi nélkül elvérzett volna ha nem viszik időben dokihoz. Pont most néztem újra azt a részt. :wink:
jujj.. azé volt ott Kakashi, hogy bekösse a kezét.. nah mind1... Úgy egyébként azt aláírom, hogy kyubi ide vagy oda Narutonak igen nagy akarat ereje van, szal bármikor föladhatná és ezt ő nem teszi. Az már más kérdés hogy ebbe azé nem döglik bele, mert ott a kyubi
Kép
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Cruel Angel írta: Másrészt azért az is igaz hogy az összes komolyabb csatában meg használta a kyubit, és nekem az a gyanum hogy nélküle nem tudott volna nyerni. Sem Haku, sem Neji, sem Gaara és sem Sasuke ellen.
őő akkor most én is kötözködnék egy kicsit.
Sasuke ellen mikor nyert Naruto?
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Zsan írta:
Cruel Angel írta: Másrészt azért az is igaz hogy az összes komolyabb csatában meg használta a kyubit, és nekem az a gyanum hogy nélküle nem tudott volna nyerni. Sem Haku, sem Neji, sem Gaara és sem Sasuke ellen.
őő akkor most én is kötözködnék egy kicsit.
Sasuke ellen mikor nyert Naruto?
Hát, igazából egyszer sem. Mondjuk nem is volt csak egy komolyabb csatájuk.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Zsan írta:
Cruel Angel írta: Másrészt azért az is igaz hogy az összes komolyabb csatában meg használta a kyubit, és nekem az a gyanum hogy nélküle nem tudott volna nyerni. Sem Haku, sem Neji, sem Gaara és sem Sasuke ellen.
őő akkor most én is kötözködnék egy kicsit.
Sasuke ellen mikor nyert Naruto?
igazad van hülyeséget írtam ^^" gomen, azt akartam írni, hogy nem lett volna esélye ellenük így ugye mindegyikük ellen volt
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

És filler részek jönnek. :)
Most legalább én se tudom hogy mi lesz ezekben a részekben XD
Kép
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Pata írta:És filler részek jönnek. :)
Most legalább én se tudom hogy mi lesz ezekben a részekben XD
Nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen lesz. Remélem nem tér el nagyon a fő cselekménytől, de ha már muszáj személy szerint én szívesen néznék a többi geninről szóló fillereket.

-----

Most hívták fel a figyelmem a következő manga címére! Nem akarom!! :(
Avatar
Dreamcleaver
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.05.05. 20:28
Tartózkodási hely: The World

Hozzászólás Szerző: Dreamcleaver »

Utálom a fillereket, aztán még át kell szenvedni magunkat a Kakashi Gaidenen is (sztem egyik leghülyébb rész a manga alapján). Szóval egy ideig a fő cselekményszál már megint félre lesz dobva.

Mellesleg a nemzetközi forumokon most nagy a Sasuke gyűlölet. Ezzel hogy vannak a magyar narutofanok?
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Sasukével nincs semmi baj, csak ne menjen át 2nd Stage-be :D Amúgy két napja Narutosat álmodom (Sasuke fekete Akatsukis ruhában üldözi Narutot, aki félholtra van verve, egy fogadóban) ^^"
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nos, én a 109-es rész fele kezdtem el Sasukét utálni. Sakura nem a nagy favorit karakterem, de annyira lehurrogta szegény csajt, hogy nagyon megutáltam.. :\
Meg mikor Naruto is lelkizik neki, akkor is jó bunkó módon visszaválaszol.
Kakashi tanácsát elfogadhatná, hagyja a fenébe ezt a megbosszulom dolgot :-P
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Én is utáltam Sasuke-t az idóta és bunkó viselkedése miatt. Nagyon idegesítő volt mikor ott félválról vette azt, hogy Naruto és a többiek életüket tették kockára azért, hogy visszavigyék. Erre azt mondtam volna Sasuke-nek. You're annoying.- I will beat up you! :lol:
Viszont egy picit megkedveltem újra mikor azt mondta, hogy a maga útján nyeri el az erejét és nem fogja követni a bátyja útját. Ami azt jelenti, hogy nem akarja megölni a barátait.
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Nekem személy szerint az elejétől kezdve nem volt szimpatikus. Ez pedig azóta csak fokozódott. Mondjuk volt egy-két rendes húzása.
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Dreamcleaver írta:Utálom a fillereket, aztán még át kell szenvedni magunkat a Kakashi Gaidenen is (sztem egyik leghülyébb rész a manga alapján). Szóval egy ideig a fő cselekményszál már megint félre lesz dobva.
Azért ezzel nem értenék egyet. Sztem a Kakashi Gaiden fontos része a sorozatnak. Bemutatja végre Kakashi múltját, hogyan lett Sharinganja és nem utolsó sorban ott van Obito, aki az egyetlen normális Uchiha.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Zsan írta: és nem utolsó sorban ott van Obito, aki az egyetlen normális Uchiha.
Nonono! Azért ott volt sasuke anyukája is! Ő is tök jó fej volt :D
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Dreamcleaver
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.05.05. 20:28
Tartózkodási hely: The World

Hozzászólás Szerző: Dreamcleaver »

Én személy szerint szeretem Sasuke karakterét. Úgy értem nem szimpatikus, de érdekes jellem, igazáből az ő története ugyanolyan erős mozgatórugó, mint Naruto-é (ha nem erősebb). Az ilyen "sztem fogadja meg Kakashi tanácsát és tegyen le a bosszúról" véleményeken meg csak nevetni tudok. Sztem még egyikőtöknek sem mészárolta le a családját a testvére, úgyhogy elég nehéz átérezni Sasuke bosszúvágyának mélységét. :D Bosszúban pont az a lényeg, hogy felfalja az embet, és mikor beteljesedik akkor sem hoz megnyugvást. (gondolom :wink: )

-----

Az okés hogy megtudjuk miért jár Kakashi Obito sírjához , de akkor is hülyeség.
Mert a sharingan egy bloodline limit, magyarul csak egy uchiha képes használni. Attól, hogy átültetem a szemet , a delikvens még nem lesz képes használni, pláne nem azonnal, mert az uchihák sem tudják születésüktől fogva. Obitonak is a gaiden alatt jött elő.
Kép
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Dreamcleaver írta:Én személy szerint szeretem Sasuke karakterét. Úgy értem nem szimpatikus, de érdekes jellem, igazáből az ő története ugyanolyan erős mozgatórugó, mint Naruto-é (ha nem erősebb). Az ilyen "sztem fogadja meg Kakashi tanácsát és tegyen le a bosszúról" véleményeken meg csak nevetni tudok. Sztem még egyikőtöknek sem mészárolta le a családját a testvére, úgyhogy elég nehéz átérezni Sasuke bosszúvágyának mélységét. :D Bosszúban pont az a lényeg, hogy felfalja az embet, és mikor beteljesedik akkor sem hoz megnyugvást. (gondolom :wink: )

Őszintén szólva nem is szeretném megtudni. :wink:
Amúgy egyetértek azzal amit írtál, Sasuke érdekes jellem, valóban vesztene értékéből a story ha nem lenne benne. Ha konkrétan meg kéne fogalmaznom mit nem szeretek benne az az ahogyan a társaival viselkedik. Szerintem kissé lekezelő velük, még ha a szíve mélyén szereti is őket.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Jó, érdekesnek télleg érdekes jellem, de attol függetlenül eléggé arrogáns, és bunkó. :weh:
Kép
snakekiller
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2005.03.28. 13:06

Hozzászólás Szerző: snakekiller »

Dreamcleaver írta:Az okés hogy megtudjuk miért jár Kakashi Obito sírjához , de akkor is hülyeség.
Mert a sharingan egy bloodline limit, magyarul csak egy uchiha képes használni. Attól, hogy átültetem a szemet , a delikvens még nem lesz képes használni, pláne nem azonnal, mert az uchihák sem tudják születésüktől fogva. Obitonak is a gaiden alatt jött elő.
Nana a Sharingannak néhány képessége külön bloodline limites, legalábbis a Kakashi-Itachi harc során elmondottakból ez derül ki. Egyébként a Sharinganhoz normál körülmények között csak öröklés útján lehet hozzájutni, de lehet, hogy az alap képességeit nem-Uchiha is használni tudja, ha hozzájut, vagy rájön, miben rejlik a titka.Valószínűleg hasonló okok miatt "védi" a Byakugant a Hyuuga klán a cursed seallel, ami ugyebár a személy halála esetén "lezárja" a képességet (Neji legalábbis valami ilyesmit magyarázott a Chuunin-exam alatt).
Válasz küldése