Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

ela írta: Ezt miből gondolod? Agyi kapacitásom most nem a legjobb.
Über Spoiler-can megint írta:olvass előre a mangában... vagy gondolj bele mi volt Sandaimevel, amikor orochimaru lelkét akarta elzárni. A jutsuval csak a saját testébe tudja, és ő ebbe bele is halt. Yondaime, erősebb és fiatalabb volt, meg a Kyuubi is nagyon élni akart, vagy mittomén miért, de az ő teste újjá született egy új lélekkel ami Naruto.
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

SPOILER-féleség:
Én is inkább az apja-fia dologra hajlok. Előreolvastam a mangában (Neji és a Sound Nin harcától), kivéve a Kakashi Gaident, de egyszer sem mondták volna, hogy Naruto a 4. lenne. Ha pedig Neji harca előtt történt volna, akkor meg valszeg benne lett volna az animében, de még nem volt. Még az lehet, hogy a Kakashi Gaidenben van ^^"
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Én vitatkoznék az újjászületéses dologgal.Mert valami narutós oldalon olvastam ezt az apa fiu dolgot---->Sarutobi mondta anno hogy azért zárta Naruto-ba a kilencfarkút(de hogy hogy sikerült arról szó sincs sehol) hogy a konohaiak hősként nézzenek Naruto-ra de ez rosszúl sült el---->ennélfogva a narutó már élt amikor belézárták szóval nehezen születhetettvolna újra a negyedik.Ha újjá is született volna akkor hogy került a kilencfarkú a pocijába ::jhuh:: Ha meg magába zárta volna akkor kapásbol meghalt volna és a kilencfarku már rég a Death God pocijában hűsölne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hoby 2005.06.16. 08:57-kor.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Sorry, hogy idepofátlankodok, de meglátásom szerint egyszerűen túl sokat hisztek erről a sorozatról. Attól a pillanattól kezdve, amint mutatták, hogy a 4. hokage hogy nézett ki, teljesen egyértelművé vált számomra, hogy az ő "reinkarnációja" Naruto.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Rage írta:Sorry, hogy idepofátlankodok, de meglátásom szerint egyszerűen túl sokat hisztek erről a sorozatról. Attól a pillanattól kezdve, amint mutatták, hogy a 4. hokage hogy nézett ki, teljesen egyértelművé vált számomra, hogy az ő "reinkarnációja" Naruto.
Így éjfél után egészen egyetértek veled...meg mindenkivel...de továbbra is ez a reinkarnáció kicsit erőltetett...még a narutóhoz is az apa fiú viszony sztem alapabb megoldás.
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Én is inkább az apa-fiú dologgal értek egyet, bár azzal sem teljesen. Inkább csak valami rokona talán. Hoby szerintem jól leírta hogy miért nem lehet Naruto teste Yondaimé. Másrészről reinkarnáció során egy megtisztított lélek születik ujjá egy új testben igaz? (ebben nem vagyok 100% biztos) De Yondaime lelke azért nem lehet Naruto testében mert a Halál isten fogva tartja. Nálam ez még nyitott kérdés.

A Halál isten mikor megjelenik fogva tart egy lelket. Az most Yondaime vagy általánosságban a fogva tartott lelkeket szimbolizája?
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Szerintem meg Naruto és Yondaime között annyi a kapcsolat, hogy egy faluban élnek/éltek. Sehol nem láttam utalást arra, hogy apa-fiú, vagy reinkarnáció, vagy tudomisénmilyen más kapcsolat állna fenn közöttük.
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

A lélek amit fogvatart megjelenésekor az annak a lelke aki "megidézte".Eltünésekor azt is szuvenirként viszi magával.
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

A mostani részben annyira idegesített Jiraiya! Rosszabb mint Naruto. Hogy lehet ennyire óvatlan, meginni azt a sakét. Többet vártam tőle. :/
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

De nem a szaké miatt lett rosszul.
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Akkor azért mert megsebezte az a nő? Nekem mindegy, de szerintem akkor is felelőtlen volt. Remélem a kövi részben láthatunk tőle valami olyat amit egy sanninhoz méltó. De asszem inkább Sakuráék lesznek a központban. Jó lenne már tőle is látni valamit.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

ela írta:Én arra lennék kíváncsi, hogy Naruto meg Sasuke hogy él. Úgy értem mindketten teljesen egyedül élnek? És ha igen, akkor miből? Nehezen tom elképzelni hogy két 12 éves kisfiú önellátó legyen.
No meg arra is hogy anno Yondaime hogyan is zárta a Kyuubit Narutoba. Gyorsan elszaladt keresni egy csecsemőt? Azt nem hiszem hogy Naruto a gyereke lenne. Ki zárna egy szörnyet a saját gyerekébe. Én mostanában ilyeneken gondolkodom. ^^
Bocs ha kissé zagyvásra sikeredett.
Nekem erre az a véleményem, hogy Naruto és a 4. Hokage egy és ugyanaz a személy. Kezdjük ott, hogy azt a lepecsételős technikát használta a Harmadik Orochimaru ellen, melyet a Negyedik a Kilencfarkú ellen. Ezt pedig látottak alapján csak úgy lehet véghezvinni, hogy aki használja ezt a technikát, abba a személybe pecsételik le a lelket. És hogy hogy csecsemő lett Naruto? Végül is nem tududnk arról, hogy milyen hatással van egy emberre, ha egy démon lelkét költöztetik belé, aki ráadásul nem is akarja!
Az apa felálldozná a fiát? Milyen Hokage az olyan? Én ezt nem hiszem.
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Jó akkor ha nem apa fiu kapcs. van köztük akkor lehet egy Konoha-i árva is akinek jótakart.Olvasd el amit írtam Morigan picivel fejjeb.
Amugy is amikor Saru és Oro harcolnak egymással, Oro megidézi/föltámassza a 3
hokage-t csak a harmadik nemjön elö mert Saru megakadályozza.
Szóval hogy tudná megidézni a 4.-et ha újjaászületett? vagy Narutó jött volna ki a koporsóbol? :)
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Saru-bá elég részletesen elmagyarázta (mert a mindent eldöntő csaában ha VALAMIRE van idő akkor arra, hogy részletesen elmagyarázzuk a jursujaink működését), hogy aki ezt a teknikát használja, az azzal kezdi, hogy fölajánlja a lelkét a halál istenének...szal TUTI meghal (még Naruto-s standardok között is). Sztem azért kellett csecsemő, mert normálisan nem működött volna a dolog a kyubival...és ha én lennék a hokage(főleg számításba véve, hogy hirtelenében kvázi középkori japán shinobi erkölcsöt követek) inkább feláldoznám magam és a SAJÁT családomat, mint másét...ha nincs más út.
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Én véleményem : Valamilyen más technikát használhattak, mert azért elég durva volna, ha ilyen könnyen el lehetne pusztítani egy démont.
A másik. Sztem azért csecsemőbe helyezték el a kyuubi-t, hogy az ilyen akatsuki féle emberkék elől el tudják rejteni.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Na igen, de ahogy kezdtem az elején, ez csak egy vélemény, amit a látottakból következtettem ki, de még annyi ismeretlen tényező van a Negyedik és Naruto származása közt, hogy szerintem semmi sem biztos.
Én nem olvastam előre a mangát, így azt sem tudom: volt-e már utalás egyáltalán a Negyedikre=>pl. hogy volt-e egyáltalán saját családja?
Amúgy nem pusztították el a démont Zsan, csak lezárni voltak képesek, ez is mutatja, hogy mennyire erős és hogy miért vadászik rá annyira az Akatsuki.
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Nem álodozta volna fel Narutot, hogy ha a fia lett volna, mivel nem az hal emg akibe zárják, hanem az aki zárja :) Mind1, majd kiderül...
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Remélem hogy szánnak majd pár chaptert erre is. Tényleg kíváncsi lennék hogy hogyan is történt. Kegyetlenség lenne ha kihagynák. :roll:
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Szerintem Yondaime és Naruto nem rokonok. Ha belegondolunk, Kabuto adatainál mondják, hogy a nagy harcok alatt találták őt is a csatatéren. Valószínüleg Narutonál is ugyanez lehetett.
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Pata írta:Szerintem Yondaime és Naruto nem rokonok. Ha belegondolunk, Kabuto adatainál mondják, hogy a nagy harcok alatt találták őt is a csatatéren. Valószínüleg Narutonál is ugyanez lehetett.
Hm, erről csak az jutott eszembe, hogy Kabuto adatai nem pontosak, így esetleg tévedhetett is, nem?
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Igazából, ha jólemlékszem eleve annyi alapunk volt a rokonságra, vagy kapcsoatra, hogy iszonyatosan hasonlítanak, meg mindenki állandóan összehasonlítja őket.
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Ennyi erővel lehetne mondani hogy Sakura meg Rin rokonok, mert hasonlítanak. Meg Gaira és Leere is.

De ha a másik oldalt nézem, ebben az animében a fiúk tényleg nagyon hasonlítanak az apjukra. pl. Shika, Shino, Chouji sőt még Ino is hasonlít az apjára csak neki nincs szakálla. Szóval ha ezt nézem akkor tényleg lehet Naruto Yondaime fia. Ha csak a külsőt nézem.
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

őőő sztem az egy alapvető dolognak számít, hogy a gyerek hasonlít az apjára. :wink:
De ez még nem azt jelenti, hogy mindenki aki hasonlít valakire az a rokona lenne.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

okokok de narutóban NAGYON hasonlítanak a gyerekek meg a szülők
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Szerintem már irreális a hasonlóság. Ugyanolyanok mint az apjuk csak kicsibe. Egyedül Sasukénél nem láttam ilyet....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ela 2005.06.17. 22:06-kor.
Válasz küldése