Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Temari
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.10.17. 16:34

Hozzászólás Szerző: Temari »

A 179.-részről ezt találtam :roll: : Episode 179 was figured to be the start of the Kakashi Gaiden, but the title for 178 certainly does not sound like a title pointing to the end of the first part of the series. Hopefully that means 179 will incorporate the last few bits that were in the last normal manga chapter, before Kakashi Gaiden officially begins.
Kép
Hoby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.05.21. 19:08

Hozzászólás Szerző: Hoby »

Észre vettétek hogy az opening vége felé (01:11-nél) kiírják hogy még hány hét van a amig beindul a rendes sztori????
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Jaja, már egy jó ideje kiírják ^^
Na már csak 5 hét

Chapter 297:
Sai, mint sejtettük, nem akar Orochimaru ellen lenni. Levelet vitt neki, amit Danzou írt. Orochimaru eleinte egy karddal akarja megölni, de sikertelen lesz. Narutot Sakura elkezdi gyógyítani, mivel Narutonak csúnyán lehámlott a bőre a Kyuubi átalakulás miatt. Sakura el van keseredve, hogy megint nem tudott sok mindent csinálni, és megkéri Yamatot hogy tanítsa meg neki a sealezős teknikát. Yamato azt mondja, hogy Sakura képtelen lenni rá, csak azok képesek ahhoz a teknikához, akik az Első Hokage géneit hordozzák. Naruto felébred, mintha semmi se történt volna, és kifigyelik Sait. Orochimaru elhatározza, hogy magával viszi vissza Sait is, mostantől ő is Orochimaru embere.
Kép
Avatar
Ensi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.03.06. 13:02
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ensi »

jajah, már mindjárt storyba érünk, az utóbbi rész is elég komoly volt, tipikus filler, viszont az előtti Gamabunta 4ever :D

amugy én szeretek dicsőséget szerezni magamnak, valahogy, akármilyen kicsi is, és én nem olvasok mangák, éppen ezért, mert ki várom az animet, és igy ez nekem dicsőség--ellenállás :D

ki győri még?
"Az Úr nevében, azok, akiket önhibájukon kívül magához ragadott a sötétség, ítéltessenek végsõ pusztulásra. Ámen."
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

én sem olvasom a mangát... de az animét sem nézem XD majd ha folytatódik
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

175. rész... hmmm.. sokkal rosszabbra számítottam. Az tény, hogy Narutot és Hinatát harc nélkül simán elfogták, az tényleg hülyeség.
A következő részben szerintem lezárul ez a filler arc.

Manga : chapter 298:

Sai elmegy Kabutoval és Orochimaruval. Naruto magához tér már teljesen, de fogalma sincs hogy mi történhetett. Beszélgetés van, hogy Sai hova tünt, miért omlott össze a híd, mi történt, stb. A chapter végén Yamato megtalálja Sai-t felakasztva. Hát, mivel Sai meghalt, nem ő lesz Sasuke 2.

Rossz hírek :

A Naruto fillerek folytatódnak!
177-es rész : Naruto a missziórol tér vissza, és látja Jiraiyát, hogy ismét kukkol. Berág, mert ha Jiraiyának van ideje kukkolni, akkor miért nincs ideje végre elvinni narutot? Ebbe valami postás is belekeveredik.

178-as rész : Naruto és Nejiék csapata a Hidden Star Village-be mennek ami a Bear Country-ban van (wtf). Testőrként kell szolgálniuk egy olyan gyereknek, akinek minden álma az, hogy Hoshikage legyen.

179-es rész : Ennek a gyereknek kiderül a sötét múltja, stb.

Őszintén... remélem ez lesz az utolsó filler arc, mivel Studio Pierrot azt mondta, hogy majd tavasszal fejeződik be a filler. Gondolom ti se akartok még x hetet várni, hogy végre folytassák a történetet. Ami viszont kicsit összekeveri a történetet, az az, hogy a sorozat elején nem úgy volt, hogy 5 nagy kage van ? Hokage, Mizukage, Kazekage, Suchikage, Raikage. Én itt nem látok semmilyen Hoshikagét. Azért nehogy már a fillerek így elrontsák az egészet. Már lassan 1 éve várunk arra, hogy folytassák a történetet.
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Gondolom a srác akar lenni majd az első Hoshikage...
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pata írta: Manga : chapter 298:
A chapter végén Yamato megtalálja Sai-t felakasztva. Hát, mivel Sai meghalt, nem ő lesz Sasuke 2.
Yeah a záró képsorra vártam mióta megláttam ezt az új gyereket. :twisted:
Pata írta: 178-as rész : Naruto és Nejiék csapata a Hidden Star Village-be mennek ami a Bear Country-ban van (wtf).

Jó, hogy nem Beer Country. ::beer:: Megnéztem és igen csak 5 Kage van, lehet, hogy Raisu-nek lesz igaza és akkor lesz egy 6. :crazy:
A 175. rész meg....inkább maradjunk a vicces 1 részeseknél.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Na ez a postás rész egész jó volt... a harem no jutsu ismét hozta a formáját :)
Nagy reménykedések vannak, hogy a 182. résznél már folytatódik a történet. Studio Pierrot sem vak, ők is látják, ha az emberek már nem akarják a fillereket nézni.

182. rész címe:
再会 残された時間, Saikai Nokosareta jikan, "Reunion The time that was left behind"
Mintha ez lenne az utolsó filler rész, kicsit olyan szaga van ennek a résznek... :)
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

Pata írta:182. rész címe:
再会 残された時間, Saikai Nokosareta jikan, "Reunion The time that was left behind"
Mintha ez lenne az utolsó filler rész, kicsit olyan szaga van ennek a résznek... :)
adja isten! ezesetben nem megyünk Japánba Pierrot studio elé tüntetni. :D én ugyan nem nézem a fillereket, majd egyben, viszont a mangát olvasom szorgosan!
ÉS láttuk Sasuke-t, igaz csak a szemét, de szerintem a gyerek semmit nem változott, ugyan olyan köcsög, mint volt! >_<
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Én nézegettem a fillereket és néhány nem is volt olyan szörnyű ^^'' Sztem az a feudal lordos jó volt. Jó volt az a villámlós filler is lol nemtom a neveket -.- Szal nekem bejöttek a mostanában volt fillerek. Bár a legutóbbit nemláttam még =) Bár én se bánnám már hafolytatnák a sztorit végre.

Pata légyszíves váltsd le az avatarod mert mikor húztam le az ablakot a topicban majd meghaltam a röhögéstől akárhányszor megláttam azt a képet...loooooool You lack hatred lool XDDD
Kép
Avatar
Temari
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.10.17. 16:34

Hozzászólás Szerző: Temari »

a 182. rész az utolsó filler és ez biztos....mert 26 rész egy season és 182 a 7. season vége.
04/12 Episode 180: Secret Technique, Compensation of Kujaku Myouhou
04/19 Episode 181: Hoshikage, The Buried Truth
04/26 Episode 182: Meeting again, it's time to leave.
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Na... elég furcsa lesz ez a Star filler, de inkább manga beszámoló:

chapter : 301
Narutoék megtudják, hogy merre van Orochimaruék rejtekhelye, ahol Sasuke is van. Sai eközben kellemesen bemutatkozna, de Sasuke elküldi melegebb éghajlatra, és egy erős genjutsut idéz rá. Orochimaru mondja, hogy Sasuke sokkal nagyobb falat, mint őmaga. Yamato ad Narutonak és Sakurának két kis bogyót (asszem valami mag), és annak segítségével tudja majd, hogy merre vannak (ilyet csempészet bele Sai kajájába anno). Sasukét még mindig nem lehetett látni teljesen, de a következő chapterben biztos látni.

Hírek :
Hivatalosan is be van jelentve, hogy a 183. rész az utolsó part 1 rész. Azután egy hét kihagyás, aztán dupla rész (184-185 = Kakashi Gaiden). Utána mégegy hét kihagyás, és indul a part 2. Egy rossz hír: Mivel Naruto idősödni fog, emiatt új szinkronja lesz :\
Ez nem áprilisi tréfa.

EDIT: A fenébe... mégis áprilisi tréfa volt
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

olyan oldalak amik április elsején azzal végzik a hírt, hogy ez nem áprilisi tréfa az 100% az :P
Kép
Avatar
Anita Blake
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.04.02. 00:10
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: Anita Blake »

Sziasztok. Én is nagyon szeretem a Narutot, a fillereket nem láttam még, mert hallottam hogy azok kevésbé jól sikerültek, a mangát viszont olvasom és már nagyon kíváncsi vagyok a következő fejezetre :) Remélem Sasukét jobban lehet majd látni, nekem ő az egyik kedvencem, talán az érdekes személyisége miatt.

A fene ebbe az áprilisi tréfába. Már úgy reménykedtem hogy tudhatunk végre valami biztosat, hogy mikor kezdik el a Kakashi gaident. Bár természetesen a part 2 is nagyon érdekel.
Ha tavaszra ígérték, akkor biztosan hamarosan kiderül. Ha megtudtok valamit akkor légyszi írjátok meg.

Pata az avatarod nekem is nagyon tetszik. :D
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Thx. Te avatarod is szép :)
Igazándiból senki se tudja még, hogy ez a fillerek vége esetleg.
Temarinak viszont igaza lehet, ez egy teljesen logikus gondolat :)
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Na, lassan csak eljön a Time Jump: az új endingben Naruton és Gaara-n már az új ruhájuk van ;)
Avatar
Temari
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.10.17. 16:34

Hozzászólás Szerző: Temari »

Megnyugodhatsz....mert mindenkinek új ruhája lesz....elég ciki lenne ha azt a ruhát amit 12 évesen hordtak, 14-15 évesen is hordanák... :-P
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Tudom. Úgy értettem, hogy azzal, hogy az új endingben már az új ruhájukban vannak, arra akarnak utalni, hogy nemsokára vége a fillereknek.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Őőő... nincs rajtuk semmilyen új ruha. Gaaran még mindig az a ruha van, mikor Kimimaro ellen küzdött.

Manga : chapter : 302:

Ebben a chapterben nem lehetett látni Sasukét. Sokan kiváncsiak már rá, hogy hogyan nézhet ki. Kabuto elkiséri Sai-t a szobájába. Yamatoék mennek le a helységbe, és megtalálják Sait. Sakura visszaadja a képes könyvet, és Sai mondja, hogy ilyen téren elbukott a misszió, mert megtalálták. Sai tervei között szerepel az, hogy Konoha elpusztításra kerül. A chapter végén Kabuto sétál, szerintem össze fognak vele találkozni.
Kép
Avatar
Temari
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.10.17. 16:34

Hozzászólás Szerző: Temari »

Én nem az ending alapján mondtam ezt a véleményem Pata hanem a manga alapján :roll: Én nem is figyelem nagyon, főleg az endinget nem...
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Csak Raisunak válaszoltam, hogy az endingben Naruto és Gaara még nincs az új ruhájukban. ^^'
Kép
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én türelmes ember vagyok, de amit a Naruto-val művelnek....
Épp ezért szeretem ezeket:Alternatív címek-dühödt rajongoktól
180: Secret Technique, Compensation of Kujaku Myouhou
181: Hoshikage, The Buried Truth
182: Reunion, The leftover time
183: Shock and Confusion! Neji Reveals He's Highly Ghey!
184: Hinata's Big Decision, Coke or Pepsi?
185: Scrub it, Rinse it, Dry it! Akamaru Gets a Bath!
186: Roundhouse Kick, Chuck Norris Destroys Konoha!
187: Tsunade's Death, TonTon Becomes 6th Hokage (Rokudaime)!
188: Return of Gaara, the Sandcastle Competition! :D
189: Naruto Commits Suicide! Too Many Fucking Fillers! :oops:
190: Pink and Curly! Sakura Grows Pubes! (1 hour special)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Hát ezt rendesen benéztem :( Bocsi mindenkitől. Pedig már annyira megörültem :cry:
Avatar
Temari
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.10.17. 16:34

Hozzászólás Szerző: Temari »

Szabi ezt hol találtad?
Kép
Válasz küldése