Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Akinek már megvan, feltehetné valami normális tárhelyre, kíváncsi vagyok rá. :p
(Vagy csak nálam "túlterhelt" ez a remek Sendspace?)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Én is csak az opening-et tudtam megnézni. Nos. Szép, nem vitás, mindenképp bele fogok nézni az új részekbe, ha pedig hozzák az op színvonalát kivitelezés terén (ami szerintem csak szép álom) akkor nagyon örülni fogok.

A magyar szinkronhoz pedig csak annyi hozzáfűznivalóm van, hogy súlyos :dirr:
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Rage írta:Akinek már megvan, feltehetné valami normális tárhelyre, kíváncsi vagyok rá. :p
Admin úrnak mindent:
Kattints ide
Sajna helyhiány miatt egyelőre csak az OP fért fel. Szólj ha leszedted és akkor felrakom az Endinget is. :cool:
Torrent OP:http://www.mininova.org/tor/584241
Részlet egy Shippuden részből: http://www.youtube.com/watch?v=HVZsSQZ010A
HEAVY SPOILER :!:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Ki hitte volna hogy ezt is megérjük? Egyébként jobb az egész, mint amit vártam. Sasuke elég izom lett, jól felizmolta Orochimaru ;) Zenék is jók, bár az opening nekem nem tetszik, lehet az az oka hogy nem kedvelem a hip hopot, de maradhatott volna a jól megszokott rockos stílus. Namind1, ahogy elnézem rulz lesz ez. :P
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

http://www.mininova.org/tor/584428
http://www.mininova.org/tor/584429
RAW torrentek a Shippuden első részéhez, az előbbi az S^M változathoz, utóbbi az Ultra-Rawshoz.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Szabi: Köszönöm, de közben tesóm leszedte valahonnan a videókat, úgyhogy sikerült megnéznem. ;)
Hát... Szubjektív vélemény, de szerintem Naruto elképesztően röhejes kinézetet kapott (igen, még az amúgy kritikán alulian gyenge arttal rendelkező mangában is normálisabban néz ki). Btw, eléggé wtf-feeling árad az egész OP / ED-ből (főleg utóbbiból), persze a sorozat biztos jó lesz. :dirr:
Miután rendszeresen szoktam olvasni a Shounen Jump-okat, megesik, hogy a Narutóba is belenézek; és az a kérdés merült fel bennem, hogy a rengeteg véres / "extrém" (és legtöbbször undorító) jelenettel mihez fognak kezdeni az animében. Persze nem egy Elfen Lied, de azért... ahhoz képest, hogy kisgyerekeknek készült, láttam már benne meglehetősen "érdekes" dolgokat is. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Zero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.02.01. 15:17

Hozzászólás Szerző: Zero »

Megnéztem ep1-2 RAWot... Hogy őszinte legyek nem sokat vártam a folytatástol, főleg így a Bleach után (habár a története annak sem rossz, főleg most a 115 vége, de az animáció...), viszont kellemesen csalódtam, Shippuuden animálása valami gyönyörű lett! Kicsit olyan érzésem volt, mintha egy movie-t néztem volna, nem egy tv sorozatot, ennek valószinüleg oka, a rengeteg új szponzor is, amit a rész elején bemondanak;) mcdonalds, sony music, stbstb, szóval NAGYON jó!!!! Szerintem az opening sem rossz.
Új zenék is vannak, és a kezdés sem semmi ;)
Csak így tovább !!!!! :P
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Bleach egy rakás szar ehez képest. :D Nem túlzottan jó animáció, unalmas történet (bár remélhetőleg beindul). Egyébként jól összeszedte magát a bohóc studio, sose vártam volna tőlük ilyen grafikát. Bár van egy olyan érzésem, ha beéri a mangát ismét jönnek a filler hegyek...
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

hűűűű emberek ez a magyar szinkron vmi wtf!!!! O_____o" szegény Irukának eddig a legrosszabb... óó és éreztem hogy vágni fognak keményen xDDD
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Szerintem Kakashi hangja lett a legjobb,illik hozzá.^^
Juj,és ez a Shippuden...*-* Tetszik az op,és a grafika is jó.^^
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

és az a kérdés merült fel bennem, hogy a rengeteg véres / "extrém" (és legtöbbször undorító) jelenettel mihez fognak kezdeni az animében.
nem vagyok egy nagy tudós de... sztem leadják az openinget "ORTT felirat" és jön az ending. :dirr::
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Hát, nem tom, szerintem az opening csúnya és unalmas ^^" Ez az in medias res kezdés meg elég érdekesre sikereredett @_@ Remélem holnap már lesz DB-s verzió, és akkor végig is nézem XD
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Naruto Shippuuden: VÉGRE, megérte a várakozást.
Animáció: 1-2 apró hibától eltekintve kitűnő. Tényleg, mintha egy movie lenne. A mozgás, az arcok amit Kakashi és Jiraiya vág. :LOL:
Zene: Opening jó, ending is hallgatható, de amik igazán ütnek azok a közbülső betétek amiket Toshio Masuda és Yasuharu Takanashi alkottak. ::daisuki::
Story: Az eleje elég WTF volt, jó nagyot ugrottak előre, de aztán visszaváltottak normál módra. Mondjuk aki nem olvassa a mangát annak sztem elég fura érzése lehetett utána.
Seiyuuk: Maradtak a jól bevált hangok. (De jó végre nem csak Ishidaként hallani Sugiyama Noriaki-t :-P).
Deidera-Kawamoto Katsuhiko. Én eddig nem ismertem, csak 3 animében szerepelt előtte. (Cluster Edge- Huegel, Strange Dawn- Jog, Tank Knights Portriss- Blue Dragon)

Manga:Figyeltétek Kureani ujján a gyűrűt? Most már Konohamaru is meghalhat, van még Sarutobi. ^^
Kép
Kép
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Megnéztem én is első 2 részt:

Intro : Hihetetlen szép animáció! Egyszerüen nem jutottam szavakhoz... O_O

Opening : Iszonyat jó! Nem szeretem a hip-hop-ot, de ehhez az openinghez ez most baromira passzolt! Nagyon jó az animációja is

Történet : olvasom már egy ideje a mangát, és csak annyit mondhatok, baromi jó! :wink:

Animáció : Volt egy két helyen rosszul megrajzolt jelenet, de ettöl függetlenül nagyon szép az animáció. Jó a háttér animáció is, mozognak a háttérben (!!!) és az egésznek a mozgása olyan, mintha egy mozifilmet néznél.

Zene : Kicsit más stílus, de iszonyat jó. Nagyon várom már, hogy kijöjjön az OSTje!

Aki teheti az nézze, mert baromi jó lesz!
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Shinji írta:nem vagyok egy nagy tudós de... sztem leadják az openinget "ORTT felirat" és jön az ending. :dirr::
Öö, mármint, Japánban hogy oldják ezt meg, az érdekelne. :p
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ott szerintem kicsit elferdítik a cselekményt. Bleachben is volt pl az a jelenet, hogy Yami ad egy szép taslit Orihimének, akinek aztán csupa vér lenne az arca, és itt semmi baja.
Kép
Avatar
Anita Blake
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.04.02. 00:10
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: Anita Blake »

Wow, végre part 2! El se hiszem, több mint egy éve várok rá, a fillereket kihagytam, a mangát pedig pár hete nem olvasom, de most majd újra nekilátok. Hát teljesen ledöbbentem az intrótól, erre a jelenetre vártam már a mangában is és sokat számolgattam hogy vajon az animében mikor lesz majd látható ha már végre nekiállnak a part 2-nek. Szóval tényleg tiszta moziélmény volt, a látvány, a kép, minden. Sajnálom hogy Kabuto nem tűnt fel, de a többi rendben volt. Főleg hogy még Sait is látni lehetett :D
Az op először fura volt, de nagyon szép az animáció és érdekes a sok fekete-fehér kép benne, a zene már több meghallgatás után kezd tetszeni :D Maga a rész persze nagyon szép volt, Shikamaru sokat változott :D Az Akatsuki tagjait is sikerült jól megrajzolni, örülök hogy Deidaranak férfi hangja van (vhol olvastam hogy talán egy mély női seiyuuja lesz). Az ost remélem szintén jó lesz. Bár eddig illett minden jelenethez, de biztos nehéz lesz az előző sorozat színvonalát tartani. Nekem nagyon tetszett a korábbi pörgős és lassú zene is, sokat nyomott a latban hogy miért lett a sorozat az egyik kedvencem. Az endben aranyosak voltak a chibi figurák és mintha Sasuke mosolygott volna mikor rádobta Narutora a törölközőt :D

Összegezve nagyon elégedett vagyok és alig várom már a következő részt. Nem tudjátok mi lesz a Kakashi gaidennel?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

most néztem meg 1.-2. részt... ÍGY KEZDTÉK???!!! *miyume felakadt szemekkel leesik a székről és nagyot koppan a padlón* sokk
én inkább kivártam volna azt a részt... ebédnél sem a desszertel kezdesz (máraki)
nyüff...: opening tetszik, ending annyira nem de az is jó (főleg a klipp). az animáció nem rossz :)))) végre
ami zavaró volt: jelszavak keresése...pff
Sasori-ék szinkronja el lett találva- bár ebben semmi meglepő nincs :)
szal várom a folytatást nagy erőkkel XD

manga: azt tudtam hogy van valami,de nem is hittem volna hogy Asuma és Kurenai ennyire "jóban" voltak...a chapter vége meg :shock:
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Igen. Shippuuden.
Sztem semmi olyat nem tudok mondani amit az előttem szólók nem mondtak el. Minden szuper jó lett.
Az egyetlen problémám nekem is ez a spoiler-chan volt az elején. Szal sztem az nem kellett volna bele. Na mindegy.
A zenék baromi jók sokkal epikusabb, nagyszabásúbb lett minden.
Szóval úgy tűnik megérte várni :)
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Shippuuden: WOW :shock:
a grafika és az animáció nagyon ott van (bár az elején a cg nem tetszett), az openingé még inkább... az op-ed zenék se lettek rosszak, a sztori pedig ütösnek ígérkezik :) megérte várni :D
az elején a spoilerrel pedig sikerült elérniük, h jobban várom itt az új részeket mint a Bleach-nél :drop:
Gaara mikor lett Kazekage????
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

outsyder írta:Gaara mikor lett Kazekage????
Ameddig a többség unatkozott filler részek alatt XD
Kép
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Cruel !

Hát nme, a fillerek végén is még csak egy sima jounin, valamikor a 220. és az új első ep között :D Volt rá két és fél éve ...

AMi meg a Shippudent illeti, háááát, lehetett vona jobb is, bár lehet hogy csak a túlhájpolás miatt volt ez az érzésem. Az OP eléggé béna, bár érdekes ötlet, a CG túl feltűnő volt szvsz, és hát Naruto chardesignja is eléggé WTF, na meg ugye pár jelent megrajzolása is eléggé gyatra volt, és a végéről lemaradt a harangocskák megszerzése ... Nagy fekete pont a rendezőnek ... De azé nézzük tovább.
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

megnéztem. legalább háromszor mondták h milyen nosztalgikus... és valóban az egésznek ilyen nosztalgikus fílingje volt. Mellesleg szép volt. (Szebb mint az utolsó pár epizód a fillerek előtt.), bár valóban az elején a CG labirintus szörnyű volt. Várom mi lesz, eddig nem tűnik se szörnyűnek, sem különösebben jónak.
Kép
Avatar
Anita Blake
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.04.02. 00:10
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: Anita Blake »

Szerintem jól áll Gaaranak a Kazekage szerep, meg a ruha is, bár az opban szereplő barna talán mégis jobb. Ha jól emlékszem megvan az oka, hoigy miért ő lett a kazekage, de ez majd később úgyis kiderül.
Megnéztem az SD és a DB fordításában készült verziót is, szerintem a DB kicsit jobb fordítás szempontjából, de sajnálom hogy a 360 megás minőséget levitték 288 megára. Azért ha már nézzük a folytatást akkor az legyen igazán jó minőség.

A szinkronos Narutora visszatérve pedig, szerintem Kakashi és Sasuke hangja is nagyon jól eltalált. Igazából csak Sakura hangja nem tetszik, a többieké jó. Én a német verziót láttam korábban, kíváncsi vagyok itt lesznek-e fekete-fehér jelenetek.
Avatar
Zero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.02.01. 15:17

Hozzászólás Szerző: Zero »

Szerintem az SD sokkal igényesebb, a feliratok pontosabbak, sokkal jobban beidőzítették, mint a DB(ott van hogy 10 mp-ig egy 2 soros feliratban írják le a szövegeket, amik között kis szünet is van), SD meg szép időzített, aztán pl. az elején nem lóg bele a képbe, hanem ott van az alsó fekete részen, a DB meg igen, a betűtípusuk is jobb lett szerintem, részben is, és openinghez is. Ezen kívűl, pl. amikor Narutoék várják Kakashit, van egy tábla (Sign:Training Ground 3), amit SD-ben kírnak, felülre, DB-ben meg semmi, az Ichibi leírása úgyszintén... A minőség is, DB-é sokkal homályosabb, fordításilag talán picit tényleg pontosabb néhol a DB, de az SD is jó, úgyhogy én az SD verziót ajánlanám ^^ (és ha jól tudom lesz belőle v2 is!)
Válasz küldése