Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

Titkos írta:... szóval miután az emó tesók végeznek egymással (ez alatt azt kell érteni, hogy Itachi biztos megint bemondja majd, hogy "genjutsu", és elpárolog),
A próféta szólt belőled.:D De szerintem még mindenekelőtt Itacsi újra porbaalázza Szaszkét valami "kimiva jovai, naze jovajka?" duma kíséretében, és lehet nagyon gyűlölni - megint.
Amúgy a genjutsunál csak a szábsztitúsön dzsutszu jobb... kb:
-ááá meghaltam! Megölt ez a nehány vaczak kunai/shuriken, pedig ebben a rohadt sorozatban még az senkit sem ölt meg
-van valaki, aki nem látja a halálra vált arcomon, hogy mennyire meghaltam?
-nehéz elhinni, hogy főszereplőként valami teljesen inkompetens barom ölt meg a legelemibb támadással?...
-...ne is higgyétek, mert...
*FÜSTFELHŐ*
-... ez egy farönk volt! TÁDÁMM!

Mindig az a kurva farönk. Ez is inkább geg már.

Kabutóért meg kár, dehát Orocsimarunak túl kell élnie, hová lenne a sorozat főgonoszok nélkül? Ez nem a DB, hogy csak úgy az űrből lepottyanjon egy.
Bár ahogy most állnak a dolgok...

Nézzetek inkább Bládplászt, én most fejeztem be. Allegalább jau.

(((ui: leállok, mert -bár jó volna- nem akarom a topicot "fikázzuk a Narutóttá" alakítani.)))
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Sok szép mindent leírtatok, aminek egy részével egyetértek... DE... akinek nem tetszik az ne nézze. Ilyen egyszerű az egész és akkor megkímélitek magatokat attól, hogy kényszeresen véleményt kelljen nyilvánítanotok róla. Mert ilyesmit én is tudnék írni bármelyik általam igencsak utált anime topicjába. :roll: A másik bökkenő meg az, hogy ez nem a manga topic. :wink:
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Kicsiny válasz:

Az a k**va farönk azért van mert az meg egy elemi védekezés, és elemi támadások ellen az a legjobb erre nem is gondoltál? Persze hogy nem.
Nem tudom hogy hol nézted a sorozatot vagy a mangát de Orochimaru már a fasorban sincs és helyette ott van az Akatsuki a jelenleg 8 tagjával, akik mind erősebbek Orochimarunál. De igazad lehet, ők nem főgonoszok.

Bocs, nem flamelni akarok, de idegesít ha valaki nem gondolkodik mielőtt ír.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Khaos írta:Az a k**va farönk azért van mert az meg egy elemi védekezés, és elemi támadások ellen az a legjobb erre nem is gondoltál? Persze hogy nem.
Attól még spec engem is idegesített ez a megoldás, főleg, hogy kb. úgy volt előadva, hogy amíg a mangaka nem unja, addig mindig kiderült, hogy az bizony egy farönk, akit a kunaival éppen eltaláltak, aztán amikor már úgy volt vele, hogy eleget "játszott", akkor hirtelen betalált az a támadás, amit előtte folyton kivédett az illető a rönkkkel. XD Mondjuk ez az elején van a legjobban túlzásba víve:
Kakashi: Ez csak egy vízklón, hülyegyerek.
Zabuza: Én sem ma kezdtem a szakmát, azt hitted én igazi vagyok?
Kakashi: Hohó, de amit most szétvágtál a kardoddal, az volt a második vízklónom!!!
stb.
Khaos írta:Nem tudom hogy hol nézted a sorozatot vagy a mangát de Orochimaru már a fasorban sincs és helyette ott van az Akatsuki a jelenleg 8 tagjával, akik mind erősebbek Orochimarunál. De igazad lehet, ők nem főgonoszok.
De pont arról beszéltünk, hogy míg eleinte Orochimaru és kicsiny génsebész csapata a gonoszok, addig mostanra már Akatsuki is van, aztán amikor ők elkezdenek nagyon megfogyatkozni, akkor jön a kavarás, hogy "Nem is Béla, hanem Karcsi, és Józsi már amúgy is annyira übertáp, hogy a semmiből idézi meg az újabb Akatsuki tagokat."
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Én már nem nézem mert nem tetszik az akatsuki arc, igénytelen, unalmas, gagyi, és hiányolom Orochimaruékat.
Avatar
playerbal
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2007.12.25. 08:07
Tartózkodási hely: a Pokol

Hozzászólás Szerző: playerbal »

Akor jobb lesz hogyha visszaálsz a sorozatra. Mert Naruto és Orochimaru éppen már az xedik epizód óta küzdenek egymással. :lol:
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Akumaryuuki írta:Nem nagyon fogok itt megjelenni, csak jelzem hogy azon népes táborba tartozom, akik iszonyat csalódottak a Shippuden minőségével. Húzzák, randa és unalmas :D Az első mondatommal arra céloztam, hogy megpróbálom megkímélni ezt a fórumot a heti anyázástól és a "nah ez is egy nagyon sz*r rész volt" postoktól :D
Ha valaha még jó lenne, akkor majd jövök XD
*teljesen egyetért, csak még annyit tenne hozzá, hogy tele van logikai hibákkal és baromságokkal is*

Inkább én sem írok hetente, hogy ezt elmondjam. XD De még nézem.
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

Én már megsem nézem. A Naruto alapsorozat nagyon tetszett, a Shippu viszont csalódás volt. Ellenben ráálltam a mangára, és a heti fejezetek várása tökéletesen kielégíti a naruto igényemet. xD
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Naruto és Orochimaru küzdenek a Shippuudenben??? Az meg hogyan lehet? Kifejtené valaki, hogy mi történik mostanában?
Addig néztme amikor Sakura ilyen kocka alaku köveket ütöget a barlangban a vénasszony mellett.
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Ammár nem sok ep, nézd tovább nyugodtan, és pár újdonságot megtudsz, személy szerint nem szeretem a spoilereket lelőni.
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Jól van csak már elfelejtettem, hogy melyik résznél tartottam ^^'' mármint számozásilag.
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

A leggyorsabban youtubeon nézhetsz utánna hogy melyik lehetett az, de szvsz a 24-28 rész környékén...
Avatar
Zero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.02.01. 15:17

Hozzászólás Szerző: Zero »

Hat igen ez a Shippuuden tenyleg kibaszott szar, sajnalom de nem is talalok ra mas szavakat.
Nem tudom ezt olvastatok-e mar: http://hunanime.wordpress.com
a Shippuuden ep42rol egy leiras, de sajnos tukrozi a valosagot.
u.i.: beleneztem a 44 rawjaba, hihetetlen hogy mennyire nem tortenik ebben a sorozatban semmi :D
igaz, ha tortenetileg epp lenne valami elorehalados azt is elbasszak.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Igazándiból a baj az, hogy mindig más csapat csinálja az animációt, amiatt mindig teljesen máshogy néz ki mindenki, ami nem túlzottan előnyös.
Szerintem most nem csiga tempóban halad, mert mindig legalább 24 oldalt dolgoz fel egy rész a mangából, ami jó 1.5 chapter. Szerintem az az átlag sebesség, sima Narutoban is úgy ment.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

azta micsoda vélemények odafenn.. ^^

hozzátenném a magamét is..

Naruto Shippuden, szuper! egészen a harmincvalahanyadik részig..... pff. Az a special az kikészített, senki nemcsinált semmit ettől meg olyan filler szaga van, de nemakarok konkrét példát mondani mert lehet nincs is és régen olvastam a mangának azon részeit.

Legutóbbi endingnél lefagytam. Izléstelen elcseszett sz*r. Ez valami rossz vicc? vagy mi a franc?! április elseje odébb van!!

Pata, azt mondod mindegyik részt más csapat csinálja... így már világos miért van 'jól' megrajzolva Sakura, néha meg miért olyan mint egy kitömött baba. Am szerintem a közeli képek egész jók a távoliak meg színes foltok és minikyuubi tényleg klassz volt. Teccett.

*és most mászik manga topikba folytatni, mert ő már csak ilyen rendes* ^^
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

én tökkéletesen meg vagyok elégedve a Shippuudennel, a grafika szép (a közeliknél föleg), az animáció jó (kiv. talán néhol a harcoknál (nem mindig), akkor a régen egy kicsit jobb volt) és a mangához képest is nagyon jól halad :)
Pata írta:Igazándiból a baj az, hogy mindig más csapat csinálja az animációt, amiatt mindig teljesen máshogy néz ki mindenki, ami nem túlzottan előnyös.
azt még nem vetten észre, h teljesen máshogy néznének ki (lehet, h csak a szemem van útban), de ez azért megmagyaráz egy-két dolgot.
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

24edik résznél tartottam jól mondtad :D
És néztem tovább, azt kell mondjam, hogy a 26. rész kegyetlen jó lett (10 pupets vs 100 pupets), nagyon tetszett! Gondolom ezután nem sűrűn lesznek ilyen szépen kivitelezett epizódok.

-----

EDIT
Sőt Sai megérkezése is nagyon jó rész volt

Ja és nagyon is észrevehető legalább 3 külön csoport csinálja az animációt.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

a 10 VS 100 bábú rész a legjobb rész szerintem. Érdekes a megrajzolása, de az animációja nagyon ott van!
Norio Matsumoto munkájára emlékeztet engem a leginkább (aki csinálta a Sasuke VS Naruto részt, ahol olyan bénán voltak megrajzolva, de 10 percig csak egymást ütik)
Teljesen különböző csapatok csinálják, bizony ám. Az eheti résznek kicsit olyan Part1 megrajzolása lesz, de szerintem nem lesz vészes. Az a zavaró, hogy ezek a részek a mangában is uncsik voltak :\
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Igen a 10 pupets vs 100 pupets tényleg a legjobb rész volt
Ugyanigy volt megcsinálva a Sasuke vs Orochimaru, ROck Lee vs Gaara, Hokage vs Orochimaru és a Naruto vs Sasuke, ezek voltak a kedvenc részeim eddig és most jött hozzá a pupetes. :D akárhányszor meg tudom nézni ezeket XD
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Zero: jó a link! XD

És még mindig nem történik semmi, pamparamparam... A legrosszabb az, hogy így is nézem, mert érdekel a történet. Úgy értem, az az egy-két percnyi, amit belezsúfolnak a soksoksok visszaemlékezés és döbbent arc közé.
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Végre megjött ez a hülye Sasuke. :\ Elég unalmas a sorozat, de szerintem a manga is gáz, főleg ami most történik, nemtudom viccnek szánták-e, vagymi akar lenni ez.
Avatar
Zero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.02.01. 15:17

Hozzászólás Szerző: Zero »

Rég nevettem ilyen jót: http://youtube.com/watch?v=PXEKEZKOako
Ezekszerint minimum 26 rész új filler, elég humorosnak néznek ki az "új" karakterek, biztosan izgalmas lesz :D

* ez is elég humoros: http://youtube.com/watch?v=sAMH6zFyHxk
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Ennek a studio pierrotnak van bőr a pofáján, évekig fillereztek, le vannak maradva mangától és most megint kezdik. Wtf? Mondjuk szerintem mind1, a manga részét is elég filler szerüen vezették le, lehet ez legalább nem lassított felvétel lesz. Azért Hidanra meg Kakuzura kiváncsi lettem volna.
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Nekem tetszik az új op és ed, de tényleg =) A fillerek híre viszont annál kevésbé... Úgyis elég érzékeny vagyok a rajzolatra, ide meg berakják nekem az animetörténet legrondábban kidolgozott fillerkaraktereit =| Abban reménykedem, hogy legalább vicces lesz... Mondjuk mindegy, már jó ideje a mangán élek.
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Véleményem új OPról: szép. Haibane Remnei, Death Note és School Days vágott imitáció, így elsőre és hirtelen. Amúgy jó. Nyugis a szám. Furcsa. Csöppet sem illik a NARUTO világához.

És szerintemis bénák a fillerkarik. Túl középkorias a stílusuk. De nagy a valószínűsége annak, hogy kihasználják, hogy van Sasuke ésazért is MOST vágnak be fillert.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése