Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

amit ebben kiadtak abban nem volt.
marmint a visszaemlekezesben mar villogott vele, mint az uj technikajaval
viszont megtudjuk belole, honnan van a sharingan-ja

Tyrael
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Hát.. a visszaemlékezésben van, hogy az még egy befejezetlen jutsu, és ott tökéletesíti el.
Kép
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

Pata írta:Hát.. a visszaemlékezésben van, hogy az még egy befejezetlen jutsu, és ott tökéletesíti el.
marmint a yellow fang szerint tokeletlen :)

Tyrael
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Aaah ok, akkor várom a dolgot az animeban is :)

No lejött a film, másfél 2 óra múlva vélemény;)

[ED] hááát, Jó volt...látni a kedvenc szereplőimet együtt, a grafika gyönyörű volt, a páncélok is szépek...viszont inkább csalódás volt....:(
Többet vártam. Több új jutsut, több új harcjelenetet...meg ilyenek^^
(bár a sorozattal is az az egyetlen bajom, hogy folyton ismételnek)

Viszont a csattanó a prológusban az ütött...de nagyon :D
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

Fenyx írta:Aaah ok, akkor várom a dolgot az animeban is :)

No lejött a film, másfél 2 óra múlva vélemény;)

[ED] hááát, Jó volt...látni a kedvenc szereplőimet együtt, a grafika gyönyörű volt, a páncélok is szépek...viszont inkább csalódás volt....:(
Többet vártam. Több új jutsut, több új harcjelenetet...meg ilyenek^^
(bár a sorozattal is az az egyetlen bajom, hogy folyton ismételnek)

Viszont a csattanó a prológusban az ütött...de nagyon :D
sidestorykent nem rakhattak bele olyat

Tyrael
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Én most néztem meg a moviet és szerintem iszonyatosan jó lett. Az animáció gyönyörű és a zenéken is észre lehet venni halvány változást.
Tetszett, hogy végre használtak olyan technikát is ami a sorozatban elfelejtődött (pl Lion combo)
Jó volt, hogy Sakura is végre hasznossá tette magát.
Sőt még Sasuke is jó fej volt.
Azon gondolkoztam, hogy kb mikor játszódhat és arra jutottam, hogy a 101-es rész környékén.
A kettes moviet meg már nagyon várom, mert lesz benne Gaara és Shikamaru is. Apropó nem tudja valaki nem adtak-e ki trailert hozzá?
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

hat lion kombo, chidori meg rasengan miatt feltetlenul a 3. halala utan
szal valoszinuleg ez is egyike azon questeknek, amiben megprobaljak elejet venni azon pletykaknak, hogy meggyengult a falu
meg ugye mas korulmenyek kozott nem is kapnanak meg egy A szintu kuldit

Tyrael
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

http://narutofan.com/downloads/download ... 258raw.zip
aki nem birja kivarni a feliratozott verziot :)

Tyrael
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Zsan : a 2-es moviehoz láttam trailert, de amiatt nem küldöm le, mert annyi az egész, hogy naruto rohan a kamera fele. Vmi 7 másodperc :P
Mire mondjuk az kijön... te jóságos úristen.. XD
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Na jó, így visszagondolva...meg nem hajnali 1kor...tényleg jó volt. Valszeg azért volt kissé csalódás, mer olyan régóta vártam, és többre számítottam. De télleg túl sok volt benne a sorozatelem (pl ahogyan a boss páncélját megtörik, az tök olyan volt mint amikor a villámkardot)
Viszont a graf télleg csodaszép volt, me az is jó ötlet volt, hogy az egész egy movie a movieban. MAg jó volt látni a shaow-windmill shurikent :D az egyik kedvenc fegyverem :)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Zsan írta:Tetszett, hogy végre használtak olyan technikát is ami a sorozatban elfelejtődött (pl Lion combo)
azé nem teljesen... Sasuke azóta kereken 1× használta XD

én meg most néztem meg.. jó volt végülis, hogy mikor játszódhat az igen jól behatárolható, azután hogy Tsunadet hazahozták 5.-nek és azelött hogy elmentek volna elkísérni azt a futkosós gyereket.

Tetszett a csomó jutsu még ha pár azért erőssen hasonlított másik korábbira. Nagyon szép volt, jól megkomponált az egész, végre szerepelt csatában egy kis technika ami fejlettebb egy karra erősített dobnál :P

Az viszont olyan hülyén hangzott Sasuke szájából hogy én megrepesztettem Naruto a többi a tied ^^"" nah mind1 *taps taps* ennél többet én nem vártam. Nyílván valami hú de nagy karakter fejlődést nem kell elvárni, hiszen akkor az megváltoztatná a sorozat cselekményét, annyira váratlan fordulat sem nagyon jöhetett volna. Mellék misson, sok jutsu, és egy eredeti ötlet (Yukie hime)... viszont aztat mondjátok még meg hogy Kakashi hogy altatta el Sharingannal a csajt? O_o'
Kép
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

Cruel Angel írta:
Zsan írta:Tetszett, hogy végre használtak olyan technikát is ami a sorozatban elfelejtődött (pl Lion combo)
azé nem teljesen... Sasuke azóta kereken 1× használta XD

én meg most néztem meg.. jó volt végülis, hogy mikor játszódhat az igen jól behatárolható, azután hogy Tsunadet hazahozták 5.-nek és azelött hogy elmentek volna elkísérni azt a futkosós gyereket.

Tetszett a csomó jutsu még ha pár azért erőssen hasonlított másik korábbira. Nagyon szép volt, jól megkomponált az egész, végre szerepelt csatában egy kis technika ami fejlettebb egy karra erősített dobnál :P

Az viszont olyan hülyén hangzott Sasuke szájából hogy én megrepesztettem Naruto a többi a tied ^^"" nah mind1 *taps taps* ennél többet én nem vártam. Nyílván valami hú de nagy karakter fejlődést nem kell elvárni, hiszen akkor az megváltoztatná a sorozat cselekményét, annyira váratlan fordulat sem nagyon jöhetett volna. Mellék misson, sok jutsu, és egy eredeti ötlet (Yukie hime)... viszont aztat mondjátok még meg hogy Kakashi hogy altatta el Sharingannal a csajt? O_o'
nekem ugy remlik, hogy a sharingant mar maskor is hasznaltak erre
amugy meg hipnotikus jutsu, szal ha halucinaciokat tud csinalni azzal hogy a szemebe nez, akkor miert ne tudna bealtatni? :)

Tyrael
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Tyrael írta: nekem ugy remlik, hogy a sharingant mar maskor is hasznaltak erre
amugy meg hipnotikus jutsu, szal ha halucinaciokat tud csinalni azzal hogy a szemebe nez, akkor miert ne tudna bealtatni? :)

Tyrael
nem tom.. nekem úgy rémlik, hogy az már Kakashi genjutsuja, ha elhiteti a másikkal hogy ez/az történik
Kép
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

Cruel Angel írta:
Tyrael írta: nekem ugy remlik, hogy a sharingant mar maskor is hasznaltak erre
amugy meg hipnotikus jutsu, szal ha halucinaciokat tud csinalni azzal hogy a szemebe nez, akkor miert ne tudna bealtatni? :)

Tyrael
nem tom.. nekem úgy rémlik, hogy az már Kakashi genjutsuja, ha elhiteti a másikkal hogy ez/az történik
Az 5 hang kozul a flute-s is ilyen halucinacios dologgal olvasztotta el Shikamaru karjat, szal nem csak Itachi tud ilyen halucinacios dolgot, sot elso reszek elejen mikor azt a vizi ninjat oltek a hidnal, akkor is hasznalt kakashi ilyen hipnotikus bigyot, azt az erzetet keltve, hogy latja a jovot.
jah, es Itachi is altatott a Sharingannal, amikor beballagtak Konohama-ba a fokapun

Tyrael
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Tyrael írta: Az 5 hang kozul a flute-s is ilyen halucinacios dologgal olvasztotta el Shikamaru karjat, szal nem csak Itachi tud ilyen halucinacios dolgot, sot elso reszek elejen mikor azt a vizi ninjat oltek a hidnal, akkor is hasznalt kakashi ilyen hipnotikus bigyot, azt az erzetet keltve, hogy latja a jovot.
jah, es Itachi is altatott a Sharingannal, amikor beballagtak Konohama-ba a fokapun

Tyrael
én azt nem mondtam hogy nincsenek hipnotikus jutsuk, hiszen ezek a genjutsuk... (Kakashi elhiteti a másikkal hogy látja a jövőt, Chuunin vizsga elött is egyesek mást láttatak a többiekkel stb.) csak azt mondtam, hogy az nem a sharingannnal volt.. Sharingannal genjutsuzni eddig csak Itachit láttuk.. de lehet persze h ez nem igaz..
Kép
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

Cruel Angel írta:
Tyrael írta: Az 5 hang kozul a flute-s is ilyen halucinacios dologgal olvasztotta el Shikamaru karjat, szal nem csak Itachi tud ilyen halucinacios dolgot, sot elso reszek elejen mikor azt a vizi ninjat oltek a hidnal, akkor is hasznalt kakashi ilyen hipnotikus bigyot, azt az erzetet keltve, hogy latja a jovot.
jah, es Itachi is altatott a Sharingannal, amikor beballagtak Konohama-ba a fokapun

Tyrael
én azt nem mondtam hogy nincsenek hipnotikus jutsuk, hiszen ezek a genjutsuk... (Kakashi elhiteti a másikkal hogy látja a jövőt, Chuunin vizsga elött is egyesek mást láttatak a többiekkel stb.) csak azt mondtam, hogy az nem a sharingannnal volt.. Sharingannal genjutsuzni eddig csak Itachit láttuk.. de lehet persze h ez nem igaz..
ugy tudom itachi egyetlen olyan kepessege a sharingannal, pont az a moon-os, a tobbit barmelyik sharingan hasznalo elsajatithatja
marmint nem a szemelytol fugg, hanem a sharingantol
nem tudok mar fogalmazni, de szerintem erted

Tyrael
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

oké vágom ^^
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Remélem nem darálom túl a dolgot^^ Szal a sharingan erősíti a genjutsu-kat, amit meg Itachi használt (a moonos) azt csak a mangekyoo sharingannal lehet.

(de különben is a film egyik legjobb jelenete volt, az a kép, ahogy kakashi bevágta a "wierd" sharinganos fejét, és bealtatta a csajt)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

Fenyx írta:Remélem nem darálom túl a dolgot^^ Szal a sharingan erősíti a genjutsu-kat, amit meg Itachi használt (a moonos) azt csak a mangekyoo sharingannal lehet.

(de különben is a film egyik legjobb jelenete volt, az a kép, ahogy kakashi bevágta a "wierd" sharinganos fejét, és bealtatta a csajt)
erositi is?
en ugy tudtam alapbol csak ki lehet vele olvasni az ellenfel mozgasat, meg le tudja masolni azt amit egyszer lat sharingannal.
de tenyleg mintha mondott volna valamit Kakashi, mikor a Chidori-t tanitotta Sasuke-nak, hogy egyszerre kell hasznalja a Sharingannal a Chidori-t

Tyrael
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Igen de az nem a genjutsu miatt van, hanem mert a chidori marhára kifárasztja a használót...ezért kell megtámogatni a sharingannal, mert nem pazarolhat el egyetlen "lövést" sem. (ki kell olvasni az ellenfél mozgásából, hogy mikor, és hol van a tökéletes pillanat a csapásra...asszem)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Fenyx írta:(ki kell olvasni az ellenfél mozgásából, hogy mikor, és hol van a tökéletes pillanat a csapásra...asszem)
mondasz valamit... hmm.. Sharingant akarok magamnak *-* (XD)

viszont valóban egyik legjobbban kinéző jelenet volt amikor bealtatta a csajt.. a másik amikor Raikirizett *-*
Kép
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

Fenyx írta:Igen de az nem a genjutsu miatt van, hanem mert a chidori marhára kifárasztja a használót...ezért kell megtámogatni a sharingannal, mert nem pazarolhat el egyetlen "lövést" sem. (ki kell olvasni az ellenfél mozgásából, hogy mikor, és hol van a tökéletes pillanat a csapásra...asszem)
akkor vegulis az van amit eloszor mondtam, es nem erositi a tobbi genjutsu-t, csak a hasznalo tamadasai lesznek pontosabbak, mert elore sejti az ellenfel mozdulatait

Tyrael
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

258as anime feliratozott valtozata:
http://narutofan.com/downloads/download ... 258slq.zip
ez meg csak egy gyors release, szal lehetnek hibak benne
:)

Tyrael
Avatar
Tyrael
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2004.11.01. 00:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tyrael »

amugy ugy tunik gai sensei megnyitotta a
ja ezt nem irom, mert nemtom milyen szinnel kell a spoilereket irni :)

Tyrael
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Na neee Gai sensei?!?!?!
használja az initial lotust???? (csakra kapuk megnyitása) azt a******


Ömm nem tudom, hogy konkrétan ki lett-e mondva az anime-ban, de utalás volt rá, és nekem eléggé úgy jött le, hogy a sharingan igenis erősíti a genjutsukat (ha a szemébe néznek) pl amikor a vizes csávó ellen harcolt (ami a sorozategyik legjobb harcjelenete sztem) a jó öreg madárijesztő, akkor vizinindzsa monológjából lehetett erre következtetni, meg a jelenetekből...kimondani valóban nem mondták ki. És a Gai sensei és a vizinindzsa (bakker a nevét írja már le vki..) is mndta, hogy egyszerűen nem szabad a szemébe nézni...


Más: Sarutobi (3dik hokage) = vmilyen majom (saru=majom) nem csoda, hogy a majomkirályt idézi meg ^^
Naruto: 2 jelentés, 1: ramen leves tetején úszkáló főtt izé, 2:kaotikus mindent elsöprő förgeteg :D
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Válasz küldése