Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Az Oh! Enka ugye amit Naruto seiyuuja énekel? Állítólag a macskáiról írta és a Narutos rádió műsorba meghívott többi seiyuu is segített a szöveg megírásában. Nagyon agyament! XD
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

ela írta:Az Oh! Enka ugye amit Naruto seiyuuja énekel? Állítólag a macskáiról írta és a Narutos rádió műsorba meghívott többi seiyuu is segített a szöveg megírásában. Nagyon agyament! XD
Igen, Naruto seiyuu-ja énekli és csatlakozik hozzá még Sakura, Shikamaru is többek közt! A legjobb rész, mikor Akamaru is "beleénekel"! :D Az Ondo szám is tök ugyanilyen! :wink:
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

NARUTO OPENING RULZ!!! (igen, ismét csak Kung-fu generation xDD)
Imádom Narutot, minden megvan benne sztem ami egy élvezhetö animéhez kell, talán a visszaemlékezések és a magyarázások ismétlése nem kéne olyan gyakran. Jah és most le kellett állnom vele mert eltértek a mangátol és amig vissza nem kanyarodnak az eredeti szálhoz nem fogom tovább nézni. Tayuya meghalt, gyászolok, Kimimaro ugyszint, gyászolok.... Meglátjuk... :D
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Naruto ending 10 - speed - teljes verzió ITT
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Uhh de régen voltam itt ^^"...
Nyah hozzászólok én is pár dologhoz :D /egy pár dolog már régi, de csak most olvastam el a postok utsó pároldalát :D/
1. a DB nem idegesítő.. egy csomó aime szereplőnek van ilyen beszéde, ahova mindig beszúr egy jellegezetes kifejezést : P csak ott nem lehet annyira észrevenni ;)
2. ez a Fake 146os szórakozás nem tom hogy tudott átverni annyi embert O.o Sztem nyilvánvaló, hogy az a torrent ami előtt [YHBT] van az fake az eredeti narutok elé csak [DB]-t pakolnak ;)
3. zene téma... Az első ending a legfaxább /Wind/, aztán a 4. op jön /GO/
Mindegyik zene jó, bár mondjuk a mostani opening sztem ritkagyenge... meg az új endingek...
4. az új Movie sztem ismét április körül lesz leszedhető, mint ahogy annó az Movie 1-nél...
5. a filler epizódok egyenesen idegesítőek, ha ha már a manga miatt húzni kell az időt, akkor jobb storyt csináljanak :D /Ami most meg a 2 nagy disznóval, az katasztrófálisan rossz.../
A másik, ha már az animét húzzák, akkor legalább a manga haladhatna gyorsabban, mert már kezdem unni, hogy a 4. vagy 5. chapter után is megy egy nem annyira fontos harc /nem vagyok oda Sakuráért :P/
...
Asszem egyelőre ennyi :D
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Akkor nézzük csak nálam is: :-P
1. én sajnálom azt, aki átvert a fake 146-os (mondjuk nem voltam köztük^^), amúgy én egy nagyon hülye tréfának tartom, ennyi.
2. Wind és Go, nekem is ez a 2 legbestebb szám! Mondjuk eddig 2 endinggel nem voltam kibékülve (annyira borzalmas hanggal volt az énekes, hogy falnak mentem tőle...) a többi jónak tartom, pl. mostani Speed nekem per pill. tetszik!
3. új movie áprilisban? Hm, soká lesz az, a fene! De 2006-ra már tervezik a harmadik movie-t! Yupp! :D
4. Sakuráért én sem vagyok oda, de ha belegondolok eddigi harci teljesítményére, akkor üdítő látvány ez a mostani Sakura! Mellesleg kezd azért egyre érdekesebb lenni ez a chp. 271.
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Mondjuk én Sasorinak drukkolok XD /hozzáteszem egészen addig a pillanatig szimpatikus volt, amíg le nem vetkőzött :D/
Meg most megjött a kedvem a mangaszínezésre, mióta rátaláltam a Shannaro fórumára :D... ez nem tom hogy jött ide szal kifehérítem :P
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Akumaryuuki írta:Mondjuk én Sasorinak drukkolok XD /hozzáteszem egészen addig a pillanatig szimpatikus volt, amíg le nem vetkőzött :D/
Jahm, a mesztelen igazság, mi?! :D Mondjuk, csodálkoztam volna, ha Akatsuki tagként ne lett volna neki is vmi "furcsasága" (pf, hülye szó, de jobb nem jut az eszembe! :-P )
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

nevezzük inkább specialításnak :)
Szerintem már csak a 146-os rész lesz filler, vagyis, ajálom :-P
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Pata írta:Szerintem már csak a 146-os rész lesz filler, vagyis, ajálom :-P
Jahm, vagy legalább abba a 2 összevont részben zárjanak le mindent végre, főleg ezt a kínkeserves fillert, és térjenek át a Kakashi Gaidenre!
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Morigan írta:Jahm, vagy legalább abba a 2 összevont részben zárjanak le mindent végre, főleg ezt a kínkeserves fillert, és térjenek át a Kakashi Gaidenre!
Hmm hát én kíváncsi leszek rá, hogy egyáltalán beteszik-e most a Kakashi Gaident... érdekes lenne, de sehogy se kapcsolódik ehhez ami most megy : ) Eddig legalább megpróbálták a storyhoz kötni a fillereket...
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Az is lehet, hogy a dupla rész lesz a Kakashi Gaiden. Vagy lehet abból majd csak egy specialt vagy OVA-t csinálnak.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Elvileg a fillerek után kell hogy legyen, csak azt már én se tudom hogy hogy fogják megoldani. Ha télleg 2 részes lenne, és azt egy dupla részben leadnák, akkor azért lenne varázsa. ;)
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Akumaryuuki írta:Hmm hát én kíváncsi leszek rá, hogy egyáltalán beteszik-e most a Kakashi Gaident... érdekes lenne, de sehogy se kapcsolódik ehhez ami most megy : ) Eddig legalább megpróbálták a storyhoz kötni a fillereket...
Hm, most az jutott eszembe, hogy nehogy az ördögöt a falra fesd! Igen, megcsinálhatják, hogy specialként v. OVA-ként adják ki, habár viszont eddig a fillereket leszámítva elég hűen követték a manga cselekményét, ebből adódik, hogy "elméletileg" ezt is le kellene adniuk. Amúgy ezeket a részeket is nyugodtan felhasználhatják időhúzásnak ugye a time jump-részekig.
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Sztem a történetbe közvetklenül a Sasuke vs Naruto giga fight után illett volna a Kakashi guiden :D /nagy barátság stb :D/
Amúgy ha belegondoltok, az a rész hogy hogy néz ki Kakashi a maszk alatt a mangában sokkal korábban volt, mint az animében :D /azért jó lenne ha most lenne a Kakashi Guiden ;)/
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Akumaryuuki írta:Amúgy ha belegondoltok, az a rész hogy hogy néz ki Kakashi a maszk alatt a mangában sokkal korábban volt, mint az animében :D
Az egy 3 oldalas kis szösszenet volt, amit azért elég sok helyre lehetett volna beleilleszteni a sorozatba! :-P Szerintem tök mindegy, hogy hol jelent meg, hisz nem egy sorsfordító cselekmény, csak egy jó poén! :wink:
Avatar
ela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2005.05.09. 18:54
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: ela »

Azt hiszem rosszt hírt kell közölnöm, valszeg 150. részig fillerek lesznek. Legalábbis a címekből kiindulva. ::bawl::

http://www.leafninja.com
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

De legalább lesz valszeg egy Shino-s rész :D
Avatar
Awary Riyuuken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.07.02. 16:58
Tartózkodási hely: Hidden Sound Village

Hozzászólás Szerző: Awary Riyuuken »

Még mindíg nem értem hogy mi bajotok a filleres részekkel... ezeken jót lehet szórakozni, meg egy csomó hasznos infót is megtud az ember... (általában... :) de tudjátok a kivétel... )
"Nézz a szemembe, és halálramarom a lelked!!"
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Hmm hát én meglennék fillerek nélkül :S
Amúgy a jövhéten a duplarész sajna nem Kakashi gaiden :D
Utánna nem tom, csak azt hogy ez a filler egy cseppet lett érdekesebb a 146os résszel :D
Egyébként nagyon lol dolog történt Mizukival...
ha egy ilyen lötyis kavargatással el lehet érni a Curse-seal hatását, akkor ennyi erővel egy csomó ilyen atom power ninja rohangálhatott volna eddig is nem? :D
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Akumaryuuki írta: ha egy ilyen lötyis kavargatással el lehet érni a Curse-seal hatását, akkor ennyi erővel egy csomó ilyen atom power ninja rohangálhatott volna eddig is nem? :D
egyrészt nem biztos hogy 100%-ig olyan mint a cursed seal, Naruto csak azt mondta hogy hasonló... másrészt meg lehet hogy ehhez hozzá segít az a tetkó a karján, és olyan nincs nagyon másoknak. Szal lehet hogy ez csak amolyan Cursed Seal Lite, amiért meg kell szenvedni... hiszen nyílván azért a laborból lopta el a cuccost, mert baromi ritka növényekből mittomén miből van. Különben minek a kockázat mehetet volna gombászni egyedül is.
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Ha jövőhéten dupla rész lesz, akkor szerintem csak befejezik ezt a Mizukis fillert. Nos, ha tovább folytatódik a filler, az tényleg nem lenne olyan jó, de ha tényleg lesz benne Shino, vagy akár az egész team8, akkor az már érdekelne, mert sajna velük a sorozatban nem foglalkoztak olyan sokat. :weh:
Kép
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Na most értem el ahhoz a ponthoz, ahol már én is azt mondom, hogy unalmas ez a Mizuki-s filler. Ellenben, megnéztem a következö részek címeit és ha jól tippelek, a 149. rész egy Shino-s rész lesz, aminek nagyon örülnék, mert Kurenai csapatát már egy jó ideje elhanyagolják.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Awary Riyuuken írta:Még mindíg nem értem hogy mi bajotok a filleres részekkel... ezeken jót lehet szórakozni, meg egy csomó hasznos infót is megtud az ember... (általában... :) de tudjátok a kivétel... )
Hm, most kötekedjek? :-P "csomó hasznos infó"=> pl. hogy Naruto hol nem boldogul a Rasengannal? "ezeken jót lehet szórakozni" =>mi olyan szórakoztató ezekben a részekben? Legfeljebb néha kínomban nevetek. :dirr: Na jó, nem jönnek be ezek a fillerek! Jobbat is ki lehett volna hozni. Viszont Shino=> na rá én is kiváncsi leszek! :D

Kiegészítés: Megnézve a 146. részt, hááát, Mizuki és a "gumibogyószörp"? No comment. Hm, meg az járt a fejemben, hogy Tsunade nem akar véletlenül a Mizuki-hajszába csatlakozni? Mindenesetre érdekes fejlemény lenne. És már megint nem volt következő rész tartalom! :neutral: Ööö, mellesleg a ninják szépen száltak a levegőben... :weh:
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Hmmm... mi ez a Shino őrület? itt mindenki Shinot akarja ?XD
Nem azért de járok a Shannaro forumára, ott is mindenki vele szórakozik.. pedig sztem nincs benne úgy semmi érdekes.. bogaras csávó ennyi :D Mindegy.. nemsokára jön a manga raw.. remélem, bár nem tom, hogy lesz-e ezen a héten :S /Hajrá Sasori :P/
Kép
Válasz küldése