Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Gaaráról én sem tudtam, hogy Kazekage lett (hány éves is most, 15?), sőt azt sem, hogy jounin lett egyáltalán (nem is néztem a fillereket).
Nekem nagyon tetszik a Shippuuden^^ (Kakashi még mindig imádnivaló..na meg az az új regény..xD )

@Cruel Angel:
Hát a 'sashiburi' meg a 'natsukashii' tényleg sokszor hangzik el, de valóban nosztalgikus. Bár szerintem az a 2 és fél év annyira nem is sok.^^'
hajj de sok screenshot készült xD
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nna meg en is megneztem..
2 jo dolgot azonnal meg is tudok emliteni: Yondaime (ha meg csak egy masodpercre is) es Gaara, Gaara, Gaara..eloszor megjelent, majdnem lezuhantam a szekrol, olyan gizda..bar ez a hudekomoly, en vagyok a Kazekage szerepkor egyenlore erdekes..es most parazok is magamban h mi lesz vele majd, nem tul jo dolog 2 Akatsuki taggal szembenezni egyedul..
Amugy nem volt rossz a resz, csak belefert volna egy normal "adagba" is, annyi volt itt a huzas, meg a dramai nezes, meg dramai uvoltozes, meg a nagy Narutotol valo szeteses, meg a nosztalgiazas..
Azon viszont annyira rohogtem, h amikor az orok a falnal, es eszreveszik a 2 Akatsuki tagot, megszolal az egyik, h "Hu, hat ezt jelentenem kell Yuuranak (v hogyhivjak)!", es oldalra fordul az meg ott all mellette :dirr:
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Na ez is megvolt. Nagyon szerettem ezt a sorozatot ameddig nem kezdőttek el a fillerek...most, hogy újra indult teljesen be voltam zsongva =) Nos nem kellett csalódnom :) Az animáció,zene...etc minden rendben a helyén volt..szal most örülök de nagyon =))
Kép
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

342-es mangát olvasta már valaki? Én nem értem mert raw+rossz minőség, de az utolsó lapon rajta van [spoiler->] Orochimaru és Sasuke mellettük 500 hullával, és mintha Konohát támadnák meg.
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Zols írta:Orochimaru és Sasuke mellettük 500 hullával, és mintha Konohát támadnák meg.
Valóban ott van 500 test, de egyik sem halott, épp ezért vonja kérdőre Ororchimaru Sasukét, hogy miért nem ölte meg őket, mire azt a választ kapja, hogy nem ők azok, akiket Sasuke meg kíván ölni. Konoháról nem esik szó, szóval szerintem ez csak vmi "edzés" volt ^^

Gomen, hogy ilyen fehér lett a post. :oops:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

nah Shippuuden megnézve. Egy gyors értékelés:

+ A Teaser féle intro nagyon el lett találva, zeneileg és grafikailag, nagyon tuti hangulatot teremt.
+ Opening nagyon el lett találva, bár leginkább csak zeneileg.
+ Naruto kevésbé idegesítő
+ Elején a filler Konohamaruval egészen kedves
+ Deidara Hangja!!!!!!!!!!!!!!

-/+ Grafika azért nincs a teaser szintjén, de ígyis szép és részletes

- Kicsit nehézkesen indul be véleményem szerint.
- Graf-on néhol látszik hogy olcsóbb
- Kakashiék tréningjének kezdetén a "hangulat" zene kissé eröltetett véleményem szerint.
- A kis SPOT-ok néhol viccesek, de kissé eröltetett filler utószaguk van...
- Gaara nagyon idegesítően fest...

Hát, kb ennyi :) Amúgy jólesszez, ha beindul az akció.
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Nekem nagyon tetszett uj Naruto, viszont a rajzolása még mindig nem jön be. Én az egész sorozatot Youtube-on néztem végig (=jórossz minőség), és ott nem tünt fel, hogy ilyen gyenge a megvalósítás (főleg hogy azóta végignéztem egy Bleach-et meg egy Death Note-ot). Titkon remélem azért ez javulni fog. Magával a storyval nem hiszem hogy gond lenne, főleg hogy jó előre elolvastam mi fog történni :)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Én csak most kezdtem el Narutot nézni mert barátnőm inspirált.... tetszik. De még nem a kedvencem. Jók a karakterek olyan eredeti... deh románszinkronnal, pfúj... attól még megnézem esténként mert youtubén tényleg nagyon rossz a képfelbontás. :neutral:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Gaara csak nekem tetszik tehat..nekem viszont nagyon...az uj OP-et meg 2 es fel napja megallas nelkul hallgatom, sztem eszmeletlen jo!! Es az telleg nagy pozitivum, h Naruto kevesbe idegesito, igy mar szamomra is nezhetobbe valt a sorozat..
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

IloveRenji írta:Gaara csak nekem tetszik tehat..nekem viszont nagyon...az uj OP-et meg 2 es fel napja megallas nelkul hallgatom, sztem eszmeletlen jo!! Es az telleg nagy pozitivum, h Naruto kevesbe idegesito, igy mar szamomra is nezhetobbe valt a sorozat..
Chunnin Arc-ba dobbenetesen jo karakter volt Gaara :D
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

IloveRenji írta:az uj OP-et meg 2 es fel napja megallas nelkul hallgatom, sztem eszmeletlen jo!!
Húdejó akkor megutdnád mondani honnét szedted, mert nekem is kéne, csak az a másfél perces izé van amit az OP-ról szedtem le :D
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Egyenlőre még csak a TV size van =)
Kép
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

hüppp....hüpppp....

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Két részt nem láttam magyar szinkronos narutóból:P......
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Nehéz kivárni shippuuden ep3-mat... már kiváncsi vagyok. :wink: Egyébként Uchiha Madara az ki?
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

azt hiszem( nemvok biztos benne) én úgy hallottam az Sasuke bátyja.
És hogy ők nagyon hasonlítanak; fizikailag az biztos szellemileg fogalmam sincs.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

yetithebeast írta:Húdejó akkor megutdnád mondani honnét szedted, mert nekem is kéne, csak az a másfél perces izé van amit az OP-ról szedtem le :D
Hat olyat en is nagyon szeretnek, mert videoval kisse nehezkes egyfolytaban hallgatni..majd Pata informal h mikor jott ki a teljes verzio, es akkor mar nem lesz megallas :wink:
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Zols írta:Nehéz kivárni shippuuden ep3-mat... már kiváncsi vagyok. :wink: Egyébként Uchiha Madara az ki?
Madara Uchiha (angol) (Spoiler)Not much is known about this Uchiha member. He seems to be well known by the demon fox, who said that Madara's chakra was even more sinister than its own at the time and that Sasuke now holds the same chakra. "Madara" means "mottles" or "speckles", possibly a reference to the Sharingan. It is later revieled that he survived the killing of the Uchiha clan and a former leader of Akatsuki. He was killed by Naruto Uzumaki in Naruto Part II by accident when Naruto mistook him for a man he was hunting for a mission . The reason why Madara did not dodge the attack is unknown (Spoiler off)
Avatar
Anita Blake
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.04.02. 00:10
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: Anita Blake »

moRtiZ írta:
Zols írta:Nehéz kivárni shippuuden ep3-mat... már kiváncsi vagyok. :wink: Egyébként Uchiha Madara az ki?
Madara Uchiha (angol) (Spoiler)Not much is known about this Uchiha member. He seems to be well known by the demon fox, who said that Madara's chakra was even more sinister than its own at the time and that Sasuke now holds the same chakra. "Madara" means "mottles" or "speckles", possibly a reference to the Sharingan. It is later revieled that he survived the killing of the Uchiha clan and a former leader of Akatsuki. He was killed by Naruto Uzumaki in Naruto Part II by accident when Naruto mistook him for a man he was hunting for a mission . The reason why Madara did not dodge the attack is unknown (Spoiler off)
Köszi az infót, jó ezt tudni.
Már nekem is megfordult a fejemben, hogy hogy lehet hogy akkoriban az egész Uchiha klán a faluban tartózkodott, hisz nyílván kellett olyannak is lennie aki épp küldetésen volt és így Itachi nem ölte meg. Remélem lesz még ilyen szereplő, aki esetleg fogságban volt vagy ilyesmi, de mégis Uchiha és valami családfélét jelenthet Sasukénak (ez jó érv lehetne hogy visszatérjen Konohába). Korábban úgy gndoltam a végénbiztos sikerül majd legyőzni mindenkit ésSasuke szépen visszamegy a faluba, de most már azért kételkedem ebben.

Amúgy nekem is az egyik kedvenc szereplőm Gaara, már alig várom azt a részt ami a mangában volt: ahogy elköszönnek egymástól Narutoval, szépen kezet ráznak meg minden. A színes verzió nagyon jól nézett ki erről a jelenetről.

Követem a magyar szinkronos verziót is, nekem azért tetszik. Örülök hogy végülis nem helyettesítették almával Naruto kezét, amikor kiszedte a kezéből a mérget, hanem csak egyszerűen kivágták a jelenetet.
Ezeket a részeket amúgy is szeretem. :D
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

ZOMG Rita Narutót néz XDDDDDDD

Az op-ért én is totál odavagyok, ugyanannak az együttesnek van Gundam-hoz is valamilye, az se rossz :3 Pedig alapvetően ez nem sztájlom de akkor is XD
(btw: magyar Sasuke hang annyira nem rossz.. De nem is jó :dirr:)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Mert Rita is szeretne trendi lenni, h nez ki mar h nem tudok beleszolni a Narutos temaba? :dirr: en a kovetkezo reszeket sajna nem varom, mert egybol ugy indul h Gaaraelveres van :(
Avatar
Kaxi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.11.08. 19:35

Hozzászólás Szerző: Kaxi »

Én nagyon szerettem a sorozatot a kb 130-nemtommenyiedik részig, amikor kezdett unalmassá válni (Sousuke és Naruto nagy harca utáni 20 rész mondjuk), és így nem néztem tovább.
Csak most láttam valahol hogy van egy új sorozat, és most jött ki az elős rész - remélem végre folytatják az eredeti történetet.
Én azt szeretném megkérdezni, hogy ahogy láttam ftpn van 220ig részig, az akkor az eredeti sorozat utolsó része??? Mert akkor egy párat onnan megnéznék. És ahogy leszűrtem az új sorozat egy pár évvel későbbi eseményeket dolgoz fel. Vagy hogy is van ez??
Hálás lennék ha valaki összefoglalná hogy mi is ez az új sorozat és honnan folytatódik. Előre is kösz!
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

135. rész után fillerek jöttek (Fillerek : manga történetet nem követ, csak kitöltő béna részek, rossz animációval és elrontják az egészet). Ez a 220. résznél befejeződött. Jiraiya jön Narutoért, mondja, hogy elviszi távolra edzeni, 2.5 évre, és elhagyják Konohát. A Naruto Shippuuden az, hogy Naruto idősebben visszatér, és a történet beindul (Akatsuki ismét mozgásban van, és egyéb érdekességek történnek). Szerintem nézd majd a Shippuudent, mert a Part1-nél sokkal jobb lesz.
Kép
Avatar
Kaxi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.11.08. 19:35

Hozzászólás Szerző: Kaxi »

Pata írta:135. rész után fillerek jöttek (Fillerek : manga történetet nem követ, csak kitöltő béna részek, rossz animációval és elrontják az egészet). Ez a 220. résznél befejeződött. Jiraiya jön Narutoért, mondja, hogy elviszi távolra edzeni, 2.5 évre, és elhagyják Konohát. A Naruto Shippuuden az, hogy Naruto idősebben visszatér, és a történet beindul (Akatsuki ismét mozgásban van, és egyéb érdekességek történnek). Szerintem nézd majd a Shippuudent, mert a Part1-nél sokkal jobb lesz.
Okay, kösz szépen!
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Nos, kőkemény munka után elkészültünk egyik haverommal, Fujinnal a Naruto Shippuuden 3. részének angol égetett feliratos release-jával. Innen elérhetitek: http://www.mininova.org/tor/593941
Előbb elkészültünk mint a DB, remélhetőleg a feliratok minősége is meghaladja a szintjét. Fujin fordította le japánról angolra, én időzítettem. Természetesen ha a forditásban hibát találtok, vagy bármi, jelezzétek.. kösz! Magyar égetett felirat: péntek szombat körül várható. Jó szórakozást!
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Zols írta:Nos, kőkemény munka után elkészültünk egyik haverommal, Fujinnal a Naruto Shippuuden 3. részének angol égetett feliratos release-jával. Innen elérhetitek: http://www.mininova.org/tor/593941
Előbb elkészültünk mint a DB, remélhetőleg a feliratok minősége is meghaladja a szintjét. Fujin fordította le japánról angolra, én időzítettem. Természetesen ha a forditásban hibát találtok, vagy bármi, jelezzétek.. kösz! Magyar égetett felirat: péntek szombat körül várható. Jó szórakozást!
Hoppa :) Mar toltom is. Azert az durva, hogy 4-5 oraval a vetites utan mar kesz a felirat. :)
Válasz küldése