Gunslinger Girl

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

AMD486 írta:Most bennem/a böngészőmben van a hiba vagy télleg nem műxik a GSG felirat link? (403-nincs jogosultság megtekinteni) :(
Nyomj neki egy Save Link Target As... -t. Ha azzal se megy, :osnani:
kk-krisi

GSG 03 up and runing

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

megint elég kevés idő telt el az utolsó update óta, de örömmel jelenthetem ki, hogy Zelmornak köszönhetően már a harmadik rész is elérhető, get it while it's hot :D

Gunslinger Girl episode 03

sajnos sub még nincs, de Zelmor üzeni, hogy a hétvégén gőzerővel fog dolgozni annak érdekében, hogy sikerüljön lefaragni valamennyit a lemaradásból.

és üzent is valamit. idézem:
Zelmor írta:kűggyenek sőőőrt XD
amit írt tessék komolyan venni :D

a "project" lehet, hogy az animehq ftp-jén folytatódik, mert már lassan kezd feléledni a server csak mivel egy upload acc van, ami szinte mindig foglalt, lehet, hogy előbb fent lesz a sorozat webserven.

hát ennyi lenne mára,
jó töltögetést!
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Péntekem hála az égnek nem szabad, de szombat-vasárnap-hétfőn fogok dolgozni mint állat, így lesz dolga krisinek bőven szövegcsekkolással. :wink:
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Egy kis feedback: tetszik a film, tetszik a felirat, keep up the good work Kép.
(le fog korlátozni a Chello, de nem érdekel, nézni kell :) )
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Eltörtem a jobb kezem, így a fordítás kissé szünetel. Legalább is gépelni nem nagyon fogok... Bocsika. Majd talán ha már tisztán látok. Addig meg rágom a sínt a kezemen... :x
Avatar
Garnet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2004.02.05. 12:47

Hozzászólás Szerző: Garnet »

Letöltöttem az itt lévő részeket,és naponta többször is eszembe jut ez az anime...egyszóval engem megfogott!Kiváncsian várom a folytatást. ::sugoi::
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

A feliratok ezentúl a csapat által kiadott egyéb holmikkal egyetemben a http://www.fosanime.tk oldalon érhetők el. Ide kerülnek fel majdan a további részek fordításai is.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Jobb'ulást Zel! A fordítás megvár :wink:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

És van itt vki, aki tud annyira angolul, hogy már látta a 11. részt is? Vagy mindenki ül és ::jumph:: és vár a fordításra? ::are::
Kép
kk-krisi

i'll just reply

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

Igen itt vannak olyan elvetemült őrültek, akik már láttak a 11es részt...

De nem szeretném megosztani veletek, hogy mi történt benne, mert az erősen spoilerszagú lenne.

Ígyhát most szépen ülünk és várunk tovább ^_^

És mindenkinek üzenem, hogy - amennyiben még mindig van rá igény - folytatom a sorozat többi részének a feltöltését, bár hallottam, hogy az egyik publikus magyar ftp-re is felkerült pár rész. Ugyan lusta voltam megnézni, hogy pontosan mennyi és milyen minőségben, de már hozzá lehet férni máshonnan is. Ez csak azoknak szólt, akik nem BTznek...

Ha több embernek is kellenek a hiányzó részek, akkor amint kapok visszajlzéseket újra beüzemelem az ftp progimat...
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

kk-krisi: Akkor tessék, visszajelzés #1 by me: keep up the good work :thumb:.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

emperor írta:És van itt vki, aki tud annyira angolul, hogy már látta a 11. részt is?
Én nem láttam, mert én egyben akarom majd megnézni az egészet. ::hehe::
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Minden érdeklődőnek

Köszi a biztatást, az elkövetkezendő hetekben fizikai állapotomat figyelmen kívül hagyva nekiesek a sorozat korábbi részeinek feliratozásának. Szóval örüljetek, úgy tervezem, hogy a 13. rész kijövetelének dátumára elkészítem a sorozat addig kintlévő részeinek fordítását, majd a 13-at egyből a kijövetel utáni napokban. Ez persze még csúszhat, hisz van iskola nomeg másegyéb szívemcsücske ;) is a világon, őrájuk is kell időt szakítanom.^_^
A további részeket már nem ide, hanem a http://www.fosanime.tk oldalra tesszük ki.

További jó GSG nézést!

edit: Triad elkészítette a 12. rész is, így feltehetőleg nem fogok elkészülni a 13. rész kijöttéig a fordításokkal. Ez van, anyázzátok Triadot, hogy ilyen gyorsan dolgoznak...:dirr:

Egyébként mindenkit szeretettel várunk a FoS fórumán.

Zelmor
kk-krisi

GSG episode 05 up and running

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

ezt a részt még kiteszem ide, de a többit már - ha nem baj - nem linkelem külön ide is, mert macera.

Gunslinger Girl episode 05

a negyedik részt majd Zelmor rakja fel vagy már fel is rakta csak nekem nem adott linket, de azt már csak a
FoS anime fórumról tudjátok majd leszedni és esetleg a főoldalról, de azt erősen kétlem, mert a főoldalra ugyan ki nem rakom ^_^

have fun ^_^
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Kiadták már a 13 epizodot is. Sajnos még nem az anime-one félét. Viszont az anime-one kiadta a 12-k epizodot:) Bittorrentesek hajrá!:)
Kép
Avatar
Tiaro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2004.02.25. 10:07

Hozzászólás Szerző: Tiaro »

Én meg meg is néztem... :wink:
A vége nagyon kul, nem akarok spoilerkedni, de pont az a nagy durranás benne, hogy nincs benne nagy durranás. Pont illik az egész sorozathoz, sztem jó választás. 8)
A világon 10 féle ember él.
Az egyik ismeri a bináris számrendszert, a másik nem.
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

emperor írta:Kiadták már a 13 epizodot is. Sajnos még nem az anime-one félét. Viszont az anime-one kiadta a 12-k epizodot:) Bittorrentesek hajrá!:)
AnimeOne féle egy nagy rakás... Triad jobb munkát végez, alaposabb. Az pediglen ma jött ki, nézze aki tudja!
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Na most már kíváncsivá tettetek, jön lefele nálam is :)
Az első részt meg is néztem, nekem kicsit depisnek tűnik, meglátjuk mi lesz belőle ;)
Kép
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Zelmor írta:
emperor írta:Kiadták már a 13 epizodot is. Sajnos még nem az anime-one félét. Viszont az anime-one kiadta a 12-k epizodot:) Bittorrentesek hajrá!:)
AnimeOne féle egy nagy rakás... Triad jobb munkát végez, alaposabb. Az pediglen ma jött ki, nézze aki tudja!
Hát nem tudom. Én láttam mind a kettöt, és az AnimeOne sokkal igényesebb volt...
Tiaro írta:Én meg meg is néztem... :wink:
A vége nagyon kul, nem akarok spoilerkedni, de pont az a nagy durranás benne, hogy nincs benne nagy durranás. Pont illik az egész sorozathoz, sztem jó választás. 8)
Tehát vége a 13. résznél? :cry: Következtetve abból amit mondasz, akkor valószínüleg várható majd vmi folytatásféle:)
Kép
Avatar
Tiaro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2004.02.25. 10:07

Hozzászólás Szerző: Tiaro »

Hát, a végén látni egy jókora The End feliratot, és a hangulat is olyan befejezősre sikeredett. A folytatásokban nem bízom, vannak már ugye rossz tapasztalatok ezen a téren... :?
A világon 10 féle ember él.
Az egyik ismeri a bináris számrendszert, a másik nem.
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Tiaro írta:Hát, a végén látni egy jókora The End feliratot, és a hangulat is olyan befejezősre sikeredett. A folytatásokban nem bízom, vannak már ugye rossz tapasztalatok ezen a téren... :?
Gondolj a Birodalom visszavág-ra, vagy a Bolygó neve: halál-ra, és rájösz, hogy vannak pozitív esetek is :D
Kép
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

emperor írta:Tehát vége a 13. résznél? :cry: Következtetve abból amit mondasz, akkor valószínüleg várható majd vmi folytatásféle:)
Hát igen.. eléggé befelyezettnek tűnt.. de a manga?? az a vol 2vel érne véget?? csak mert ott valahogy egyáltanál nem tűnt befejezettnek a story, pedig ugyanolyan mint az anime, csak néhol meg vannak cserélve a felyezetek.. és emiatt kicsit más a storyvonal. pl. a 12. rész eleje volt benne.. ((a gyakorlatozás)) de a 2. fele nem volt ((mármint a bevetés)) és a 13. rész vége is benne volt mármint a hullócsillagnézés, miegymás, viszont nem halt meg benne Ange.. szóval erről mit lehet tudni?

((Lehet,hogy valamit félrenéztem.. ha hülyeséget írtam sorry.. szokásom))
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Stoker írta:
emperor írta:Tehát vége a 13. résznél? :cry: Következtetve abból amit mondasz, akkor valószínüleg várható majd vmi folytatásféle:)
Hát igen.. eléggé befelyezettnek tűnt.. de a manga?? az a vol 2vel érne véget?? csak mert ott valahogy egyáltanál nem tűnt befejezettnek a story, pedig ugyanolyan mint az anime, csak néhol meg vannak cserélve a felyezetek.. és emiatt kicsit más a storyvonal. pl. a 12. rész eleje volt benne.. ((a gyakorlatozás)) de a 2. fele nem volt ((mármint a bevetés)) és a 13. rész vége is benne volt mármint a hullócsillagnézés, miegymás, viszont nem halt meg benne Ange.. szóval erről mit lehet tudni?

((Lehet,hogy valamit félrenéztem.. ha hülyeséget írtam sorry.. szokásom))
Na, most jól lelötted a storyt :D Amugy várható volt, hogy A... izé is meghal...
Kép
Avatar
=hate=
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2004.02.27. 19:27

Hozzászólás Szerző: =hate= »

Nincs véletlenül remény, hogy lesz angol manga is?
"Loyalty never dies!"
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

=hate= írta:Nincs véletlenül remény, hogy lesz angol manga is?
Ez első kötet már megrendelhető angolul. 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Válasz küldése