Sailor Moon, avagy a rizsnyuszi és rajongói

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Csak nekem nem játsza le 38-tól a Live Actiont? belekezd, de egy idő után kijön a hiba üzenet, hogy a Windows Media Player hibát észlelt, ezért leáll... Ez mitől lehet? Ti milyen codecet használtok (én K-Lite-ot és Windows Media Player Classiccal próbálom lejátszani)? Pls help aki tud!
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Hát senki sem tud segíteni? :*(
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Winplayerrel nekem sem megy a 38. rész után. Én mondjuk lusta voltam utánanézni, hogy mi baja, mert VLC lejátsza ^^'''
Egyébként meg nem szidni a LA-t, mert nagyon jó! ^____^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Megnéztem a 38. részig. Továbra is fönntartom, hogy ez a szál hogy "Serenity elpusztította a Földet és az ereje ugyanolyan mint Metalliának" szimpla hülyeség. Mármint úgy értem: ha a Földet elpusztította hová reikarnálódtak? Mert akkor nem volt hová... és ki teremtette újjá a Földet? Ezekről egy kukkot se szóltak ha jól értettem. A négy inner viszont nagyon tetszik, sőt egyre jobban, és mikor Jupiter ereje feltámad, nos az különösen tetszett ^_^!!!! Rei is gyönyörű, és Ami is tetszik... Zoi pedig ISTENIEN NÉZ KI :oops: :oops: :oops:
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Nemtom, én Kunzite-ért vagyok nagyon oda! Olyan arckifejezései vannak, hogy attól végigfut a hideg a hátamon! Meroék meg össze-vissza szidják őt meeten >:(
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Sora-chan, imádlaaaaaaaaaak!!!! :D Sikerült lejátszani a VLC playerrel :D
Amúgy, ez a kérdés már régóta foglalkoztat: Amikor a Senshik átváltoznak, miért festődik be a körmük, ha úgyis kesztyűt húznak? ^^
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Kunzi se rossz! ^^ Szerintem fantasztikus színész... és amikor mutatják hogy régen hogy tanította Endymiont, hát akkor én szétolvadtam... annyira aranyosan mosolygott, akkor lehetett látni először hogy milyen mikor nem a hűdeszarkavarót játszotta, hanem tényleg mosolygott és iszonyú aranyos volt ^^!! De maradok Zoinál, az ezüst haj mindig letaglózott... ^^!!
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

MaKo írta:és amikor mutatják hogy régen hogy tanította Endymiont, hát akkor én szétolvadtam...
Jaja, az nagyon edes volt... mondjuk azon mindig rohognom kell, ha egyutt vannak egy jelenetben Endyvel... Ilyenkor val'szeg asnak Kunznak egy arkot, hogy abban mozogjon, mert egyebkent valami tiz centivel magasabb Mamonal... xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Jaja ^^ Tényleg magasabb, meg kakkoibb is, bár Mamorura sem lehet egy rossz szavam se, igazán bisht hoztak össze itt nekünk =)) Bár egyes képeken picit lányos, de azért bishounenlik rendesen ^^!!!!! Mindegy, maradok Zoinál =))))))))!!!!!!!!! :cool:
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

MaKo írta:Bár egyes képeken picit lányos
Uh, marpedig a bishounennek (elvileg) olyannak kell lennie... ^^;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Csak nekem tűnik úgy, hogy az idő múlásásval a stáb is fejlődöt? A kérdésem pedig még mindíg fent ál: Amikor a Senshik átváltoznak, miért festődik be a körmük, ha úgyis kesztyűt húznak?
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta: Uh, marpedig a bishounennek (elvileg) olyannak kell lennie... ^^;;
O_o? Ezt most nem értettem... ^^" mármint Japán ízlés szerint, úgy érted? Vagy hogy...? O_o?

Raisu: sztem ne kötözködjünk ^^"""" Sztem se vmi hű de nagy lángészség, de az animében is volt egy ilyen átváltozás, szal elvileg ezt még vehetjük alap dolognak is... mert mitumén, kakkoi ^^" Bár nekem személy szerint nem annyira tetszik (de ez még semmi Venus átváltozásához képest -_-)
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

MaKo írta:O_o? Ezt most nem értettem... ^^" mármint Japán ízlés szerint, úgy érted? Vagy hogy...? O_o?
Ennek ízléshez semmi köze, mufurc szerintem arra a tényre gondolt, miszerint a "bishounen" szó _eredetileg_ nőies jegyekkel rendelkező, főként fiatalabb fiúkra értendő. Természetesen mára már kissé kibővült e szó jelentésköre. :P
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Jah vagy úgy... ^^ Imho nem vetem meg egy bishounenben ha NEM_ANNYIRA_nőies ^^""" Sőt. Na de hagyjuk az offot... Mamoruban egyébként sem jelenik ez meg annyira, csak néha egy-egy fotón ájultam be, hogy túl sok rajta már a smink ^^"""
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Raisu írta:A kérdésem pedig még mindíg fent ál: Amikor a Senshik átváltoznak, miért festődik be a körmük, ha úgyis kesztyűt húznak?
Ez egy örök kérdés. És azt hiszem, én a jó és legszinplább választ fogom rá adni. :dirr: Azért, mert a "Make Up!" "Smink"-et jelent? :dirr:
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Hmm... lehet, végülis, mind1, erre a kérdésre szentem Naoko se tudja a választ XD Amúgy, szerintetek van rá esély, hogy később elkészítik az R sorozatot is? én nagyon remélem ^^ Azt pont mostanában kezdték el feliratozni
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

45. rész.
:osdob:
Ez már kezd naggyon végjáték lenni...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Sister Tenshi írta:Ez egy örök kérdés. És azt hiszem, én a jó és legszinplább választ fogom rá adni. :dirr: Azért, mert a "Make Up!" "Smink"-et jelent? :dirr:
Oo, a make-up az igen, smink... de a koromlakk sose volt a "smink" resze. :-P Sztem egesz egyszeruen azert van koromlakk, hogy legyen. Me' meg ha nem is latjuk, az a lenyeg, hogy TUDJUK, hogy ott van. xD
Raisu írta: Amúgy, szerintetek van rá esély, hogy később elkészítik az R sorozatot is?
Sztem kizart... marmint, egyelore elegge ugy tunik, hogy ez egy teljesen zart, kezdettel-veggel rendelkezo sztori, amiben nem nagyon van hely folytatasnak. Egyebkent is, mint mar eleg sokan elmondtuk - az SMlive eseteben nincs "R sorozat". Ennek semmi koze se a mangahoz, se az animehez - egy sajat sztori, egy-ket sajat szereplovel, stb.
Meglivorn írta:45. rész.
:osdob:
Detto... T____T Jo, az ember tudja, hogy minden oke lesz a vegen, de akkoris...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Ok, akkor hagyják ki az R-et és csináljanak S-t XD Mind1, ez is elég lesz, ne legyünk telhetetlenek ^^
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Rage írta:
Ennek ízléshez semmi köze, mufurc szerintem arra a tényre gondolt, miszerint a "bishounen" szó _eredetileg_ nőies jegyekkel rendelkező, főként fiatalabb fiúkra értendő. Természetesen mára már kissé kibővült e szó jelentésköre. :P
Egyébként Japánban már nem sokan használják ezt a szót (bishounen), anime-s körökben is csak igen ritkán. Használata inkább az elmúlt 10 év első harmadára jellemző, idejétmúlt, régies kifejezés...
A japán fiúk amúgy egytöl-egyig lányosak. ::hehe:: Főleg a koukousei-ek, de ez a vonás egyeseknél már chuugakusei korban is megmutatkozik...
::umh::
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Észrevettétek, hogy az LA hivatalos honlapján a chart résznél még három fej ki van takarva? Azok kicsodák?
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Konomi írta:Egyébként Japánban már nem sokan használják ezt a szót (bishounen), anime-s körökben is csak igen ritkán. Használata inkább az elmúlt 10 év első harmadára jellemző, idejétmúlt, régies kifejezés...
Amikor olvasom/hallom, altalaban olyan, mintha akire mondjak, az vmi kulonleges allat lenne. xD Ilyen "blabla, es odamentem, es ott volt egy bishounen! o.o" (Vagy mint a Kyou kara maou-ban Yuuri, "waa... bishounen!" xD) Mondjuk mar a dolog "shounen" resze is elegge behatarolja a hasznalatat (meg azt is, hogy kik hasznaljak/nemhasznaljak/akarmi)...
Konomi írta:A japán fiúk amúgy egytöl-egyig lányosak.
Ooo, na ezt azer' igy nem jelentenem ki... teny, hogy altalaban nem a legferfiasabb jelensegek, de a lanyos fiuk mellett teljesen normalis, himnemueknek kinezo fazonok is vannak... legalabbis en lattam olyanokat is. (Persze Japanban sose voltam, sz'al lehet, hogy valojaban Haido-kunok hada olalkodik minden sarkon...)

[edit]
Raisu írta:Észrevettétek, hogy az LA hivatalos honlapján a chart résznél még három fej ki van takarva? Azok kicsodák?
Az egyik Hina, a masik meg Usagi ket osztalytarsa. Szerintem egesz egyszeruen elfelejthettek ezt a reszt update-elni (ket halott meg mindig elokent szerepel, Nephkichi meg nincs sehol xD).
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Konomi

Hmm...

Hozzászólás Szerző: Konomi »

mufurc írta:... teny, hogy altalaban nem a legferfiasabb jelensegek, de a lanyos fiuk mellett teljesen normalis, himnemueknek kinezo fazonok is vannak... legalabbis en lattam olyanokat is.
Hát én még nem láttam olyant, akit férfiasnak mondhattam volna...
::hehe::
Namindegy...
::neko::
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Re: Hmm...

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Konomi írta:Hát én még nem láttam olyant, akit férfiasnak mondhattam volna...
::hehe::
Namindegy...
::neko::
Néztél már Berserket? És Dark Schneider sem az a tipikus női jelenség (na jó, néha kicsit bishi :-P )
Csak kövesd a vastag szenöldököt!!!! :wink:
No time... no time... T.T...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Konomi az igazi japán pasikról beszélt.
Most akkor hány részes is lesz a Live?
Kép
Válasz küldése