Sailor Moon, avagy a rizsnyuszi és rajongói

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Na most már csak azért is megnéztem japánul a 33-34dik részt és Venus határozottan mondja, hogy ő nem a hercegnő^^
Arra meg már nem emlékszem hogy a magyar szinkronban hogy fordították ezt a részt :weh: *me lusta kimenni a videóhoz és megnézni a százezer éves kazettát*
Ismét meg kell jegyeznem, hogy mennyire jó az SM japánul! *_______*
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Magyarul így volt:
"De ugye nem te vagy a keresett hercegnő?"
"Én is, akárcsak ti harcos vagyok, akinek a feladata a hercegnő védelmezése"

Vagy valami ilyesmi :)
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Japánul is totál ugyanezt mondták^^ wow, kivételesen jó fordítás.. T.T
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Jó, akkor úgy mondom, amikro meglátták Minako-t folytattak egy rövidebb diskurzust arról, hogy valyon ő-e a keresett hercegnő... aztán persze kiderült, hogy nem...
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Ami: ezt a franciáknak köszönhetjük :)
Konomi: "rövidebb diskurzus" 1 kérdés, meg 1 válasz, ez tényleg rövid volt XD

Amúgy azt a részt, amikor megkapják az új átalakítókat, (Amikor Ami-chan külföldre ment volna tanulni) az is 90%-ban ugyanaz volt mint a japán :)
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Hogy tovább kukacoskodjak... mielőtt mekérdezték volna magát Minako-t, Luna és Usagi beszélgettek a témáról...
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Hmm mostmár én is megnézem ^.^"
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

KOK-hoz megjegyezném hogy szerintem nem playback. Ha jól emlékszem, az ezt megelőző myuban énekelték playback-ről, de lehet hogy ez se igaz... a playback-et megszünteték kb. Fuminás myuk környékén, úgyhogy nagyon nagyon ritkán használnak csak playback-et, az adott színész külön kérésére.

önző megjegyzés: de miért csak KOK-t néztek??? O_O Nem rossz egy myu, de könyörgöm, van nála sokkal hangulatosabb/eredetibb is...!!!*.*
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Én azért, mert még csak ahhoz jutottam hozzá :) Amúgy szerintem csak az az egy szám ment playbackról, a többi eredetinek tűnt, ott is csak Seiyaval voltak gondok ^.^ Amúgy kövezzetek meg, de nekem ez a Marina kisasszony valahogy nem jön be. Nem is tom, szerintem egy picit túljátsza a szerepét, de ez persze csak az én szerény véleményem :)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Meg vagy kövezve ^^ Na jó csak vicc volt, ízlés/pofon kérdése ^^! Marina imho úgy jó ahogy van... nagyon szép, a hangja fantasztikusan fejlődik, ugrásszerűen egyre jobb (mondjuk az anyja is jpop énekes volt, ja és mellesleg félig indiai, ami meg is látszik, mert egyszerűen gyönyörű)... De persze ennek ellenére rengetegen Miyuki mániások, asszem a Miyuki/Marina tábor a legnagyobb ellentét szóval... ^^ Nem mintha Miyuki-Moon rossz lenne... de én Marinát ezerszer jobban szeretem ^^ bár Miyuki hülyeségeit nem lehet nem szeretni =DD
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Pedig nagyon tud a kiscsaj sztem...szuperül belejött az utolsó Myu-kra, egyre szebb a hangja^^ Hiányozni fog, mint Sailor Moon :cry:
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Egy ilyen Miyukis Myuhoz tudtok adni egy torrentet?
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Ohayo mindenki. Most lett netem :-P
Nem tudná valaki megmondani, honnan lehet letölteni Sailor Moont, mert Usteamen néztem, de nem láttam sehol.
Előre is arigato. :lol:
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Huh, Miyukis musicalekhez nem tudok nagyon linket adni, de nekem megvan az összes myuja, és mindegyik elég jó volt (mellesleg tök darkosak, véresek, vámpírosak és Erdélyben játszódnak ^_______^ az előadásról több gyereket is kivittek szerintem, mert enyhén szólva durva dolgok vannak benne...). Miyuki a harmadik Moon színésznő volt, sajnos csak négy musicalben szerepelt (Last Dracul Jokyoku, Transilvania no Mori, Transilvania no Mori Kaiteiban -felújított változat- és Death Vulcan no Fuuin), viszont le a kalappal, mert az ahogy röhögött XD Őt már csak az animés Usagi seiyuuja, Mitsuishi tudta felülmúlni... Egyszóval én Miyukit is nagyon szeretem... neki talán csak a hangja volt az amiért én annyira nem szerettem, az vhogy nem volt Usagis, de a mimikája az kész volt... XDD


Egyébként továbbra is ajánlom a http://www.seramyu.atw.hu -t, mert sok infót és beszerzési tippet találhatsz rajta, és ha a fórumján érdeklődsz arról hogy honnan tudnád megszerezni, tuti kapsz vmi konkrét hely tippet, ha más nem átveszik cd-re neked, mert minden érdeklődőt várnak ^_^ Na ennyit Anikó reklámozásáról... XD
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

tényleg, ez engem is érdekelne, le lehet tölteni vhonnan jó minőségben az egész Sailor Moont? de legalábbis egy teljes sorozatot? vagy van, akinek meg is van esetleg, és hajlandó megosztani? nincs lelkierőm letöltőprogramokkal szórakozni...
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

mIRC, Hub of Hope, torrent stb...
Avatar
DBob
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.12. 17:23

Hozzászólás Szerző: DBob »

Az egész Sailor Moon-t nemtom honnan lehet lekapni. Nekem megvan az 1-3-5 szezon végig, a 2-4 meg majdnem végig. A minőség abszolút mértékben nem mondható jónak...de ennél jobb minőségbe megszerezni úgy látszik lehetetlen (hacsak vki meg nem veszi és újra nem encodeolja)

Engedélyt nem kaptam anno hogy feltöltsem ftp-re, esetleg felmegyek a hub of hope-ra, és vmi t3-asnak átpasszolom ha van rá igény...
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Raisu írta:mIRC, Hub of Hope, torrent stb...
Tudok jobbat. Ed2k. :-P

http://animereactor.ath.cx/forum/viewto ... ailor+moon
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Huhh...Zelmor.....nagyon jó link Csacsira!!!!!!!!!*__________*
Sailor Moon 4-ever!!!!!!

Én most szereztem be Magyarul CD-n a Magyarul leadott részeket, az S kivételével...szipp* T.T Nekem kellene az is, nemtudja valaki, hogy betudnám e szerezni valahol?Vagy ha igen, akkor hol?*O.O*
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Setike: a magyar részeket honnan szerezted?
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Raisu írta:Setike: a magyar részeket honnan szerezted?
Egy Katika nevű lány adta el, de ha érdekel, akkor átveszem neked...Csak várni kell 1-2 hetet, mert Már 5 emberkének írogatunk, éshát, már aztsem tudom kinek mikell, :drop: vagy FTP-re felrakom, ha még van helyem... ::reliev:: ::uhoh::
De ha kell valakinek szóljon rám, vagy írjon privátot , az megmarad, és amikor újra lessz időm, előveszem, és megírom azoknak akiknek kell! ::jeye:: :oswink:
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Én az FTP-s megoldásra szavazok! A postában nem bízok ^^" Amúgy milyen a minőség és a kiterjesztés?
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Avi...^^
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jó lenne, ha ftp-n lenne, mert akkor én is ráugranék! ^_^
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Seti, én már ezer éve ígértem neked a magyar SM részeket videón kölcsön, de nem gyüssz meetre... :roll:
Válasz küldése