Full Metal Alchemist

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd?

Edward Elric
83
49%
Alphonse Elric
24
14%
Roy Mustang
42
25%
Scar
22
13%
 
Szavazatok száma: 171

Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Csokit kérek!!! *.* írta:Ize... Roy: semmi új nem derült ki róla O_O;
miért pont most utáltad meg? O_o;
Nekem pölö új, hogy Roi ölte meg Winry anyját.... vagy ezt már mondták?[/quote]

Igen, amit YumeRuby írt.
Hogy Roy megölte őket, aztán majdnem öngyilkos lett, és Hughes pofozta ki a depressziójából. Mondjuk azért a háborúért ne hibáztasd... az alapján az egész hadsereget főbe lehetne lőni...
Kép Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Én eddig se nagyon bírtam Roit... Idegesítő a személyisége... kezd lesülyedni nálam Gluttony szintjére kb annyira szimpatikus....
Eleinte még bírtam a fejét... de most...
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Marco mondja Edéknek hogy ő mennyire hibásnak érzi magát a háború miatt, és mesél két orvosról, akiket Roy lőtt le, csak mert segítettek mindenkin. Yada, yada, megy tovább a rész, később Ed felajánlja Marconak hogy menjen el Risenbulbe, van ott egy család, a Rockbellék, ott elbújhat. Itt Marco beparázik, hogy ő oda nem mehet, mert a két doki akiket lelövettek Roy-jal, azok a Rockbell házaspár volt.
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Akumaryuuki írta:De Marco nem spec. Roiról mesélt... vagy igen? Mert akkor újranézem...
NAGYON ajanlom, hogy nezd ujra. Ott van Roy, ez az undorito, gusztustalan ember, aki epp pisztolyt szegez a sajat fejenek az onutalattol, mert artatlan embereket kellett kivegeznie a feljebbvaloja parancsara.

Roi, ez az utolso mocsok, aki a haboru utan annyira kiborult, hogy Hughesnek alig sikerult visszapofoznia bele az ertelmet. Roi, aki ahelyett, hogy lelepett volna, mint Marco, elhatarozta, hogy mindent megtesz, hogy rajta muljon, hogy soha tobbe ne tortenhessen ilyen szornyuseg - ezert akar Fuhrer lenni. Ez az antipatikus alak, akinek megis olyan huseges emberei vannak - akik mind tudjak, hogy mit tett, es megis hisznek benne. (Arrol nem is beszelve, hogy Roi eleg sok embert megolt a haboruban... Masok tomeges meggyilkolasa oke, de egy fobb szereplo szuleihez hozzanyulni mar megbocsathatatlan? >_>)

Eh. -__- Nem mondom, hogy mindenki legyen nyaladzo Roy-fan, vagy akar hogy mindenkinek muszaj ot szeretnie, de a tenyek akkor is tenyek. Anime-Roi egy jo ember, aki anno majd' beleorult abba, hogy emberek eleteket kellett kioltania, akar artatlanok voltak, akar nem, es most mindent megtesz, es mindent felaldoz azert, hogy Fuhrer lehessen, es megakadalyozhassa a hasonlo meszarlasokat. (Arrol nem is beszelve, hogy katona, akinek teljesitenie kell a parancsokat...)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Oi! Harapd le a fejem... lőtte volna magát fejbe... cöhh... nem igaz én már pedig nem szeretem, azért sem, amit tett, mg azért sem, mert nem szimpatikus, de ezt már mondtam...
Mégegyszer mondom, a fenének van szüksége arra, hogy nyilvánosan leb**szad... ezt moderálni kéne... mégilyet :roll:
Amúgy nincs harag XDDDD
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Akumaryuuki: nem akarlak lebeszélni Roy-gyűlöletedről,
szíved joga, de akkor gondolom mostmár érted, miért utáljuk
mi Envyt.

Gluttony meg jó gyerek egyébként, kissé gross, de a
leg"ártatlanabb" a bűnök között. =)
Kép Kép
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Vejike csak egy temporary aláírásváltozással járul hozzá az eszmecseréhez, mivel nem Roy-fan, csak Roy-szimpatizáns. Ja, meg morbid. És mert a kyoudai angsttól bőghetnékje van, és néha neki is kell szünet. ::z::
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Csokit kérek!!! *.* írta:Akumaryuuki: nem akarlak lebeszélni Roy-gyűlöletedről,
szíved joga, de akkor gondolom mostmár érted, miért utáljuk
mi Envyt.
Hehe Envyt már én is utálom... meg úgy Greedet /RIP/ kivéve az összes bűnt + Roit... vagy Roy... nekem édesmindegy :? , amúgy alapállapotomban nem kapnám fel ilyen dolgokra a vizet :roll: , de most egy cseppet feszült vagyok :evil: ... elnézést a felháborodásomért :oops:
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

Akumaryuuki írta:Sloth meg tervez valamit... a többi Homunculus sztem nem nagyon izgatja... de csak sztem.
Hát, ha az "igen, megeheted őket" tervnek számít...
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

A poén az, hogy Sloth nagyon nyugisan, megfontoltan beszélget és egyelőre még mindig titokzatos... a végére, mikor Edék a többieket legyakják, vagy kiderül valami fontos, lehet, hogy egy dühöngő őrült lesz... mondjuk ezt így furán hangzik elsőre, de már máshol megtörtént...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Akumaryuuki írta:A poén az, hogy Sloth nagyon nyugisan, megfontoltan beszélget és egyelőre még mindig titokzatos... a végére, mikor Edék a többieket legyakják, vagy kiderül valami fontos, lehet, hogy egy dühöngő őrült lesz... mondjuk ezt így furán hangzik elsőre, de már máshol megtörtént...
Hat, en ketlem, hogy Sloth duhongo orult lesz... az Wrath dolga. ^^;; Sloth-nal sztem az lesz a trukk, hogy o ugye vegulis vhol a feltamasztott Elricmama.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Akumaryuuki írta:A poén az, hogy Sloth nagyon nyugisan, megfontoltan beszélget és egyelőre még mindig titokzatos...
Jah, mert alszik 2 szótag között. Nem titokzatos, csak álmos. ^_~
Kép Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Na már annyira nem is utálom Roit, de lett volna lehetősége abbahagyni a háborút...
Most olvastam a 34-es chaptert és abban az volt, hogy Major Armstrong megtagadta a parancsot és visszaküldték a központba... így Roi is visszakerülhetett volna... nem?
Ja és egy jó kép :)
Kép
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Akumaryuuki írta:Na már annyira nem is utálom Roit, de lett volna lehetősége abbahagyni a háborút...
Most olvastam a 34-es chaptert és abban az volt, hogy Major Armstrong megtagadta a parancsot és visszaküldték a központba... így Roi is visszakerülhetett volna... nem?
Ja és egy jó kép :)
Kép
Izé! Vigyázz mangával! Teljesen más, mint az anime (jó, nagyon főbb vonalakban egyezik, de...) - bár gondolom feltűnt. ^_~

Mangában még ott nem tartok, animében viszont Armstrong is hentelt a többiekkel együtt =|
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Akumaryuuki írta:Most olvastam a 34-es chaptert és abban az volt, hogy Major Armstrong megtagadta a parancsot és visszaküldték a központba... így Roi is visszakerülhetett volna... nem?
Nem vagyok ebben profi, de tudtommal ha egy katona megtagadja a parancsot, akkor azt jobb esetben hazakuldik es lefokozzak, rosszabb esetben pedig hadbirosag ele is allithatjak... haboru idejen foleg. Ezt meg nem mindenki vallalja be szivesen. ^^;; Amugy persze, Roi is siman megtagadhatta volna a parancsokat, vagy akar dezertalhatott is volna, de o nem az a fajta ember. Marmint, Marco, aki dezertalt, nem katona volt, hanem orvos. Roi viszont katona... es mint ilyen, vallalta azt, hogy haboruba megy, es ol, es parancsokat teljesit. (Csak val'szeg arra nem volt felkeszulve, hogy ennyire szornyu lesz... en kinezem belole, hogy veridealistan setalt oda. Vegtere is, mennyi idos volt akkor, vmi 23-24?)

Es ja, ahogy Galek is mondta, az animeben Armstrong is ott volt... Hughes volt az, aki oda se ment, mondvan o nem akar ebben reszt venni.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

mufurc írta:Es ja, ahogy Galek is mondta, az animeben Armstrong is ott volt... Hughes volt az, aki oda se ment, mondvan o nem akar ebben reszt venni.
Na igen de az animében végülis nem mondták, hogy Armstronggal mi történt... eddig egyezik a mangával... hisz ott is ott volt a háborúban, csak egy gyerekkel a kezében üvöltözte, hogy miért kell ennek történnie és idegösszeroppanást kapott... megtagadta a parancsot... ezért hazaküldték.

-----

Jelentem megnéztem és döbbenettel láttam, hogy erről a részről teljesen elfelejtkeztem...
Kép
De akkoriban még csak kispályás volt ez a Roi gyerek... meg olyan zavart feje volt... alig ismertem fel.

JA és még itt van egy WP, amit az újranézés után csináltam... remélem tetszeni fog :)
SCAR
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Love my signature :roll:
Amúgy 25-ös rész eleje, amikor Hughes lecsap egy tockost Roynak, ott is elég szerencsétlen feje van. És ep13 végén is, amikor Edről flashbackel az ishibali kölyökre. Kifejezetten előnytelen Roy arca. Pedig ott már nem kispályás >_>
Angsty!Scar wallpaper XD Nálam kicsit sajna széthúz :( (1280x1024 nem a legoptimálisabb felbontás ^^")
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Hehe... mióta is ez az aláírásod... mert csak most vettem észre az egyezést... na mindegy, de nagyobb az én képem XDDD
Széthúz a WP... hát igen.... tényleg nem a legelőnyösebb a felbontás... ^^"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Vejitto írta:Amúgy 25-ös rész eleje, amikor Hughes lecsap egy tockost Roynak, ott is elég szerencsétlen feje van. És ep13 végén is, amikor Edről flashbackel az ishibali kölyökre. Kifejezetten előnytelen Roy arca. Pedig ott már nem kispályás >_>
Meh, nem lehet mindenki folyton kirakira sexy bastard... xD Neha pofakat is vaghat. ^^ (vagy az animator nem kapta meg a reggeli kavejat...) Ifju Roi meg sztem azer' nem kuulos, mert olyan hulyen all a frizuja. o_o Marmint, nem log a szemebe, mint most, hanem olyan hulyen van levagva, es olyan... dorky. A szokasosnal is szopottgombocabb. o_o Maa, halistennek azota fodraszt cserelt (vagy vmi...).
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

mufurc írta: Maa, halistennek azota fodraszt cserelt (vagy vmi...).
Vagy a hajszobrásza Major Armstrong.. XDD
Ő a művész...
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Mufi:
Ja, csak bemutatót tartottam Roy előnytelen arcaiból XD
Sőt, csak mert most olyan szivassuk Royt hangulat van (ha elkészülök a képemmel, majd elmúlik XD), ezt még az elnökválasztásos csomagból van:
Kép

Akumaryuuki:
Csak nemrég váltottam, majd vissza lesz cserélve ^^;

Amúgy már van fma37raw <3 l33t :P
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Na, meg mielott megnezem 37-et... Ezt dobtam ossze gyorsan:

Motherland forditas

Most mondja valaki, hogy nem tisztara egy Winry image song. *hupp*
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Én már megnéztem 37-et, nagyon beteg volt.
Végén volt valami kavarás + haladás a sztoriban, de azt nemértettem ^^;
(jujj, és Armstrong családja...)

Motherland meg télleg az *sniff* Pontosan leírja hogy ki is Winry a sorozatban...
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Vejitto írta:Én már megnéztem 37-et, nagyon beteg volt.
Végén volt valami kavarás + haladás a sztoriban, de azt nemértettem ^^;
Beteg... végre valami érdekesség... ugye ebben lesznek a Military-s cuccok... Roy... meg a többiek

------

Na sztem ez egy tök jó rész volt... ilyen részeke kellenek... Armstrong családja tényleg vad... valaki azért magyarázza el, hogy Havok miért volt kiütve miután a csajszival találkozott?
Hawkeye és Hayate reggeli bemutatója is vagány volt...
Viszont a végére már kezdett tényleg komolyodni... remélem hamar kijön a feliratos változat is...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Jaajj, ep 37.... AUAUAU. xDD Szegeny, szegeny Havoc... xDD Meg Roi, aki lathatoan torodik a beosztottjai lelki egeszsegevel... xDD
Vejitto írta:Végén volt valami kavarás + haladás a sztoriban, de azt nemértettem ^^;
Hat...

1) Haya... ahem, Archer teljesen atvette Hughes hivatalat, es kiadta feladatba a Hogyisirjakanevet csajnak, hogy szedje ossze Hughesnak minden olyan iratat, amiben vonatkozas talalhato Granra, Marcora, Tuckerre, illetve az otos labra es a kettes bortonre. Megkerte meg, hogy semmisitsen meg egy adag papirt is (amit elvileg nem szabadna)...

2) Ezek utan Archer kihallgatason volt a Fuhrernel, es meselte neki, hogy Gran vmit rejtegetett az otos labban ("de persze nem gondolom, hogy on errol tudott volna..."). Mer'hogy ugye ott volt mindenfele tiltott dolog (ember-kimerak, a Bolcsek kovere iranyulo kutatasok, stb), de ha tanulunk a mult hibaibol, akkor meg fel lehet ezeket hasznalni... sz'al ostobasag lenne ezeket mind eldobni, csak mert veszelyes... "Es most velem van Kimbley es Tucker. Mar csak az on parancsa hianyzik." Erre Fuhrer: "hm, Liorban megint polgarhaboru keszulodik, es hallom, hogy Scarnak is titokban keszul vmire... nosza, teszteljuk le, on mit tud."

3) Amint Roi megtudta, hogy Armstrongot (aki ugye most Archer beosztottja) Liorba akarjak kuldeni, ment, es kerte, hogy o is hadd kiserje el, hiszen Armstrong anno Ishbalban megtagadta a harcot, es igy milyen lenne mar a frontra kuldeni, parancsnokkent. A Fuhrer beleegyezett.

Sz'al ja, mindenki Liorba megy. ^^


(Egyebkent mikor Gracianal Roi meglatta Winryt az ablakban, utana azt mondta Hawknak, hogy "sokkal felelmetesebb egy hus-ver ellenfellel szembenezni..." marmint arra utalva, hogy Furyek mennyire be vannak tojva a szellemektol.)

[edit]
Akumaryuuki írta:valaki azért magyarázza el, hogy Havok miért volt kiütve miután a csajszival találkozott?
Mer' akkorra mar teljesen beleelte magat, hogy tessek, kawaii meg jol nez ki, es gazdag is, pont neki valo no, es ez itt elete nagy lehetosege... erre csaj kozolte, hogy "en olyan ferfit keresek, aki batyamhoz hasonlo... bocs, de nem vagy az esetem." xDDDDD (Megmagyarazza, hogy a no miert nem talalt meg maganak ferfit... xD)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Válasz küldése