Full Metal Alchemist

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd?

Edward Elric
83
49%
Alphonse Elric
24
14%
Roy Mustang
42
25%
Scar
22
13%
 
Szavazatok száma: 171

Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

Fuh... 41-42 rulz.

Scarnak sikerült pozitív karakterré lényegülnie, nagyon szép lezárást kapott.
Archer megérdemli... Tudom hogy nagy tragikus meg minden, de vigyorogtam a jelenet alatt.
Al meg... Hát... WTF?
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Akumaryuuki írta:Az FMA-nak nem lehet happy endje... az nem illene a sorozathoz...
Szerintem meg eppenhogy csak az illik hozza. Al visszakapja a testet (Ed jo igy is, de ha megkapja karjat+labat, hat annal jobb), Roibol Fuhrer lesz, Hughest megbosszuljak, homikat elteszik az utbol vhogy... ez nekem perfekt happy end lenne. :D Ha valami nem illik az FMAhoz, az a verangsty, dark "nem sikerult semmi, mindenki meghalt, aki nem, az megorult esatobbi" end. Ez a sorozat imho egyszeruen nem arrol szol. ^^;;
Szélfi írta:Archer megérdemli... Tudom hogy nagy tragikus meg minden, de vigyorogtam a jelenet alatt.
Tragikus? Hol? xD En ott ujjongtam, hogy meghalt a cselszovooo nem duul a ruut viszaaaly~ xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Afene, feladjátok itt nekem a leckét x_x
Hátrafelé megyek, ha nemgond ^^"
mufurc írta: Al visszakapja a testet (Ed jo igy is, de ha megkapja karjat+labat, hat annal jobb)
Hrrrrrrrr... *habzik-acsar-horog*
mufurc írta: Na igen... hat, majd meglatjuk. ^^ Mondjuk a ket foszal (Ed&Al, Military) mellett meg ott van Hohenheim es a homik is, PLUSZ most Layla...
Hümm... Military (Roy&co + Führer/Pride), Ed&Al + homik (ez imho össze fog állni egybe, lévén a homiknak a Pstone kell... tökmindegy milyen formában o,o Hacsak Hohenheim papa nem mond mást), Lyrra és Roze (rájuk asszem azt írják, hogy mennek Centralba és összefutnak ott a Lust/Sloth/Wrath hármassal).
mufurc írta: xD Sztem o csak annyit mondott, hogy "ne oljetek meg," es kesz. ^^;;
Mármint, izé... A homik is már úgy mentek Ed után, hogy nyugodtan meg lehet ölni, nem? Erre kérdem, hogy ezt most Anohito adta-é parancsba, vagy csak az ő gatyájuk lett tele?
mufurc írta: Nemuugy. ^^;; Hanem berakhattak volna egy mitt'omen, utalast vmi pozitiv endre. Mer' ebbol vhogy nem erzem az elkerulhetetlen happy endet. ^^;; (meg akkoris, ha fogadnek ra, hogy az lesz ^^;; )
Ugyanazt érték volna el vele, mintha Al-t emberi testben mutogatják az openingben ^^; Nemtom, a pozitív befejezést én télleg az utolsó pillanatig kihúznám, hogy még az előtte levő részben se tippeljen rá senki (vagy csak kevesen; bár FMA ebben jó, hétről-hétre szívatni a fanokat, hogy "na vajon mi lesz" XD)
mufurc írta: ...marmint, egy ennyire vague hint nyomaba egy alezredest kuldeni, az elegge overkill.
Hm. Military = ország kormányzó egysége. Hohenheimot ez a military keresi, tehát télleg van benne valami. Military kap levelet biz. Edward Elrictől, akiről tudják/feltételezik hogy keresett illető fia, ez nem túl vague hint ^^; Imho. Aztán kitudja, lehet hogy akkora mellékaparás, és Roy lesz a főgonosz XD
YumeRuby írta: Führer Edben? YAIOIIIIIIIIII XD
My... God... My EYES! Yuck x,x
YumeRuby írta: Nah, fangirl-lélekkel ez így néz ki: ha Ed nem kapja vissza tagjait -> automailre van utalva -> leszerelem automailt -> nem fut el előlem.
XDDDDD Sajna én kevésbé ártatlan fangirl-lelkem abban hisz/reménykedik, hogy Al mellett Ed is visszakapja a végtagjait :3
YumeRuby írta: ... Szóval akkor minek kellett Tucker? És miért volt rajta akkora nyomás a kutatás folytatására, he egyszer már ismert technikát keresett? Mivel jobbak Tucker kimérái, mint pl. Martelék?
Hm, csak egy tipp. Ugye Martel-tachinál Marco volt az ügyeletes, de Marco lelépett a fenébe. Rajta kívül meg nem ismertünk meg más, kiemelkedő kiméra-gyárost, egészen Tuckerig. Gondolom, ő maradt egyedül aki ilyenhez értett.

Egyelőre ennyi, teljesen lemaradok a 3rd watchról! ^o^
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Manga ch.37 kapcsán.... DIE CLIFFHANGERS!!!! =-=""""Ugye nem akarják Rizát is megölni? Ugye nem? Ugye? Ugyeeeeeeeee? T.T Ha megteszik, én személyesen fogom Gluttonyt atomizálni. >-<""""""""""
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

YumeRuby írta:Manga ch.37 kapcsán.... DIE CLIFFHANGERS!!!! =-=""""Ugye nem akarják Rizát is megölni? Ugye nem? Ugye? Ugyeeeeeeeee? T.T Ha megteszik, én személyesen fogom Gluttonyt atomizálni. >-<""""""""""
Kezdheted...

Az FMA-hoz meg pont a semmi nemsikerült vég illik... ebben a sorozatban egy épelméjű ember nincsen... max Riza *szipp-szipp/manga/* meg Al ennyi a többi mind lelkibeteg psziho..

Apropó mikor is volt Hohenheim a mangában?
Mert a Greed party közben nem utalt semmi arra, hogy ő lenne az... /apropó Izumi fiatalnak írja le, az Anohit meg állati öreg/
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Akumaryuuki írta:Az FMA-hoz meg pont a semmi nemsikerült vég illik... ebben a sorozatban egy épelméjű ember nincsen... max Riza *szipp-szipp/manga/* meg Al ennyi a többi mind lelkibeteg psziho..
Ize.... teny, hogy FMAban keves tokeletesen bekes lelkivilagu szemely van, de ettol meg emberek, nem orult, maniakus picopatak (jo, az ilyen Kimbley-feleket leszamitva, de meg o se volt sehol egy mitt'omen, Dilandauhoz kepest). Marmint, majd ha Roi orulten vihogva gyujtogat fel mindent a kornyeken uvoltve, hogy MOEROOO MOEROOOO, Ed bevall egy odipusz-komplexust, Winry meg mondjuk megmergezi Roit, na majd AKKOR mondom azt, hogy uristen, lelkibeteg pico allatok. :P Egeszen addig problemakkal kuszkodo emberek. (Arrol nem beszelve, hogy az egesz sorozatnak semmi, semmi ertelme nem lenne egy semmi-se-sikerul-tonkremegy-minden enddel...)
Akumaryuuki írta:Mert a Greed party közben nem utalt semmi arra, hogy ő lenne az...
Uh, leszamitva, hogy HOhenheimnek hivjak, a homik apjuknak szolitjak, es tok ugy nez ki, mint egy Dornkirk/anime!Hohenheim crossover? ^^;;

Egyebkent MOST javasolnam, hogy az FMA mangara vonatkozo dolgokat sztem erdemesebb lenne a manga topicban folytatni... marmint, mint elegge nyilvanvalo, itt az anime es a manga ket kulonbozo dolog, es ha a mangat is itt akarjuk kitargyalni, abbol nagyon hamar nagyon nagy kavar lesz.... ^^;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

mufurc írta:Egyebkent MOST javasolnam, hogy az FMA mangara vonatkozo dolgokat sztem erdemesebb lenne a manga topicban folytatni... marmint, mint elegge nyilvanvalo, itt az anime es a manga ket kulonbozo dolog, es ha a mangat is itt akarjuk kitargyalni, abbol nagyon hamar nagyon nagy kavar lesz.... ^^;;
Nem hiszem, hogy egy hosszú életű topic lenne, ha nyitnánk egy FMA manga topicot...
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

mufurc írta: Marmint, majd ha Roi orulten vihogva gyujtogat fel mindent a kornyeken uvoltve, hogy MOEROOO MOEROOOO, Ed bevall egy odipusz-komplexust, Winry meg mondjuk megmergezi Roit, na majd AKKOR mondom azt, hogy uristen, lelkibeteg pico allatok.
Úgyis mindneki tudja, hogy Al lesz a főnonosz, és a páncéljába bújtatott macskák manipulálják. Mindig a shy, innocent one, nem olvassátok az anime klisé kézikönyveket :) *szutty Al*
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Random kepek, amiket gondoltam, mindenkinek latnia kell... (mert neha en is spammelhetek, nem? xD)

Random Disturbing Fanart

A nap tanulsaga: ami jol all az egyik Roinak (esetunkben a 7:3-as frizu) az nem feltetlenul all jol a masiknak... xD (a manga 8. kotetebol)

Es most mindenki egyszerre: AAAAAAAWWWWWWWWW! ^__^ (ugyanonnan)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

képek XDDDDDDDDDD

A "Másik" Roy iszonyatosan hasonlít a Rendőrakadémiából aaaaa Harris-pótlékra.
Asszem a 2. részben volt, és pont ugyanilyen szopottgombóc feje volt XD
*patpat Roy vállát*
Kép Kép
Avatar
mana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2003.06.13. 12:53

Hozzászólás Szerző: mana »

mufurc írta:
Csokit kérek!!! *.* írta:
mufurc írta: Nemuugy. ^^;; Hanem berakhattak volna egy mitt'omen, utalast vmi pozitiv endre. Mer' ebbol vhogy nem erzem az elkerulhetetlen happy endet. ^^;; (meg akkoris, ha fogadnek ra, hogy az lesz ^^;; )
Azzal szinten a tukonulest lonek le :)
Dunno, en nem nagyon ketelkedek abban, hogy itt bazinagy happyendek lesznek, csak kerdes, hogy jutnak el odaig... ^^;; (AJANLOM legalabbis, hogy bazinagy happyendek legyenek. >_>)
Úgy legyen...
Hepiendet én is nagyon remélem, de én félek. Jelen pillanatban angst hegyek, és valahogy nem látom a boldog befejezést :?
*BAFU!*
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Képek: *síkítva röhögés* Ez a dorky fej XDDDDDD *többet nem tud Royra úgy nézni mint azelőtt XDD*
mufurc írta:Es most mindenki egyszerre: AAAAAAAWWWWWWWWW! ^__^
AAAAAWWWWWWWWWWWWWWWW :3 *szutty őket*
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
tarsonis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2003.11.23. 19:29
Tartózkodási hely: Crystalline Passage

Hozzászólás Szerző: tarsonis »

:shock: Ahányszor benézek ide, mindig ledöbbenek, hogy mások már hol tartanak. Kezdem kisebbségben érezni magam, hogy nem tudok japánul (erős társadalomromboló hatása van ezeknek a rawoknak^^')
Úgyhogy 40ről már nem is fejtem ki a véleményem. Nem mintha lenne... Mert szorgosan dolgoztak, hogy megdöntsék az _összes_ összeesküvéselméletemet, mindet egy részben^^'

Annyira happy endet én sem nagyon tudok elképzelni. Persze Roy fuhrer lesz(legalábbis ajánlom XD), érthető okokból a mostani valószínűleg el fog halálozni^^ De Ednek és Alnak szerintem nem lesz meg a teste, inkább egy olyan elballagnak a naplementébe befelyezésre számítok. Mert ha el is érik a céljukat, akkor is nehéz elképzelni, ahogy újra együtt játszanak a zöld füvön, és hintalovakat transzmutálnak^^'
És vagy mégiscsak lesz philosophers stone, vagy megtalálják az összes homi csontvázát egyrakáson, mert ahhoz már nincs elég rész, hogy kiássák mindenki sírját, és jót angstoljanak rajta^^'
Avatar
Cicamacska
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.07.02. 15:59
Tartózkodási hely: Ceglédváros.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cicamacska »

tarsonis írta:És vagy mégiscsak lesz philosophers stone, vagy megtalálják az összes homi csontvázát egyrakáson, mert ahhoz már nincs elég rész, hogy kiássák mindenki sírját, és jót angstoljanak rajta^^'
Ne legyel mar iiilyen gonosz. :) Most miert ne lehetne a homiknak is egy jo napjuk? :P
Nehany igazan lehetne enber... Peldaul Envy... O olyan 2-3 percig, amig is fejbe nem lovik kozvetlen kozelrol... Naize. :P
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Cicamacska írta: Ne legyel mar iiilyen gonosz. :) Most miert ne lehetne a homiknak is egy jo napjuk? :P
Nehany igazan lehetne enber... Peldaul Envy... O olyan 2-3 percig, amig is fejbe nem lovik kozvetlen kozelrol... Naize. :P
Hmm.. Envy olyan mint egy elkényeztetett kölyök... Lust egészen emberi mostanában, Führer is lehet emberi, mert van felesége /meg gyereke? bár animében nem tom/ O_O , akkor Gluttony még hominak is rossz Greed is jó lett volna embernek... Sloth... no comment... Wrath meg egy idegbeteg állat >>
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Akumaryuuki írta:Wrath meg egy idegbeteg állat >>
Szerintem akárkiből idegbeteg állat lenne, ha a kapun túl, azokkal együtt kéne felnőnie... >.>;;
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

YumeRuby írta:
Akumaryuuki írta:Wrath meg egy idegbeteg állat >>
Szerintem akárkiből idegbeteg állat lenne, ha a kapun túl, azokkal együtt kéne felnőnie... >.>;;
Azokkal együtt? Ő is egy "az"...
Avatar
Cicamacska
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.07.02. 15:59
Tartózkodási hely: Ceglédváros.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cicamacska »

Oke, oke, Wrath draga tenyleg egy "az"... de, akkor is... Kolonben is, mik azok az "az" ok?
Amugy is, Wrath-ot nembantani, o aranyos. :P Es ha megsem latod annak, gondolj bele, vegulis Mindenki Altal Szeretett Ed-unk egy resze. :PP
Felig.. ize, szal... Mindegy, neki amugy is rossz... En nem szivesen rohangalnak a fohos testreszeivel. :)
Hm... Wrath, gyere csak ide...
(Cicamacska keszit lancfuresz) Cicc, cicc... :P
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Cicamacska írta: Amugy is, Wrath-ot nembantani, o aranyos. :P Es ha megsem latod annak, gondolj bele, vegulis Mindenki Altal Szeretett Ed-unk egy resze. :PP
Ha visszanézed a hozzászólásaimat... rájöhetsz, hogy talán én vagyok az egyetlen itt, aki nincs oda Edért, Royért és főleg nem Al-ért... meg most már Envyért + Wrathért sem >>
Jahh és az összes kedvencemet kinyírták... nem... még Riza és Hayate él és virul... az animében legalább is tuti.
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Roy és az nőcsábász külső mögött megbúzó elmebeteg személyisége....No comment.xD Hátmég az ő kis bugyubugyu-ja.
Kép
Rid Harshel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2004.02.16. 22:01
Tartózkodási hely: Ég és föld között

Hozzászólás Szerző: Rid Harshel »

Na végre megnéztem a 41-42t.
Nagy ki kérdés: Ki az a "ő" ("he")?
Az oké, hogy ő teremtette a homonculusokat, de hogyan és milyen céllal?
És végre meghalt a Kimbley!!!!!!!! *Rid öröm táncot jár :D *
De a Scart sajnálom.
Valami bölcs, frappáns, meghökkentő, kacajra fakasztó, elgondolkoztató üzenet.
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Zelmor írta: Roy és az nőcsábász külső mögött megbúzó elmebeteg személyisége....No comment.xD Hátmég az ő kis bugyubugyu-ja.
Best pic of Roy ever XD Ha nem lennék hű az avatártémámhoz, már biztos használtam volna :)
tarsonis írta:De Ednek és Alnak szerintem nem lesz meg a teste, inkább egy olyan elballagnak a naplementébe befelyezésre számítok. Mert ha el is érik a céljukat, akkor is nehéz elképzelni, ahogy újra együtt játszanak a zöld füvön, és hintalovakat transzmutálnak^^'
Ez felérne azzal, hogy halálra ítélik a főhősöket. Mármint, nézzünk az alapszituációra, homik és egyéb nélkül:
1, árvák lesznek, elég fiatalon
2, a transzmutációnál a, Ed-nél befigyel amit a kapuban lát, plusz a csonkítás b, Al egyszerűen szétesik, öröm lehet ilyen élményekkel élni
3, Ed 12 évesen a military tagja, gyakorlatilag gyerekként felnőttnek kell lennie + amiket látnak (Ninától kezdve 5-ös labor, etc.)
4, emellett mindketten, de Ed-nél jön ki talán jobban, küzdenek egy kevésbé egészséges adag bűntudattal a másik fél iránt
5, valószínű teljesértékű életet lehet leélni egy páncélként úgy, hogy nem öregszek, nem érzek, és még az emlékeim is részben a testvéremé x_x
6, úgy az eddigi részek alapján feltételezem, hogy Al pszichés fejlődése valahol megakadt 10 éves korában, ami Ed-et illeti; gyak. kimaradt az életéből az a szakasz, ahol a kistestvér leszokik arról a jó tulajdonságáról, hogy a nagyobbik testvéren lóg/istennekhiszi/egyéb

Össze lehet rakni az egészet, nem egy egészséges életvitel jönne ki belőle @_@
Rid Harshel írta: Nagy ki kérdés: Ki az a "ő" ("he")?
Fehérrel írom, a biztonság meg az újak kedvéért Az "Anohito", avagy a Nagy Ő... valószínűleg Hohenheim, Ed és Al apja (új openingben a szőke, szakállas, ballonkabátos csákó a házrom előtt).
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

tarsonis írta:Mert ha el is érik a céljukat, akkor is nehéz elképzelni, ahogy újra együtt játszanak a zöld füvön, és hintalovakat transzmutálnak^^'
Maa, azota mar felnottek kicsit... ^^;; Ed legalabbis mindenkeppen, Alnek meg muszaj lesz, ha eddig meg nem tette meg. Sz'al azer' mar nem 10 evesek. ^^;;
Rid Harshel írta:Az oké, hogy ő teremtette a homonculusokat, de hogyan és milyen céllal?
Uh, ize, honnan tudnank? ^^;; Gondolom nemsokara elmeselik...

Amugy en meg mindig aszondom, hogy Al ugyis visszakapja a testet elobb-utobb, az biztos. Ahogy Veji is irta, igy nem lehet leelni egy eletet. Automaillel igen *hides* de test nelkuli pancelkent aze' elegge lehetetlen... kesz csoda, hogy Al kihuzta eddig. Raadasul ez az egyetlen mod, hogy Ed meg tudjon bocsatani maganak, legalabb egy kicsit.

Sz'al, mar csak dramaturgiai okokbol is MUSZAJ, hogy valami tortenjen veluk, mert ha ott vegzik, ahol elkezdtek, akkor az egesz sztorinak semmi ertelme nincs... (Arrol nem beszelve, hogy a jo shounen "growing up" hagyomanynak megfeleloen telleg fel kell noniuk ^^;; )
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Új elmélet a FMA végéhez: Ed harcok során eldönti, hogy csinál egy homunculust, amelyik képes öregedni, teljes életet élni...stb. És a Soul transzmutációval beleteszi ALt az új homi testébe... Ed feláldozza megát és a sorozat végére békésen /azzal a tudattal, hogy visszaadta Al testét/ meghal...
Na ez milyen?
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Nem hiszem, mert akkor végül Al nem kapja vissza az eredeti testét, mert nem tudná miből megcsinálni :wink:

Nekem egy olyan érzésem lesz, hogy Al-el fog történni valami..
Kép
Válasz küldése