Full Metal Alchemist

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd?

Edward Elric
83
49%
Alphonse Elric
24
14%
Roy Mustang
42
25%
Scar
22
13%
 
Szavazatok száma: 171

Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Akumaryuuki írta:
Szélfi írta:[Feltételezem, hogy új testet próbált magának készíteni... Vagy valami egész más - sokminden elképzelhető, ha itt testcserélgető, örökéletű alkimisták vannak képben. Mi van, ha elvette valakinek a testét, és az illetőt próbálta bűntudatában újjáteremteni?
Meg aztán ha jól emlékszem, nem lett kimondva, hogy Dante készítette Greedet... Csak hogy "abben a házban született"...
És mi van ha Greed volt Dante eredeti teste és mielőtt meghalt volna, átültette a lelkét valakibe és megpróbálta újra megcsinálni a testét Homunculusként...
Erre már én is gondoltam.. Még arra lennék kiváncsi, hogy pl Envy-t és Gluttony-t ki csinálta?
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Pata írta:Erre már én is gondoltam.. Még arra lennék kiváncsi, hogy pl Envy-t és Gluttony-t ki csinálta?
Már csak Gluttony a kérdés... Envyi tuti Hohenheim csinalta...
Jo lesz... a következő részben tuti megjelenik Envy és meglátja hohenheimet.. ki lesz akadva...
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Szélfi írta:Vagy a másik eshetőség, hogy ténylegesen az oszló húsnak van szaga, de nem biztos, hogy konkrétan olyan penetráns, mint egy természetes úton lebomló halottnak...
En erre tippelnek, mert igy egyertelmu, hogy miert ugyanaz a szag. Es elegge muszaj, hogy ez gyengebb szag legyen, mert egy ennyire foszlo hulla szagat csak valami bivalyeros szagu parfummel lehetne ideig-oraig elnyomni... Sztem ez olyan szag, ami az oreg embereknek van.
Szélfi írta:Ha másért nem, hát Greed miatt az lehetett volna... A végén úgy emlékszem, Greed számított rá, hogy a vesztébe rohan, mikor Dante házába megy. Meg egyébként is úgy tűnt, hogy a homonkuluszok jelentőséget tulajdonítanak neki...
Jo, hat igy UTOLAG mar persze, hogy gyanusnak kellett volna lennie ^^;; de miutan Izumin is rajta volt a flamel tetko, gondoltam (helyesen), hogy azt valszeg Dantetol orokolte, es mivel Greed amugyis lathatoan ismerte Dantet, innen kovektezett egy teljesen mas elmelet (akkor meg nem is tudtunk ennyit a homikrol). Az utolso dolog, amire annal a jelenetnel gondoltam, hogy Dante lenne ano hito... Az egyetlen homi meg, akit egyertelmuen vele kapcsolatban allokent lattunk, az Greed volt, sz'al ez megint nem mondott sok mindent.
Szélfi írta:Mi van, ha elvette valakinek a testét, és az illetőt próbálta bűntudatában újjáteremteni?
Oooo... Dante, aki most val'szeg Rose babajaval akar vmi randa dolgot muvelni? o___o (jo, vegulis akkor lehet, hogy meg fiatal es jolelku volt, vagy vmi)
Szélfi írta:Meg aztán ha jól emlékszem, nem lett kimondva, hogy Dante készítette Greedet... Csak hogy "abben a házban született"...
Nah, Envy mondta Sloth-nak, hogy "ano hito ga mukashi Greed wo tsukutta", vagy vmi ilyesmi. Meg, az azert eleg egyertelmu volt mar akkor is, hogy vmi kapcsolat van kettejuk kozott... Greed felismerte Dantet, mikor epp Edet keszult a foldbe dongolni, stb.
Szélfi írta:
mufurc írta:amikor megeszik a kovet (amin elnek - vagyis gyak. emberi eleteket esznek), akkor kapjak meg a rajuk jellemzo powert es alakot (aha, akkor Lust mit latott abban a flashbackban? Meg a kapun tul?
Szerintem egy fél másodpercnyi hatásvadás flashnek nem kell ilyen jelentőséget tulajdonítani. Lehet hogy az csak szimbolikus volt. Mármint hogy a mostani Lust megrendülve szembesül a saját emlékeivel a születése előttről...
Oo, akkor mar Lust megszuletett, es a kapun tul volt (Odon ott uvoltott a hatterben, hogy "ne menj el", vagy vmi). Az meg huscsomo-Lust POV-ja volt, ott csopogott a ver meg nyalka meg mitt'omen... es ha mar ott volt, szerintem nem veletlenul raktak oda (raadasul FMA-ban eddig nem tengett tul a szimbolika ^^;; legfeljebb csak az alkimiai vonatkozasu). De pl. ott van Wrath. Mar akkor is ember-alakja volt, mielott megette volna a koveket, es a poverje is megvolt mar, csak nem tudta kontrollalni. Amikor megette a koveket, akkor csak ontudatra ebredt. Jo, Hohenheim is tevedhet, meg kiderulhetnek meg dolgok, csak ez egyelore fura igy.

Tovabbi random elmelkedesek a homikrol: most tunt fel, hogy Lust nem ismerte fel Hohenheimot, es Gluttony is habozas nelkul tamadt neki. Jo, Lust viszonylag fiatal (meg ugy tunik, Gluttony is, vagy csak ritka rossz a hosszutavu memoriaja), de ha o nem ismerte, akkor valszeg Sloth es Wrath se ismerik. Pride... Pride se lehet tul oreg, Greed pedig halott, sz'al eddig ugy tunik, az egyetlen, akinek Danten kivul emlekei lehetnek (vannak) Hohenheimrol, az Envy. Ez az egvilagon semmit nem jelent, de gondoltam, leirom. xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
tarsonis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2003.11.23. 19:29
Tartózkodási hely: Crystalline Passage

Hozzászólás Szerző: tarsonis »

Hehe megmondtam XD

Szerintem így meglesz az egész testük, ugyebár Slothért jár a nagy része, de ha Wrathot si utána hajítják, akkor jön a többi is. Meg Gluttonyt, és akkor végre Winry kutyusa is visszakaphatja a lábát *.*

Az az alakváltás dolog ha jól értelmeztem annyi, hogy lassan változik a testük, és egyre kevésbé fognak hasonlítani eredeti önmagukra. Ennyi^^' Sloth is nyilvánvalóan emlékszik Edékre, csak tök más a személyisége. Ennyi erővel Fuhrert akár meg is ölhették, és azonnal transzmutálhatták.

Hohenheim vs Dante azért kicsit meglepett. Ez a Gluttony támadd meg, úgysem húzza már sokáig ebben a testben... (ja, max még párszáz évig, addig jól elharcolgatunk itt a templomban, úgyis ő rohad el előbb :shock: )
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

tarsonis írta:Meg Gluttonyt, és akkor végre Winry kutyusa is visszakaphatja a lábát *.*
Az mikor volt, hogy Gluttony ette meg a kutya lánát? O_O
tarsonis írta:Hohenheim vs Dante azért kicsit meglepett.
Hmm.. azért érdekes volt, hogy pont jég/kristály Al-t kreált Hohenheim...

Wrath, meg egy különleges Homi... Szal vele is lehetnek még gondok...
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Akumaryuuki írta:Hmm.. azért érdekes volt, hogy pont jég/kristály Al-t kreált Hohenheim...
Az szerintem feny volt. Marmint, HIKARI no Hohenheim... val'szeg fennyel operal. Amikor kiszakitotta Dante rucijat, akkor is csak vmi villanast lattunk. (Raadasul mig Dante a padlobol csinalta a monsztakat, Hohenheim lathatoan a semmibol varazsolta elo az Al-figurakat.)

Kis info: az ofisal oldal szerint az e heti FMA elmarad. A 45. epizodot jovo szombaton vetitik. FRANCBA, lemaradok rola. >___<

-------

Csak hogy tovabb spammeljek: ismet egy FMA personality quiz.

En:
Kép

(ehehe, hogy sokat beszelek? Nem is ertem.... xD)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
mana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2003.06.13. 12:53

Hozzászólás Szerző: mana »

Jók ezek a tesztek XD
Én Hawkeye lettem:

Kép
*BAFU!*
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Elegem van.. már megint >_<
Kép

Mondjuk igaz, amit írnak.. >>
Kép
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Erm... megint csomó olyan válasz volt, amiből több is igaz rám...
Na mind1, 1ikféle választásom alapján:

Kép

erm... yay? \O_O/
Kép Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Volt ma már quiz... találtam egy pár szerintem egészen jól sikerült cosplay
Edward
Winry & Roi
Roi, Ed,Hughes, meg azt nem ismerem fel
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Yay, én is szeretem a macskákat ^.^
Kép
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

*snicker* Én tippre azthittem hogy Ed leszek, de heh :3
Kép
Most már örökbefogadhatom Ed-et és Al-t? *_*
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
Neara
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2004.05.23. 21:23
Tartózkodási hely: egy messzi-messzi galaxisban...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neara »

Nahát, ezt sem hittem volna:

Kép :roll:
"Some people live free
Some people just want more
As for me, I got what I need
Don't got much but I got what I need"
Avatar
Cicamacska
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.07.02. 15:59
Tartózkodási hely: Ceglédváros.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cicamacska »

Um.. En is egy Ed-et nyertem ^_^!!
kk-krisi

my first post here :dirr:

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

nem nagyon írok ebbe a thread-be, mert mindig spoilereztek :P
igazából csak én vagyok lemaradva és ezért látogatom ritkán a topic-ot...
nem mondok semmit sem a sorozattal kapcsolatban, mert az spoiler lenne azoknak, akik nem látták... de ezt megosztom:

Sloth kreálása, hogyan fér össze az Ishbal-i mészárlás időpontjával? Sloth ugyebár Juliet Douglas néven fut, aki már az Ishbal-i konfliktus kitörése előtt 2 évvel meghalt, ha jól emlékszem. Namost amennyiben Sloth-ot Ed kreálta nagyon nem ütik egymást az időpontok. Meg lehet mondjuk magyarázni azzal, hogy Sloth csak akkor vette fel a Douglas nevet, amikor a Fuhrer vagy ha úgy tetszik Pride titkárnője lett. De akkor Juliet Douglas rekordjai miért nem lettek törölve illetve miért ő felelős idézőjelesen Ishbal lakosainak felkelésért ?__?
jah és a Sloth =/= Juliet Douglas szöveg nem érdekel mufi XD

a másik érdekesség szerintem a Barry the Chopper ügy...
Ed össze-vissza parázott, hogy meg akarták ölni pedig már volt hasonló élménye [lásd visszaemlékezés az edzésre All is one, one is all című epizód]


és persze én is megcsináltam a quiz-t ^^

Kép
Frank Archer
Halott vagyok XDDD

to Akumaryuuki: szerintem akit nem ismersz fel az Havoc akar lenni
egyébként szerintem ez a gárda borzalmas XD Winry szerintük pasi? mert szerintem ezen a képen nem nő van az 100 XD
az Ed-et alakító figura nem semmi XD szerintem nő :dirr: [mondjuk Ed szinkronja is az ^^;;]
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

reménykedtem hogy a kutya leszek, de nem
Kép
de nem szeretem a macskákat ˇˇ""" Geeez!


nos ahogy már kifejtettem, szerintem az atombomba után a legnagyobb veszélyt az emberiségre a COSPLAY jelenti OMFG
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Kép

Na neeeeeeeeeeeee...
pont Pride? XD
Kép
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

:D
Kép
Sejtettem...
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Re: my first post here :dirr:

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

kk-krisi írta:Frank Archer
Halott vagyok XDDD
Elvileg nem halott... SPOILER : P Archer a kőalkotás után
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Re: my first post here :dirr:

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

kk-krisi írta:Sloth kreálása(...)
Dunno, számomra még mindig kiismerhetetlen, hogy melyik sztori a valós s melyik a kitalált. Bár amit anno a kedves chimera hölgy (nem emlékszem a nevére) mesélt valszeg igaz, hisz miért is hazudott volna..
kk-krisi írta:a másik érdekesség szerintem a Barry the Chopper ügy...
Ed össze-vissza parázott, hogy meg akarták ölni pedig már volt hasonló élménye [lásd visszaemlékezés az edzésre All is one, one is all című epizód]
Azért nem ua., hogy valami ismeretlen arc üldöz egy szigeten, ahol az öcséddel kettesben vagytok egy hónapig, vagy hogy egy elmeberet, aki lecsatolta a fémkezedet egy hatlmas bárdal akat feldarabolni, ráadásul úgy, hogy senki sincs, aki a segítségedre sietne. Barry a szó szoros értelmében elmebeteg volt. De hát istenem, ilyenek is kellenek. :roll
kk-krisi írta:az Ed-et alakító figura nem semmi XD szerintem nő :dirr:
Az. És még a haja sem elég hosszú.:dirr:

Oh, és a quiz.. Jó, istenem, hát öntelt és gyakorlatias az vagyok, de hogy ennyire..XD
Kép

Roy r0x!Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Re: my first post here :dirr:

Hozzászólás Szerző: mufurc »

kk-krisi írta:Sloth kreálása [...]
Ezt mar akkor is elmondtak parszor... mas kerdes, hogy sose fejtettek ki, sz'al lehet, hogy plothole, lehet, hogy vmi fontosat takar. *shrug* Van Juliet Douglas -> JD meghal -> VALAKI JD neven belep a hadseregbe -> ez a valaki Ishbalban lovoldozik -> vmi lesz vele, valszeg meghal vagy akarmi -> Sloth megszuletik -> Sloth felveszi JD nevet, es Pride titkarnoje lesz. ^^;; Meg az is lehet, hogy JD egy elozo, kisse rovid eletu Sloth volt (Greedtol tudjuk, hogy szaz-valahany evvel ezelott, amikor ot bezartak, meg nem volt Sloth), de lehetett akar Envy is, vagy egy random emberke. Kerdes, hogy mit akartak pontosan elerni: egy halottra kenni a haboru kirobbanasat (aminek mondjuk sok ertelme nincs, ha eccer mindenki tudja, hogy meghalt o_O;; ), vagy vmi mast. Csak kiderul... o_o
kk-krisi írta:a másik érdekesség szerintem a Barry the Chopper ügy...Ed össze-vissza parázott, hogy meg akarták ölni pedig már volt hasonló élménye [lásd visszaemlékezés az edzésre All is one, one is all című epizód]
? Edet parszor meg akartak mar olni... ^^;; mondjuk annyira kozel nem nagyon jutottak meg hozza, mint Barry (meg eleteben).
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Re: my first post here :dirr:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

mufurc írta:Ezt mar akkor is elmondtak parszor... mas kerdes, hogy sose fejtettek ki, sz'al lehet, hogy plothole, lehet, hogy vmi fontosat takar. *shrug* Van Juliet Douglas -> JD meghal -> VALAKI JD neven belep a hadseregbe -> ez a valaki Ishbalban lovoldozik -> vmi lesz vele, valszeg meghal vagy akarmi -> Sloth megszuletik -> Sloth felveszi JD nevet, es Pride titkarnoje lesz. ^^;; Meg az is lehet, hogy JD egy elozo, kisse rovid eletu Sloth volt (Greedtol tudjuk, hogy szaz-valahany evvel ezelott, amikor ot bezartak, meg nem volt Sloth), de lehetett akar Envy is, vagy egy random emberke. Kerdes, hogy mit akartak pontosan elerni: egy halottra kenni a haboru kirobbanasat (aminek mondjuk sok ertelme nincs, ha eccer mindenki tudja, hogy meghalt o_O;; ), vagy vmi mast. Csak kiderul... o_o

Namost nem az van, h az egész JD-ügy csak papíron létezik? És valójában nem volt JD, hanem kommandósok bemasíroztak, majd miután fellázadtak az Ishbaliak, katonaság "kénytelen kelletlen" rendetrakott, majd mint háborús bűnösöket, a kommandósokat lecsukták?
Nekem vmi ilyesmi jött le Marter mondókájából(Waaaaah Marter-san ;_; ) & az utolsó epizódokból [edit]jah, és utólag JD-re + az Ishbaliakra kenik az egészet, mert mégsem lehet olyan a történelemben, h random kommandósok bementek&gylkoltak, mert még vki elkezd nyomzni. Mármint a katonaságon belül, mert ugye JD-ügy is titkos O_o...[/edit]


Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Re: my first post here :dirr:

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Csokit kérek!!! *.* írta:Namost nem az van, h az egész JD-ügy csak papíron létezik? És valójában nem volt JD, hanem kommandósok bemasíroztak, majd miután fellázadtak az Ishbaliak, katonaság "kénytelen kelletlen" rendetrakott, majd mint háborús bűnösöket, a kommandósokat lecsukták?
Persze, de valaminek tortennie kellett, hogy a sztorit igy el lehessen adni... Az en teoriam (lehet, hogy tevedek :P):

Volt egy JD nevu katona a seregben, aki meghott. De mivel nyilvanvalo, hogy az ishbali hejehujat is ugyanugy elokeszitettek, mint a liorit, feltetelezheto, hogy emiatt a halalat eltussoltak, es a nevet nem toroltek, hogy legyen hely egy beepitett embernek (hominak). Itt lep be Envy, aki az elkovetkezendo ket evben JD szerepet jatssza, mar ha kell. (Mivel Pride a Fuhrer, siman elintezhette, hogy JD csak ugy "letezzen", csak epp senki ne tudjon rola.) Envy JD neven elsetal Ishbalba, kinyiffant vkit, aztan hatradol, es popcornt zabalva nezi tovabb az esemenyeket, mig a hir elterjed (persze el is nyomjak hamar), hogy omg, ezert tort ki a haboru, de pszt. (Nem veletlen, hogy errol keszult feljegyzes, a Martel-fele akciorol viszont nem. Arrol az akciorol legfeljebb a Fuhrer tudhatott... es Marteleket epp azert kuldtek az otos laborba, hogy errol ne meselhessenek senkinek. Nem is tudta senki, meg Hughes se talalt semmi ilyesmire vonatkozo dolgot.) Ezutan, mikor megszuletik Sloth, o veszi fel JD nevet, es, immar a Fuhrer titkarnojekent, belep a seregbe.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Re: my first post here :dirr:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

mufurc írta: Volt egy JD nevu katona a seregben, aki meghott. De mivel nyilvanvalo, hogy az ishbali hejehujat is ugyanugy elokeszitettek, mint a liorit, feltetelezheto, hogy emiatt a halalat eltussoltak, es a nevet nem toroltek, hogy legyen hely egy beepitett embernek (hominak). Itt lep be Envy, aki az elkovetkezendo ket evben JD szerepet jatssza, mar ha kell. (Mivel Pride a Fuhrer, siman elintezhette, hogy JD csak ugy "letezzen", csak epp senki ne tudjon rola.) Envy JD neven elsetal Ishbalba, kinyiffant vkit, aztan hatradol, es popcornt zabalva nezi tovabb az esemenyeket, mig a hir elterjed (persze el is nyomjak hamar), hogy omg, ezert tort ki a haboru, de pszt. (Nem veletlen, hogy errol keszult feljegyzes, a Martel-fele akciorol viszont nem. Arrol az akciorol legfeljebb a Fuhrer tudhatott... es Marteleket epp azert kuldtek az otos laborba, hogy errol ne meselhessenek senkinek. Nem is tudta senki, meg Hughes se talalt semmi ilyesmire vonatkozo dolgot.) Ezutan, mikor megszuletik Sloth, o veszi fel JD nevet, es, immar a Fuhrer titkarnojekent, belep a seregbe.
Az szerintem is ok, h volt egy JD nevu katona. Aki meghalt. valszeg Ishtbalban. De szerintem nem tortent meg ez a JD vs. Ishbali kisgyerek incidens, azt csak kitalálták, mégsem lehet azt mondani, h Ishbaliak azért lázadtak fel, mert kommandósok kinyírták a papjaikat.
Ellenőrizni meg úgyse tudja senki, h JD télleg lelőtte-e a kisgyereket, mert Ishbalt lesimázta a sereg (szó szerint).
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Re: my first post here :dirr:

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Csokit kérek!!! *.* írta:Az szerintem is ok, h volt egy JD nevu katona. Aki meghalt. valszeg Ishtbalban. De szerintem nem tortent meg ez a JD vs. Ishbali kisgyerek incidens, azt csak kitalálták, mégsem lehet azt mondani, h Ishbaliak azért lázadtak fel, mert kommandósok kinyírták a papjaikat.
Dunno... lehet, hogy csak en bonyolitom tul a dolgokat, de imho vminek tortennie kellett, meg ha csak egy megrendezett komedianak is, ha feljegyzes keszult rola + ennyire eldugtak. Marmint, ennyi erovel terjeszthettek volna azt is, hogy "ok kezdtek, mi csak visszalottunk" (ahogy a sorozat elejen tudtuk).
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Válasz küldése