Full Metal Alchemist

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd?

Edward Elric
83
49%
Alphonse Elric
24
14%
Roy Mustang
42
25%
Scar
22
13%
 
Szavazatok száma: 171

Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Szerintem aranyos,de ízlések és pofonok :-)
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Movie, tényleg nem volt ott a toppon minden téren, de nekem tetszett. Egyrészt azért mert nem voltam kibékülve túzottan a sorozat végével, másrészt azért mert már FMA hiányom volt. Anno majdnem megnéztem a moziban felvett változatát, amiből csak a vászon felső fél métere látszott.
Kép
Avatar
Neerson
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.02.05. 19:21
Tartózkodási hely: Cegléd-Budapest

Hozzászólás Szerző: Neerson »

23. rész Hughes : "Ha valaki szenved, nem akarja, hogy másis ugyanúgy érezzen, nem akarja, hogy aggódjanak miatta, ezért nem mondják el"

Szép gondolat, de valójában általában azért, mert úgy gondolják a másik amúgysem érti, nem is akarja érezni ugyanazt.....kevesen vannak olyanok, akik mégis.
figyelmetekbe ajánlom ehhez, Kosztolányi Esti Kornél éneke c.-ű versét...
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

:shock: Hát elég meredek :D
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Hát ez nem semmi lool xD
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Szerintem meg nagyon muki :D
es talalo..
Avatar
Schuldig
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2006.02.09. 16:43

Hozzászólás Szerző: Schuldig »

JÚÚÚJ én most néztem meg ezt a sorozatot, és bár nem láttam még túl sok animét (ez kb a 20. volt) de akkoris ez az eddigi legjobb amit életemben láttam! ::jthrill::
Talán nem is igazán van szereplő akit nem szeretek, Edet meg imádom :mrgreen:
Najó, azért van akit nem bírok... (pl Tucker vagy Dante)
Különösen az az egyensúly tetszik ami a drámai jelenetek és a poénos részek között van :D meg a fejlődések amiken egyes karakterek átmennek. Szerintem nagyon-nagyon jó sorozat, bár kicsit bonyolult is, mert mikor megpróbáltam barátoknak részletekbe menően leírni miről szól, vagy akár csak egy-egy részt, akkor a végén én is belezavarodtam ::japtoun::
Sztem nagyon jól összehozták Edék világát a "mi" világunkkal...

OVA is lesz??? Áááááá, alig várom :D
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

a szavazásnál:Ed is egyik kedvenceim közé tartozik,de Royra szavaztam,mert hát ő néz ki a legjobban. :D mit tesz a külső... :) a movieban igenis jól áll neki a szemkötő,nem tudom,miért szívózik vele Ed!(biztos a megszokás...) :D
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Te is itt vagy? :D

Szerintem mindkettő nagyon jól kitalált egyéniség,és Ed külsejével sincs semmi baj :-P úgyhogy nehéz a választás....
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

igen.meglepő,mi? :)
Ed is jól néz ki,de túl alacsony nekem. :-P meg fiatal is...mondjuk a movieban már nem. :) de ott hülyén fogja össze a haját.a világ nagy problémái... :D
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
Neerson
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.02.05. 19:21
Tartózkodási hely: Cegléd-Budapest

Hozzászólás Szerző: Neerson »

nemtom, nekem winry tettszett :)
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

Winry?hmm...őt csak akkor bírtam,amikor kihagyta az egyik csavart Ed auto-mail-éből. :D hát ez mi?hoppá.... :) közben éppen pergett szét Ed karja harc közben. :D
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nekem az elso 15 resz nem igazan tetszett, pontosabban nehezebben ragtam at rajta magam, de a 16.resztol hűűű, nagyon tetszik...most jott el a "nem birok elszakadni a kepernyo elol" cimu tortenet..
Nekem kulonosen a 2 testver kozotti onzetlen szereteten alapulo kapcsolat tetszik..h barmirol legyen is szo, ok egymas mellett vannak, oszinten..
nekem Roy Mustang nem jon be, de az vicces volt amikor az eso miatt nem tudta fitogtatni az erejet :-P
Nekem Hughes tetszik nagyon, o vicces es aranyos.. :D
Es az Armstrongot meg nem birom ki rohoges nelkul.. :lol:
Avatar
Schuldig
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2006.02.09. 16:43

Hozzászólás Szerző: Schuldig »

A testvéri szeretet engem is nagyon megfogott... tök szomorú voltam az utolsó epizód végén mikor mégse lehettek együtt :( De a movie azért megnyugtatott. Igaz hogy nem a saját világukban vannak, de legalább együtt lehetnek végre. Bár azt is sajnáltam hogy Ed végülis nem "tarthatta meg" a rendes végtagjait...
Avatar
Neerson
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.02.05. 19:21
Tartózkodási hely: Cegléd-Budapest

Hozzászólás Szerző: Neerson »

Amúgy én szívesebben élnék automaillel :D
nekem épphogy az első tizenöt rész tettszett tettszett, nem volt jó érzés mikor az egész világrend megborult, és már a katonaságban sem bízhattunk... szóval ez a mindehol ellenség zavaró volt, az előtte lévő nyugalomhoz képest, de aztán lassan megszoktam az új helyzetet, és újra élveztem:)
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Kesz..itt ulok konnyek kozott a 25. resz utan, h tehettek ezt velem?
Hogy olhettek meg Hughes-t?? Miert pont ot?? Annyira szomoru volt az egesz resz..ugyh most egy kis szunetet tartok, a lelkesedesem megtort..
Vhogy Hughes nelkul nem is lesz az igazi.. o volt a kedvencem..nem birom en a stresszt, inkabb kene neznem kevesbe dramai animeket :cry:
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Én most nézem 2x-ra az fma-t 2 hónapon belül.Nekem nagyon bejön.De a végén sajnálom Winry-t.Az fma nálam amúgy a No 2.Az első mindig is a Berserk lesz :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

IloveRenji írta:..nem birom en a stresszt, inkabb kene neznem kevesbe dramai animeket :cry:
Hát pedig innentől egy-két fillertől eltekintve végig folyik majd a vér (najó csak átvitt értelemben), szal kösd föla gatyót és készits oda zsebkendőt :)
Kép
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

én a magam részéről teljesen pánikhangulatban voltam,mikor Scar,mint "láthatatlan ellenség" üldözte őket... :D olyan nyomasztó érzés telepedett rám,hogy gyorsan tovább kellett néznem. :D meg akitől kiráz a hideg,az a prof,aki a lányából meg a feleségéből csinált kimérát... :shock: az nagyon durva volt...
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nekem maga a prof, aki azzal a medvecuccal "fonodott" egybe..azt hittem leajulok a szekrol..A lanyaval meg a kutyaval alkotott chimera az inkabb szivszakaszto volt, de az a pasi gyomorforgato..
Nekem Scar karaktere nagyon bejon..nekem o "szimpatikus", mar amennyire az lehet..
es mar tovabb mertem nezni egy resszel, halisten abba az Auto-mail szkanderozos reszben semmi siros resz nem volt :drop:
most lelekben edzem magam a tovabbiakra..
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

de nem is akárhogy,fejjel lefelé olvadt bele. :shock: egy picit hátrahőköltem,mikor megláttam.nagyon megrázó részek vannak benne...
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Na ja.. :tard:
Most neztem meg a 28.reszt, es majdnem sirtam a rohogestol..
vmiert nekem sokkal aribb a kicsi Al, mint a kicsi Ed, nem tudom miert..talan mert aranyosabb a hangja, v mert ritkabban latom..de nagyon cuki ::^_^::
meg valami..az uj OP-tol falra maszom..nagyon nem tetszik annak a hangja aki enekli, meg a szam is rossz, nekem nagyon nem jon be.. :wevil:
az elozo sem volt a kedvencem, de ez annal is rosszabb..
Nna megegyszer szerkesztem magam, most akkor a Greed az chimera v Homonculus?Hol az egyiket mondjak hol a masikat ::jhuh::
Avatar
Ignesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.09.18. 18:14

Hozzászólás Szerző: Ignesis »

Greed az a "sziklaember" volt ,nem? :D ő homonculus.
nem tudod véletlenül a szám címét?így rész szerint nem tudom,...van 2 szám,ami nagyon tetszik.Undo és Rewrite-Asian Kungfu generator címen töltöttem le őket...azok is openingek(ha jól emlékszem-)
Ha te fölépítenéd a Világtornyot,előállna egy másik,s lerombolná.Ha te lecsöndesítenéd a meghasonlott népet,jönne egy másik,s föllázítaná.Ha te tüzet támasztanál,ő vizet zúdítana reá.Ha te vizet fakasztanál,ő sivatagba fojtaná.Némaságod túl hallgatná...
Avatar
kaoru-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2006.03.27. 15:48
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: kaoru-chan »

Ok, hogy Royra szavaztam, mert ő a bishi meg minden, de igazából szerintem minden karakterben van valami szeretetre méltó, ezért őszintén szolva nem is akarok választani. Már eleve: Ed és Al számomra elválaszthatatlanok. n_n
Válasz küldése