Full Metal Alchemist

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd?

Edward Elric
83
49%
Alphonse Elric
24
14%
Roy Mustang
42
25%
Scar
22
13%
 
Szavazatok száma: 171

Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nna megneztem..es az Undo nem tetszik nagyon..
a Ready Steady Go-ra mondtam h haggyan, meg a legjobb a Melissa az Openingek kozul..
Es az igaz h elvalaszthatatlanok.. :D
(bar en Scar-ra szavaztam, nekem o "jon be" a legjobban en Roy-t nem szeretem..)
Avatar
kaoru-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2006.03.27. 15:48
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: kaoru-chan »

IloveRenji írta:Nna megneztem..es az Undo nem tetszik nagyon..
a Ready Steady Go-ra mondtam h haggyan, meg a legjobb a Melissa az Openingek kozul..
Es az igaz h elvalaszthatatlanok.. :D
(bar en Scar-ra szavaztam, nekem o "jon be" a legjobban en Roy-t nem szeretem..)

Szerintem ez az egyetlen anime, amiben szinte egyik opening/ending zene/animáció se teszett. xD melyik is volt az az opening, amiben Ed fejéből mintha egy növény nőne ki? úristen, azon mindig szétröhögtem magam. :lol:
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Vree »

Jííí...ezt muszáj megnézni, pláne ha a movie is megvolt:

http://www.youtube.com/watch?v=LSYCkPGB ... hibi%20fma

Egy összvissz hatperces OVA chibizált karakterekkel (asszem a .hack//SIGNhez volt anno ilyen). Csak japán, szóval ha tud valaki sub-olt verziót, ne habozzon szólni!

Ja, és a forrásaim szerint még két ilyen létezik...lehet vadászni rájuk :)
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Mind a 3 torrenten >> ITT szintén nincs még lefordítva.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nagyon muki..kar h nem ertek belole sokat :?
Viszont vegigneztem a sorozatot, es nagyon tetszett (halisten nem kellett mar tobb papirzsebkendo..), orulok h "nem adtam fel" 15 resz utan..
most akkor mar csak a film jon, remelem annak "tenyleg" jo lesz a vege..
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Vree »

Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Megneztem mindket rovid OVA-t (ha esetleg tobb is van es tud rola vki mondja meg), es nagyon tetszettek..a Chibis, az vicces, a masikban meg vegre lehet latni sok Homonculus-t es Alchemist-et harcolni latni, meg ha csak rovid ideig is :D (en azon mindig szetesem amikor a Hawkeye "figyelmeztezi" a Mustangot, h viz ellen hiaba probal barmit is csinalni :lol: )
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Hát elvileg a PREMIUM COLLECTIONben van mégegy ilyen: "Year 2005 Spring and Summer Limited Event`s Original Animation Perfect Edition" de ezt még RAW fájlként sem találtam. Meg van egy rövid Kids v. Children címmel, de ebben összvissz egy fél mondat hangzik el szal kétlem, hogy valamelyik fansub nekiállna. Ja és vmiért anidb.net-en már nincs külön FMA P.C. nemtom miért.
Kép
Avatar
Kira-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.07.20. 20:23
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kira-chan »

Help! Valaki nem tudja, honnan lehet még a sorozatot rawban letölteni? Nagyon kéne, de mindenhol csak feliratos verziót találok :(
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

alter megoldás: töltsd le ogm-ben vagy mkv-ban és szedd ki belőle a felesleget
Kép
Avatar
Kira-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.07.20. 20:23
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kira-chan »

az mkv-t nem szereti a gépem, de az omg nem rossz ötlet, köszönöm ^^
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Végignéztem a sorozatot és NAGYON tetszett a befejezés.
Amikor megjelennek a 49. végén azok a vaskeresztes zeppelinek... Azon leesett az állam.
Jól ki volt ez gondolva! Féltem, hogy az "kapu másik oldala" valami tökgáz cucc lesz, de ennyire jót azért nem vártam.
Ja és a szálakat is elég jól varrják el. Az animék utolsó epje sokszor csalódás, mert "jajj ne örüljenek már ennyit ez már gáz". De itt pl Roy Mustang is teljesen jól ette az almát. És nem ugráltak meg ilyesmi.

Ja és az utolsó féle intrót is bírtam (az volt az egyetlen). A zenék valahogy sehol se tetszettek de itt legalább jó volt a képösszevágás.

Milyen a nagyfilm? Megéri megnézni?
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Szerintem meg..elvarrja a szalakat, amiket meg el kell..nekem tetszett, nem mindenki van vele igy amugy..de asszem van is egy ilyen topic :roll:
PlayBack
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006.05.15. 07:19

Hozzászólás Szerző: PlayBack »

áááh nem akarok elfogult lenni de a világ 10 legjobb animéje között van
A történet az ébresztett gondolatok a hangulat a szereplők .......... és a megoldások ahogy ezt az egészet közvetítik átéreztetik.......
nem vagyok nagy anime fun csak mérsékelten de ez lebilincselő volt :P

aki meg napi 14 órát néz animét az kezdjen élni kezdjen valamit magával.... csak voltam valami meetingen és volt pár fazon akik nagy hatást tettek rám :( szal kezdjetek élni bármit is mondjanak ez nem életforma csak punnyadás

visszatérve az FMA-hoz a vége megrázó volt:) elején nem tudtam hova tenni mert annyira szokatlan volt talán érzelmi téren egy kicsit realisztikus íze volt hogy igen nem tündérmese az élet
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

PlayBack írta:aki meg napi 14 órát néz animét az kezdjen élni kezdjen valamit magával....
Na varjunk csak, azt hiszem sejtem ki lehetsz :-P (vagy inkabb beszelgessunk yaoikrol? :D:D)
Amugy en is imadom, es annyira nem akartam megnezni, merthat megiscsak olyan hosszu, majd biztos megunom, meg nem fog erdekelni..hat tevedtem, rettenesen lekotott, es tele van fordulatokkal..es hat igen, van nehany olyan dolog benne ami "pofonvag"..nekem mondjuk Hughes halala, es az h Sloth az anyjuk..
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Én azért néztem mert nagyon tetszettek a poénok.. És a történet is jó így szép lassan magával ragadott...

off:De hékás,ennyire lehervasztottunk?
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

PlayBack írta:aki meg napi 14 órát néz animét az kezdjen élni kezdjen valamit magával.... csak voltam valami meetingen és volt pár fazon akik nagy hatást tettek rám szal kezdjetek élni bármit is mondjanak ez nem életforma csak punnyadás
LOL teljesen igazad van! Viszont sajnos ez ilyen rákattanós dolog, mert 20 perc nem sok így nagyon könnyű a "na még egy részt" elven elb*szni egy egész estét :D. De 14 óránál még nem tartok.
IloveRenjo írta:Hughes halala, es az h Sloth az anyjuk..
Érdekes nekem a Slothos valahogy természetes volt. Fölismertem vagy mi. De az hogy a Hughes meghal az tényleg egy nagyon szomorú pont.
De jellemző a FMA-ra hogy egyrészt könnyed poénok vannak benne és aranyos kislányok/kiscicák/kutyák amik a 10 éves korosztályt pont magukhoz ragadják, ugyanakkor meg szervezett népirtás meg brutális gyilkos meg ilyen vidámságok jönnek elő ami talán kicsit sok még ennek a korosztálynak. Szóval az hogy meghalt az egyik kedvenc szereplőm az nagyon is beleillett a történetbe.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Neked is o volt a kedvenced? :-P , de egyebkent tenyleg durva mixeltek a 2ot, es vhogy nem volt gaz egyaltalan..amugy a nevem IloveRenji, nem Renjo, de nem baj :D (amugy vhol en is sejtettem, csak ez annyira tragikus volt, h nem akartam elhinni, amig a kepembe nem vagtak..)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

IloveRenji írta: (amugy vhol en is sejtettem, csak ez annyira tragikus volt, h nem akartam elhinni, amig a kepembe nem vagtak..)
Hmm, most visszagondolva én ugyanígy voltam... mármint, gyanakodtam rá, de magamban mindig legyintettem egyet, hogy "áh, az túl durva lenne, úgyse merik ezt megcsinálni..." Aztán dehogynem o_o.
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

A sorozatot most tolom másodszor, meg a mangát is elkezdtem (letehetetlen), és utóbbi időben látott gyenge próbálkozások mellett, ez viszi nálam a pálmát. Egyébként épp most néztem meg a Nina-s részt (ez volt az első nagy pofon a sorozattól) ::bawl:: ::bawl:: ::bawl::
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

A Ninás dolog elég hátborzongató. Ráadásul nincs is lezárása. Még az utolsó epizódban is megjelenik.

Megnéztem a nagyfilmet. Nem rossz, sőt!
Viszont a vége kicsit összeszedetlen, vagy nem is tudom. Úgy nem éreztem azt, hogy a dolgok a helyükre kerültek, mint a sorozat végén.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

A "Ninás rész" tipikusan az, aminél úgy bömböltem, hogy majd lefordultam a székről... Azóta is ez az egyik legfájdalmasabb "anime élményem"... [Még jó, hogy senki nem volt a szobában és nem látták hogy hisztizek...]
Kép
PlayBack
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006.05.15. 07:19

Hozzászólás Szerző: PlayBack »

Misu írta: off:De hékás,ennyire lehervasztottunk?
:woff: dehogy de nem az én világom szal nem hiszem hogy sűrün láttok majd :P

és Rita nagy forma a yaoi imádata ellenére is :-P és az új srácnak tudott egy sziát odaböfögni :-P senki ne vegye magára csak ez a gyengém :eyes:



szegény Nina az durva volt kicsit őrült rész :P ::bawl::
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

PlayBack írta:és Rita nagy forma a yaoi imádata ellenére is :-P
Oh, oh koszonom..de meg tessek majd jonni, ha majd megint otthon leszek, mert ambar antiyaoi vagy, te sem vagy kutya :D
Amugy az a pasi volt a legpszichobb az egesz sorozatban..amikor meglattam h "egybeolvasztotta"magat a medveben, rosszul lettem...es amikor kiemeli azt a szerencsetlen "valamit", az uj Ninat..forgott a gyomrom.. Meg most is rossz arra gondolni
PlayBack
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006.05.15. 07:19

Hozzászólás Szerző: PlayBack »

akkor már hozzászoktam a sorozat hangulatához szal azt is csak egy kicsit szomorkásan néztem akkor már nem vártam a happy endet csak azt hogy rosszabb ne történnyen a srácokkal

de a kutya+a lánya áááh... a kislány vajon mit érezhetett és az a lény ami lett belőle...... legalább nem élt sokáig
Válasz küldése