Full Metal Alchemist

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd?

Edward Elric
83
49%
Alphonse Elric
24
14%
Roy Mustang
42
25%
Scar
22
13%
 
Szavazatok száma: 171

Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ep31....

1) OMGWTF.

2) Megvan az egyik hianyzo fobun (nemmondommegmelyik, bar sztem egyertelmu ^^;; )

3) Megvan, hogy keszul a homunculus (nagyjabol).

5) AL, TE NAGYON HULYE!!! -_- *rug* (es meg Edrol hittem azt, hogy egysikuan gondolkodik...)

Amugy erdekes, ugy tunik, hogy Greed eddig meglehetosen elzarva elt a tobbiekrol... nem tudta, hogy mar megszuletett Sloth, vagy hogy uj Lust van (ez azert erdekesen hangzik, "Lust is megujult", mondja Envy). Ez azt is jelenti, hogy Envy, Greed (es val'szeg Gluttony is) a legidosebbek kozul valok... bar fene tudja, van-e ennek jelentosege. ^^;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
mana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2003.06.13. 12:53

Hozzászólás Szerző: mana »

mufurc írta:Amugy erdekes, ugy tunik, hogy Greed eddig meglehetosen elzarva elt a tobbiekrol...
Ha jól emlékszem Greed a titkos laborban történt események hatására bukkant fel, valami föld alatti helyről... Mintha be lett volna zárva oda :? Egy olyan jelenet rémlik, hogy Lusték állnak egy padlóba robbantott(?) nagy luk körül, és nem akarnak/mernek lemenni... Félnének Greedtől? :shock:
*BAFU!*
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

mana írta:Félnének Greedtől? :shock:
Hat, Envy nem, az biztos. ^^;; Leallnak verekedni, csak idokozben felbukkan meg par szereplo, es Greed inkabb visszakozik.

-----

Hehe, ez erdekes:
http://www.alchemylab.com/flamel7.htm

Aszongyak, a szimbolum neve flamel, es egy 14. szazadi francia alkimistarol lett elnevezve... aki (allitasa szerint) elkeszitette a bolcsek kovet. :)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Waaaaah nincs FMA ;_;
FMA-t akarook FMA-t akarooook ~~~^o^~~~
*hisztizik, de nagyon*

Szimbólum jó ^_^
úgy néz ki, utánanéztek az alkímia-stuffnak az alkotók
nagyon rendes tőlük ^_^

------

Uff... nem bírtam ki reggelig, megnéztem most...
@_@

Yay? Bejött a tippem, hogy készülnek a homonculusok...
Viszont ez azt jelenti hoooogy
Sloth hasonlósága nem véletlen?
Éééés mi van Al eredeti testével? O.o;;;

btw mi is a 7 főbűn?
falánkság (Gluttony)
kapzsizság (Greed)
lustaság (Sloth)
irigység (Envy)
harag (düh?) (Wrath)
bujaság (Lust)
hiúság (Pride???)


Hmmmhmmm... jópár kérdés +válaszolódott most azért...
Meg jópár nem... szerencsére nem kavartak be nagyon
megint, csak 1 icipicit =)

na én m1ek alunni, elég volt az izgalmakból mára ~_~
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

http://animesuki.com/series.php/259.html

A ROHADT ELETBE!

Remelem, a raw-okat nem szuntetik be....
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
mana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2003.06.13. 12:53

Hozzászólás Szerző: mana »

mufurc írta:http://animesuki.com/series.php/259.html

A ROHADT ELETBE!

Remelem, a raw-okat nem szuntetik be....
*elájul*
Na ez kész. Mondjuk csodálkoztam volna, ha nem licencelik. NAGYON népszerű anime. Mi meg jól megszívtuk...
*BAFU!*
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

*cwies loudly*
::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: ::bawl::

hogy érted, hogy reméled, hogy a rawok maradnak? Azok fenn szoknak maradni ilyenkor? *_*
Kép Kép
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Én nem tudom hogy egyesek itt miért sírnak, de ezt találtam egy külföldi fórumon:
-------------------------------------------------------------------------------
From Keep IRC channel: "FMA is NOT officially licensed"
From ANBU IRC channel: "We have not dropped FMA yet."
-------------------------------------------------------------------------------

CHRONOS
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Chronos írta:Én nem tudom hogy egyesek itt miért sírnak, de ezt találtam egy külföldi fórumon:
-------------------------------------------------------------------------------
From Keep IRC channel: "FMA is NOT officially licensed"
From ANBU IRC channel: "We have not dropped FMA yet."
-------------------------------------------------------------------------------

CHRONOS
Azer' sirnak egyesek, mert amikor reggel 8-kor megneztem, az ANBU a kovetkezoket irta: "[blablabla] Anyway, I already removed all the torrents from our tracker, enjoy." Ami ugye egy dolgot jelenthet csak.

A dolog egyebkent egyelore ugy nez ki, hogy senki nem tudja, pontosan mi van. :) Az, hogy az Animesukin felkerult a licenszeltek koze, az azt jelenti, hogy legalabbis felhivatalos forrasbol ugy tudjak, licenszelve van - aztan hogy ez mennyire hivatalos, azt egyelore nem tudni, de a lehetoseg fennall, es elovigyazatos mindenki. Ami teny: a Funimation mar honapokkal ezelott megvasarolta a www.fullmetalalchemist.com (vagymi) domaint - ez onmagaban meg nem sokat jelent, csak azt, hogy mar akkor erdeklodtek a sorozat utan, sz'al elvileg lehetseges, hogy most meg is vettek. Az egyetlen, ahol a dolog elcsuszhat az az, hogy az FMA jatek elvileg a Bandaie.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

FUNimation? Hajjaj... -_-
Asszem örülhetünk ha raknak a DVDre japán dubot is az elengedhetetlen angol mellett. (Bár a Funimation talán egy fokkal jobb, mint a 4Kids; na ŐK TUTI hogy nem raknának rá az angol dubon kívül SEMMIT. -_-)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
tarsonis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2003.11.23. 19:29
Tartózkodási hely: Crystalline Passage

Hozzászólás Szerző: tarsonis »

Kérdés, hogy mi számít hivatalos forrásnak... Ha jól látom leggyakrabban onnan tudják meg, hogy egy conon bejelentik, márpedig ez az FMA esetében megtörtént (ott a játékot is említették). Ha félhivatalos forrásból tudnák, akkor gondolom a rumorshoz került volna.
Nem fognak szívélyes hangvételű levelet küldeni az összes licenszről az összes fansubber csapatnak, ha esetleg erre várnának...

Mindenesetre érdekes lesz az amcsi verzió. Mert vagy nagyon gyorsan leszoknak a cenzúráról, vag pedig öt perces részek lesznek :shock:
edit: funimation?... Akkor még ennél is érdekesebb lesz :?
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

A forras, amire hivatkozik mindenki:

http://ps2.ign.com/articles/513/513178p1.html

Idezem,
"Funimation will handle distributing the Fullmetal Alchemist cartoon in North America -- a cartoon that has already sold 51 episodes to Cartoon Network for an October air date. Square, of course, is picking up the game end of things, namely the lengthy localization process, which requires trying to Americanize an...interesting...storyline. Expect it Spring of 2005. "

Aztan fene tudja... Mindenesetre remenykedjunk, hogy vaklarma.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

mufurc írta:trying to Americanize an...interesting...storyline.
Anou ez mit is jelent? Ugye nem azt, hogy vágnak? o.o
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Csokit kérek!!! *.* írta:
mufurc írta:trying to Americanize an...interesting...storyline.
Anou ez mit is jelent? Ugye nem azt, hogy vágnak? o.o
Vagnak, atirnak, atneveznek (errol foleg hirhedt a Funimation, pl. a Detective Conan foszereplojet atneveztek "Kudou Shinichi"-rol "Jimmy Kudo"-ra... bar az FMA-ban nem nagyon vannak japan nevek), zenet valtanak (errol is eleg hirhedtek, pl. hatterzenek lecserelese, angol nyelvu openingek, stb), es ugy altalaban, atalakitjak a dolgokat ugy, hogy az amerikai nagykozonsegnek konnyebben erthetobb es "emeszthetobb" legyen.

Mondjuk, ez foleg a TVre vonatkozik, amibol mi eleg nyilvanvaloan semmit nem fogunk latni... ^^;; A DVD remelhetoleg vagatlan lesz, es lesz rajta japan hang angol subbal. De vegulis tokmindegy, mer' mi semmit nem fogunk latni belole, hacsak hirtelen nem lesz annyi penzem, hogy maj' megvegyegessem a DVDket (gyulolom a 4 epizod/lemez felallast -_-).

------

Ez gyors volt. @___@

http://www.fullmetalalchemist.com/

1) WHEE, a Laruku opening lesz a default openingje a sorozatnak! (gondolom osszhangban a Smile amerikai kiadasaval)

2) Al hangja... uh. Vegulis... (de az eredeti jobb ^^;; )

3) a TRAILER... XDDDDD Komolyan, mint valami Terminator. XD Es ahogy a verkomoly fightos jelenetek koze bevagtak kawaii vicces Al-t... xD

[edit]
http://shop.port.ne.jp/sqex/a_lst_03.ph ... ORY=004001
Merchandise. Istenem, a merchandise.... *___* (nyaladzo smiley miert nincs?)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
tarsonis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2003.11.23. 19:29
Tartózkodási hely: Crystalline Passage

Hozzászólás Szerző: tarsonis »

mufurc írta:Vagnak, atirnak, atneveznek
És remélem Envy szakállat kap XD

Alon én is nagyot nevetten, valszeg ijesztőnek szánták azt a jelenetet szegények^^'
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

FMA 32. (Random kerdes: elvileg lesz hozza sub, de ha megsem, kertek summaryt az epizodokrol?)

1) OMFGJEZUSMARIAMHINYE (asszem mostmar minden epizodot ezzel fogok kezdeni... xD)

2) megvan az utolso fobun is (Pride - es ha jol sejtem, akkor az, akire egesz eddig gyanakodtam ^_^;; ), bar nem "hivatalosan"... viszont eleg egyertelmuen.

3) nemsokara meglesz meg valaki mas is - aki Greedet teremtette, meg regen. Envy nem emliti, hogy vajon Slotht es/vagy Pride-ot is o csinalta-e... (Sloth brutal >_> meg Wrath powerje is...)

4) a tortenelem ismetli onmagat... es ismet a homunculusok tehetnek rola (ishvali menekulttabor... szegeny Roi -_-).

5) megismerjuk a sensei senseijet ^^;; Dante-sant.

6) Al rulz. xD
Csokit kérek!!! *.* írta:Sloth hasonlósága nem véletlen?
Az IMHO mar reg nyilvanvalo volt... ^^;; raadasul a seiyuujuk is ugyanaz, sz'al... ja, asszem 100%-ra mondhatjuk, hogy o Elricmama. Ebben a reszben amugy Envy elmondja, hogy PONTOSAN micsoda a homunculus... a sikertelen ember-transzmutaciobol visszamaradt, abbol nott valami. Ergo minden homunculus egy sikertelen ember-transzmutacio termeke... heh. Ed & Al viszont tul el van foglalva, hogy leessen nekik a dolog (vagyis Al mar kapiskalja, Ed viszont nem akar erre gondolni).
Csokit kérek!!! *.* írta:Éééés mi van Al eredeti testével? O.o;;;
Izumi sensei szerint meg a kapu mogott van.

Apropo: emlekszik meg valaki, hogy Greed (vagy vki) mondta-e, meddig volt bezarva a laborba? o_o
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Roderick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2003.10.02. 08:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Roderick »

Apropo: emlekszik meg valaki, hogy Greed (vagy vki) mondta-e, meddig volt bezarva a laborba?
Nekem rémlik valami párszáz év... de lehet, hogy keverem valamivel. Abban a részben kerül szóba, amikor kiszabadul.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

NNya pár újabb kérdés merült fel bennem (már régebben, úgy 25. rész táján)
1., Szóval Sloth = Ed&Almama, ez biztos.
viszont Sloth már ott volt Isthbalban is, amikor mama még nem volt homonculus.

2., Mi lehet ez a Scar-szál? (valszeg naggyon fontos köze van a sinner-bácsinak&tetkóinak a főszálhoz, hiszen Fuhrer akarja a fejit + a varázskörök ott a sátor falán már szerepeltek itt-ott human transmutation v. Scar kapcsán...)

Jja, hogy miért nem kell varázskört rajzolniuk Ednek + Senseinek, és hogy miért tapsolnak.
Mangában megmondták, hogy amikor tapsolnak, akkor magukból hoznak létre egy kört (körben a 2 karjuk). <= ez nekem új infó volt ^^;
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Csokit kérek!!! *.* írta:viszont Sloth már ott volt Isthbalban is, amikor mama még nem volt homonculus.
Oo... szerintem az Sloth volt, de nem Elricmama testeben (vegulis, ahogy Envy mondta, a homunculusok "megujulhatnak"). Hughes mondja, hogy az illeto Juliet Douglas volt, aki raadasul elvileg ket evvel a haboru elott lett homunculus... Sz'al lehet, hogy volt egy homunculus, aki aztan vhogy elpusztult, es az o helyebe lepett Elricmama, mikor homunculus lett (es persze megkapta a nevet is). ...vagy vmi teljesen mas van a dolog mogott. ^^;;; Meh, elvileg nemsokara talalkozunk azzal, aki Greedet (es val'szeg meg masokat is) keszitette, akkor gondolom kiderul par dolog.

Apropo... Dantenek volt egy erdekes elejtett mondata Ed & Alnek:
"Tudjatok, hol van most az apatok?"
Sz'al Hohenheim (vagyis "hikari no Hohenheim", ahogy Dante hivta... vajon ez a National Alchemist neve?) meg el...
Csokit kérek!!! *.* írta:2., Mi lehet ez a Scar-szál? (valszeg naggyon fontos köze van a sinner-bácsinak&tetkóinak a főszálhoz, hiszen Fuhrer akarja a fejit + a varázskörök ott a sátor falán már szerepeltek itt-ott human transmutation v. Scar kapcsán...)
Szerintem az egesz arra mutat, hogy az ishvaliaknak a haboru idejen
a) megvolt mar a bolcsek kove
b) nagyon kozel kerultek ahhoz, hogy letrehozzak.
Scar ebben a reszben elkapja azt, aki a batyjanak tanitotta az alkimiat, es az illeto ugy hivatkozik ra (marmint az alkimiara), hogy "osi ishvali 'emlekek'". Scar batyja vkit vissza akart hozni (ebbol lett Lust), es a karjan (ami valahogyan - sztem ketsegkivul egy kesz/felkesz bolcsek kovenek a segitsegevel - Scaron kotott ki) a bolcsek kovehez szukseges array van. Eeeergo, az ishbaliak MAGUKTOL (valahogyan) mar regen rajottek arra, hogy hogyan kell letrehozni a bolcsek kovet.
A 32. reszben gyakorlatilag megismetlodik az, amit Hughes meselt az ishvali haborurol: homunculusok szitjak az ellensegeskedest. A homunculusok a kovet keresve immar masodszorra mennek az ishvaliakhoz... Szerintem ott van a ko (vagy legalabbis az, ami ahhoz kell - Scar karja? ^^;; ), es ha sikerul elkapni Scart, akkor mar csak egy alkimista kell (es ha Ed nem, hat ott van Wrath), es hopp, kesz a ko.

Kis erdekesseg:
1) a Fuhrer parancsa Archernek: fogja el a homunculust, akihez Ed&Al elvezetik (= Wrath).
2) a Fuhrer parancsa Roinak: kapja el Scart.
3) Wrath + Scar = ...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Aoi-Animés FMA sub milyen?
Merthogy olyant látok anime.mircx.com-on o.o
mufurc írta:Sz'al lehet, hogy volt egy homunculus, aki aztan vhogy elpusztult, es az o helyebe lepett Elricmama, mikor homunculus lett (es persze megkapta a nevet is). ...
Tehát elpusztíthatóak XDDD
*keres egy baltát* ciiiic ciiiic... Envy~

Hikari no Hohenheim: namost vagy egy nagyon brutál alkimista, vagy lámpa XD

Ishbal: az tuti, hogy közel kerültek hozzá, lehet hogy vmi áttörést is elértek, de imho nem csinálták meg, mert akkor a homonculusok nem nyavalyognának, hogy kell nekik bölcsekköve. Bár Lust és Envy beszélgetéséből... ha jól vettem ki, nem csak simán emberréváláshoz kell nekik a cucc (vagy az nem csak annyi, hogy megkaparintják/megeszik, és akkor jó lesz nekik). Meg lehet hogy csak kollektíven, 7en lehetnek 1xre emberek?

(Btw miért a bűnökről kapták a neveiket (azon kívül, hogy cool) ^^;)
Meg ugye ott van a sinner bácsi is Ishbal-táborban...
bwah... hosszú lesz ez a maradék 20 hét :(
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Csokit kérek!!! *.* írta:Aoi-Animés FMA sub milyen?
Merthogy olyant látok anime.mircx.com-on o.o
Jah, en is... nemt'om ok kicsodak, de szerintem en ezt letoltom, es megnezem magamnak, aztan maj' osszevetjuk a Sonchouval... ne?
Csokit kérek!!! *.* írta:Tehát elpusztíthatóak XDDD
*keres egy baltát* ciiiic ciiiic... Envy~
Heh heh... :twisted:
Csokit kérek!!! *.* írta:Meg lehet hogy csak kollektíven, 7en lehetnek 1xre emberek?
Fene tudja... Gondolom Greedet azert zartak be, mert nem akart egyuttmukodni a tobbiekkel, Lust mondja is ep 21-22-ben, hogy sietniuk kell, nehogy Greed kozbelepjen... de o miert ne akarna ember lenni? Vagy ha csak o maga akar ember lenni, az azt jelentene, hogy kulon-kulon is megy a dolog.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

mufurc írta:Jah, en is... nemt'om ok kicsodak, de szerintem en ezt letoltom, es megnezem magamnak, aztan maj' osszevetjuk a Sonchouval... ne?
hai hai (bár én Sonchout nem nézek ^^;)
ölég 2 példányban nekem az ep.32 :)
mufurc írta: Fene tudja... Gondolom Greedet azert zartak be, mert nem akart egyuttmukodni a tobbiekkel, Lust mondja is ep 21-22-ben, hogy sietniuk kell, nehogy Greed kozbelepjen... de o miert ne akarna ember lenni? Vagy ha csak o maga akar ember lenni, az azt jelentene, hogy kulon-kulon is megy a dolog.
Lehet, hogy Greednek simán csak nincsenek ilyen céljai, jól megvan?
Vagy ő akar egyedül ember lenni, mert greedy o.o
Kép Kép
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Nyav~
Gondoltam benézek énis :)

AoiAnime sub jó lett, bár mufurc már nekünk ircen addigra úgyis elmondta hogy mi lesz XD (jó kis hajnali 4-kor való fma-nézés, a sok creepy thing mégcreepybbnek hat olyankor O_o)

Greed meg eléggé különutakat jár, akár azt is kinézném belőle, hogy ő pont nem akar ember lenni o_O Bár kitudja. A többiek közül Lust és Wrath biztos akar, mert ők már kifejtették ezirányú vágyaikat... Lust kultúráltabban, mint Wrath, de istenem :) Envy-re (*HISS*) nememlékszem most így perpillanat :)

Amúgy mufinak nem tudtam tegnap elküldeni a képet, mert nem volt ircen, de kicaptureoltem amikor Greed felébred. És azt mondja, 130 years, I would say. Szóval rééégi, jó régi homonculus már a vén öred Greed bácsi XDD (biztos attól vástak el ilyen szép hegyesre a fogai).
Lehet tovább alakítgatni a homonculus-elméleteket :)

--
~Vejitto~
Do <b>NOT</b> approach! Subject is extremely <b>DANGEROUS</b> and irritated into violence by the existence of others.

Ui. A voksom amúgy Al-re ment :wink: Al annyira drága, és egyszerűen imádom a hangját :D Itt 32-es rész végén meg egyszerűen ~zabálnivaló~ volt :). Nem lehet nem szeretni :)
Jaigen... és HUGHES-T SOHA NEM BOCSÁJTOM MEG! SOHA! :cry: :x *rips Envy apart then jumps repeated on the lil envy-pieces*
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Hahó Veji, üdv a fórumon \^_^/

Envy is akart ember lenni (legalábbis számomra ez derült ki, miközben ott az 5. laborban agyonverte kicsit Edet)
(és tessék sorszámot tépni az Envy-gyilokhoz :twisted: )

Aoi-Anime meg jó sub lett ^_^
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hoi Veji~ :thumb:
Vejitto írta:Lehet tovább alakítgatni a homonculus-elméleteket
En mar kezdem azt hinni, hogy Greed papat Dante csinalta... legalabbis Greed nosztalgiazva ment ot meglatogatni, Dante meg... hat, oreg. ^^;; Oke, nem biztos, hogy 130 is elmult, de.... ^^;;

Fansub-hirek:
Mind a Sonchou, mind az Aoi-Anime beszuntette a FMA-subok terjeszteset bittorrenten... mer'hogy ugye licenced meg minden. xD (Valszeg kaptak egy kedves levelet a Funimationtol, hogy nagyon orulnenek neki, ha abbahagynak a subolast... xD) Azt nemt'om, hogy vmelyik csapat hajlando-e ircen tovabbra is kiadni... mondjuk, nem hiszem, hogy bevallaljak. (De aztan ki tudja, lehet remenykedni...)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Válasz küldése