X/1999

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kevdenced az X-ből?

Kamui
20
29%
Fuma
7
10%
Kotori
1
1%
Hinoto
1
1%
Kanoe
0
0 szavazat
Dragons of Heaven
8
12%
Dragons of Earth
4
6%
Egyéb
28
41%
 
Szavazatok száma: 69

Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

hm .. hm... én is eljutottam a végéig nagy nehezen.. nem tom ti hogy vagytok vele, de én nagyon untam a sok élet történetet az animében.. tul sok karaktert akartak részletesen bemutatni.. és igy nem jutott elég idő h kibontakozodjon a rendes story..

nah de amugy jo volt. szép volt a vége.. habár nem erre számitottam. de jol megoldották azt is, csak nekem ugy tünt mintha össze lenne csapva .. sebaj. azért mondhatjuk h érdemes volt megnézni. végülis CLAMP és az jou :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Link
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2006.05.29. 09:29
Tartózkodási hely: somewhere in time

Hozzászólás Szerző: Link »

Engem pedig épp az fogott meg :D
mármint, hogy a mellékszereplők is "főszereplők" voltak....minden karakternek megvolt a saját története + egy nagy Kerek történet...ahogy az egyik döntése befolyásolta a másik életét...nekem ez nagyon teccett benne :D
Kép
Fáj a fogad? Könnyen elbánok vele! :dirr:
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Nekem is bejött az hogy a mellék szereplők is nagy helyet kaptak a sorozatban. Amúgy, ha nem tetszett a TV, akkor nézd meg a filmet. Abban aztán a harc és a halál a lényeg... (már ha eddig még nem nézted...)
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

tervben van.. csak nem találom sehol torrenten.. adhatnátok 1-2 tippet hol keressem :)
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Hát megpróbálok kereseni neked, de nem lesz egyszerű.
USTEAM-ről nem tudod leszedni??
Amúgy azért nem találhatod torrentben, mert az amcsik is leadták. Ezért sok helyen licenszelték... :?
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

köszi shin. jo lenne ha találnál nekem :) már idegesit a youtube... és a töltés is mostanába elég gyatrán megy... kezdek kétségbe esni.. de lehet h csak egy win install kéne XD
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Ami a win installt illetti, én is abban bíztam h jobb lesz tőle XD ÉS HÁT NEM ÍGY VAN * RÖHÖG* :lol:

-----

Nos találtam egy olyan oldalt neked, ahonnan lehet h megtalálod. Nagyon sok anime torrent-es oldal linkje megtalálható. Kutasd át. Vhol csak meg van :wink:

http://home.quicknet.nl/qn/prive/romeria/animesites.htm
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

sugooooooi :D arigato shin-chan :) itt aztán van válogatni valo :)
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Gemini22
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007.10.31. 00:53
Tartózkodási hely: Im Bankai-Zustand

Hozzászólás Szerző: Gemini22 »

A CLAMP-től a kedvenc animémnek számít ez a sorozat. Az X-óta egyre több CLAMP-at nézek.

Nemrégen kaptam egy ismerősömtől amv-ket és köztük volt egy sötét hangulatú, varázslatos, érzékeny és nagyon jó karakterdizájnú 3-4 perces szöszenet, aminek a végén az egyik szereplő levágja a másik fejét egy hatalmas kardal, majd a fejet szorongatva torka szakattából üvölt vmit... aztán VÉGE. Én meg csak ültem...ületm...
:shock:

Na ja... másnap utánna jártam a dolognak és ráakadtam a sorozatra. Délelőtt neki álltam, este befejeztem és pár percre rá megnéztem a filmet is. Volt, hogy néhányszor elfelejtettem levegőt venni.
Az biztos, hogy érzelmileg volt rám a legnagyobb hatással.
Hát nem mondom... ezek után nem aludtam el túl könnyen.

Végigolvasva a hozzászólásokat, a karakterek bemutatásával kapcsban Film/anime, egyetértek. A homo szálak, úgy láttam nem csak engem kevertek meg. A nyitva hagyott kérdések, viszont még érdekesebbé tették számomra ezt az egyébként is kusza világot. Szerintem az anime és a film is hagyta gondolkodni a nézőit.
Én nem választanám el a két alkotást egymástól. Szerintem kiegészítették egymást. Kreáltak egy elgondolkodtató, sötét, mély érzelmeket felvonultató kerek világot.

És a sikere jól látszik abban, hogy beszélünk róla.

Éljen Sorata, Fuuma, és Kamui!!

Ja, egyébként Fuumára szavaztam!
Der Tod und die Erdbeere
Avatar
Bambimezo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.07.05. 16:05
Tartózkodási hely: Itt, ott, amott...

Hozzászólás Szerző: Bambimezo »

Ezt az animet nem leht kihagyni. Én a sorozatot is és filmet is megnéztem. A kető között van sok meglepetés :wink:. Ha valaki teheti, mind ketőt nézétek meg :D
Válasz küldése