X/1999

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kevdenced az X-ből?

Kamui
20
29%
Fuma
7
10%
Kotori
1
1%
Hinoto
1
1%
Kanoe
0
0 szavazat
Dragons of Heaven
8
12%
Dragons of Earth
4
6%
Egyéb
28
41%
 
Szavazatok száma: 69

Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Morigan írta: Az animében amúgy engemet is bosszantott az, hogy nagyon-nagyon kevés utalás volt a kettejük közti izgalmas viszonyra!
Engem nem zavart ^^; Mármint az XTV-re gondolva. Hiszen az X-ben csak mellékszereplők, és teljesen korrekt volt a dolog. Az viszont zavart, hogy jól elbénáztak elég sok jelenetet (ld. mi a fészkes frászt keresett Subaru a Tokyo Towerben az utolsó jelenetnél? Könyörgöm >_> semmi értelme). Ezért mondtam hogy az X mangát sokkal jobban szeretem ^_^ Sok zavaró dolog nincs benne, ami a TV sorozatba benne volt -_-'

Jah, nekem is megvan a TB manga japánul végig =DD Én el tudtam olvasni ^^; Vagyis pont érettségi előtt faltam végig XDD Nem bírtam megállni... *_* Hát, főleg az utolsó kötet imho elég durvára sikerült, még én is meglepődtem (pedig nagyjából tudtam azért mire számítsak)... Az egy jó kérdés, miért nem fejezték be a TB-t animében egyébként... (csak úgy belekezdtek se szó se beszéd, lenyomtak két OVA részt, amiknek a mangában semmi alapjuk nem volt, aztán be se fejezték). Lehet hogy nem volt keresete, vagy pénz/idő hiány... még arra is gondolhatok, hogy a rendezőnek nem tetszett a TB manga vége, és szimplán nem akarta direkt befejezni (lehet hogy szerintük jobb így nyitottan... hát ebbe is van mondjuk valami...).

Ami Jude ficjeit illeti, hát hű... nem tudom, de elég sok ficem van Tőle^^" Meg most elvileg csinálok egy oldalt (már régóta megígértem Neki), amire az összes irományát felpakoljuk, aztán lehet olvasni ^_^ Sajnos még nincs kész, de remélhetőleg nemsokára felkerülnek ^^
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Mako:Amúgy a TB OVÁkra gondoltam. :drop: Talán a 2. OVÁban volt a khm "legerősebb" utalás köztük: "Seishirou: Megéreztem, hogy Subarunak szüksége van rám... Subaru überzavarban." Huh, ez olyan "vérszegény". :(
Mangák: Übermázlista! :D Odáig eljutottam, hogy felismertem a yami kanji-át és a szereplők neveit...szóval ennyit a japán tudásomról :-P
Mond, nem dobnál meg egy magán maillel, amiben leírnád miről beszélgettek pl. az utolsó felvonásban? Furdal a kiváncsiság azóta is, hogy pl. Seishirou miben fogadott Subaruval, mit igért meg neki a múltban??
Az X-ben annyira engemet sem zavart, hogy mellékszereplőként kezelték őket, végül is azok...de a közös jeleneteik... ::jsmile::
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

MaKo írta:Az viszont zavart, hogy jól elbénáztak elég sok jelenetet (ld. mi a fészkes frászt keresett Subaru a Tokyo Towerben az utolsó jelenetnél? Könyörgöm >_> semmi értelme).
Az egy dolog, de egyaltalan miert kellett az a bazi hosszu Subaru-angst, mikozben Fuuma es Kamui harcat kellett volna mutatniuk? >_> Es Kamui miert mutatott tobb erzelmet, mikor Fuuma kiutotte Subarut, mint addig barmikor a sorozat folyaman? >___>;;
MaKo írta:Ezért mondtam hogy az X mangát sokkal jobban szeretem ^_^ Sok zavaró dolog nincs benne, ami a TV sorozatba benne volt -_-'
Jaja, bar abban meg mas van, ami engem zavar (Keichi, stb >_>). De az egesz TV sorozat el van tolva es kesz.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta:...minek kellett az a bazi hosszu Subaru-angst, mikozben Fuuma es Kamui harcat kellett volna mutatniuk? >_>
Na ha az utolsó jelenetre gondolsz, azt én sem tudom. A sorozat alatt imho annyira sok Subaru-angst azért nem volt, legalábbis a többiekhez képest. Jó, volt egy-két jelenet, de inkább akkor már a Kamui-Subaru angst ment, és az NEM Subaru hibája -_- (hanem a barom rendezőé >_>) Mellesleg több jelenete nem volt mint a többieknek, max. annyiban, hogy Kamui folyton rá gondolt (>________>), meg hogy segített neki kilábalnia az OMG Kotori meghalt-szindrómából. Arról meg szintén nem ő "tehet", max. annyira, hogy áldott jó szívvel született =) De az egyáltalán nem volt még zavaró imho, sőt logikus, hiszen a csapatból csak ő tudta volna visszahozni.
mufurc írta:Es Kamui miert mutatott tobb erzelmet, mikor Fuuma kiutotte Subarut, mint addig barmikor a sorozat folyaman? >___>;;
Na ez az EGYIK amiért harapni tudok >_> Mármint Kamui felé -_-; Ezt én sem tudom... Egyáltalán: mi jogon mászkált Subaru után? o.o Ott van neki Kotori, Fuuma, meg a fél Föld, Subarut tessék békénhagyni, eleget szívott, plusz Seishirou "koszos" mancsa is rajta van, szóval tessék őt elfelejteni =) Stip-stop Sei-chan ^_________^ (ez egyébként a mangában is eléggé tud zavarni -_- Kamui tényleg feltűnően sokat gondol Subarura <_> Tessék róla leszállni végre -_-')
mufurc írta: Jaja, bar abban meg mas van, ami engem zavar (Keichi, stb >_>). De az egesz TV sorozat el van tolva es kesz.
Azért voltak sztem egész szép dolgok a tv-sorozatban (mondjuk a grafika sztem elég szép volt, meg a színeket szerettem úgy átlagban)... De hát jah, szal egy-két sztoriszálat rendesen megnyírbáltak -_-" Keichit én se szeretem -_-' Na az pl. pozitív hogy ő nem is szerepelt a tv sorozatban... (Clampékra megint rájött a "juj, környékezze meg valaki megint Kamui"-t fíling, és gyorsan berajzolták, vagy minek volt ő...? O_o)

Mind1, egy szó mint száz: Kamui csak kopjon le Subaruról de gyorsütemben -_-''''' Már ha szabad így fogalmaznom >_> *ideges*

Morigan: rendben^^ majd írok egy privátot rövidebb összefoglalóval ha érdekel, hogy mi zajlódott a végén. Imho zseniálisan volt megcsinálva (csak kb. egy napon keresztül ha megláttam egy Seishirou képet leköpdöstem XD De aztán a hatás elmúlt, sajnos Seishirou úgy lett kitalálva, hogy egyszerűen NEM tudom utálni... XDD Pedig rendesen megérdemli ^^)
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

MaKo írta:Na ha az utolsó jelenetre gondolsz, azt én sem tudom.
Jah, az uccso jelenet. Es oke, mondjuk azt meg tudom erteni, hogy miert volt szukseg arra, hogy odamenjen es kinyiffanjon, de hogy azt miert kellett annyira elhuzni... Hokuto blablazik feloran keresztul, aztan Subaru meg felora alatt magahoz ter, aztan mindjart vege az epizodnak, es a valodi sztoriban nem tortent semmi. o_O;;
MaKo írta:Kamui tényleg feltűnően sokat gondol Subarura <_> Tessék róla leszállni végre -_-')
Hat, ha a mangara jol emlekszem, Subaru viszont. Eh, tipikus CLAMP-fele "parositsunk ossze mindenkit mindenkivel" dolog... >_> Csak azt utalom az egeszben (mangaban is, animeben is), hogy igy aztan teljesen eltunik az egesznek az alapkonfliktusa (Fuuma vs Kamui, Subaru legalabb angstel Seishirou miatt) - a sztori felenel Fuumanak es Kamuinak mar kozuk nincs egymashoz, mindketto vidaman elvan mas szereplokkel. :/
MaKo írta:Azért voltak sztem egész szép dolgok a tv-sorozatban
Hat, ahogy mar mondtam, a mellekszereplok sztorijai jol meg voltak csinalva - csak eppen a foszereploke (es a foszereplok karaktere) lett teljesen elfelejtve. :/
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta:Es oke, mondjuk azt meg tudom erteni, hogy miert volt szukseg arra, hogy odamenjen es kinyiffanjon,
Szerintem nem volt rá semmi szükség -_- tök nevetséges volt. A mangában legalább értelmes, és sztem nagyon jól meg lett oldva azzal, hogy sakurazukamorivá vált. Visszabillent egy egyensúly, és az egész olyan jól tovább lett víve (kérdés milyen vége lesz... >_<). De ez... : P
mufurc írta: Hat, ha a mangara jol emlekszem, Subaru viszont. Eh, tipikus CLAMP-fele "parositsunk ossze mindenkit mindenkivel" dolog... >_>
Az első mondat sztem nem így van ^^ Legalábbis még ha azzal a céllal rajzolták is meg őt (amit sajnos Clampékból kinézek, ld. a második mondatod sajnos tökéletesen igaz >_>), teljesen paradoxon, ugyanis Subarunak Kamuihoz az ÉGATTAVILÁGONSEMMIKÖZEEEE >_> könyörgöm ;_; De most komolyan. Mangában azért rajzolták össze őket mert jajdejólnéznekkiegyütt... Meg hogy "na akkor már legyen Subaruval is"... Meg egyébként is, a vak is látja hogy Clampék egyik nagy régi kedvence volt Subaru, na akkor gyorsan összerajzolgatták Kamuival... Az meg, hogy Subaru úgy néz ki, hogy "viszont", na ez ROSSZUL néz így ki #_# mert nem így vaaaaaaaan -_- Csak Clamp banyák hülyék -_- Meg kapóra jött nekik, hogy Subaru alapból egy jószívű kölök, könnyű akkor lejátszani vele azt, hogy "ellágyul a szíve ha Kamuival van, blabla" >.> Meg egyébként is, Kamui nyomul, úgyhogy... : P : P : P *inkább elhalkul mielőtt agyvérzést kap, és Seishirou szellemét hívja segítségül ^^"*

Bár igazából Kamuinál jobban már csak Fuuma idegesített, ő viszont nagyon... Kb. végigment mindenkin: Kakyon, Kamuin, Natakun, Subarun (legalábbis a mangában, baaah >_> mér nem bírják szerencsétlenjét békében hagyni -_-)... jah, és ugye Kotorin is vmilyen szinten ^^; Szóval ennyit erről -_- (Ennél jobban már csak azoktól a fanoktól hányok akik képesek Subaru/Kamui ficeket meg rajzokat csinálni... grrrrrrrrrrrr >.>)
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Hogy miért Subaruval hozták össze?:))) Tulajdonképpen Kotori akkor már meghalt, Fuma pedig a Chi no Ryu-vel bulizott...gondolom a Clampos néniknek akkor csillant fel a szemük, hogy miért ne?! :-P
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Morigan írta: Clampos néniknek akkor csillant fel a szemük, hogy miért ne?! :-P
>.< Clampos néniknek csak ne nagyon csillogjon a szeme -_-; És hagyják békén Subarut ;_;
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

MaKo írta:
Morigan írta:>.< Clampos néniknek csak ne nagyon csillogjon a szeme -_-; És hagyják békén Subarut ;_;
Es Kamuit. >_> Es Fuumat. >___>

...es az eg szerelmere, fejezzek be a nyavalyas mangat!!
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

mufurc írta:
MaKo írta:
Morigan írta:>.< Clampos néniknek csak ne nagyon csillogjon a szeme -_-; És hagyják békén Subarut ;_;
Es Kamuit. >_> Es Fuumat. >___>
És Kakyo-t >__________________>;;;;;;

A mangafolytatással is egyetértek >.<; CSINÁLJANAK MÁR VALAMIT!!! *_*
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Meg úgy általában mindenki hagyjon mindenkit, ne? :-P Meg egyáltalán, miért is kezdtek ebbe a mangába? Fúj, csúnya nénik! ::japhaha::
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Morigan írta:Meg egyáltalán, miért is kezdtek ebbe a mangába? Fúj, csúnya nénik!
Hat, ha nem akarjak befejezni, akkor talan jobb lett volna, ha bele se kezdenek... >__> Eddig igy hirtelen nem sok CLAMP mangat tudok, amit rendesen befejeztek, es nem csak ugy abbahagytak, mikor meguntak. (Epp nemreg jelentettek be, hogy bizonytalan idore abbahagyjak ket ujabb, nem olyan reg kezdett mangajuk irasat... >_>)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Talán alkotói válság, meg egyéb problémák...végül is, ebbe bárki belekerülhet! Emiatt azért még nem kell khm "csúnya szemmel nézni rájuk".
És hogy kit miért hoztak össze?? Végül is ők az alkotók, ha nekik úgy tetszik... végül is, nem lehet egyetemesen népszerűt alkotni, olyan nincs.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta:Eddig igy hirtelen nem sok CLAMP mangat tudok, amit rendesen befejeztek, es nem csak ugy abbahagytak, mikor meguntak. (Epp nemreg jelentettek be, hogy bizonytalan idore abbahagyjak ket ujabb, nem olyan reg kezdett mangajuk irasat... >_>)
Azért sztem vannak kifejezetten jó végű sztorijaik (nekem MKR vége tetszett, Tokyo Babylon is nagyon jót ütött, CCS meg egy az egyben nagyon el lett találva. Angelic Layerről nem tok nyilatkozni, csak animét láttam sajnos -_-"). De azért az X-et sajnálom. Nagyon jót (is) lehetett volna belőle kihozni, de én is kezdek kételkedni abban, hogy valaha még ezt befejezik -_-' Szemétség. Melyik mangájukat hagyták egyébként abba?(Ha a Tsubasát, akkor már egész biztos hogy kinyírom őket <_>).
Morigan írta: És hogy kit miért hoztak össze?? Végül is ők az alkotók, ha nekik úgy tetszik... végül is, nem lehet egyetemesen népszerűt alkotni, olyan nincs.
...hát jah, "sajnos" ők az alkotók -_- (de kiforgatni a karaktert akkorsincsenjoguuuk >.>"""*mérges*). Egyébként félreértés ne essék, nagyon elöl vannak a kedvenc rajzolói listámon, mert a fene egye meg őket, de akkor is borzasztóan tehetségesek, még ha jól felidegesítenek a hülyeségeikkel, akkor is -_-;
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

MaKo írta:Melyik mangájukat hagyták egyébként abba?(Ha a Tsubasát, akkor már egész biztos hogy kinyírom őket <_>).
Keszitsd a baltat: az XXXholic es a Tsubasa a ket aldozat. (Jo, mondjuk engem a CLAMP az Xen kivul igazabol nem erdekel, de ez akkoris pofatlansag.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

mufurc írta:
MaKo írta:Melyik mangájukat hagyták egyébként abba?(Ha a Tsubasát, akkor már egész biztos hogy kinyírom őket <_>).
Keszitsd a baltat: az XXXholic es a Tsubasa a ket aldozat. (Jo, mondjuk engem a CLAMP az Xen kivul igazabol nem erdekel, de ez akkoris pofatlansag.)
Ez nem lehet! Pont ezeket! :cry: *készíti a kisbalta mellé az uzit is*
:computer: :computer: :computer:
Hogy tehetik?! :shock: A Tsubasát nem hagyhatják abba!!! >_>;;;

>_<;;;;;;;;;

((MaKo, jösz CLAMP vadászatra? ::argh:: ))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ami-chan 2004.12.26. 00:25-kor.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta: Keszitsd a baltat: az XXXholic es a Tsubasa a ket aldozat. (Jo, mondjuk engem a CLAMP az Xen kivul igazabol nem erdekel, de ez akkoris pofatlansag.)
:sniper: :sniper: :sniper: :sniper: :sniper:

Ragyogó... mért is ne... persze a Lawful Drug-ot akkor ezek szerint folytatják. Pedig azt annyira nem bántam volna ha abbahagyják <_> De neeeheeem, ehelyett abbahagyják a tök fun, aranyos RC-t... <_> elegem van. Kész.

*felhúzza a "csalódtam Clampékban" zászlót, magával cipeli Subarut, és bizonytalan időre visszavonul a Clamp-fanok csoportjából*
Ami-chan írta: ((MaKo, jösz CLAMP vadászatra? ::argh:: ))
Kész örömmel >)
(de mielőtt fejüket veszem, rajzoltatok velük egy rakat Subaru képet, és aláiratom a TB mangáimat velük *sátáni kacaj*)
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Mako írta:de kiforgatni a karaktert akkorsincsenjoguuuk
Pont, hogy mivel ők alkották a karaktereket, csakis nekik van joguk...de reménytelenül próbálom magyarázni... :roll:
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Morigan írta:
Mako írta:de kiforgatni a karaktert akkorsincsenjoguuuk
Pont, hogy mivel ők alkották a karaktereket, csakis nekik van joguk...de reménytelenül próbálom magyarázni...
JOGUK van. (Btw mindenkinek van joga hozza.) Az mar mas kerdes, hogy ezzel mennyire teszik tonkre az adott karaktert es a sztorit, csak azert, hogy kieljek a fujoshi hajlamaikat, es hogy ez mennyire fog tetszeni az olvasoknak. *shrug* Ahelyett, hogy a mindenfele extra pairingeket doujinshikent irnak...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én az egyébre szavaztam, mivel nekem a kedvencem Nataku.
Szerintem a sorozat 1000X jobb, a film valahogy nem tetszett. Pedig ezt láttam először. Talán azért.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta:
Morigan írta:
Mako írta:de kiforgatni a karaktert akkorsincsenjoguuuk
Pont, hogy mivel ők alkották a karaktereket, csakis nekik van joguk...de reménytelenül próbálom magyarázni...
JOGUK van. (Btw mindenkinek van joga hozza.) Az mar mas kerdes, hogy ezzel mennyire teszik tonkre az adott karaktert es a sztorit, csak azert, hogy kieljek a fujoshi hajlamaikat, es hogy ez mennyire fog tetszeni az olvasoknak. *shrug* Ahelyett, hogy a mindenfele extra pairingeket doujinshikent irnak...
Jóh, az elfolytott méreg szólt belőlem >_> Egyébként jah, valóban jobban tennék, ha inkább nem saját maguk sztoriját alacsonyítanák le doujin szintre, hanem befejeznék azokat a hülye mangákat, amikbe belekezdtek >_> (Egyáltalán: minek kezdtek bele egyszerre három mangába? O_o Ha úgyis tudták, hogy pár kötet után kifogy az ötlet... <.> Nincs elég pénzük így is??)
Avatar
Jude
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2004.12.30. 11:19

Hozzászólás Szerző: Jude »

Először is, érezzék magukat a CLAMP nénik ünnepélyesen sejhajba billegetve, amiért csak úgy abbahagyják a mangáikat...
A másik dolog, ami böki a csőrömet: az oké, hogy az általuk megteremtett karakterekkel azt tesznek, amit úri kedvük diktál, de nem tudom, miért kell olyan húzásokra vetemedni, ami egyáltalán nem vall az adott figura jellemére. Erre azért figyelhetnének, ha kicsit is szívükön viselik a szereplőik sorsát. Elhiszem, baromi jó móka boldog-boldogtalant jobbra-balra összehozni, mert húdejólnézki lerajzolva, csak a rajongók meg tépik szálanként a hajukat...Na jó, elvakult fan üzemmód off.
Azt pedig külön sajnálom, hogy az X manga elment "Fuuma mindenkit letapiz, oszt kész" irányba, és nagyon félek, mit hozhat még a jövő...
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én sem fejezhettem volna ki magam jobban.
Kép
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

http://www.livejournal.com/users/chibiyuuto/28266.html

Na erre varrjatok gombot. Tehát az X azért befejezetlen, mert NEM TUDNAK MEGEGYEZNI A KIADÓVAL. :gun: Komolyan, nem is tudom mit mondjak.... Mi az, hogy "túl véres", "túl borzalmas"? Hány olyan manga van, ami valószínűsíthetően ugyanennyire véres/borzalmas (jó, shoujo téren azért a CLAMP viszi a pálmát, de egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire ne férne bele a Kadokawa magazinjának profiljába...)

Az azért legalább pozitívum, hogy a CLAMP be akarja fejezni (őszintén, ez még mindig jobb, mintha ők untak volna rá), én nagyon-nagyon reménykedem, hogy nem adják be a derekukat a kiadónak, ha ennyi kötet/szenvedés után lesz egy olyan befejezés, mint a TV sorozaté... hát én akkor nagyon zokogni fogok. :eyes:

Ez az egész ahogy látom, egyébként úgy pattant ki, hogy szeptemberben jön egy új X artbook [Infinity] címmel, amire rögtön mindenki bepánikolt, hogy "úristen, ez már tényleg az utolsó végvonaglása az X-nek, piacra dobják a maradék rajzokat, és meghalt a dolog, befejezés nélkül". (Szerintem egyébként épp az ellenkezője - az artbook-kal simán felmérhetik, h. mekkora még az érdeklődés az X iránt, illetve visszavihetik a köztudatba; miután is a pénzből egy (esetleg) másik kiadónal be tudják fejezni a mangát.)

A dolog mindenesetre nagggyon érdekes.
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ez egy érdekes hír... (akkor kacsa volt Mokona kézbetegsége is?)...
Mindenesetre sztem valami nem stimmel vele. Mert...

1. eddig is voltak szépszámmal durva képek benne. Ráadásul - ahogy én látom - egyre finomodtak a véres jelenetek benne, a grafika nem olyan durva, és már nem repülnek a belek jobbra-balra (igaz, mindkét kard megszületett, szóval úgy látszik nem csináltak több belezős jelenetet).

2. Nehogy már egész idáig bírták volna ezt a kiadónál, most meg hirtelen rájönnek, hogy "jah mégsem"...

3. Szerintem a Kadokawa nagyon jól tudja, mennyit nyert az X kiadásával eddig is. Nem tudom elhinni, hogy nem érné meg nekik is az, hogyha tovább folytatnák az X-et --> ld. fangirl hadak...

Lehet, hogy túl mérges vagyok Clampékra (minden rohadt tehetségük elismerése ellenére is), de nekem még mindig jobban elfogadható az, hogy nincs ötletük a végével kapcsolatban...

Egyébként meg számomra már az is kétséges, hogy "jobb" vége lenne ha meghagynák a Clampék által kitaláltat, vagy ha átírnák... néha abszolúte meginog a bizalmam abban, hogy rendesen be tudnák fejezni Clampék =/ Oké, elvileg a Wish-el is ez volt, de ezt mondják ŐK. Fene tudja, mennyire igaz =/.

...mindegy ^^ Ha nagyon pocsék lesz, még egy rajzoló csapat lesz, akit rövid időn belül megölök =D (De csak Watase után :evil: ).
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MaKo 2005.06.01. 16:35-kor.
Válasz küldése