PRETEAR

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Tetszik?

igen
25
76%
nem
8
24%
 
Szavazatok száma: 33

Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

IchiGo: Nekem OGM-ben, van meg, ha jól emléxem, vagy valamilyen DVD-Rip-ben (elég jó minőség)...Ha kell kiírjuk neked szívesen...^^
Írni privit, ha kelleni...^^
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Nah, végre én is megnéztem...És...Tetszett :D Nagyon. Jó volt. A történet, a karakterek, még a grafika is egész szép volt. Nem mondom, voltak benne részek (pillanatok), amik nem tetszettek, vagy nem odaillőnek ítéltem, de kárpótolt az a töménytelen mennyiségű anyag, amit én mindig is keresek egy sorozatban :lol: Többen írták, hogy összecsapott, meg hogy kellett volna még pár rész. Én pont hogy elvettem volna belőle, és egy esküvőt is beraktam volna a végére.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Midoo 2006.02.26. 00:09-kor.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Most néztem meg Midoo AMV-ját és nagyon megtetszett a Pretear,főleg Hayate.Ezért minnál hamarabb megnézem a sorozatot.
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Örülök, hogy sikerült felkeltenie az érdeklődésed... :wink:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat en most kezdtem el nezni a sorozatot, es nekem eddig tetszett, a 3.resznel jarok...
es hat a Sasame - Hayate "parharcot" nalam a 3.resz vege dontotte el, ah a Hayate ul a teton, es mosolyog le a Himenora, kb ultem a monitor elott es visszamosolyogtam.. ::daisuki::
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Hayatét én is hamar megkedveltem:D

Jó lenne egyszer az a+-on is megnézni.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat igen a 8.resznel mar en is utogettem a monitort, h CSOKOLD MAR MEG..áááá.. :knife:
Nem birom ha sokat szerencsetlenkednek, mar pedig erre ezekszerint meg 5 reszuk van..de amugy a 4.resznel annyit rohogtem, reg nevettem igy, nagyon tetszett..
Na befejeztem..(persze nem birtam ki h ne nezzem hajnali 2ig.. :-P )
szal tetszett osszesegeben, kiveve egyreszt az h volt benne nagyon vmi Sailor Moonos (h hűű a White Pretear, meg o aztan beleadja mindenet..), masreszt h visszahozta Sasamet.az kicsit sok volt, es valojaban ezt nem is lehet sztem h megagyarazni..
Ja igen, es h 1 azaz 1 (!!) csok..telleg szemkiszuras..
de azert volt amikor jokat nevettem, es neztem igy ::daisuki:: Hayatet..
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Tényleg rossz, hogy csak egy csók van.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
neuhikari
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.05.29. 17:40
Tartózkodási hely: Budapest/Dreamland
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: neuhikari »

Mindig szerettem a tüzes pasikat Gou a kedvencem remélem nem kaparintotta meg senki :roll:
Szerelemben háborúban mindent szabad
-Ezért nem tudom megnyerni egyiket sem
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Kicsoda az a Gou? :weh: (mar teljesen elfelejtettem.. :()
En tovabbra is abszolut Hayate parti vagyok, nem az jon be ah kinez, hanem ah viselkedik, amikor olyan gondoskodo, meg amikor olyan mint egy felszeg kamasz, aki nem birja hovarakni az erzelmeit, es ahogy vigyaz a Himenora, az ilyeneket vajon hol kell keresni? :-P
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Nekem Hayate pont a kinézete miatt tetszik,valamint nekem is jó pont,ahogy kötekedik,a végére meg ahogy védi Himenot. Azért ilyen pasi nekem nem kellene. Az agyamra menne. Nekem nagyon tetszett ez az Anime,régebben nagy kedvenc is volt. Hozzám végig az Animében Mawata állt a legközelebb,nagyon elkeserítőnek és szomorúnak találtam az ő történetét.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat nekem enyhen szolva nem menne az agyamra :-P
En Himeno-t sajnaltam a legelejen, mert o is olyan maganyos volt, es vhogy ugy ereztem h nem ezt erdemlmi, mert nyilt meg aranyos, meg kedves..viszont Mawata meg elzarkozott a tobbiek elol, es en ezert ot annyira nem sajnaltam..
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Mawata leginkább az őt körülvevő "sötétség" vagy mi miatt tetszett,régen én is ilyen voltam,elzárkoztam mindenki elől,jóformán magamra ismertem a személyében.
Természetesen Himeno-n is járt az agyam,hogy hogy a fenébe tudott úgy is olyan enrgikus lenni,még ha senkit nem is érdekelt. Én nem vagyok ilyen optimista. :?
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Vannak ilyen szemelyisegek, akikkel barmi rossz tortenik, megis vidamak, meg energetikusak..es en ezert orultem tokre, amikor a Hayate-n latszodott, h tenyleg torodik vele, meg fontos neki a Himeno, mert megerdemeltek egymast, es kolcsonosen szukseguk volt egymasra, es vhogy ez is nyugalommal toltott el, meg jobb kedvem lett utana..(mintha elo szemelyekrol beszelnek :weh: )
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Én most kezdtem el, még csak a 4. résznél tartok, de 2 napon belül befejezem. Eddig tetszik, direkt el sem olvastam a topicot, nehogy spoilerbe ütközzek.^^" (sajnos általában sikeresen elolvasom mindet XD)
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ezt en is mindig eljatszom, de szerintem ebben az animeben spec tul sok meglepetes nem eri az embert :-P (de hajra, amugy a 4.reszen en konnyesre rohogtem magam, amikor tobbedszerre nezem akkor is..)
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Hmm, tényleg nem volt benne túl sok meglepetés.^^" De jó volt.^^ És a 4. rész is. XD Meg mindegyik. Igazából jó, hgy csak 13 részes az egész, szerintem a 26-ot már untam volna, vagy inkább az 52-t. ^^" (magical girl-ből bőven elég 13 XD )
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jaja, boven eleg volt 13 resz ^^, ha tudom h 52 reszes vagy 304568035476 mint a Sailor Moon, akkor bele sem kezdek...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Azért én a 24-et tudtam volna értékelni, több idő maradt volna a többi karakterre (akik általában csak úgy ott vannak a háttérben), vagy akár a Hayate/Takako(? vmi olyasmi volt a neve)/Sasame háromszögre... Oké, az leginkább csak azért érdekelt volna, mert úgy több angsty!Sasamét láttam volna. xD Sasame = <3

Btw, random vicces tény: Jin az Innocent Venusból nem csak külsőre és valamennyire személyiségre is kiköpött Sasame (jó, már amennyire két más-más stílusban rajzolt és más műfajú történetben szereplő karakter hasonlíthat egymásra), de még a hangja is ugyanaz. :D (Waah, Sakurai Takahiro~~ <3333)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Tudtam,hogy valamiért nagyon meg akarom nézni ezt a sorozatot...a varázsige:Sakurai Takahiro(és milyen szépen énekel :!: ).
Hanatarou desu.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

tyuuu hat en olyan regen lattam azt az animet, hogy mar el si felejtettem a szereplok nevet, de emlekszem hogy a kek haju csavo nagyon szimpi volt :P

amugy jo kis anime, csak olyan sailor moon feelinges neha... de attol meg jo : ) csak tul rovid es nincs eleg ido jobban megismerni a karaktereket : )
Avatar
Eper
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.04. 16:11

Hozzászólás Szerző: Eper »

Nekemis elég volt pont a 12 rész, elvégre tényleg nem egy áll leesős darab. De egyébként tetszett, kellemes volt megnézni ^^" Egyszerinek.
Shin eszméletlenül édes, meg az a kis rózsaszín izé is :D
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

sztem meg pont hogy túl rövidd volt. nem volt elég idő a szereplők megismerésére.. amugy a story maga tetszett, meg végre láttam egy olyan animét amibe több romantika van az átlagosnal :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En fenntartom h eleg volt a 13 resz..vhogy ketszer ennyi alatt nagyon ellaposodhatott volna a sztori, es mondjuk 17 reszes animek nem nagyon vannak.. igy meg ugy volt jo ahogy..nemreg megneztem a 4.reszt, es nagyon szetestem a nevetestol, az tul sok.. XD
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Amikor néztem, nagyon szerettem ezt az animét, csináltam belőle magamnak avatart msnre, azóta is a főcímdala a csengőhangom, viszont már nem emlékszem túlzottan, hogy miylen is volt, úgyhogy így utólag azt mondhatom, mégse volt rám akkora hatással :D

De azért jó volt megnézni :D csak kevés nyomot hagyott, nem tudom miért
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Válasz küldése