PRETEAR

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Tetszik?

igen
25
76%
nem
8
24%
 
Szavazatok száma: 33

Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

PRETEAR

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Nem is értem, hogy ennek az animének, miért nincsen még Topicja. Nektek mi a véleményetek róla? Küldhetitek a képeket! És SASAME az enyém!!! :D
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Megtarthatod. Nekem nem kell. A mangában állítólag más a karaktere. Hát nem ártana neki. Főleg az a visualos vagyok ruhája a végén. Mondták nekem, hogy milyen király. Szerintem jobb volt fehéren. És még egy kúlos rövid fehérhajú szemüveges pasi.... nekem meg a szokásos hosszú fekete hajú pasi tetszik. XD Akkor én itt az elején leis stoppolnám Hayate-t.
Asszem mufurc mondta, hogy ez az első anime, ahol a két főszereplőnek drukkolt, hogy összejöjjenek. Igen, ezzel én is így voltam.
Én még nagyon szeretem Hajime-t. Meg úgy az egész animét is nagyon szeretem. ^.^
Kép
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Domó!

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Nekem pedig Shin!!! Ő olyan kawai!!!! O.K Hayate a tiéd!!! :lol:
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Shin kawaii!! XD ^.^ *.*
Nincs valakinek meg a manga? Csak mert az amerikai fórumokon annyira hirdetik a mangát, hogy az mennyivel jobb, és kíváncsivá tettek.

http://www.preteardvd.com/images/galler ... /art06.jpg
http://www.preteardvd.com/
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Pretear *___* Nagyon jo anime, en nagyon szeretem (es ha soksok penzem lesz egyszer, es a LoGH box set utan marad belole valami, megveszem DVDn ezt is ^^).
Sister Tenshi írta:A mangában állítólag más a karaktere.
Nem mas, csak kevesebbet angstel. Egyelore (uccso kotetet nem olvastam).
Sister Tenshi írta:Főleg az a visualos vagyok ruhája a végén.
De az baromira nem volt visuales.... >_> Sima darkoskuulos fantasy cucc. (Nekem bejott ^_^;; de a feher ruhaja is tetszik.)

En Hayatevel voltam ugy, hogy "eh, na mar megint a szokasos fekete haju, kuulos angstmachine"... aztan par resz utan halistennek kiderult, hogy nem. ^____^ En mindegyik karaktert nagyon birom, de Sasame a kedvencem *shrug* a hangja teszi... ^^;; Meg Himeno nagyonnagyon aranyos. ^_^ Ja, es persze TANAKA-SAAAN. XDDD (akkoris Takehito legjobb szerepe XD)

[edit]: a mangat licenszeltek, nekem megvan 1-2 kotet, es a 3. fele (ameddig a scanlation eljutott)

[edit2]: szerintem a manga egyaltalan nem jobb... nem is rosszabb, de nem JOBB. Kicsit mas stilusu, es Hayate sajnos nem igazan olyan, mint az animeben (a tipikus kuulosdarkos angstmachine).
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

mufurc írta:[edit]: a mangat licenszeltek, nekem megvan 1-2 kotet, es a 3. fele (ameddig a scanlation eljutott)
Pofátlan kérdés, és off topic is, de meet-re vhogy eltudod nekem juttatni ha nagyon széépen kérlek. *.* Ha igen, akkor kérdezd Meglivorn-t v. Mako-t, ők tudják, ki vagyok.

Én is szeretném DVD-n, de most egyelőre a Sailor Moon-ra gyűjtök. ^-^
Kép
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Domó!

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Nekem is meg van a manga. Ha gondolod, akkor elviszem Neked. :wink:
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Eh, nekem nem annyira tetszett ez az anime. Szerintem baromira összecsapták, ennél legalább megérdemelt volna még plusz öt részt... LEGALÁBB. Vagy lehet hogy csak rosszkor néztem, mert épp a magical-girl ellenes korszakomat éltem ^^ (mert amúgy semmi bajom a magical-girlikkel, heh, én is SM-en nőttem fel ^^")...

Mindenesetre kicsit egyszerű volt nekem a sztori, vagy legalábbis jobban ki lehetett volna bontani. A karaktereket IS! Hayate szerintem jól indult (eszméletlen jó jelenet volt az elején mikor lelökte magáról Himeno-t!), de utána vhogy ellaposodott szerintem... Jah, és nem bírom azt a szőke göndör hajú gyereket (bocs, a nevét elfelejtettem ^_^"), iszonyúan idegesített. A legjobb jellem szerintem Sasame volt ^^ Én végig neki drukkoltam ^^ Jah, és amin még NAGYON felhúztam magam, az hogy ennyi szenvedés misz-masz után CSAK EGY csók volt benne... ::umh::
A manga képek nem tetszettek annyira ^^" Nem rossz, csak érdekes... vhogy nem jött be nekem.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

MaKo írta:Szerintem baromira összecsapták, ennél legalább megérdemelt volna még plusz öt részt... LEGALÁBB.
A veget valoban osszecsaptak, ebben egyetertek... de csak az uccso nehany reszt. A tobbit illetoen nekem eppenhogy tetszik, hogy rovid, es nincs benne ido a szokasos szenvedesre (pl. egyertelmu, hogy ket karakter egymasnak lett teremtve, es ossze fognak jonni, ehhez kepest 200 reszen keresztul nem johetnek ossze mindenfele idiota indok miatt).
MaKo írta:Hayate szerintem jól indult (eszméletlen jó jelenet volt az elején mikor lelökte magáról Himeno-t!), de utána vhogy ellaposodott szerintem...
Nekem eppenhogy a kesobbi Hayate tetszett. ^_^;; Az elejen a tipikus ket labon jaro Magas, Sotet, Angsty Bishounen sztereotipia volt, aztan kiderult, hogy megse... (pirulo Hayate!! XD)
MaKo írta:Jah, és amin még NAGYON felhúztam magam, az hogy ennyi szenvedés misz-masz után CSAK EGY csók volt benne...
Nade az milyen volt! Herceg + hercegno, esatobbi! ^___^;; en akkor mar a szekemen ugralva uvoltottem, hogy CSOKOLD MAR MEG!!! CSOKOLD MAR MEG!!! ^___^;; Es ilyet meg egyetlen mas animenel sem csinaltam... ^^;;

(amugy nekem egy Sasame/Himeno paros is bejott volna, de istenem. ^_^)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Eh, nekem is jobban bejött volna Sasame+Himeno páros...
Azzal semmi bajom nem volt hogy Hayate elpirult, aranyos volt, csak vhogy nekem ő már TÚL bunkó ahhoz hogy bejöjjön mint bishounen ^^
Szeretem az "elegánsan" bunkókat, az más tészta, de ez a kettő együtt vhogy nem tetszik Hayatéban. (Eh, és egyébként is sztem Sasame eredetibb figura ^^)

Na ez az! A végén én is ki voltam akadva hogy basszus legyen már csók... -___- de csak egy volt, pedig szegény néző végigszenvedte az egész sorozatot, bah... -__________-"
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én nem szeretem Sasame-t. Szerintem mind két karakterben van ugyanannyi mennyiségben olyan dolog, amitől tipikus karakter lesz. És van, ami különbé teszi őket. Külsőre meg mind kettő egy a százból. Még egy rövid hajú szemüveges kúlos bish (bár én ezt nem vettem észre, mert nem bukom erre a stílusra XDDD) és még egy hosszú fekete hajú kúlos bish. XDDD
Kép
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Domó!

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Jéééé!!! Egy Sasame rajongó!!! Én is!!! Én is!!! Én is az vagyok, meg soztozzunk rajta? Onegai!!! ::gome::
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Eh, én nem vagyok Sasame rajongója, csak nekem ő a legszimpatikusabb, legegyedibb figura a sorozatból. ^^
Úgyhogy nyugodtan viheted^_^"

Ami meg a szemüveges-bishounen sztájlt illeti, szerintem nincs annyira sok (de biztos csak én nem találkoztam velük^^"), meg mellesleg sem jön be nekem az a sztájl. Én mint karakter beszéltem elsősorban Sasaméról... ^^
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Úgy már mondasz valamit, de nekem úgy az egész csapat szimpatikus volt. És én szeretem a szőke hullámos hajút, mert amennyit szerepelt, nem jöttem rá, miért ne szeressem. XD Önimádatú karakterek a nyrők (nekem) XD.
Kép
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Domó!

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Phú... Akkor ezt megúsztam. Amúgy ki készítette a Préteart??? :wink:
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sister Tenshi írta:És én szeretem a szőke hullámos hajút
Eh, én sem a jelleme miatt utálom (sőt, nem is utálom, csak szimplán... nem jön be ^^" Vhogy ránézni se bírok)... nem is tom... pöttyet buzis ^^; De nem az egészségesebbik fajtából, szóval nem tudom. Olyan hogyismondjamcsak... talán Fisheye-es deja vu érzésem volt? Talán ^^;
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Szerintem aranyos kis anime, bár mikor láttam, akkor valahogy nagyon nem tetszett, de nemrég Sissel is nézettem és újra feleleveníteni a dolgokat jó volt, és rájöttem, hogy mégsem olyan rossz ^^""" A kedvencem Hayate, és Mannen szerintem nagyon cuki! ^__^
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Pretear...nos nagyon nehezen tudtam megszerezni, eléggé kifogásolható minőségben sajnos. Maga az anime tetszeni tetszett, csak úgy éreztem, hogy nagyon összecsapták...ilyen nahh legyünk már túl rajta. Félreértések elkerülése végett nem azt vártam, hogy elhúzzák mint az InuYashát amit pont ezen okokból kifolyólag már nézni sem bírok, hanem csak annyi, hogy kicsit több időt lehetett volna fordítani a személyiségek megismerésére...stb...
És szerintem egy kis elmélyülés még nem lett volna gond, hiszen ettől függetlenül még lhetett volna egyértelmű, hogy Himeno és Hayate egymásnak vannak teremtve.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hopp, meg egy Roi... na akkor valtas vissza Ban-chanra. ^_^;;
Ynah írta:Maga az anime tetszeni tetszett, csak úgy éreztem, hogy nagyon összecsapták...ilyen nahh legyünk már túl rajta.
Nemt'om, en vagyok az egyetlen, akinek CSAK a vegerol hianyzott meg par resz? O_o A karakterek szerintem nagyon jol be lettek mutatva, amennyire a tortenet megkivanta, szerintem ennel tobb mar folosleges info lett volna.
Ynah írta:És szerintem egy kis elmélyülés még nem lett volna gond, hiszen ettől függetlenül még lhetett volna egyértelmű, hogy Himeno és Hayate egymásnak vannak teremtve.
Iiigen, de en pont annak orultem, hogy ez nem lett elhuzva. Marmint, amit ki nem allhatok, az az, amikor ket karakter egyertelmuen egymasnak van teremtve, de mivel csak a vegen johetnek ossze, ezert mindenfele idiota uruggyel tavol vannak tartva egymastol... ^^;; Raadasul a veszekedes kozottuk is unalmassa valik egy ido utan. Sz'al sztem ami a Himeno/Hayate dolgot illeti, az nagyon jol meg volt oldva. A tobbi karakterrol meg megtudtuk, amit tudni kellett roluk.... sz'al, minek egy egesz epizod mitt'omen Gou-rol, amikor az csak idohuzas, es kesobb ugyse lesz semmi jelentosege? ^^;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Igen, a vége mindenképp legalább plusz három részt megkívánt volna... de én még úgy a sorozat közé is egy-két (min. 2) részt beszúrtam volna, csak hogy egy kicsit MÉG jobban megismerhetőek legyenek a karik (amik egyébként szerintem jók lennének nagy átlagban)... Bár az más kérdés, mennyit változtatott volna az a sorozaton. Talán rontott volna... nem tudom ^^ De elsőre így ugrik be.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Én értem...a végénél érzem leginkább ezt a fajta öszecsapottságot. A karakterkifejtést úgy értettem, hogy pl Himeno családjának ellég komoly szerep jut,mégsincsen fogalmad sem hogy ki milyen karakter. Halványan körvonalazva vannak a szerepek,de kb olyanok mint egy skicc, szép,szép,látod is hogy kb milyen lesz,de mégsem az igazi.
Az egyetlen ami teljes és jól kidolgozott az Himeno és Hayate kapcsolata. A többiek valahogy nem maradnak meg benned..
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Sasame-samaaaaaaaaaaaaaa!!! ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki::
*szutty-szutty* és a hangocskája... ::daisuki:: waiwaiwaiwai^^
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Két rész van meg belQle, ha meglenne végig biztos megnézném, habár annyira nem nyqgözött le...bár véleményt addig nem is akarok nagyon mondani, amíg végig nem nézem (ami azért nem most lesz...)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Szerintem jó anime, nekem tetszett, de ami igaz az igaz, tehát nagyon össze lett csapva... :cry:
Ezt leszámítva nagyon cuki sorozat volt!^^
Kedvencem Sasame és Mannen!:D
Kép
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Valaki nem tudja, hogy honnan lehetne letölteni az egész animét? :?:
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Válasz küldése