Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Ayumie írta: BTW.. http://www.kepfeltoltes.hu/view/070423/ ... es.hu_.jpg ez egy jól sikerült fanart vagy ilyen tényleg van valahol?
hehe...azt egyébként sem hinném hogy a mangaka ezt a jelenetet ezzel a vehemenciával rajzolná meg mégha valami csoda folytán sor is kerülne rá a mangában
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nem nézed ki Mirokuból? XD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Mirokuból simán- de Sangó ennél szemérmesebb XD
Avatar
soragirl
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.23. 10:42
Tartózkodási hely: Varbó (de néha Miskolc is)

Hozzászólás Szerző: soragirl »

Azok 2en pont összeillenek...
You don't know me
Don't ignore me
You don't want me there
You just shut me out
You don't know me
Don't ignore
If you had your way
You just shut me out
Make me go away
"I'd say it's time too late."
"Save water, drink beer!"
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Inkább arról van szó, hogy Sango nem igazán szereti, hogy Miroku rögtön a lényegre tér. Pedig, ha Miroku odafigyelne az elejére, nyert ügye lenne. Én megnézném. :-) Csak nem bír magával. :D
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Na igen, de ha Miroku nem térne rögtön a lényegre, akkor az nem is lenne miroku... ^^"
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Peorthita
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2007.04.28. 18:11

Hozzászólás Szerző: Peorthita »

Azért a Miyume-féle kép hátterében megbújók sem rosszak..főleg, ahogy Inuyasha néz.. :D
"A világ gömbölyű. És a hely, mely tán a végnek látszik, akár a kezdet is lehet."

Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Lenne egy kérdésem!

A sorozat elején van egy rész ami Kagome világában játszodik és hőseink egy maszkkal csatáznak. A maszknak azért volt olyan nagy ereje mert bele került egy S.n.T. szilánk. Ez, hogy lehetséges?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

A maszk egy Noh maszk volt. Igazából nem értem a kérdésedet... Ugyanúgy belekerülhetett a szilánk egy ilyen maszkba (aminek eleve gonosz aurája volt, nem hiába volt elzárva), mint egy közönséges szellembe. vagy most arra gondolsz, hogy a szilánk átkerült ebbe a világba?
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Hát igen ez volna a kérdésem, hogy hogyan tudott belekerülni a szilánk?
Ugye az ékkő széttört a szilánkok az 500 évvel ezelőtti Japánban maradtak,de akkor ez mégis hogyan?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

jéé ez még meg se fordult a fejemben...
jó kérdés! :D

nemtudom.. :-P
várj, nememlékszem már eleve volt benne egy amikor magához tért? vagy csak azért 'ébredt fel' mert a közelében ékkőszilánkok voltak.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

A szilánk egy fába fúródott, amiből később a maszkot csinálták. És itt ez egy logikai baki, mert a történelmet nem lehet megváltoztatni, mert ha valaki vissza is megy az időben, akkor már a múltban megjelent, és a cselekedetei miatt olyan a jelen, amilyen. Szóval, ha Kagoméék a múltban összeszedik az összes szilánkot, akkor a jelenben nem lehet egy szilánk sem. Elvileg most a múltban egy szilánkkal többnek kéne lennie, egészen addig, amíg a fából ki nem szedik a szilánkot. ^^"
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hát mondjuk ez így tényleg nem logikus, bár azon már meg se lepődök, hog yékkő szilánk került át a modern világba, tekintve arra, hogy hol volt az utolsó...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Szerintem nem lesz +1 szilánk, mert ha kiszednék a fából, akkor eleve nem kerülne bele a maszkba, és meg sem szerezhetnék a jelenben. :wink: Szóval Kagoméék valszeg bénák voltak/lesznek, és nem találták/találják meg a fát. XD
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Titkos: Igen, én is így írtam ;) Amúgy milyen poén lenne már, végre egyesül az ékkő, aztán valahol valaki gondol egyet, kiveszi a szilánkot, és az ékkőből eltűnne az az egy szilánk XD Rumiko ezzel a szállal húzhatná még vagy 100 fejezetig a sztorit :dirr:
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

nincsenek rossz ötleteid :mrgreen:
de így evvel az elmélettel eléggé ki lett mutatva mennyire komplex az InuYasha :cool:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

XD hosszas töprengés után megértettem a gondolatmenetet...lehet csak a vizsgák teszik-agyhalál ^^"
amúgy ebből is ki lehetne hozni hogy ha a múltban is meglenne a fa a szilánkkal, megváltozna a jövő és ezzel lehet megsemmisülne az univerzum XDDD és a sztori vége ismét egy nagy bumm XDDDD- na jó abbafejezem mer kezdek szétcsúszni úgyérzem :lol:
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Szerintem a mangaka amikor ezt megállmodta még nem nagyon gondolt előre. Szóval én csa egy egyszerű bakival magyarázom a dolgot.

Most a mangában aránylag lehet tudni, hogy hol vannak a szilánkok 99,99% és csak egy nincs ott szóval nem tudom.

Köszönőm a válaszokat.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raisu írta:Titkos: Igen, én is így írtam ;) Amúgy milyen poén lenne már, végre egyesül az ékkő, aztán valahol valaki gondol egyet, kiveszi a szilánkot, és az ékkőből eltűnne az az egy szilánk XD Rumiko ezzel a szállal húzhatná még vagy 100 fejezetig a sztorit :dirr:
Jaja, bár egyelőre elvan a kardok upgradelésével. :dirr: Majd lehet az lesz a manga vége, hogy beront IY, és: "Kagome! Vissza kell jönnöd velem! Vissza a jövőbe...izé, múltba!" :lol: (jó, leállok XD)
iskariotes írta:Szerintem a mangaka amikor ezt megállmodta még nem nagyon gondolt előre. Szóval én csa egy egyszerű bakival magyarázom a dolgot.
Igaz, végülis Rumiko mondta egy interjúban, hogy hétről-hétre találja ki a sztorit. Azok a jelenben játszódó démonos fejezetek szerintem egyfajta "felmérések" voltak, hogy lássa, mennyire jön be az olvasóknak, de aztán nem volt sikeres, így visszatért a jól bevált középkorhoz. :)
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

A jól bevált középkor...
nálamis. De néha nagyon örültem annak hogy az újkorban voltak. Sőt! volt egy időszak amikor már csak azt vártam mikor mennek megint kicsit az újkorba...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Tényleg a sorozat eleén aránylag gyakran vissza jártak Kagome világában és a folytatáshoz képest sokkal eksönösebbek voltak mint később. Na ja belátta, hogy az emberkéket jobban lekőti az, hogy egy 20.századi kiscsaj van a középkorban, mint egy furi piros kimos srác a jelnlegi Tokioba.

A késöbbi Kagome világában játszodó részeket szvsz jók olyankor lehet tudni, hogy nyugi lesz abban a részben meg hát csöpnyi szerelem is.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Vincent
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.05.22. 16:05
Tartózkodási hely: Midgar

Hozzászólás Szerző: Vincent »

Középiskolás lánynak mindenhol lennie kell :) A Kagome világában játszódó részek tényleg nyugisabbak, de azért van egy-két akciósabb is.

Sesshomarut pedig nem szabad utálni, aranyosan viselkedik Rinnel.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

a neten találtam a következő agymenést. angolul volt de pontosan nem emléxem hogy szólt, úgyhogy magyarul: Sesshomaru: "ok, Inuyasha , te örökölted apánk kardját. Viszont én örököltem anya boáját!"
XDDDDD fél órán keresztül röhögtem rajta
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

lehet hogy hülye kérdés, de szerintetek összejönnek valaha normálisan inuyasha és kagome? mert engem halálra idegesítenek a sok veszekedésükkel stb...

amugy meg sesshomaru is the best ;) jah és kikyo is kezd az agyamra menni...
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

én spec szeretem ahogy civódnak- emlékeztet magamra ^^"- mivel Inuyasha nem tudja megfelelően kimutatni az érzéseit, természetes hogy egy normális 15 éves lány ezt annyira nem tolerálja és így állandóan veszekednek, meg sztem egy kis vita kell is ^^
az meg hogy összejönnek e... mi számít annak? az egyik filmben már volt egy csók, a mangát nem tudom és mivel még nincs befejezve akármi lehet...
Válasz küldése