Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Igazából teljesen mindegy, hogy cenzúrázni fogják-e vagy sem, mert teljesen egyetértek az elöttem szólóval anno, hogy amennyiben cenzúrázzák az lesz a kötekedés tárgya, amennyiben a szinkronok nem lesznek az első 10 rész alkalmával a toppon ami teljesen reális és magával értetődő szerintem akkor az...
Igazából örülni kellene csak annak, hogy egyáltalán műsorra tűzték, és nem kifogásokat keresni,....akinek nem tetszik majd anno a szinkron vagy úgy alle az egész...töltse le és nézze meg...
Ez az véleményem... ::jbow::
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Szerintem már mindenki örül, hogy egyáltalán leadják :)

Én is lehet hogy csak amiatt mondom, mert még cenzúrázva nem láttam :?
Kép
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Én nem hiszem, hogy cenzúrázzák.
1. a japán verziót kaptuk -> az nem cenzúrázott.
2. hallottam, hogy a szinkronstábban többen elég keménynek találták a sorozatot (gondolom akkor valamit csak láttak).
3. megemlítették, hogy látták Kagomét meztelenül a sorozatban (ami persze nem teljesen igaz), de gondolom az sem lenne benne a cenzúrázott verzióban.

Amúgy nagyon örülök hogy adni fogják, csak nekem elvi problémáim vannak a hazai hozzáállással. A hangok SEMMIT nem tudnak a sorozatról (ahogy az a riportból kiderült). Úgy mentek szinkronizálni, hogy semmi infójuk nem volt az InuYasháról (és ez feltételezem minden más filmnél / sorozatnál így van). Ez természetesen nem az ő hibájuk. A szinkronrendező (Ulmann Gábor) teljesen egyszerűnek, lineárisnak találta a történetet. Ebből szintén az derül ki, hogy nem is hallott a későbbi fejleményekről (nem is érdekli). Ha Steiner Kristóf tényleg szereti a rajzfilmeket, akkor sírva fog fakadni ha meghallja magát.
Tehát a probléma összességében annyi, hogy minimális utánajárás / szervezés után abszolút igényesen össze lehetne hozni a szinkront, de ennek nyomát sem érzem.

Mindezek ellenére bizakodom, és még mindig nagyon örülök, hogy lesz ::vic::

-------

Ja és még egy dolog.
Nem vagyok a híve annak, hogy örüljünk csak azért mert valamit leadnak magyarul. Sokszor említett példám erre a Dexter Laboratóriuma. Amíg angolul láttam, addig tetszett. Amióta magyarul hallom egyből elkapcsolom. És nem azért, mert magyarul van, hanem mert rettenetesen gyenge a szinkron. Ha valamit nem tudnak megcsinálni JÓL, akkor inkább ne csinálják meg.
Én naiv :roll:
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Shinji:

Ezzel a "nem cenzurázták" dologgal mondasz valamit..
Én úgy vagyok a hangokkal, hogy ha magyarul is van, úgy próbálom megszokni, végén már teljesen hozzá is szoktam szokni. Egy kivétel van, az Ed, Edd, Eddy, ahol a szinkronok eszméletlen gyengék és pl Kevinből Satyi, Johnyból meg Köb Jani lett. Ezek már elég gyenge húzások szoktak lenni.. :|
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Pata írta:Shinji:

Ezzel a "nem cenzurázták" dologgal mondasz valamit..
Én úgy vagyok a hangokkal, hogy ha magyarul is van, úgy próbálom megszokni, végén már teljesen hozzá is szoktam szokni. Egy kivétel van, az Ed, Edd, Eddy, ahol a szinkronok eszméletlen gyengék és pl Kevinből Satyi, Johnyból meg Köb Jani lett. Ezek már elég gyenge húzások szoktak lenni.. :|
*bólogat*
Shinji,Pata,egyetértek veletek.Én is hozzászokok,ha nincs más választás... :roll:
Mondjuk a Pindúr Pandúrok szinkronja is szörnyű. :?
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Shinjin: Azt hiszem, tévedsz. Én úgy emlékszem, hogy igenis érdeklődtek az Inuyasha iránt, sőt vki postolt is, hogy küldtek neki mailt, amiben infót kértek a sorozatról (sajnálom, nem emlékszem, ki volt az ^^').
SHiNJiN írta:Ha valamit nem tudnak megcsinálni JÓL, akkor inkább ne csinálják meg.
Én úgy gondolom, hogy valahol mégis el kell kezdeni...Pl. az én kedvenc animém a Fullmoon wo Sagashite. Amikor elkezdtem nézni, nem igazán fogott meg. Továbbra is úgy gondolom, hogy az első 4-5 rész, nem annyira jó (főleg rajzolásban). Végignéztem, és imádom. Minél tovább folytatódik a sorozat, annál jobban tetszik. És annál szebb a rajz. Ok, ez nem volt egy teljesen tökéletes példa, de arra akartam rávilágítani, hogy talán adhatnánk a szinkronnak egy esélyt. Lehet, hogy az elején nem fog nekik annyira menni a dolog, de talán később belejönnek. Voltál már szinkronszínész? Negyed óra alatt nem biztos, hogy annyira át tudod érezni a szereplő helyzetét, mint egy egész sorozat alatt. És ami már tényleg rengetegszer elhangzott: Ilyen beszólások után aztán tényleg ne jöjjön senki sírva, hogy nem adnak magyarul animét, és mennyire el van nyomva a mi kis animés "társadalmunk"...
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Sora írta:Én úgy gondolom, hogy valahol mégis el kell kezdeni...Pl. az én kedvenc animém a Fullmoon wo Sagashite. Amikor elkezdtem nézni, nem igazán fogott meg. Továbbra is úgy gondolom, hogy az első 4-5 rész, nem annyira jó (főleg rajzolásban). Végignéztem, és imádom. Minél tovább folytatódik a sorozat, annál jobban tetszik. És annál szebb a rajz. Ok, ez nem volt egy teljesen tökéletes példa, de arra akartam rávilágítani, hogy talán adhatnánk a szinkronnak egy esélyt. Lehet, hogy az elején nem fog nekik annyira menni a dolog, de talán később belejönnek. Voltál már szinkronszínész? Negyed óra alatt nem biztos, hogy annyira át tudod érezni a szereplő helyzetét, mint egy egész sorozat alatt. És ami már tényleg rengetegszer elhangzott: Ilyen beszólások után aztán tényleg ne jöjjön senki sírva, hogy nem adnak magyarul animét, és mennyire el van nyomva a mi kis animés "társadalmunk"...
Ez bizony igaz. Maradjon meg mindenkinek a véleménye, de azért próbáljuk meg megszokni a szinkronokat, mert lehet morgolódni, hogy ez nem is jó szinkron, attol függetlenül semmi nem fog változni...

És most szerintem térjünk vissza a normális Inuyasha topikra, nehogy balhé legyen itt még :wink:
Kép
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Sora írta:Shinjin: Azt hiszem, tévedsz. Én úgy emlékszem, hogy igenis érdeklődtek az Inuyasha iránt, sőt vki postolt is, hogy küldtek neki mailt, amiben infót kértek a sorozatról (sajnálom, nem emlékszem, ki volt az ^^').
Arról én is hallottam, hogy Steiner Kristóf érdeklődött, de ha ezt szűrte le Shippo-ról, hogy ilyen hangot érdemel, akkor nem kaphatott túl jó infókat.
A többiek meg teljesen egyértelműen semmit nem tudnak az egészről. Hallgasd meg a Japanimániás riportot!
Sora írta:Én úgy gondolom, hogy valahol mégis el kell kezdeni...Pl. az én kedvenc animém a Fullmoon wo Sagashite. Amikor elkezdtem nézni, nem igazán fogott meg. Továbbra is úgy gondolom, hogy az első 4-5 rész, nem annyira jó (főleg rajzolásban). Végignéztem, és imádom. Minél tovább folytatódik a sorozat, annál jobban tetszik. És annál szebb a rajz.
Hát én pont az InuYashával voltam hasonlóképp. De ezt nem is akarom cáfolni, az idő előrehaladtával a jó sorozatok egyre összetettebbé, komplettebbé válnak.
Sora írta:Lehet, hogy az elején nem fog nekik annyira menni a dolog, de talán később belejönnek. Voltál már szinkronszínész? Negyed óra alatt nem biztos, hogy annyira át tudod érezni a szereplő helyzetét, mint egy egész sorozat alatt.
Jaj, ne már! Pont erről beszéltem, hogy nem negyed óra alatt kéne átérezni egy szerepet, hanem megelőző információkat kéne szerezni, esetleg meghallgatni néhány részt eredeti nyelven és valami hasonló stílust megpróbálni. És félreértések elkerülése végett: nem a hangszínnek kell olyannak lenni, mint az eredeti. Felőlem lehetne Shippo-nak mély hangja is, csak illjen hozzá. De nem.
Sora írta:És ami már tényleg rengetegszer elhangzott: Ilyen beszólások után aztán tényleg ne jöjjön senki sírva, hogy nem adnak magyarul animét, és mennyire el van nyomva a mi kis animés "társadalmunk"...
Változatlanul azon az állásponton vagyok, hogy ha nem megy, akkor inkább ne erőltessük.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

SHiNJiN írta:Én nem hiszem, hogy cenzúrázzák.
8)
1. a japán verziót kaptuk -> az nem cenzúrázott.
Ehh, a naivitás. 8)
A németek ugyanezt a "verziót" vették meg, mint az RTL Klub. Gondolom csodálkoznál, ha azt mondanám, hogy az opening is vágva volt. Pedig így van, arról nem is beszélve, hogy az általam látott első rész 20:00-kor kezdődött.

A következtetéseket azt hiszem ennyi információból már le lehet vonni. Nem tudom, hogy a szinkron milyen lesz, de egy valamiben nem hiszek az Inu Yashaval kapcsolatban: abban, hogy reggel 9:10 perckor, közvetlenül a Kölyök Klub után, 12-es karikával VÁGATLANUL adják le.

Ez a véleményem, további szép napot. 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem tudom, én bizakodó vagyok. :) Ugyanis a rádióadásból én azt szűrtem le, hogy nagyjából tudják, hogy mivel állnak szemben és inkább mondják rá, hogy véres, meg, hogy "van benne meztelen Kagome" és inkább rakják ki rá a 12-es karikát, mint tiltsák be 10 rész után. Anno a DBZ-vel is az volt a baj, hogy el akarták hitetni az emberekkel, hogy egy aranyos kis mese, holott egyáltalán nem az volt. Vagy említhetném a Yu-Gi-Oh-t, amit szintén a 12-es karika hiánya miatt vettek le a TV képernyőjéről, holott az a nyamvadt karika már igazán nem oszt nem szoroz, és mivel az Inu Yasha esetében ki fogják rakni, még azt is megérhetjük, hogy leadják az eddig megvett 52 részt, mindenféle ORTT-s figyelmeztetés nélkül, sőt esetleg még további részeket is megvesznek szinkronra...
A szinkron szerintem eddig egyáltalán nem rossz, Kagome hangja egész jó (kawaii :) ), sőt szerintem Shippo hangja is elfogadható, bár nem ártott volna, ha nő szinkronizálja, mint az eredetiben, de szerintem amit egy férfi ki tud hozni Shippo-ból, azt Kristóf kihozta (és igenis illik a hangja Shippo-hoz! :) ). A többi felsorolt szinkronszínészt sajnos nem nagyon ismertem, de pl. a Miroku-Markovits Tamás párosítás szerintem szintén egész jó lesz. Még egyedül Inu Yasha hangjára lettem volna kíváncsi, hogy legalább közelít e a Yamaguchi Kappei által felállított színvonalhoz. (Bár azért Sesshoumaru-t szinkronizálni sem lehetett éppen piskóta. :wink: ) Azt elismerem, hogy volt egy-két érdekes beszólásuk a vendégeknek, főleg Gábornak, ez a "szerintem a történet teljesen lineáris" megnyilatkozás nekem is csípte a szememet, de a "kedvencem" az volt, amikor megkérdezték a műsorvezetők, hogy hogyan fordították a támadások neveit és ő azt válaszolta: "nem is emlékszem, hogy lett volna nevük". ::jcrazy:: (Bár azért utána megtudtunk 1-2 támadás-nevet, úgyhogy fogjuk rá, hogy csak elsőre nem ugrott be neki, hogy a műsorvezetők mire gondolnak. :wink: Amúgy Darklight-nak igen érdekes volt az a megjegyzése, hogy a "németek elrontották a szinkront, mert Shippo-nak női hangot adtak", hiszen a japán verzióban is nő a seiyuu-ja...) Szóval a szinkronosok tényleg nem voltak mindig a helyzet magaslatán, de azért szerintem még így is felkészültebbek voltak, mint bármilyen korábbi anime szinkronstábja. :wink: Az meg szerintem érthető, ha európai szemmel furcsa volt nekik a "véres" történet és a (megjegyzem eléggé enyhe) fanservice (nem kizárt, hogy először láttak ilyet...).
Azzal meg egyétértek, hogy ha valamit csak rosszul tudnak megcsinálni, akkor inkább meg se' csinálják, de szerintem az Inu Yasha esetében ez egyáltalán nincs így! (Én a Viasat-os Digimonnal voltam úgy, hogy sajnáltam, hogy egyáltalán behozták Maygarországra, mert az valami förtelmesre sikerült!)
Eddig szinte csak pozitívumokkal találkoztam:
1. A japán verziót vették meg, tehát a zenék biztos, hogy japánok lesznek és én különben is utálom, ha egy animét átírnak az amerikaiak, a franciák stb., úgyhogy ez nálam már egy hatalmas pluszpont!
2. 12-es karikát kap, elkerülvén az ORTT nyavalygásait, és nem a delelőtti rajzfilmblokkban lesz, hanem utána, mint különálló sorozat és végre a TV újságban is "japán animációs filmsorozat"-nak írják, nem "francia rajzfilm"-nek, mint anno a DBZ-t.
3. Az eddig hallott szinkronhangokkal elégedett vagyok. (többé-kévésbé :wink: )
Egyedüli negatívumnak talán csak a fordítás hibáit tudom felhozni, bár lehet, hogy idővel megszokom majd őket. (De ez a "félszellem" akkor is gagyi. :P )
Ja és a legfontosabb: mindenki nézzen meg legalább egy részt, mielőtt véleményt nyílvánít majd róla, mert láttam már olyat, aki az eddigi hírek alapján már leírta a sorozatot, az ilyenekre pedig nagyon mérges tudok lenni, mert ha a szinkronosok hónapokig dolgoztak, akkor legalább az esélyt adjuk meg nekik. (Én is gyaláztam már porrá sorozatokat, de csak azután, hogy láttam belőlük nem is egy részt. :) )
Mindent összevetve, én már nagyon várom, hogy leteljen a hátralévő 2 hét. :D
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Titkos,te aztán tudsz írni. ::jcrazy::
Ha én is írnék,nagyjából ugyanazt írnám,mint te.
A 12-es karikában biztos vagyok,hogy kint lesz,így az ORTT nem nagyon szólhat bele... :roll: (vagy igen? :shock: )
Kagome és Shippo hangját kezdem elfogadni.(Kagome hangja olyan,mint a németeknél)
Markovics Tamás mint Miroku: :roll: hmm.....nem rossz,nem rossz! 8) majd meglátjuk,illetve meghalljuk. :)
Szabó Gertrúd mint Kikyo: anyám szerint Szabó Gertrúdnak kicsit mély hangja van,lehet hogy illik Kikyo-hoz.
InuYashára én is kíváncsi vagyok.De ha azt elrontják....::box::
Ha Kassai Ilona az,akire gondolok,akkor jó lesz Kaede hangja. :)

részemről ennyi,Titkos szinte mindent leírt. 8)
többet erről nem fogok beszélni( annyit... :twisted: ) csak 2 hét múlva...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Edina-chan írta:Titkos,te aztán tudsz írni. ::jcrazy::
Ne is mond! :) És akkor most képzeld el, hogy az egészet most írtam le másodjára, mert tegnap már megvolt, de kicsit sokáig tartott megfogalmaznom és a fórum "invalid_session" felirattal jutalmazta fél órás fáradozásomat, majd törölte az egész üzenetet. :? (Tényleg: miért "fáj" az egy fórumnak, ha valaki szeret fél óráig írni? Csak, mert az AnimeVilág fórumán is jártam már így. Na mindegy...)
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Titkos írta:
Edina-chan írta:Titkos,te aztán tudsz írni. ::jcrazy::
Ne is mond! :) És akkor most képzeld el, hogy az egészet most írtam le másodjára, mert tegnap már megvolt, de kicsit sokáig tartott megfogalmaznom és a fórum "invalid_session" felirattal jutalmazta fél órás fáradozásomat, majd törölte az egész üzenetet. :? (Tényleg: miért "fáj" az egy fórumnak, ha valaki szeret fél óráig írni? Csak, mert az AnimeVilág fórumán is jártam már így. Na mindegy...)
írd jegyzettömbe,kijelölés,másolás,beillesztés... ::jsleep::
a biztonság kedvéért néha így csinálom. :wink:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Edina-chan írta:írd jegyzettömbe,kijelölés,másolás,beillesztés... ::jsleep::
a biztonság kedvéért néha így csinálom. :wink:
Köszi, ez nekem még hasznos lehet. :)
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Jaj,de jó! Én csak most olvastam, hogy már csak 2 hét és lesz Inuyasha. Legalább nem vártak vele szeptemberig. Tuti fel fogom venni, mert a húgocskám kérte. Ami meg a 12-es karikát illeti, engem nem zavar. Ha kint van jó, de ha nincs kint, nekem akkor is nyolc. Bár így legalább az ORTT nem fog rinyálni.
Kép
Avatar
Darklight
Japanimánia Staff
Japanimánia Staff
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2004.05.27. 16:40

Hozzászólás Szerző: Darklight »

Titkos írta:Amúgy Darklight-nak igen érdekes volt az a megjegyzése, hogy a "németek elrontották a szinkront, mert Shippo-nak női hangot adtak", hiszen a japán verzióban is nő a seiyuu-ja
Ano... Nem egészen erre gondoltam, csak az már vészesen az adás vége volt ^^ Persze, Japánban teljesen megszokott, hogy nők szinkronizálnak fiúgyerekeket, fiatal fiúkat - teljesen hitelesen (Watanabe Kumikonak is volt több hasonló szerepe). Azonban eddigi tapasztalatom szerint hiába is keresünk ilyeneket a nyugati szinkronban... Nem tudom, mi okból, talán az eltérő hangképzésből adódóan nálunk nincs meg ez a típus, az Ogata Megumi/Paku Romi/Saiga Mitsuki-féle meg pláne. Így Shippo a német női hanggal (aki egyébként a jobb német hangszínészek közé tartozik) mégcsak illúzióját sem kelti annak, hogy a karakter fiú - és akkor tegyük hozzá, hogy a mai részben például lánynak is címezték... ::jcrazy::

Mindenesete örvendetes, hogy az előrejelzéssel ellentétben mégsem kell őszig várni - és akkor pár hét múlva minden kiderül ::jeye::
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Rage írta:
SHiNJiN írta:1. a japán verziót kaptuk -> az nem cenzúrázott.
Ehh, a naivitás. 8)
A németek ugyanezt a "verziót" vették meg, mint az RTL Klub. Gondolom csodálkoznál, ha azt mondanám, hogy az opening is vágva volt. Pedig így van, arról nem is beszélve, hogy az általam látott első rész 20:00-kor kezdődött.

A következtetéseket azt hiszem ennyi információból már le lehet vonni. Nem tudom, hogy a szinkron milyen lesz, de egy valamiben nem hiszek az Inu Yashaval kapcsolatban: abban, hogy reggel 9:10 perckor, közvetlenül a Kölyök Klub után, 12-es karikával VÁGATLANUL adják le.

Ez a véleményem, további szép napot. 8)
Nem tudom észre vetted-e, hogy ez az első pont volt egy olyan listán, ahol a vágatlanságra utaló JELEKET fejtegettem.
És még egy dolog: ha az rtlklub kirakja a 12-es karikáját, akkor szerinted fog még arra külön pénzt áldozni, hogy megvágják? Tesznek ők arra magasról.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

SHiNJiN írta:És még egy dolog: ha az rtlklub kirakja a 12-es karikáját, akkor szerinted fog még arra külön pénzt áldozni, hogy megvágják? Tesznek ők arra magasról.
Ehh. 8)
Kiváncsi vagyok arra is tesznek-e majd magasról, ha a négybetűs rövidítéssel jelölt szervezet (:dirr:) "begorombul", és esetleg "kisebb szankciókkal" jutalmazza őket.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Rage írta:
SHiNJiN írta:És még egy dolog: ha az rtlklub kirakja a 12-es karikáját, akkor szerinted fog még arra külön pénzt áldozni, hogy megvágják? Tesznek ők arra magasról.
Ehh. 8)
Kiváncsi vagyok arra is tesznek-e majd magasról, ha a négybetűs rövidítéssel jelölt szervezet (:dirr:) "begorombul", és esetleg "kisebb szankciókkal" jutalmazza őket.
Ehh. És a karika mire való?
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

SHiNJiN írta:Ehh. És a karika mire való?
Pff, abban hiszel, amiben akarsz. Téma részemről lezárva.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Na azt hiszem a szink hangokkal én is megleszek elégedve :)
Leszámítva S. Kristóf-ot..........engem már akkor is ráz a hideg amikor a VIVA-n hallom.........de Shippo-nak talán jobb lesz 8)
Majd jövőhéten az első rész után mindenki többet tud majd. De ha elszúrják Inuyasha vagy Sesshoma hangját ::box:: ha minden igaz akkor faterom ismeri Bombát, Kótai Misi trénerét, úgyhogy majd rájuk úszítom őket :P
A karika engem sem izgat, tőlem akáe este 10-kor is nyomathatják 249-es karikával, semmi sem akadályozhat meg a megnézésében :) Kivéve a hirtelen áramszünetet........ ::jwin::
Ami a többi magyar szinkronos cuccot illeti: van ami jó van ami nem. Nekem pl. az Ed, Edd N Eddy-ben az angol hangok nagyon teccetek, de a magyarral sincs gond. Egyedül a nevekkel......de azt mindig elszúrják, ld. Yugioh..........
Remélem, hogy Inuyasha-ék neveit nem akarják elcsúfítani...... :ossick:
Képzeljétek, mi lenne, ha Shippo-ból Szappan lenne, Kaeda-ból Kádbabe, Kagome-ból Rágógummi, Inuyasha-ból Ittnevasalj, és Sesshomaru-ból Sesshovamagyar...............brrrrr....... :dirr: ne vessetek rám köveket, de kb. ilyen nevekre képes a T. magyar szink. társaság...........Kerekes Joey....Kezes Bandita.........még, jó hogy nem Kovács Józsi, és Kedves Antiszemita lettek :dirr: de a végén még tippeket adok a további (már ha lesz) anime sorozatokhoz..........
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Wizard: ::jblush2:: ::jhihi:: ::jhihi::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Darklight írta:Így Shippo a német női hanggal (aki egyébként a jobb német hangszínészek közé tartozik) mégcsak illúzióját sem kelti annak, hogy a karakter fiú - és akkor tegyük hozzá, hogy a mai részben például lánynak is címezték... ::jcrazy::
Így már értem, hogy mire gondoltál, bár bevallom, nekem a japán szinkron sem keltette annak az illúzióját, hogy fiú, sőt egészen addig lánynak hittem, ameddig az egyik fürdős jelenet során ki nem derült, hogy fiú (mert ugye ott már egyértelműen látszott a neme :) ). Azzal meg én is egyetértek, hogy inkább legyen magas fiú hangja (mint nálunk), mint egy abszolút hozzá nem illő női.
Kép
Avatar
SHiNJiN
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2003.10.14. 22:59
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SHiNJiN »

Rage írta:
SHiNJiN írta:Ehh. És a karika mire való?
Pff, abban hiszel, amiben akarsz. Téma részemről lezárva.
Kissé lekezelő vagy. Téma részemről is lezárva.
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

Edina-chan írta:Wizard: ::jblush2:: ::jhihi:: ::jhihi::
mi az Edina-chan? ::uhoh::
tényleg ilyen nevekre vagyunk képesek ::japhaha::
vagy rosszabbakra ::jumph::
Szeretnél 1-2-t hallani? ::japhaha::
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Válasz küldése