Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

KazeKami írta:A 151. részben bukkan fel újra Kikyou.
Mivel a teste szent csontokból és a sírjából vett földből állt, a gyomorsav megtisztúlt, vagy vmi ilyesmi. :roll: Aztán kagome megérinti és így ő menti meg az életét.
Ott konkrétan az volt, hogy a shouki bejutott a szervezetébe, és Kagome tisztította meg, de később kiderül, hogy ez nem volt elég, szóval lesz még gondja a vállával.
Youko-Ryuu írta:hellóka!
Nah és hol lehet elolvasni az a fejezetet????
Naon érdekelne!
Az előző postomban írtam... :arrow:
Titkos írta:Semmi gond, van új cím: http://www.tokyotosho.com :wink: Torrentes ugyan, de a keresőbe beírod, hogy "inuyasha", és kiadja a fejezetet.
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Youko-Ryuu írta: Ano! Sztem meg Sesshoumaru ne jőjjön össze Rinnel!
Maradjon csak meg szólo Bishounen-nek! V keressen magának egy démont csajt! Nekem nem fexik az ötlet. mivel olyanok mint ha apa-lánya lennének. szal én viszolygok ettől az ötlettől.
1. Miért jönne össze Rinnel? :dirr:
2. Valszeg nem akar maga mellé senkit. :roll:
3. Egyáltalán miért kéne Sesshinek bárki is? XD Jó ő így, az egyik legjobb szereplő az egész animében.^^
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rinnel max akkor jöhetne össze, ha még vagy 10-15 év eltelne, de gondolom a manga odáig nem viszi a sztorit. XD
Kép
Avatar
Youko-Ryuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.05.10. 21:07
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Youko-Ryuu »

Edina-chan.
Én is azt mondtam h ne jöjjön össze senkivel.
A másik az csak al variáció ha már annyira akarnak mellé vkit.

Vki tudja mikor lessz a serianak folytatása?
http://j-radio.hu
A felkelőnap Hangja!!
Hallgassátok Ti is!
Hamarosan élő műsorral is jelentkezünk!
ill Az Anime Conról szokás szerint élő közvetítést adunk! :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Youko-Ryuu írta:Vki tudja mikor lessz a serianak folytatása?
Sajnos még egyáltalán nem biztos, hogy lesz. A manga még fut, bár már a vége felé jár, ha befejeződött, akkor talán folytatják az animét is.
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Söt, szerintem nem is lessz folytatása.Nagyon ugy néz ki, hogy abba hadják pedig szerintem jobb lenne hogyha folytatnák a manga alapján. :P Mondjuk mint általában most is eltérnének de akkor is nagyjából a mangát követve kéne folytatni. :)
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

Youko-Ryuu írta:
Titkos írta:Akik nagyon kíváncsiak Sesshoumaru anyjára, azok olvassák el a legújabb (466.) fejezetet, végre feltünt. :D
hellóka!
Nah és hol lehet elolvasni az a fejezetet????
Naon érdekelne!

Ano! Sztem meg Sesshoumaru ne jőjjön össze Rinnel!
Maradjon csak meg szólo Bishounen-nek! V keressen magának egy démont csajt! Nekem nem fexik az ötlet. mivel olyanok mint ha apa-lánya lennének. szal én viszolygok ettől az ötlettől.
Ha visszaolvasol 2-3 hozzászólásnyit, megtudod. És Sessnek az a démon csaj nem Kagura?
'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ryou írta:Mondjuk mint általában most is eltérnének de akkor is nagyjából a mangát követve kéne folytatni. :)
"Mint általában"? A Rumiko animék 90%-ban meg szoktak egyezni a mangával, ez alól az IY sem volt kivétel. Szóval ha valaha is lesz folytatás, akkor az szerintem a manga alapján fog haladni. :)
Nakamura Kazuma írta:És Sessnek az a démon csaj nem Kagura?
De igen. :) Csak egyrészt sokan nem olvassák a mangát, az anime pedig nem jutott el a Kagura x Sessh szálig (na jó, egy pici utalás volt), másrészt Kagura már nem lehet a csaja, tudjuk miért... :(
Kép
Avatar
Youko-Ryuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.05.10. 21:07
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Youko-Ryuu »

Várjatok egy kicsit!
mi van Sesshoumaru és Kagura szálal?
Sajna a mangát nem tudtam elolvasni.....
Mondjátok azt h nem jönnek össze me ha igen akkor.. ::bawl::
http://j-radio.hu
A felkelőnap Hangja!!
Hallgassátok Ti is!
Hamarosan élő műsorral is jelentkezünk!
ill Az Anime Conról szokás szerint élő közvetítést adunk! :)
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Semmi. Kagura meghal. Sessh pedig azért kereste fel az anyját, mert infok kellenek neki a Tenseigáról.
Éss végre úgy tűnik, tényleg kezd kialakulni a story lezárása. :) Már csak egy ékkőszilánkot nem kaparintott meg Naraku.
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Youko-Ryuu írta:Várjatok egy kicsit!
mi van Sesshoumaru és Kagura szálal?
Sajna a mangát nem tudtam elolvasni.....
Mondjátok azt h nem jönnek össze me ha igen akkor.. ::bawl::
SPOILER Nem jönnek össze, mivel Kagura meghal, de határozottan éreztek valamit egymás iránt.
Kép
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Szerintem inkább csak Kagura érzett valamit Sesshy iránt... nem hinném, hogy Sessh szerelmes lenne egy egy "közrendű" démonba, főleg, ha az illető éppenséggel Naraku testéből született :dirr:
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raizen írta:Szerintem inkább csak Kagura érzett valamit Sesshy iránt... nem hinném, hogy Sessh szerelmes lenne egy egy "közrendű" démonba, főleg, ha az illető éppenséggel Naraku testéből született :dirr:
A következő üzenet tele lesz spoilerekkel, de mivel majd' féloldalnyi fehér szöveg hülyén nézne ki, ezért kérek mindenkit, hogy csak saját felelősségre olvassa el, köszönöm. :wink:

Érvelésed ebből a szempontból teljesen logikus lenne, de akkor mivel magyarázod, hogy amikor Moryoumaru sértegetni kezdte Kagurát, Sessh olyan lendülettel és hévvel ment neki, amin Inuék is meglepődtek, és még a Toukijin is eltört, mert akkorát vágott rá? :) Plusz az ezt következő fejezetekben még meg is magyarázták, hogy a Tenseiga Sessh érzéseire reagál, eddig azért nem hívta Toutosait, mert Sesshnek hiányzott valami a szívéből, amit most "talált meg". Valószínű, hogy ez az érzés a szerelem volt. (És logikus is: ahogy a Tessaiga csak akkor kezdett fegyverként működni, amikor IY Kagomét akarta megvédeni, úgy a Tenseigából is csak akkor lehet ölni képes kardot kovácsolni, ha a használója már nem csak egy hidegvérű gyilkos, hanem megtanult érezni.) Kagurát egyébként is már a halálakor megpróbálta megmenteni, csak ehhez még a Tenseiga is kevésnek bizonyult. :( Aztán amikor Toutosai elmondta neki, hogy a Meidou Zangetsuha mesterévé kell válnia, akkor Sessh szükszavúan annyit mond, hogy "Megteszem.", miközben feltámad a szél, ami tudjuk, hogy kire utal. :wink: Szóval nem tudom, szerintem egy csomó utalás volt kettőjükre, bár én már korábban is játszottam a gondolattal, mert gyanús volt, hogy ők valahogy mindig találkoznak, miközben a maguk módján mindketten Narakuval próbálnak végezni.
A "közrendű démonról" annyit, hogy ahhoz képest, hogy Rint (egy embert) magához vette, és a "pótpapája", Kagura már semmiség. :D Főleg, hogy a mostani fejezetekben már Kohaku is velük van (Sessh lassan árvaházat nyithat XD), aki anno Naraku irányítása alatt majdnem végzett Rinnel, és Sessh-t Inuék csak nagynehezen beszélték le róla, hogy ne folytsa meg. (Ott csak azért sikerült, mert Sessh-nek leesett, hogy valami nem stimmel a sráccal, látta hogy irányítják, de azért nem lett a szíve csücske, érthető okokból.) És a végső bizonyíték. :D A mostani fejezetekben feltünt Sessh anyja, és határozottan van benne egy kis Kagurás beütés, márpedig a fiúkról azt mondják, hogy az anyukájuk a "minta", és később az alapján választanak maguknak barátnőt (akár tudat alatt is), akkor ez Sessh-nél miért lenne másképp? :lol:
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Titkossal nem szabad vitázni, különben ír neked egy kisregényt. :dirr:
Amúgy ebben igazat adok neki, ez egyértelmű, ennek legalább van alapja, nem úgy mint pl. a Naraku × Kikyou párosításnak, ott maximum Naraku részéről lehet valami, mert ugye Onigumoból született :roll:
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Huhh... ezek a fejezetek nagyon kimaradhattak az életemből ^_^'' Nem gondoltam volna hogy Sessh a sorozathoz képest ennyit változik... :dirr: Szóval akkor a Meidou Zangetsuha létrejötte azért volt lehetséges, mert Sesshy "megtalált" magában valamit?

Nemt'om, én nem látok túl sok hasonlóságot Kagura és Anyuci között... de az biztos, hogy Sesshymama nem lesz a kedvenc szereplőm. :?
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raizen írta:Huhh... ezek a fejezetek nagyon kimaradhattak az életemből ^_^'' Nem gondoltam volna hogy Sessh a sorozathoz képest ennyit változik... :dirr:
Én sem. :D De legalább az elnyújtott sztorinak is van értelme, tudnak fejlődni a karakterek.
Raizen írta:Szóval akkor a Meidou Zangetsuha létrejötte azért volt lehetséges, mert Sesshy "megtalált" magában valamit?
Tulajdonképpen igen, vagyis a kard úgy volt "kódolva", hogy ha Sessh szívében "meglátja" a változást, akkor jelezzen Toutosainak, mert Sessh akkor lesz méltó arra, hogy fegyverként forgassa a Tenseiga-t. Ezután mondta Toutosai, hogy az új kard mellé új támadás is dukál, viszont abban még profivá kell válnia. :)
Raizen írta:Nemt'om, én nem látok túl sok hasonlóságot Kagura és Anyuci között... de az biztos, hogy Sesshymama nem lesz a kedvenc szereplőm. :?
Nem tudom, nekem eddig nincs gondom vele. :) Nem a legkedvesebb szereplő, dehát egy démon, és ráadásul Sessh anyja. :wink: (Jaken mondta is, hogy "látszik a hasonlóság..." XDD)
Kép
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Ehh... jó, nem is lesz a legantipatikusabb karakter, ez is igaz. De azért... nem különösebben érdekelte, hogy egyetlen magzata csak úgy leszáll a pokolba :D És ha jól emlékszem, érdekesen reagált Rin és Kohaku megjelenésére: "Emberek? Azért vannak veled, hogy megedd őket?" :dirr:
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Raizen írta:Ehh... jó, nem is lesz a legantipatikusabb karakter, ez is igaz. De azért... nem különösebben érdekelte, hogy egyetlen magzata csak úgy leszáll a pokolba :D És ha jól emlékszem, érdekesen reagált Rin és Kohaku megjelenésére: "Emberek? Azért vannak veled, hogy megedd őket?" :dirr:
Hát a démonoknél ez már csak így megy. ^^" Emlékezz a Shioris sztorira, ahol a nagypapi a saját fiát ölte meg, mert az az embereket védte. Sesshy mama pedig még azt a Sessh-t ismeri, akit mi a sorozat elején láttunk: egy hidegvérű gyilkos, aki szívből gyűlöl mindent, amihez az embereknek köze van, még a testvérét is megölné, csak mert félig ember. Sőt, a sorozat elején Sessh még az apjukat is megvetette valamilyen szinten, mert ugye "összeállt egy emberrel, és meg is halt miatta". Szóval szerintem az anyja épp úgy meglepődött a változáson, mint mi. :D (Bár ez majd most derül ki bővebben, szerintem nem véletlen, hogy a kutya nem egymaga ugrott be a Meidou-ba, hanem vitte magával Rinéket...)
Kép
Avatar
Youko-Ryuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.05.10. 21:07
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Youko-Ryuu »

Huha! ezt sosem gondoltam volna!
valaki megmondja honan lehet hozzá jutni a manga folytatásához?
csak ha lehet ne torrentes legyen!
nincs mit tenni ezekszerint el kell fogadni h Sesshoumaru és Kagura között lehet valami.
Haj vérzik a szívem! (az a hatalmas jégtömb) ::bawl::
http://j-radio.hu
A felkelőnap Hangja!!
Hallgassátok Ti is!
Hamarosan élő műsorral is jelentkezünk!
ill Az Anime Conról szokás szerint élő közvetítést adunk! :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Youko-Ryuu írta:nincs mit tenni ezekszerint el kell fogadni h Sesshoumaru és Kagura között lehet valami.
Köztük határozottan volt "valami". :wink:
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Nem rég kezdtem el újra nézni az Inuyasha-t, eddig a 33. résznél tartok, illetve azt pont most fejeztem be, és ebben a részbe kiderült, hogy Naraku csak félszellem. :D Legalább is Kikyou azt mondta, bár lehet, hogy csak szinkronhiba, bár nemhiszem, mert elég hosszasan beszélnek errõl.Ez igaz? :-P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Igen, igaz. Onigumo (ember) + sok szellem = Naraku. Szóval ha nem is félig, de egy része ember.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Értem, és Kikyou abban a részben azt is mondta, hogy azért kell Naraku-nak is az ékkõ, hogy egészen szellemmé változzon. :D Egyébként azota eljutottam a 38. rész végéig.Amikor a 36.ban Kouga elrabolja Kagome-t és Miroku azt ordította utána, hogy Sango, szinte leestem a székrõl ^^'.Meg azelött nem tudom, 20 valahányadik részben, az is jó volt amikor Kagome Sango magyar hangján szólalt meg.Gratula a fórdítoknak. :lol:
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Az ilyenek nem a fordítók hibája, hanem a szinkronrendezőé.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Arról nem is beszélve, hogy én ilyen durva hibákra nem emlékszem. :shock:
Kép
Válasz küldése