One Piece

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Jah ^_- a fan-scan jelenleg vol35-37 maasságában tart és annyit mondhatok hogy nagyon jóóóóóóó
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Rid Harshel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2004.02.16. 22:01
Tartózkodási hely: Ég és föld között

Hozzászólás Szerző: Rid Harshel »

Three Simple Words:
ONE PIECE ROCKS!!!
Valami bölcs, frappáns, meghökkentő, kacajra fakasztó, elgondolkoztató üzenet.
Avatar
Alexiel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.01.26. 19:59

Hozzászólás Szerző: Alexiel »

Hy ^^

Figyuzzatok.....
Nem tudjátok véletlen, hogy a Német részeket honnan szerezhetném meg?(Inkább megrendelném :D )
Amúgy tudtátok, hogy Március 27-től az RTL2-őn 16.10-17-óráig újra leadnak 2 rész a 141. résztől?
A secret makes a Women a Women (Detective Conan)
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Hát én sajna csak a K-F féle fordításokat tudom követni(esetleg ha valaki elmondja hogy honnan lehet beszerezni az előrébb lévő részeket azt megköszönném)és így kb.50-60 részes lemaradással sajna nem igen tudnék az aktuális részekhez hozzászolni(197. láttam)de amugy nagyon bejön bár tény hogy az animáció és a karakterdizájn nem a legkiemelkedők és harcokat is elhúzzák rendesen(bár ígyis élvezhetőek)de ezekért kárpótolnak a hatalmas poénok(melyek ugye leginkább a karaktereknek köszönhetők) valamint a Seiyuu-k parádés teljesítményei. (Luffy és Usopp hangja nagyon ottvan a toppon)
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Ezt is nézem az RTL2-n ha van rá időm. ^___^ Szerencsére nem az elejétől kezdték leadni. Midenesetre a jövöben biztos megnézem a One Piece múvikat! :mrgreen:
Kép Kép
Avatar
nasty
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.07.29. 14:11
Tartózkodási hely: Budapest City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nasty »

Elkezdtem...Annyira jóó! :thumb:
De én a 4.-ik részig találtam feliratot hozzá... (Magyart)
Van esetleg hozzá több felirat vhol, vagy várható új felirat?
Mert ha nem akkor első angolul nézett animem lesz... Hálistennek nem nehéz a szövege mint pl egy DN-nek ::reliev::
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Szombaton hajnalba másodszor is nekiveselkedtem a sorozatnak (először amikor probáltam akkor 5 perc alatt abbahagytam mert nem tetszett). Miután végignéztem 2 részt, teljesen rákattantam a sorozatra, és 2 nap alatt megnéztem 52 részt, és alig várom hogy hazaérjek melóbol és nézhessem tovább. Eddig nagyon jó sorozatnak tartom, mindenkinek csak ajánlani tudom. Monkey D. Luffy >>> Félelmetesen telitalálat karakter, imádom. :).

Viszont azt hallottam ebben a sorozatban is vannak fillerek. Azt szeretném megkérdezni, hogy ezek is olyan igénytelenek mint Naruto / Bleach fillerek, vagy ebben az animeban nem romlik szét a minőség? Ha rosszak akkor mettől meddig nem érdemes nézni a sorozatot? :). A válaszokat előre is köszi.
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Nos számomra a G8 arc volt az első olyan filler amit alig bírtam végignézni, de az 200 rész környékén van. Addig sztem nyugodtan nézheted, ha van is filler, nekem nem tűnt fel.
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Zsan írta:Nos számomra a G8 arc volt az első olyan filler amit alig bírtam végignézni, de az 200 rész környékén van. Addig sztem nyugodtan nézheted, ha van is filler, nekem nem tűnt fel.
Közbe utánanéztem, okosan csinálják, 1-1 rövid filler arcot szúrnak a sorozatba, vagy 1-1 filler részt. Így király, és a minősége sem romlik, szóval simán nézhető. :)

Továbbra is iszonyat jó a sorozat.
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Nekem eddig semmi bajom nem volt a One Piece fillerevel, a Sárkány-megmentős filler is tetszett, meg Arabasta utáni egy-két rész is. Most pont ott tartok, hogy leestek a Sky Island-ről és jön a G8 Arc, de ha ennyire szörnyű lesz, mint ahogy Zsan írta, akkor előre felkészülök. :lol:
Kép
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

G8-el sem az a baj, hogy rettenetesen szörnyű. Csak baromi unalmas. semmi nem történik benne. Viszont 1-2 részenként van kb 1 tényleg jó poén amiért érdemes egyszer megnéznie az embernek. Ezután meg ha jól emlékszem lesz még egy filler Foxy Arc után. aztán Water 7 és Enies Lobby ami pont a héten fejeződött be :)
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Fanatikusan raaltam a sorozatra, mar 150 korul jarok. Viszont sajnos eszrevettem, hogy itt is romlik a rajzolás minősége, amit nagyon sajnálok. Viszont a sorozat továbbra is nagyon jó, Luffy döbbenetes nagy arc, mindig sirva fetrengek rajta :D
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Jah olvastam, most kezdik az Enies Lobby utáni fillereket. EGyébként eszembe jutott egy filler ami nagyon nem tetszett, az a Zenny nevü öreg meg a birkái(vagy milye volt már nem is emléxem), hát azt alig bírtam végignézni azt a három részt, juj....
150 körül jársz? Az már a Crocodile-sama ugye? :lol: Baroque Works-ös részek a legjobbak :D
Amúgy én már egy jó Shichibukais összecsapásra vagyok kiváncsi, vagy egy Black Beard harcra... ezek mikorra várhatóak?
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Wagner írta:Jah olvastam, most kezdik az Enies Lobby utáni fillereket. EGyébként eszembe jutott egy filler ami nagyon nem tetszett, az a Zenny nevü öreg meg a birkái(vagy milye volt már nem is emléxem), hát azt alig bírtam végignézni azt a három részt, juj....
150 körül jársz? Az már a Crocodile-sama ugye? :lol: Baroque Works-ös részek a legjobbak :D
Amúgy én már egy jó Shichibukais összecsapásra vagyok kiváncsi, vagy egy Black Beard harcra... ezek mikorra várhatóak?
Goat island arc (Zenny) már megvolt, Crocodile már tegnapelőtt elesett (128. rész ha jól emlékszem). Most Jaya arc közepén vagyok, elméletileg nemsokára mennek Sky city-be.

Kedvenc jelentem eddig: Little Garden elején Luffy meglátja a dínókat és bekattan / többiek reakciója. :D Hát fetrengtem. :) :) Legalább 100* megfogom még nézni azt a részt.
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Azta, hátte elég gyorsan haladsz! Vigyázz mert ez nem egészséges, ha elfogynak a részek be fogsz kattani és mindig várhatsz egy hetet új részre, egyesével haladni meg kicsit idegesítő lesz :)
Nah ugye mekkora sz*r volt a ZEnnys rész...?
Akkor most tartasz a Bellamiéknál, az nagyon király amikor spoiler:pattog össze-vissza a gyerek a Luffy meg egy ütésből lecsapja, hú de imádtam azt a jelenetet XD.
Kép
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Hát ha lesznek is fillerek (ami nagyon valószínű), még egy pár hétig nem várhatók, most még halad a manga szerint. Viszont amint vége Water 7-nek sajna fillerezni fognak. :(
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Nemtudom mi bajotok a G8 arc-al, nekem tetszett, jobban mint Skypiea arc. Most tartok Dream island arc közepén, de ez nem tetszik igazán.

Valaki nem tud valami gyors helyet ahonnan lehuzható 223-résztől (megnéztem mindet), mert nem találom sehol.

Illetve most találtam gerusama feliratos torrenteket, de az valami félelmetesen lassú, én meg függök és nézném tovább. Mondjuk Movie-k meg specialok lent vannak, nézem addig azokat :)
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

EGész jó kis harcok vannak itt a G8 Arc közepén, a hidas összecsapás poén volt :D
Amúgy találtam torrentet
201-250-ig:
http://torrentspy.com/torrent/889391/On ... 50_Eng_Sub

251-300-ig:
http://torrentspy.com/torrent/1164030/O ... 00_Eng_Sub
----------------------------
ez tényleg rohadt lassú :P
Kép
Mephisto
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.10.29. 10:37

Hozzászólás Szerző: Mephisto »

Dailymotion.com on fenn van az összes rész japánul, angol felirattal. Nem kell töltögetni hanem rögtön lehet nézni azért kényelmes.

Amugy meg abba a kategóriájú animékbe esik, hogy érdemes miatta megtanulni japánul:) Nem tudom német és angol szinkronnal mennyire jönnek át a poénok, de eredetin néha leesek a székről:)

50japán ismerősből legalább 30nak One Piece jut eszébe ha meg emlited nekik az anime szót, azért mindenképpen alap mű, nem is értem itthon miért nem olyan népszerű :?
Avatar
Tom
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.12.23. 11:35
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Tom »

nálam ez a top anime...sikerült utol érnem a részeket

a K-F-esek kicsit lassúak...de belehet szerezni az általuk nem fordított részeket is....

290-től a Vegapunk fordítja a részeket...azt a pár kimaradtad meg összelehet kaparni v.hogy...

mondjuk többek között ezért is jó mangában olvasni...szinte képkockára pontosan ugyan az...a fillerek kimaradnak ami annyira nem jó dolog....de legalább előrébb van mint az anime :D
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

dendenmushi ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

76. rész... már korábban is furcsálltam a telefoncsigákat, de itt leesett. "dendenmushi"... na jó kész, itt megfeküdtem... -.-!
Ezek nálam is pihentagyúbbak, pedig én aztán nem vagyok semmi: "miért ment el Jézus az öreg Ten temetésére? Mert ő is Ten fia."

Amúgy a sorozat full aranyos, viszont a fansub (kaizoku fansub) minősége valami rettenetes. Aki fordította, az vagy nem tudott japánul, vagy szimplán csak hanyag volt. Tele van leiterjakabokkal az egész, olyannyira hogy kifejezetten kényszerítenem kellett magam hogy rá se nézzek a feliratra, mert ha ránéztem akkor zavart.
Aki meg kitalálta hogy a "nakama" japánul hagyva sokkal jobb lesz, azt agyon kéne verni egy nagyszótárral.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szélfi 2008.04.08. 21:01-kor.
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Most mi itt a probléma? Nem értem
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

probléma

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

Goofy írta:Most mi itt a probléma? Nem értem
Probléma?
Azon kívül, hogy a K-F fordítója egy cerkófmajom, az ég világon semmi probléma nincsen.
Abszolút semmi azon kívül, hogy gyakran egész más van a feliraton mint amit mondanak.

Ami a telefoncsigákat illeti, az egy japán szóvicc, rendkívül aranyos de valami rettenetesen pihentagyú. :D
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

A KAizoku a kedvenc one piece fordító csapatom. Nem tudok japánul úgyhogy nem tudom mikor fordítanak rosszul. Kár, hogy rohadt lassan haladnak.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Re: probléma

Hozzászólás Szerző: Rage »

Szélfi írta:
Goofy írta:Most mi itt a probléma? Nem értem
Probléma?
Azon kívül, hogy a K-F fordítója egy cerkófmajom, az ég világon semmi probléma nincsen.
Abszolút semmi azon kívül, hogy gyakran egész más van a feliraton mint amit mondanak.
Csak tájékoztatásul közlöm, hogy dythim, a K-F fordítója kb. 10 éve él Japánban, és igen nagy valószínűséggel jobban beszéli a nyelvet, mint bárki ezen a fórumon. :p
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Válasz küldése