Fruits Basket

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Fruits Basket

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Remélem még nem volt ilyen topic, de amennyire láttam nem volt... ha igen, hatalmas elnézést mindenkitől :oops:

Na szóval most nézem, már a vége fele vagyok és lenyűgöz teljesen ^^ nem is értem hogy nem néztem meg eddig ezt az animét (bocs Luluko hogy ennyi ideig húztam a dolgot^^;)... Nagyon jó. És teljesen egyedi a hangulata, egyszerre szomorkás és mégis vannak olyan részek hogy könnyesre nevettem magamat ^^ és Shigure rulz *_*
Meg az összes többi szereplő is. A végére viszont kiváncsi vagyok, bár érzem hogy vmi tragédia lesz kibontakozóban... :cry: És már nagyon rég óta nem láttam olyan animét amit sajnálok hogy vége lesz, meg el kell válni a szereplőktől. Na ez egy olyan anime T_T nem akarom hogy vége legyen T_T'''
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Nekem még csak a mangához volt szerencsém, de nagyon szeretem! ^^
Yuki és Hatsuharu Rulez! *_________*
Nagyon jók a karakterek! Én még Akito-t is szeretem^^;;;;;;
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

*khm*

AAAAYAAMEEEEEEEE~~~ xDDDD

Amugy tenyleg egy nagyon jo anime, nagyon aranyos es kedves... sajna sztorija az nem sok van, es annak sincs nagyon lezarasa, de mindenkeppen egy kellemes szinfolt a palettan.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

mufurc írta:AAAAYAAMEEEEEEEE~~~ xDDDD
Csatlakozom a sikolyhoz xD!!! Plusz még Hatori és Shigure is ^^".

Én nagyon imádom ezt az animet, mert szerintem egyszerűen tündéri, a karakterek meg igen színesek benne, bár a történet nem sok, itt nem is igazán azon van a hangsúly. No meg furcsa szokásom, hogy nagyon lelkesedem az animekért, amiknek a végén sírógörcsöt kapok, és ez itt nagyon megtörtént ugye, de néhol már közben is. Szóval ajállom mindenkinek!
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nah közben befejeztem...
Hát mit mondjak. A vége nagyon nyitott, és tényleg nem volt "igazi" története (értsd szövevényes szálakkal), de azt hiszem tényleg nem is volt nagyon rá szükség. Meg annyira színes karakterek voltak benne, hogy szinte azok vitték el a történet nagy részét, úgyhogy egyáltalán nem volt zavaró... az anime végén én is sírtam, nagyon szép volt +_+ És hát Shigure *________* És Seki Tomokazu mikor suttog wáá *_____*
Avatar
Yume
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2004.05.18. 16:44
Tartózkodási hely: Gödöllő-Pöst

Hozzászólás Szerző: Yume »

Engem Hatsuharu megjelenése nyűgözött le anno még amikor láttam, de Kyo, és Momi-chan még mindig a kedvenc karaktereim között vannak!
Egy biztos, hogy nálam ez az anime ott van a TOP 10-ben!^^
Okami se egy semmi karakter ám.....Gomenaaaaaaaaaaaaaasaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!! :shock:
Hi-hi...Na és a lánya...egyszóval én minden karaktert imádok benne, kivéve a családfőt, mert a nyakát kitudnám tekerni!!! :mad:
Mako, jó ötlet volt ennek az animenek topicot nyitni!!! :wink:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Yume írta:Hi-hi...Na és a lánya...egyszóval én minden karaktert imádok benne, kivéve a családfőt, mert a nyakát kitudnám tekerni!!! :mad:
Ööö... nem a fia? :? Tisztán emléxem hogy a fia...
A családfő nekem se a kedvencem, de a sztori (eh, szal a történtek ^^;) végére végülis elviseltem, meg hát meg lehet őt is bizonyos szempontokból érteni, úgyhogy teljesen utálható karakter nincs is ebben az animében imho...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

MaKo írta:Ööö... nem a fia? Tisztán emléxem hogy a fia...
Ja, a fia... csak szegenyke uberbishounen. :D
MaKo írta:A családfő nekem se a kedvencem, de a sztori (eh, szal a történtek ^^;) végére végülis elviseltem, meg hát meg lehet őt is bizonyos szempontokból érteni
A mangat csak nagyon feluletesen kovetem, de speciel pont abban derult ki nemreg valami vele kapcsolatban (ami, hehe, gyakorlatilag porba dontotte a fel fandomot xD): <SPOILER>Akito valojaban no. Ez azert eleg sok mindent megmagyaraz. (Az anime-hangjat annyira nem, de az mondjuk ertheto... mangaka vagy nem akarta lespoilerezni a sajat mangajat, vagy akkor meg nem gondolt erre a valoztatasra.)</SPOILER>
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Sajna én szegény Akitot nagyon megutáltam, de valami hihetetlen módon, amin már sajna semmi nem tud változtatni.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta: Ja, a fia... csak szegenyke uberbishounen. :D
Na ez mondjuk tény és való XD
Amúgy az az infó a mangáról...

*hangos csattanással leesik az álla*

:crazy: MI VAN???

*lenyugszik*

Eh, jóvan ^^; Biztos... én még mangát nem olvastam, de szeretnék ^.^ Mondjuk így nézve a dolgokat tényleg logikusabb minden, bár annyit nem változtat a tényeken, így is-úgy is unszimpatikus, de viszont meg lehet érteni...
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Én most a 10. résznél tartok és nagyon szeretem ezt az animét, mert nagyon érdekes. Egyszerre lehet rajta nevetni és sírni is... ::japhaha:: ::bawl:: S ez nagyon jó. Mert nem annyira egyhangú... ::jsleep:: Jaj, és onigiri. ::onigiri:: ^-^
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Kedvenc animém és Kyo-kun a legnagyobb kedvencem.
Oh.. O.o Az a mangás dolog érdekes... Muszáj lesz tovább is megszereznem a mangát!
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

én mindenkit imádok belőle. Kivéve a lányokat^^
és mivel Shigure hangja ugyan az mint Darknak őt külön szeretemXD
Kép
Avatar
Merma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2004.07.16. 20:52
Tartózkodási hely: Final Fantasy XI - Remora szerver
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Oy!! :D Megint bajban vagyok és a téma : hol?...... 1-6ig megvan az animehq-n de a többi? hhool?? :(
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Usteam. Ha ott sincs, tudom ajanlani, nem csak most, hanem a jovoben is, a mindenfele fajlcserelo dolgokat, mint pl. winmx, dc++, emule, edonkey, kazaa, stb. :roll: Seek and ye shall find.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Meroko írta:én mindenkit imádok belőle. Kivéve a lányokat^^
és mivel Shigure hangja ugyan az mint Darknak őt külön szeretemXD
... ez a seiyuu az akivel Makocsan szívesen telefonszexelne =*o*=
Na jó, komolyabban szólva eszméletlen a pasas hangja... Dark számától én teljesen kikészülök és egy nagy tócsa halmazállapotát veszem fel... De Shigureként is állat a pasas, én fel se ismertem! Mitsuishit se mondjuk Kagura szerepében... hát igen, a jó seiyuu az jó seiyuu ^_^
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

MaKo írta:... ez a seiyuu az akivel Makocsan szívesen telefonszexelne =*o*=
[...] De Shigureként is állat a pasas, én fel se ismertem!
Ami azt illeti, en akkor dobtam hatast, amikor kiderult, hogy a fazon tovabbi szerepei: Scar (FMA), Koinosuke (Juubei-chan), Ashio (Guu xD) es Emile (LoGH xD)... tovabba random semek es ukek tobb tonnanyi BL drama CDn. Na igen, jo a valtozatossag. xDD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta:... a fazon tovabbi szerepei: Scar (FMA), Koinosuke (Juubei-chan), Ashio (Guu xD) es Emile (LoGH xD)... na igen, jo valtozatossag. xDD
... MI VAN? O_o
Ezt most nem mondod komolyan... ez biztos hogy nem igaz... ez kizárt... ez kizárt!!!!!!!!

*elmegy és meghallgatja mert tényleg nem akarja elhinni*

Most vagy én vagyok a tök süket, vagy tényleg nem ő szinkronizálja T_T hogy tudja vki így elváltoztatni a hangocskáját? T.T'
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

MaKo írta:Most vagy én vagyok a tök süket, vagy tényleg nem ő szinkronizálja T_T hogy tudja vki így elváltoztatni a hangocskáját? T.T'
http://www.animenewsnetwork.com/encyclo ... php?id=718 :3

Amugy erdemes meghallgatni a tobbi szerepben is. Emil egy max. 14 eves kissrac, Koinosuke egy imadnivalo, de teljesen idiota fazon, Ashio kansaiul beszel, stb... xDD (Egyebkent amikor FMA-ban lesz flashback Scar gyerekkorarol, maj' lehet hallani a "pirulo uke" hangjat... hal'istennek Emilhez nem azt hasznalta xD)

[/OFF =_=]
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

mufurc írta: Ashio kansaiul beszel, stb... xDD
kansai dialektust imádom *.*
Egyébként köszi a linket! ^^ Elhagytam az állam valahol a földön, de majd megtalálom lassanként ^^;

És hogy ne legyen off, nem tudja vki hogy hány kötetes a manga?
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

jaj, nagyon imádom!! A humora fantasztikus, a rajzolás remek (csak úgy hemzsegnek benne a bishounenek :wink: ), a történet megható... nomeg Ayame !! ::daisuki::
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Nagyon tetszett, kedvencem Kyonkichikun ^^ de Akito szinkronja a legjobb... Touru feje néha egy kicsit bénán van megrajzolva, de ezen kívül nincs, ami ne jönne be... ja, de, az angol szinkron... -_-"
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Szvetiru írta:nomeg Ayame !! ::daisuki::
Áh, hát igen.... Ayame..... *droolez*
Kép
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Mi az hogy nincs sztorija???? A barátságról szól. Egy családba való beilleszkedésről szól. Megtanít arra, hogy nem olyan szar az élet, amilyennek hiszed. Arra, hogy mindíg van miért tovább élni. Arra, hogy fontosak a barátok, s arra, hogyan lásd meg az emberekben a jót.
Itt nem a szerelmi szál volt a lényeg. Nem is a Sohma family titkai. A cél az -szvsz- hogy a Tohrunak tulajdonított értékrendet minél részletesebben átéreztessék a nézőkkel, s ők majd -talán- az anime megnézése után néhány napig kedvesebbek lesznek másokhoz.
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Dru írta:Mi az hogy nincs sztorija???? A barátságról szól. Egy családba való beilleszkedésről szól. Megtanít arra, hogy nem olyan szar az élet, amilyennek hiszed. Arra, hogy mindíg van miért tovább élni. Arra, hogy fontosak a barátok, s arra, hogyan lásd meg az emberekben a jót.
Ez mind uzenet, nem sztori. A FB anime ilyen egyepizodos tortenetekbol all, es csak a legvegen, Kyou-val van vmi kis sztori, de annak sincs rendes lezarasa, csak annyi hogy Tooru igy is elfogadja ot, meg minden... de pl halal nem derul ki, hogy mi lesz ezutan, hogy Akitonak pontosan mi a baja Yukivel, meg ugy altalaban a vilaggal, hogy Aya es Yuki valaha is jo testverek lesznek-e, hogy Kyou es Yuki valaha kibekulne-e, hogy Tooru vegulis kivel jon ossze, ha egyaltalan, stb. Az FB manganak, na annak van sztorija (bar az is osszevissza tekereg, ahogy hallom), az animenek nem nagyon. Nem mintha baj lenne, nekem igy is tetszett.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Válasz küldése