Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Szerintem nagyon jo volt a grafika..meglepoen jo, Renji is nagyon jol nezett ki vegre..neha Soi Fong arca kicsit ferfias benyomast nyujtott, de amugy sztem kivetelesen nem volt rossz...miert lenne unalmas ha Mayuri fog harcolni? Az Ishidas reszek is jok voltak..
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Sztem a Grafika irdatlan nagy változáson ment át, egészen az Ichinose vs Kenpachi óta (sőt már az az előtti rész is gyönyörű volt fillerhez képest)

Mostmár jobb a grafika, oké még filler, de ha összehasonlítod a fillerek történetének úgy a felénél milyen grafika volt, nost borzalmas... ez viszotn gyönyör azokhoz képest...

Ezt a hülye piercinges bounto-t sztem mindenki utálta :) De a harc vele mégis élvezetes volt véleményem szerint. Volt harc, és ennek örülni kell.

Mégha Mayuri-t nem is komálom várom a köv részt mert harc lesz és kb a fillerekben ezek most élvezhetőek. legalább látni h megy valamerre a történet.
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

kimondottan jó volt a grafika. az eddigi részek nem igazán keltettek olyan hatást, amire úgy reagáltam volna hogy "whoa!! ez szép!! :shock: " (főleg a Soi Fong-közeliknél :drop: )
Mayuri meg az öreg harcától kimondottan sokat várok, kinézem belőlük, h látványosan és tanulságosan képesek harcolni, bármennyire is nem szeretem őket :cool: (remélem nem tolják el fölösleges idiótaságokkal, meg négy részen át húzással :? )
érdekes, amikor lent vannak a Soul Societyben egy idő után mindig felpörögnek az események és egycsapásra izgalmassá válnak a részek...
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jaja, ezert szeressuk ha szolü szoszájetiben vannak, azook mindig igenyesebb reszek sokkal mint a tobbi..izgalmas reszeknek nezunk elebe (no nem mintha nem tudnank h mi lesz a vegeredmeny :P)
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Bárki bármit mond,sztem Soi Fong gyönyörű volt az endingben. :-P

Megmondom,hogy nekem miért nem lesz unalmas a 101. rész.Mert vagy Mayuri rugdossa jól...fültövön a Bounto bácsit,és akkor Kánaán,vagy a Bounto bácsi rugdossa jól fültövön Mayurit,és akkor megintcsak Kánaán. :)
Hanatarou desu.
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Karasu írta:Bárki bármit mond,sztem Soi Fong gyönyörű volt az endingben. :-P

Megmondom,hogy nekem miért nem lesz unalmas a 101. rész.Mert vagy Mayuri rugdossa jól...fültövön a Bounto bácsit,és akkor Kánaán,vagy a Bounto bácsi rugdossa jól fültövön Mayurit,és akkor megintcsak Kánaán. :)
Vagy elkezdenek küzdeni, és kapunk a felénél egy visszaemlékezést ami az egész részben végigmegy, majd a következő részben megint küzdenek egy kicsit, de inkább abban is visszaemlékeznek és a 103. részben Bankai lesz ami leoltja végre a bálnát és akkor na végre jutottunk valamire.
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

:shock: Ha ez a Bounto elkezdi a visszaemlékezést,az legalább tíz részig fog tartani...nem mai csirke.
Hanatarou desu.
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Nem tudom ki hogy van vele, de én kezdek beleőrülni, hogy nem akarunk visszakanyarodni a fő szálhoz... A nagy mennybemenetel óta lóg a levegőben és nem mondom, hogy szenvedtem a filler részeken, mert kifejezetten élveztem a legtöbbet (persze a Soul Society-s részeket kb. 20-tól 65-ig meg sem közelítik), de kicsit kezd elegem lenni a bountokból és Kariya Jinből. Viszont annak nagyon örültem, hogy Soi Fong végre elintézte azt a retardáltat a 100. részben, többet Rizu pokémon hülye csipogását sem kell hallgatnom XD
Izé... Tudom ez hülye kifogás a vissza nem olvasásra, de a mangát nem kezdtem még el, mert az animét is csak most ősszel kezdtem el nézni és nemrég értem be a mezőnyt, így szándékosan nem akarok egyelőre magamnak spoilerezgetni. Egyébként is menten kifolyik a szemem. :D Szóval... ti mint Bleach szakértők tudnátok nekem válaszolni arra, hogy miért van ilyen irdatlan mennyiségű filler rész? A manga rendben halad a rendes történettel, nem? Az új OP reményt keltett bennem, hogy most már lassan elődugják a képüket a rosszak is (mármint Aizenék), de még mindig ez a bountos tökölődés megy...
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Na hat, en ugyan nem olvasok mangat de hat nagyon "hamar" beernek a mangat, kell sok ido, es sok hulyeseget kell osszehordani hadd rajzoljak addig a cuccot, es akkor remelhetoleg nem kell mar tobb filler, hanem lezarjak az egeszet..(na persze naiv en)...amugy en sem olvasom ugyanazon okokbol, kb akkor minek nezzem az animet?O.o..es telleg elfolyik az ember szeme, ah gornyed a monitor elott..meg az is telleg remenykelto h most hatarozott hullas indult.. :thumb:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

A Bleach Movie történetileg hova fog csatlakozni? Kell ismerni a fillereket, vagy egy teljesen külön szál lesz? (dec 16-án érkezik, Karácsonyra el is készülhet hozzá egy fansub ::daisuki:: )
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Hát.. decemberben adják le a mozikban, tehát, az még egy idő, míg kiadják DVD-n, és le lesz fordítva. Amúgy nem hiszem, hogy kapcsolódna a történethez. Minden bizonnyal Soul Society arc után.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Történetileg semmi köze nem lesz a fő történet szálhoz. Vallószínűleg, ahogy a Sealed Sword Frenzy OVA-t (OVA2) ezt is a SOulSOciety Arch utánra lehet majd tenni. A Fillerektől teljesen független önálló történettel bír majd...

Az egyik főszereplő Senna lesz (nem a versenyző... egy csaj :)) Neki segítenek majd Ichigo-ék, hogy legyőzzék a... gonoszt :) Mert jön egy gonosz csoport, annak is lesz egy gonosz fejese, akik... lámlám el akarják pusztítani a világot és ezt pont Karakura Town-nál kezdenék meg :)

Dióhéjban ennyit... remélem Grafban és actionben jó lesz a dolog, mert a Story az nem éppen a legprofibbnak tűnik :)
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ez lesz a sztori?? H egy Senna (btw van ilyen karakter a sorozatban? Ugye nincs??) nevu csajnak segitenek? Jezusom..akkor nagyon jonak kell lenni a grafikanak :-P (bar nekem mindegy, ha sok igenyes Renji lesz benne akkor nekem ugyis tetszeni fog :D )
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Oké, akkor tegyük kicist helyére a dolgokat:

http://www.bleach7.com/information/movie/movie.jpg

http://www.bleach7.com/information/movie/senna.png

http://www.bleach7.com/information/movie/ganryuu.png

és a story, amit most lusta voltam lefordítani :) :
In Karakura City, there has been a sudden outbreak of unidentifiable spirit creatures called "blanks" (vacant souls). In the skies of Soul Society, the "town of the material world" has been reflected. A mysterious female shinigami called Senna has appeared before Ichigo. A man named Ganryuu leads a group called the "Dark Ones" who wield a dark power which they use to put their formidable plan into motion. Will Ichigo be able to prevent the collapse of the world?

That day, the first incident occurred in Karakura City. A group of "blanks" were loitering in town. As substitute shinigami Kurosaki Ichigo and Kuchiki Rukia went to investigate, a female shinigami named Senna, who carried a zanpakutou called "Mirokumaru" (bodhisattva re-incarnation) appeared. However, she offered no explanation of her identity, and evaded the question of her squad assignment by replying she forgot.

At the same time, disaster also struck Soul Society. The scenery of the material world was suddenly projected into the skies of Seireitei, where the shinigami reside. An official first class warning provision was issued to the Gotei 13, and a captain proficiency examination was urgently opened. This had a great impact on those who had prepared themselves. The disasters that struck both the material world and Soul Society were an unnerving sign of the "collapse of the world," where the balance between the material world and Soul Society would crumble, all order would be lost, and the two worlds would instantly terminate. Also, a special order was issued to 10th squad captain Hitsugaya Toushirou…

Before Ichigo and Senna, men appeared who identified themselves as the "Dark Ones" who wield the power of darkness. Ganryuu, who is the leader of the "Dark Ones" is the mastermind behind the plan for worldwide collapse. As the power of darkness grows stronger, Ichigo and his friends will soon face an intense battle with high stakes. One must wonder for what reason do the "Dark Ones" persistently target Senna... One hour until the collapse of the world. The final countdown until the decisive battle between the "Dark Ones" and the shinigami has begun. Will Senna, and Ichigo and his friends be able to protect the world in time?
Movie Trailer még nem elérhető...
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mayer írta:Movie Trailer még nem elérhető...
:vigyor: Dehogynem :vigyor:

Gyorsan fel is töltöttem :D
http://www.youtube.com/watch?v=l7ewpMTEWEg

Sok minden nem derül ki belőle...

Amúgy nem hiszem, hogy túl sokat kellene várni, hogy letölthessük; mint ahogy kijön egy film és jóformán már aznap fent van, ezzel is ugyanígy lesz. (kérdés, hogy használható felirat mikorra lesz hozzá...)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

sok tényleg nem derül ki belőle, viszont... szép... mármint a grafika...
anubys írta:Amúgy nem hiszem, hogy túl sokat kellene várni, hogy letölthessük; mint ahogy kijön egy film és jóformán már aznap fent van, ezzel is ugyanígy lesz. (kérdés, hogy használható felirat mikorra lesz hozzá...)
azért ezt nem hiszem. az animés szcéna talán valamivel igényesebb ilyen szempontból, mint a sima filmes->nem igazán találni egymás hegyén-hátán -finoman szólva- gyenge minőségű animés cam-rippeket (a jó minőségű pedig filmes körökben is ritka gyöngyszem)...
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nos, a 101.resszel nalam aprocska hibak vannak..eleoszor leszedtem asszem csutortokon vmi [YHTB] (vagy ilyesmi hangzasu ^^" forditocsapattol )ami gyanus is volt, de nem okozott parakat, csak szimplan nem indult el..aztan ma is leszedtem ugyanazon elotagu file-t csak volt utana egy v2, es az kicsit nagyobb volt..hat a "normal" Bleach OP utan 10 es fel percig gyonyorkodhettem egy japan baseball meccsben..őőő..mondjatok h ez nem csak nalam van..tudni szeretnem h ez most :wtf:
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

nyugi, nem csak nálad... :( LINK

ha jól értelmezem (márpedig angoltudásomra nem lehet számítani...^^") akkor azt mondja, h a második verzió már jó... >_> (kétségtelen, h ez már lejátszódik...)
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Tudtommal az YHTB előjelű CUCCok mind ilyesmik...golyógurigázás.baseballmeccs,akármi,talán egyszer elkapunk egy teaszertartást is... :-P
Hanatarou desu.
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Most valaki mondja meg a tutit, mert bleachportalon azt írják, hogy november 1-ig nincs 101-es epizód. Akkor van? Vagy kamu az egész és valaki fölrakott egy bézbólmeccset bleachintróval?
Vagy Widdily Wadöfakk?
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Akkor az egesz egy kamu sajnos, es akkor a heten kimarad a Bleach, bar nem tudom miert..de legalabb nezhettunk egy kis baseballt :D
Amugy az outsyder a 2.verzio volt a baseballmeccs, nalam az elsot le sem jatszotta...
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

Nos igen, a YHBT jelentése ugyebár: You Have Been Trolled :) Nem is olyan meglepő ez, a DB szinte minden héten kiad ilyen kamukat, mikor nincs új rész.
Csak az e hetiben az a szokatlan, hogy az ANN és az AniDB szerint is kellett volna szerdán lennie résznek. Aztán mégse volt. De hát ilyen az élet, én is szomorú voltam csütörtökön, hogy nem láthattam. :(

:woff: YHBT Bleach nagy része tényleg ökörködés csak, de a golyógurigázós (aka [YHBT]Bleach 73), na az tényleg jó volt. Még a családomnak is tetszett :D
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

jabocs. vicces fiúk...>_>

pedig már úgy vártam az öreg és Kurotsuchi harcát... :?
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

101 RAW:
Grafika nem a legjobb, de a 100. hoz képest türhető, Mayuri-t nem nagyon bírom, meg a Ban Kaiját se, de azért jó kis harc volt.
És jeee.
Alig várom 102. részt. XD Ichigo vs. Kariya és Ishida vs. Zőld hajú csaj XD
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

jeeej!!!!! megcsapkodták Mayuri-t!!!! (csak nem eléggé) mindenki egyszerre: jeeej ::jthrill::

viszont:
- nem teccik Ishida ruhája
- a grafika fektűnően visszaesett
- a Picture Book mínősége érezhetően eltért az epizódétól; olyan mintha külön vették volna fel, valami ramaty módon és utólag vágták hozzá
Kép
Válasz küldése