Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

anubys írta:Talán õ lenne a legerõsebb karakter
Szerintem nem talán, hanem bisztos, sőt, lehet, hogy még egy szimpla Shi Kaijal is. :P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Hát... Reiatsu-ban bővelkedik Kenpachi az biztos... de sztem Aizen még nem mutatta meg mire is képes igazán. Szerintem eléggé nehéz megmondani ki a legerősebb... Kenpachi kétségkívűl erős spirituális erő terén, de technikailag szerintem gyengécske...

Ichigo legyőzte... Bankai és HollowMask nélkül. Most azon spekulálni h Kenpachi mennyire lenne erős Bankaiial.... hát nagyon erős lenne az biztos. De itt sztem nem lehet "legerősebb" karakterektől beszélni :)
Kép
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Hai-hai, még sem Aizen, sem Ichimaru nem nagyon villantotta meg a képességeit egy-két kisebb csetepatétól eltekintve (pl. mikor Aizen a "mennybemenetele" előtt fél kézzel lerendezett néhány kollégát :D), bár ultrabrutálságokra nyilván inkább az előbbitől számíthatunk, elvégre ő momentán egy isten, vagy mi a szösz XD Az mindenesetre már kiderült, hogy a rosszak közül Tousen eléggé túrórudi, alighanem ő a leggyengébb láncszem és egyébként is az egyik legkidolgozatlanabb szereplő. De az arrancarok érkezését már nagyon várom, utána leszek kiváncsi az erőviszonyokra.
Kenpachi meg szerintem nem lehet a legerősebb, bár nyilván nagyon az élmezőnyben van... Ichigo valahogy csak lenyomta és egyébként is ő a főszereplő, úgyhogy biztos ő a legtáposabb, még ha jelenleg nem is járja át eléggé a Zerő. Tudom, ez kissé leegyszerűsített gondolkodás, de szerintem akkor is valahogy így van. ^^ Vagy amit Mayer mondott, hogy nem lehet megmondani, ugyanis eléggé hullámzóak a karik ilyen téren.

Az meg kiábrándító, hogy a következő 3 héten is csak fillerekre számíthatunk, bár valahogy sejthető volt...
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Szerintem eléggé előre kell haladni a mangának, hogy folytassák a történetet. Elképzelhetőnek tartom, hogy még jövő év első felében is fillerek lesznek. Ne legyen igazam
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ujabb filler arc kovetkezne?? Remeljuk nem..azert ennek legalabb lehet latni a veget...meg ha messze is van..amugy azon h ki a legerosebb..valoban Ichigo a foszereplo ^^" nyilvan utana Aizen, meg azert a kapitanyok..Yamamoto sem villantott meg sokat magabol pl, meghat valoban Kenpachi Bankai-al..
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Maradjunk annyiban, hogy lehet, hogy Kenpachinál csak Yamamoto erősebb a kapitányoknál.
Szerintem a legerősebb a sorozatban Aizen, azután meg:
Ichimaru Gin , Tousen , Espada tagok (legalább is, amiket hallottam róluk) , Vastoorodek, azután meg valahol Ichigo. :P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Tousen? :weh:
Véleményem szerint ő harmatgyenge. BanKai-ja komoly, mert semmit nem tud érzékelni az ember, de Kenpachi simán legyőzné. Ha nem lenne meg ez a skillje jóformán mindenki lenyomta. Ichimaru sem a legerősebb, Hitsugaya egyszer majdnem levágta, csak megállították...
Ichigo még ha nem is a legerősebb, az lesz, ahogy halad előre a történet. Gondolom, ha Aizent majd legyőzi, nem indítanak másik szálat, még erősebb boss-szal a'la DB.
Jó-jó tudom, ez még úgyis évekre van .
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Azt felhozni, hogy Kenpachit Ichigo "legyőzte", butaság. Ichigo MINDENKIT legyőz, ez alapján nem lehet megítélni, hogy ki az erős és ki nem. 99%-os valószínűséggel Kenpachi egy bankai-al olyan brutális reiatsu-ra tenne szert, ami még "HollowIchigo"-hoz képest is figyelemreméltó (pedig ugyebár HollowIchigo = Naruto & "Nine-Tails").
Btw, this show sucks. Még a manga is FÉLELMETESEN gagyi, egyszerűen el sem hiszem, hogy én ezt a CUCCot valaha is szerettem nézni...
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

egyszerűen el sem hiszem, hogy én ezt a CUCCot valaha is szerettem nézni...
:D Én is érdeklődve olvasgatom ki a legerősebb, de egyértelmű hogy Ichigo mindenkit le fog zúzni előbb vagy utóbb, mivel pedig a profit komoly szerepet játszik ígyhát utóbb! Amúgy meg Byakuya a legerősebb... :vigyor:

Rage..azért az eleje jó volt... :wink:
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Áááá,Yachiru mindenkit überel!Elterel az ellenfél figyelmét kislányos bájaival aztán lecsapja!
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Yachiru és Wonderweiss halálos kombináció lenne... :-P
Hanatarou desu.
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Byakuya Bankai + Kenpachi reiatsu = uber

Ichigot bele se szabadna számítani a 'ki a legerősebb' vitába, mert egyértelmű, hogy ha most még nem is, de majd ő lesz a legtáposabb.

Byakuya a legizmosabb a szimpla kapitányok között sztem :-P
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

yay, kardos legyezős hülye bounto csaj is meghalt! Viszont nem értettem.. Rukia kb 3x "kicsinálta", de aztán a csaj simán visszagyógyította magát, most meg Ishida szíven találja a csajt és belehal. Mondjuk lehet, hogy amiatt, mert pont a szívét találták el, de attol függetlenül elöbb is meghalhatott volna. Amúgy itt már kezdett látszódni, hogy a nagy darab füllhallgatós bounto nem is annyira gonosz, mert nem akarja, hogy a Sereitei-t Kariya elpusztítsa.
Kép
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Koga volt az egyetlen bounto akinek a múltját bemutatták, szal azért már ott is lehetett érezni, hogy ő vmivel más lesz mint a többi. Nem volt rossz a 103. rész, aranyos volt amkor a 2 kapitány leült könyvet olvasni...
Amúgy Kariyát kivancsi vok, h a végén hány ember közbeavatkozása árán sikerül majd levágni.

edit: A bounto csaj kapott egy heartshotot, amibe nem halt bele rögtön... :neutral:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

103.rész:
Bounto csaj elpatkolt, Kariya meg szinte kinyirta a Darukus csávót.Grafika nem hagyja magát, egyre szarabb. :PMost meg lessz Hitsugaya harc is. :D Már várom a 104. et. :-P
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Ishidából miért csináltak idegesítő karaktert? A bounto-k őt keresik erre megszökik a barátaink elől mert nem akar a terhükre lenni... beengedi a bountokat Soul Societybe, és f*szkodik a béna közveszélyes fegyverével. Közbe meg szerelmi bánata is van mert megölték az ezeréves csaját... Inkább hallgatnék Mayuri monológokat 20 percben.
Kifejezetten tetszett ebben a részben, hogy jött a mestere és mondta, hogy "Bazz üjjémále! Ne szerepeljé ennyit, hanem mennyé gyógyulni..."
Kép
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

SoonDead írta:Inkább hallgatnék Mayuri monológokat 20 percben.
SoonDead, ezek már elvonási tünetek.Menny el orvoshoz.
Mayuri monológot halgatni 20 percig.Úr Isten.
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Hát ezt a reakciót nem bírom :D Azt, hiszem tartozom neked (és az összes olyan fórumozónak aki komolyan vette az előző megjegyzésemet) egy magyarázattal:
Khm. Khm. Természetesen nem szeretnék Mayuri monológokat hallgatni. Mayuri idegesítő szereplő akit nem hallgatnék sokáig ha nem kötelező. Csupán -hmm- tréfás (?) módon megjegyeztem, hogy annyira nem tetszik az, amit a szerzől Ishida eredetileg nagyon is szimpatikus karakterével a Bountok óta művelnek, hogy annál még egy másik szörnyű esemény (ugye ez itt az imaginárius 20 perces Mayuri monológ) is sokkal jobb lenne.
Az elvonási tüneteket nem értem hogy jönnek ide sajnos, de ha pontosan megmagyarázod mire is gondoltál akkor ez még megváltozhat...

Amúgy nem tudom, hogy manga hogy áll és ez az animmal mennyire függ össze, szóval a bennfentesek biztos ellentmondanak, de szerintem ezt a Bountos dolgot most épp elkapkodják, mintha le akarnák zárni. Ez a Kariya még erősebb dolog sem olyan vészes, mert olyan mint a filmekben a bomba, hogy visszaszámol így már a sztorit nincs hova nyújtani. (Jó ok persze. Lehet pl visszaemlékezős, meg 22 percben semmitcsinálós részeket beszúrni, de azért reménykedni csak szabad... :D)
De lényeg a lényeg, remélem azért akarják mostmár lezárni, mert van ötletük mi a fenét kezdjenek a sztorival...
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Amugy Ishida nagy gizda volt az elejen, mostmeg..benazik osszevissza, raadasul valojaban total felesleges egy karakter sztem (momentan)..persze kellett ahhoz, h a Bountok bemenjenek, de aztan inkabb gameboyozott volna otthon..de eroltetett az egesz..es kapkodjanak csak, annal hamarabb vege van ennek a remalomnak..(halisten Kariya meg erosebb mar nem lehet..)
En pl amugy szivesen neznek Renji versfelolvasast es porszivozast az elkovetkezendo 928664 reszben..azzal jobban ellennek mint a nini, Kariya meg erosebb lett cimu tortenettel..
Nna, edit:megneztem a 103.reszt, most hosszu velemeny kovetkezik, nem kotelezo elolvasni, csak kibeszelem magambol a pillanatnyi duhomet...
Ami jo: sztem nem olyan rossz a grafika, nem volt azzal baj, kiveve amikor Koga oldalra fordult..eddig Ishida volt a melypont amugy, meg szegeny Renji, de most mar Chad nez ki a legnyomibban, mostmar jo reg ota..de pl Hitsugaya feje mindig igenyes, nincs az a masodperc, amikor ne lenne tokeletesen megrajzolva..O.o
Akkor meg: Ukitake :love: es vicces resz, Kyoraku-t is szeressuk ugyebar LOL..plusz muki a Sensei meg mindig es a kicsi Ishida..
Hat ennyi, jojjon a rossz..genny, genny es genny..Ishida megamultiuber powerje egyszeruen gaz, raadasul miota hal meg a bounto csaj ha sziven lovik, na es? Az a lenyeg h hallhatatlanok, ill sebezhetetlenek..de raadasul legalabb nem ugyanabba a reszbe tettek volna azt h bezzeg a Koganak luk van a hasaban, az no para, de azt lelovik, es pff meghal..elparolog..meg azt hozzatennem h a bountok kozul sztem a csajnak volt a legjobb Dollja, nekem ez tetszett a legjobban..
Ishida genny meg, vege a harcnak, es bemondja a gizdat, ettol falra maszom, nem birom elvselni..
Tovabba Kariya egy jo nagy f*sz, azt sem lehet ep esszel mar kibirni, mekkora egy kocsog? Fuj, vki nyirja mar ki..Nomeg, Ishida-t miota erdekli ha felrobban Seireitei? Utalja a Shinigamikat, meg nekem sirni is fog ertuk? Meg Koga is? Majd vallvetve siratjak szegeny Shinigamikat, akik ellen mar miota kuzdenek, kb az egesz letuk ellenuk iranyul?Nanem..ez is para..Es miert csak Hitsugaya rohangal osszevissza? Senki mas nem akarja megakadalyozni h itt vmi tortenjen? Ez is pl egy kicsit zavar..h az osszes kapitany nem csinal semmit, csak ulnek a fenekukon..es beszelgetnek arrol h mekkora nagy a baj, ahelyett h meg az elejen megprobaltak volna megolni Kariyat (tisztelet a kivetelnek, aki Byakuya...)
Hmmm...nagyjabol ennyi, meg biztos vmi eszembe fog jutni^^"
Edit 2: nosigen..idokozben el..hmm..hatigen..YAOI-osodott egy piciket a Bleach..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára IloveRenji 2006.11.17. 01:58-kor.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Aki teheti tekerjen a 103. epizód 19.perc 25. másodpercéhez... a simogatás bizony JÓ ápolási módszer... :dirr:
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

ILoveRenji kifakadása: :D :D :D És mi az hogy elyaoisodott a Bleach?Vagy majd meglátom? :-P Engem amúgy nem izgat,hogy technikailag mennyire lehetséges,hogy a Bounko csaj belehaljon egy szívlövésbe,lényeg hogy meghalt,béke poraira :D
Hanatarou desu.
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

A fehér hajú köhögős és az emo kapitány is segít, keresnek a könyvtárban :-P

Amúgy jó lenne ha Ishida végre feltápolná magát újra, mert így elég szánalmas az ő 'Quincy Pride' -ja

Gyorsan beakarják fejezni ezt a Bountos ostromot :o
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Nurrik írta:az emo kapitány
Heh? Kyouraku mitől lenne EMO-s? Lusta nőcsábász inkább, de EMO... :-P
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nos hat, tanuljunk neveket, miert is ne?
Feher haju kohogos = Ukitake (Jyuuchirou)
emo (telleg miert is?) = Kyouraku (Shunsui)..ennyivel adozzunk nekik (ha mar valoban ennyit legalabb segitenek..bar Ukitake beteg, o fel van mentve :))..legvegul..en pediglen IloveRenji, nem ILoveRenji (de meg ez a legkisebb hiba :-P)
A yaoi meg h Chad (erotikusan LOL) simogatja a szegeny, megserult Ishida-t, tessek oda tekerni amit Mayer mondott :D
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

http://www.sendspace.com/file/7ehqac
Yui - Rolling Star full vááázsön

Tessék örülni kudászáj.
Kép
Válasz küldése